Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 82 άτομα (0 μέλη και 82 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τωρα 8α παρω τηλ το προσωπο να μου πει ακριβως που  :) ειναι
ρε συ δεν μιλαμε για διαμερισματα σε πολυκατοικιες που λειτουργουν παρανομα.....εχει στουντιο κανονικο εκει με φωτακι και πυρσο;θα μας τρελανεις;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Δεν υπάρχει οίκος εκεί. Γιατί παραπληροφορείς; Ελπίζω απλά να μπερδεύτηκες.  ;)

Λοιπον ξεχασα να το σχολιασω αυτο
Η οδος Μο(υ)ναστηριου εχει μερικα γκουχ γκουχ οχι ακριβως στουντιο οπως τα ξερουμε με λαμπακια και πυρσους
Λειτουργουν με αγγελιες κλτ .. υπαρχει και ξεχωριστο θεματακι γιαυτη την φαση
δεν νομιζω οτι απασχολει την Μπουρδελο-κατασταση γιατι αυτα εχουν αλλη ονομασια  :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πάντως παρά τα όσα ακούστηκαν ότι κάποια μαγαζιά θα άνοιγαν σήμερα, ακόμη δεν άνοιξε κανένα απολύτως από αυτά που είναι κλειστά.

Έκανα μια βόλτα με τα αυτοκίνητο στις μπουρδελογειτονιές σήμερα το απόγευμα και δεν είδα τίποτα τα καινούργιο. :( :( :(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
καλο σεπτεμβρη μου φαινεται θα παμε.....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
καλο σεπτεμβρη μου φαινεται θα παμε.....

Δεν έχεις άδικο , θα αρχίσουν και οι καλοκαιρινές άδειες στα κορίτσια για να κάνουν τα μπάνια τους και να μας γυρίσουν πίσω μαυρισμένες... :grin: :grin: :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πάντως παρά τα όσα ακούστηκαν ότι κάποια μαγαζιά θα άνοιγαν σήμερα, ακόμη δεν άνοιξε κανένα απολύτως από αυτά που είναι κλειστά.

Έκανα μια βόλτα με τα αυτοκίνητο στις μπουρδελογειτονιές σήμερα το απόγευμα και δεν είδα τίποτα τα καινούργιο. :( :( :(

Τιποτα δεν ακουστηκε για σημερα . καποιος απλα ειπε μια μαλακια "απο Δευτερα"
Αφου Παρασκευη περασε η επιτροπη , μετα που σχολασε πηγε για φαγητο και ουζα
Σημερα Δευτερα αν θυμηθηκαν αφησαν τα χαρτια στο γραφειο
Αυριο Τριτη θα θα αφησουν σιγουρα και θα τα δωσουν στην γραμματεα
κανα δυο μερες θα τα ανακατευει κι αυτη παιζοντας το μουνι της
φαντασιονωνττας οτι ειναι πουτανα ( γιατι την εχουν αυτη την φαντασιωση λενε οι γυναικες ...)
τελος την βδομαδας ισως φτασουν στο γραφειο .. και αναλογα τα γραδα θα υπογραφουν
Τωρα αν πτολαβουν και τις παραλαβουν οι ιδιοκτητες ισως ανοιξουν πριν το ΣΚ αλλιως ...
"Απο Δευτερα "  :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Ε δεν είναι κ πολύ μέχρι την παρασκευή!
αυτη τη στιγμη βλεπω τv100 εχει ζωντανο το δημοτικο συμβουλιο ακομα.Μιλαμε για πολυ γελιο.Αμα δεις πως περνανε τα θεματα,πως τα εγκρινουν και ποσο τα συζητανε θα καταλαβεις...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Κριμα...χαθηκε τετοιο πουλεν.
 

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Μακαρι εκανε πολυ δυνατο τσιμπουκι και χωρις να βιαζεται...ισως γιατι ηταν και μονη τις.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.220
Πόντοι
25.165
gl το Τζενακι μου πηγε στας αθηνας και το αφρουλακι μου πηρε αδεια. Τι θα κανω γαμωτο?? :(
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καρφωτός για το Προμηθέως 25 πήγα σήμερα μπας και βγω καμιά Ειρήνη, δεν την πέτυχα, αλλά με περίμενε μια έκπληξη  και δεν ήταν άλλη από τη Μάρα. :tits:
Τη Μάρα που από τη στιγμή που την συνάντησα την τελευταία φορά προ 20ημέρου εξαφανίστηκε ξαφνικά χωρίς να δώσει σημεία ζωής.
Αφού σκέφτηκα λίγο είπα να βγω έξω να κάνω μια μίνι τσάρκα για να δω τι παίζει και στα υπόλοιπα καταστήματα, μιας που ήταν φρεσκοτιμημένη από μένα  η Μάρα πηγαίνοντας αρχικά στο Προμηθέως 14 όπου ήταν η Ρωξάννα, στο 11 που ήταν η Ήρα , στο Σαπφούς 7 που ήταν η Μιρέλλα.mnt  και κάπου εκεί σταμάτησα την τσάρκα μου και γύρισα καρφί  πίσω στο Προμηθέως 25 μπαίνοντας σφαίρα μέσα στο δωμάτιο πληρώνοντας το απλό των 30 ευρώ. :tits:

Περισσότερα εντός ολίγου στην πανηγυρική κριτική που θα ακολουθήσει. :tits:

Υ.Γ. Για όσους ψήνονται η Μάρα θα εργάζεται σήμερα έως τις 11 το βράδυ και αύριο θα είναι πρωινή από τις 8 το πρωί έως τις 4 το απόγευμα. Φυσιολογικά και σύμφωνα με το αλλοπρόσαλλο πρόγραμμα του καταστήματος την Πέμπτη θα είναι απόγευμα και την Παρασκευή πρωί. :tits:

Και τέλος η Ειρήνη για όσους ενδιαφέρονται θα απουσιάσει για καμιά βδομάδα. ;)
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Καλησπερα συναγωνιστες!! Φουλ καυλωμενος σημερα, θελω να ρωτησω, δουλευει αποψε κανονικα στο Σαπφους20 η Κελλυ? Αν και ξερω για την κομοδινε συμπεριφορα της, ωστοσο ειμαι ψημενος να πηδηξω μια γκομεναρα σε στυλ τραγουδιαρας :knockinb: :fuck1: :fuck2:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Καλησπερα συναγωνιστες!! Φουλ καυλωμενος σημερα, θελω να ρωτησω, δουλευει αποψε κανονικα στο Σαπφους20 η Κελλυ? Αν και ξερω για την κομοδινε συμπεριφορα της, ωστοσο ειμαι ψημενος να πηδηξω μια γκομεναρα σε στυλ τραγουδιαρας :knockinb: :fuck1: :fuck2:

Ψησε και αυτην την....πατατα.!!!  :2funny:

Τραγουδιααααααααααααρααα.!!!

Το πιστευετε οτι οταν δεν μπωρω να τελειωσω με καμια πουτανα, φαντασιωνομαι οτι ειναι τραγουδιαρα σε κανα σκυλαδικο και την γαμαω πριν βγει στην πιστα.!!!....εκει καυλωνω δεν ξερω.!!!  :think: :grin: :grin: :grin:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom