Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
στο σουντιο στην μοναστηριου δουλευει αυτη η βικτωρια η βουλγαρα την εχει επισκεφτει κανεις να μας πει εντυπωσεις αν αξιζει στο δωματιο  :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
αυτο που ειναι απεναντι απο την ford λες;;; δεχεται χωρις ραντεβου αυτο;;;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αlarm Alarm
Γιαννα detected @ Μαντζαρου 14

:think:

ΠιπινοΒικυ @ Τσιρκο

Κωλετη Αγαπη ( ηταν χθες , ισως και σημερα)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
για την ακριβεια ********* ναι ειναι χωρις ραντεβου μπενεις  :knockinb: η φευγεις  :jerking:
Δηλαδη αναμεσα Κωλεττη-Αγιων παντων εχει κανονικο στουντιο επι της Μοναστηριου και δε το πηραμε ακομα χαμπαρι?? :think: :think: :think:
Ισογειο ειναι και με φωτα κανονικα ή πανω σε κανα οροφο κρυφο?

Μα οταν κανω τσαρκα στις πιατσες περναω 10 φορες απο κει.Μου κανει εντυπωση να μη το ειδα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δηλαδη αναμεσα Κωλεττη-Αγιων παντων εχει κανονικο στουντιο επι της Μοναστηριου και δε το πηραμε ακομα χαμπαρι?? :think: :think: :think:
Ισογειο ειναι και με φωτα κανονικα ή πανω σε κανα οροφο κρυφο?

Μα οταν κανω τσαρκα στις πιατσες περναω 10 φορες απο κει.Μου κανει εντυπωση να μη το ειδα...
κρυφο ειναι....και μαλλον εννοει παρακατω στο 220......τεσπα τα κρυφα δεν μπαινουν πουθενα  επισημα και καλο ειναι να μην λεγονται στα φορουμ

ενα φανερο που παιζει να ανοιξει ειναι στην προμηθεως απεναντι ψηλα πανω,που ηταν και παλια μπουρδελο αλλα εμενε κλειστο χρονια.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
ενα φανερο που παιζει να ανοιξει ειναι στην προμηθεως απεναντι ψηλα πανω,που ηταν και παλια μπουρδελο αλλα εμενε κλειστο χρονια.....
ναι υπαρχει ακομα αυτο...αλλα δε βολευει καθολου στην τσαρκα.
Μια φορα πριν καμια 3 χρονια ειχα πηδηξει στο Προμηθεως 16 μια Ελληνιδα μιλφαρα τη Μιραντα.Την ηξερες μηπως?
Αυτη τοτε μου'χε πει οτι το μπουρδελο στην Προμηθεως απο την πανω πλευρα ειναι δικο της και επειδη δεν ειχε παρει αδεια αναγκαστηκε τοτε αυτη να ξαναβγει στη δουλεια.Ηταν καμια 45 χρονων σιγουρα και εκανε μπαμ απο χιλιομετρο οτι ηταν πουτανα.Σκυλι οσο δεν παει αλλο δηλαδη...
Αρα ισως την ξαναδουμε κι αυτην σιγα σιγα :2funny: :2funny:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αλ ειχα γαμισει μια πουτανα σκυλι οπωσ την περιγραφεισ περισυ στην πιατσα ξανθια με βυζαρεσ καμια 46-48 ετων αλλα φοβερη μεσα στο αμαξι.μου ειχε πει ονομα δεν θυμαμαι ακρβωσ κ οτι ειχε παλιοτερα μπουρδελω,λεσ να ητανε αυτη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ναι υπαρχει ακομα αυτο...αλλα δε βολευει καθολου στην τσαρκα.
Μια φορα πριν καμια 3 χρονια ειχα πηδηξει στο Προμηθεως 16 μια Ελληνιδα μιλφαρα τη Μιραντα.Την ηξερες μηπως?
Αυτη τοτε μου'χε πει οτι το μπουρδελο στην Προμηθεως απο την πανω πλευρα ειναι δικο της και επειδη δεν ειχε παρει αδεια αναγκαστηκε τοτε αυτη να ξαναβγει στη δουλεια.Ηταν καμια 45 χρονων σιγουρα και εκανε μπαμ απο χιλιομετρο οτι ηταν πουτανα.Σκυλι οσο δεν παει αλλο δηλαδη...
Αρα ισως την ξαναδουμε κι αυτην σιγα σιγα :2funny: :2funny:
οχι δεν την θυμαμαι...εκεινο που μου κανε γενικα εντυπωση με την κουβεντα που ειχα με την δαναη που γενικα ειναι καλα κατατοπισμενη στα πραγματα(θυμασαι οτι πρωτη μου ειχε πει το καλοκαιρι περσι και το χα γραψει οτι θα κλεισουν μαζικα πολλα μαγαζια), ειναι λοιπον οτι θα ανοιξουν ολα μαζικα και ισως φτασουμε το μαγικο νουμερο των 40-45 συνολικα μαγαζιων.....οποτε

α)για να κανουμε τσαρκα πρεπει να κραταμε ipad
β)να μοιρασουμε ειδικοτητες πχ αλλος τα στουντιο αλλος τον βαρδαρη κλπ

και
γ) και κυριοτερο....που σκατα θα βρουν τοσες πουτανες;και πως θα δουλευουν την στιγμη που και τωρα βαρανε μυγες και μες στην κριση και το μνημονιο μαλιστα;

περιεργα πραγματα.....εκτος αν κανουν απλα αλλαξοκωλιες και τα μαγαζια και η ιδια που ειναι εδω μερα δουλευει αλλου νυχτα κλπ....αλλα και παλι τα κοριτσια πρεπει να παρουν πατινια .... :2funny:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μηπωσ ανιγει ο δρομωσ για 20ευρα αλλα φυλησ.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
οχι δεν την θυμαμαι...εκεινο που μου κανε γενικα εντυπωση με την κουβεντα που ειχα με την δαναη που γενικα ειναι καλα κατατοπισμενη στα πραγματα(θυμασαι οτι πρωτη μου ειχε πει το καλοκαιρι περσι και το χα γραψει οτι θα κλεισουν μαζικα πολλα μαγαζια), ειναι λοιπον οτι θα ανοιξουν ολα μαζικα και ισως φτασουμε το μαγικο νουμερο των 40-45 συνολικα μαγαζιων.....οποτε
Νομιζω δεν υπαρχει περιπτωση και ειδικα αυτη την εποχη...
Φανταζομαι θα ειναι πολυ μεγαλο το λειτουργικο κοστος να εχει καποιος 5-6 μπουρδελα.Διοτι μη γελιομαστε...παλι οι ιδιοι θα παρουν τις αδειες.
Αυτος δηλαδη που εχει τα τριδυμα και το Νικ.Ουρανου μαζι και δε ξερω ποιο αλλο,τι να το κανει κι αλλο μαγαζι?
Παντως μια τσατσα μου'χε πει οτι ενεργες αδειες υπηρχαν για την ανατολικη πλευρα της πολης.Προς την Αρετσου δηλαδη αλλα δεν ειχαν καθολου ζητηση ολα αυτα τα χρονια.

Το Προμηθεως 7 ή 9 που υπαρχει ακομα το προλαβες ποτε ανοιχτο??
Αυτο βολευει θα ελεγα...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
μηπωσ ανιγει ο δρομωσ για 20ευρα αλλα φυλησ.
αυτο θα μπορουσε να το πει πραγματι κανεις....αλλα απο την αλλη ειδικα τα στουντιο δουλευουν με προγραμματα και εχουν πολλα εξοδα.....το 20αρικο προυποθετει να εχει και τριαντα πελατες και βαλε στην βαρδια.....θα τους εχει καποια κοπελα ή μαγαζι απο αυτα που ξερουμε; :think: δεν νομιζω
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
αλ ειχα γαμισει μια πουτανα σκυλι οπωσ την περιγραφεισ περισυ στην πιατσα ξανθια με βυζαρεσ καμια 46-48 ετων αλλα φοβερη μεσα στο αμαξι.μου ειχε πει ονομα δεν θυμαμαι ακρβωσ κ οτι ειχε παλιοτερα μπουρδελω,λεσ να ητανε αυτη.
E που να ξερω...
Ολα ειναι πιθανα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Νομιζω δεν υπαρχει περιπτωση και ειδικα αυτη την εποχη...
Φανταζομαι θα ειναι πολυ μεγαλο το λειτουργικο κοστος να εχει καποιος 5-6 μπουρδελα.Διοτι μη γελιομαστε...παλι οι ιδιοι θα παρουν τις αδειες.
Αυτος δηλαδη που εχει τα τριδυμα και το Νικ.Ουρανου μαζι και δε ξερω ποιο αλλο,τι να το κανει κι αλλο μαγαζι?
Παντως μια τσατσα μου'χε πει οτι ενεργες αδειες υπηρχαν για την ανατολικη πλευρα της πολης.Προς την Αρετσου δηλαδη αλλα δεν ειχαν καθολου ζητηση ολα αυτα τα χρονια.

Το Προμηθεως 7 ή 9 που υπαρχει ακομα το προλαβες ποτε ανοιχτο??
Αυτο βολευει θα ελεγα...
νομιζω ναι.....παντως τωρα που τα μετραω εχεις δικιο.....για να παμε στα σαραντα σημαινει αλλες 11 αδειες;χλομο....αλλα παλι ποτε δεν ξερεις....ειναι και το σεναριο πολυκατοικια αλα FKK που παιζει μην το ξεχνας......
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
αυτην που λεω εγω στεκοταν λιγω πριν το σολ που εινε ενα γυραδικο.κατι μου λεει οτο μου εδινε ονομα ελενη.αλλα τησ 2-3 φορεσ που ξαναειρθα δεν την πετυχα.........παντωσ μαγκεσ κ τα ρδελα θα περασουν πολυ δυσκολεσ μερεσ με αυτα που ερχωνται γιαυτο πρεπει κατι ν κανουν,,μαρεσε που περιση πηγαν στο βαρδαρη να τα κανουν και 40 ερε :jerking:.
 

Επισκέπτης
Τι έξοδα λειτουργείας έχει το studio ρε συ gl? Το νερό από το τζακούζι? Αφού γίνει η αρχική επένδυση μετά απλά ρολλάρει το χρήμα με έξοδα τα λεφτά που παίρνει η πουτάνα και η τσατσά ουσιαστικά και ένα ενοίκιο αν δεν είναι αγορασμένος ο χώρος (που αποκλείεται). Έτσι το φαντάζομαι εγώ εκτός αν μου διαφεύγει κάτι...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Τι έξοδα λειτουργείας έχει το studio ρε συ gl? Το νερό από το τζακούζι? Αφού γίνει η αρχική επένδυση μετά απλά ρολλάρει το χρήμα με έξοδα τα λεφτά που παίρνει η πουτάνα και η τσατσά ουσιαστικά και ένα ενοίκιο αν δεν είναι αγορασμένος ο χώρος (που αποκλείεται). Έτσι το φαντάζομαι εγώ εκτός αν μου διαφεύγει κάτι...
εφοριες,ικα,υγειονομικα,αλλα εξοδα καθαριοτητας,λειτουργικα κλπ...υπηρεσια,σεκιουριτι;

αλλα ας μην παρω εγω την δουλεια της αννας ....ας βγει να μας τα πει η ιδια καλυτερα....επειτα και τυροπιταδικο να εχεις απο μια βαση χρηματων και πανω ξεκινας να κερδιζεις...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Οτι και να λεμε περι οικονομικων μαλλον αυθαιρετες υποθεσεις ειναι
με το 20 ρικο παντως εγω πιστευω πως θα αυξηθει η πελατεια
παω το ριχνεις κι αν δε σου βγει πας αλλο ενα ... εκει που πας τωρα με 40 και
πλακωνεσαι στις προσευχες ...
ξερεις ποσα πατερ ημων ειμα εγω πριν παω στην Μαντελαιν ? ουυουουου
πιασαν τοπο ομως ...  :grin:

Μαανες δε ξερω πια Γιαννα ηταν ρε :dunno: βασικα Αννα ακουσα γιατι δεν ειχα σημα
και μετα ξαναπηρα και μου ειπαν Γιαννα
Εχω μια υποψια για την πιτσιρικα του hagem στο Ν Ουρανου ... αλλα που να ξερεις ...

Σημερα ειχα Πιπινοβικυ στο στοχαστρο και Εμμανουελλα @ μαντζαρου τελικα δε πηγα πουθενα
αντε απο βδομαδα που θα ανοιξει και τοοοο τοοο πως το λενε ρε στο στενο στον μυλο ?  :S κολησα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
κοροβαγκου....να πας....μην αφησεις την αλυσιδα παραπονεμενη....αν φερουν καμια καλη να με πεις να ρθω και γω...... ;) ειδικα καμια με κοντο μαλλι.... :birdman:
Οτι και να λεμε περι οικονομικων μαλλον αυθαιρετες υποθεσεις ειναι
με το 20 ρικο παντως εγω πιστευω πως θα αυξηθει η πελατεια
παω το ριχνεις κι αν δε σου βγει πας αλλο ενα ... εκει που πας τωρα με 40 και
πλακωνεσαι στις προσευχες ...
ξερεις ποσα πατερ ημων ειμα εγω πριν παω στην Μαντελαιν ? ουυουουου
πιασαν τοπο ομως ...  :grin:

Μαανες δε ξερω πια Γιαννα ηταν ρε :dunno: βασικα Αννα ακουσα γιατι δεν ειχα σημα
και μετα ξαναπηρα και μου ειπαν Γιαννα
Εχω μια υποψια για την πιτσιρικα του hagem στο Ν Ουρανου ... αλλα που να ξερεις ...

Σημερα ειχα Πιπινοβικυ στο στοχαστρο και Εμμανουελλα @ μαντζαρου τελικα δε πηγα πουθενα
αντε απο βδομαδα που θα ανοιξει και τοοοο τοοο πως το λενε ρε στο στενο στον μυλο ?  :S κολησα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom