Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
ναι υπαρχει ακομα αυτο...αλλα δε βολευει καθολου στην τσαρκα.
Μια φορα πριν καμια 3 χρονια ειχα πηδηξει στο Προμηθεως 16 μια Ελληνιδα μιλφαρα τη Μιραντα.Την ηξερες μηπως?
Αυτη τοτε μου'χε πει οτι το μπουρδελο στην Προμηθεως απο την πανω πλευρα ειναι δικο της και επειδη δεν ειχε παρει αδεια αναγκαστηκε τοτε αυτη να ξαναβγει στη δουλεια.Ηταν καμια 45 χρονων σιγουρα και εκανε μπαμ απο χιλιομετρο οτι ηταν πουτανα.Σκυλι οσο δεν παει αλλο δηλαδη...
Αρα ισως την ξαναδουμε κι αυτην σιγα σιγα :2funny: :2funny:
Ναι την Μιράντα την είχα πάρει μελαχρινη νταρντάνα με σπαστό μαλλί αν θυμάμαι... Τι μου θύμησες...
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Πήρα την Λίζα σήμερα απόγευμα// Την είχα πάρει και παλιά.. Μου την έσπασε και δε πρόκειται να τη ξαναπάρω... Καταρχήν την είπα για 30 και δε δέχτηκε.. Λόγω του ότι δε μου άρεσει καμιά και ψάχνω για βυζάρες...
Μου τον έγλειψε 1 λεπτό και μου λέει πως θές; λέω ακομα δε σηκώθηκε καλά και μου λεει ε δε μπορώ να στον γλύφ και μία ώρα πήρες το απλό!!!!!!!!!!
Τα βυζιά μαλακα μου λέει μη τα πιέζεις με ξενέρωσε τόσο που την λέω βγάλε το προφιλακτικό και τ΄ραβα μου μια μαλακία...
Αμα ξαναπάω χέσε με ...
Επίσης τη λέω Ισπανικό θα μου κάνεις αλλά 10 ευρώ μου λέει..
Δε γαμιέται...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πήρα την Λίζα σήμερα απόγευμα// Την είχα πάρει και παλιά.. Μου την έσπασε και δε πρόκειται να τη ξαναπάρω... Καταρχήν την είπα για 30 και δε δέχτηκε.. Λόγω του ότι δε μου άρεσει καμιά και ψάχνω για βυζάρες...
Μου τον έγλειψε 1 λεπτό και μου λέει πως θές; λέω ακομα δε σηκώθηκε καλά και μου λεει ε δε μπορώ να στον γλύφ και μία ώρα πήρες το απλό!!!!!!!!!!
Τα βυζιά μαλακα μου λέει μη τα πιέζεις με ξενέρωσε τόσο που την λέω βγάλε το προφιλακτικό και τ΄ραβα μου μια μαλακία...
Αμα ξαναπάω χέσε με ...
Επίσης τη λέω Ισπανικό θα μου κάνεις αλλά 10 ευρώ μου λέει..
Δε γαμιέται...

περαστικα  :tits2: :uglystupid:

:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
Ριξε και ενα κοπυ παστε στον καταλογο των κριτικων για να μη χαθει η χρησιμη πατατοπληροφορια σου

πηρες το απλο  :idiot: ... καλα πες  την φορα θα σου αγορασω διαμερισμα για πιπα  :2funny:

 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
περαστικα  :tits2: :uglystupid:

:s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
Ριξε και ενα κοπυ παστε στον καταλογο των κριτικων για να μη χαθει η χρησιμη πατατοπληροφορια σου

πηρες το απλο  :idiot: ... καλα πες  την φορα θα σου αγορασω διαμερισμα για πιπα  :2funny:
Απογοήτευση σκέτη φίλε jo
 

Επισκέπτης
Πήρα την Λίζα σήμερα απόγευμα// Την είχα πάρει και παλιά.. Μου την έσπασε και δε πρόκειται να τη ξαναπάρω... Καταρχήν την είπα για 30 και δε δέχτηκε.. Λόγω του ότι δε μου άρεσει καμιά και ψάχνω για βυζάρες...
Μου τον έγλειψε 1 λεπτό και μου λέει πως θές; λέω ακομα δε σηκώθηκε καλά και μου λεει ε δε μπορώ να στον γλύφ και μία ώρα πήρες το απλό!!!!!!!!!!
Τα βυζιά μαλακα μου λέει μη τα πιέζεις με ξενέρωσε τόσο που την λέω βγάλε το προφιλακτικό και τ΄ραβα μου μια μαλακία...
Αμα ξαναπάω χέσε με ...
Επίσης τη λέω Ισπανικό θα μου κάνεις αλλά 10 ευρώ μου λέει..
Δε γαμιέται...

Ούστ το μαλακισμένο το πουρό.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Τι έξοδα λειτουργείας έχει το studio ρε συ gl? Το νερό από το τζακούζι? Αφού γίνει η αρχική επένδυση μετά απλά ρολλάρει το χρήμα με έξοδα τα λεφτά που παίρνει η πουτάνα και η τσατσά ουσιαστικά και ένα ενοίκιο αν δεν είναι αγορασμένος ο χώρος (που αποκλείεται). Έτσι το φαντάζομαι εγώ εκτός αν μου διαφεύγει κάτι...
στουντιο της περιοχης του Μυλου με την τσατσα του οποιου εχουμε κανει πολλες κουβεντες μου εχει πει οτι δινουν 6000ε ενοικιο το μηνα.
Συν τα υπολοιπα λειτουργικα...νομιζω οτι δεν ειναι και απολυτο οτι θα τα παρεις οπως και να'χει ειδικα στη σημερινη εποχη
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
και μετα μου λετε εμενα θα δουλεψουν καποιες καποιες με εικοσαρι.....εδω με σαραντα σου κανει μισο λεπτο πιπα και σου λεει...ε τι θες; πηρες το απλο.....τι να παιρνα μωρη;το πολυπλοκο; :headbang: :jerking: εχει και τετοιο προγραμμα;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
στουντιο της περιοχης του Μυλου με την τσατσα του οποιου εχουμε κανει πολλες κουβεντες μου εχει πει οτι δινουν 6000ε ενοικιο το μηνα.
το μπουρδελο δεν ειναι μια επιχειρηση που μπορει να παει οπου θελει.Οι τυχεροι ιδιοκτητες των ακινητων το ξερουν αυτο γι'αυτο και βαρανε στα ενοικια
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
το μπουρδελο δεν ειναι μια επιχειρηση που μπορει να παει οπου θελει.Οι τυχεροι ιδιοκτητες των ακινητων το ξερουν αυτο γι'αυτο και βαρανε στα ενοικια
καλα ενταξει
εγω ξερω ιδιοκτητη που εχει φαει πολυ τραμπουκο απο νταβα στουντιο και του χρωσταν ενα σωρι ενοικια...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
καλα ενταξει
εγω ξερω ιδιοκτητη που εχει φαει πολυ τραμπουκο απο νταβα στουντιο και του χρωσταν ενα σωρι ενοικια...
σιγουρα και αυτα παιζουν οπως και προστασιες και νταβατζηλικια....μην ξεχναμε οτι μιλαμε για χωρους και ατομα που κινουνται στα ορια υποκοσμου και νυχτας....με σκληρους κανονες....δεν ειναι μονο η επιφανεια που βλεπουμε εμεις......

στα τρικαλα ας πουμε μαθαινω καιρο τωρα καποιος κλαιει 11 νοικια απο μαγαζι που εκλεισε.....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πήρα την Λίζα σήμερα απόγευμα// Την είχα πάρει και παλιά.. Μου την έσπασε και δε πρόκειται να τη ξαναπάρω... Καταρχήν την είπα για 30 και δε δέχτηκε.. Λόγω του ότι δε μου άρεσει καμιά και ψάχνω για βυζάρες...
Μου τον έγλειψε 1 λεπτό και μου λέει πως θές; λέω ακομα δε σηκώθηκε καλά και μου λεει ε δε μπορώ να στον γλύφ και μία ώρα πήρες το απλό!!!!!!!!!!
Τα βυζιά μαλακα μου λέει μη τα πιέζεις με ξενέρωσε τόσο που την λέω βγάλε το προφιλακτικό και τ΄ραβα μου μια μαλακία...
Αμα ξαναπάω χέσε με ...
Επίσης τη λέω Ισπανικό θα μου κάνεις αλλά 10 ευρώ μου λέει..
Δε γαμιέται...

Μαύρο σε τέτοιες συμπεριφορές. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
9
Like
61
Πόντοι
0
παιδες εχει πετυχεις κανεις σας μια κατερίνα η οποία δουλεύει και στα 2 σπιτάκια που δουλεύει και η λάουρα. δηλαδη στο τσίρκο και στο πρώην αλουμινάτο. μια μελαχρινή είναι μου είπε απο ουγγαρία και είχε μεγάλα βυζιά. χαμηλών τόνων κορίτσι που όμως είχα περάσει καλά.

Ναι φίλε πριν μία βδομάδα στο Αλουμινάτο, μου την έπεσε στο σαλόνι (οι δυο μας πριν έρθει η τσατσά) ... με κάβλωσε αφάνταστα !!! έχει τρομερό κορμί και στα 12ποντα ήταν Κορυφή !!!
Μέσα όμως δεν έλεγε και κάτι το ιδιέταιρο ... διεκπεραιωτική θα έλεγα ... γενικά "δεν το κατέχει"
Από Κορμί όμως !!! ΣΚΙΖΕΙ !!! Γενικώς για μια φορά καλά είναι !
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Μαανες δε ξερω πια Γιαννα ηταν ρε :dunno: βασικα Αννα ακουσα γιατι δεν ειχα σημα
και μετα ξαναπηρα και μου ειπαν Γιαννα
Εχω μια υποψια για την πιτσιρικα του hagem στο Ν Ουρανου ... αλλα που να ξερεις ...

Πλακα θα εχει!! Θελω ερευνα please γιατι ειμαι εκτος!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Γιατι μπρε ?  :think: εφαγες καμια πατατα και μας το κρυβεις ?


Ξανα Γιαννα @ Μαντζαρου
Ειδικη αποστολη ανιχνευσης για πουτανοκομαντο  :ak: Αλτ τις ει

Αγαπη @ Κωλετη , Η Αφρουλα μαλλον απο βδομαδα
Στο Τσιρκο η Βικυ
Σααλ Ευα ( εκπληξη ε ?  :cheesy: )
Λα Φαμ Χριστινα
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
Πριν το ΣΚ επίσκεψη Προμηθέους 11...

Ένα έχω να πω...

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Απογοήτευση σκέτη φίλε jo

Πιστευω να ξεσουρωσες απ τα 3 μπουκαλια ουισκι που κατεβασες για να χωνεψεις την πατατα ε ?
Την κριτικη μη ξεχασεις ομως και χαθει τζαμπα η αναφορα σου ..

ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ JO????...Γεια και το εκλεισε?Και τι εχεις να πεις εσυ γι'αυτο που εισαι και πελατης εκει??
Εκτος οτι διωχνει τον κοσμο απ'το σαλονι κλεινει και τα τηλεφωνα τωρα??

Μαλλον στην τσατσα μιλουσε κι οχι σε μενα , φαντζομαι της το πηρε απ τα χερια και το εκλεισε
Πελατης ... δε θα το λεγα τουλαχιστον οχι ο καλυτερος
4-5 φορες εχω παει τις 2 μπηκα . μια με αντζελα.bg απο σποντα
και μια Νατασσα.ru/tsarina σε καταδρομικο προσχεδιασμενο νυχτερινο χτυπημα
κατοπιν αναφορων και κριτικων ...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.032
Πόντοι
17.085

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
τωρα 8α παρω τηλ το προσωπο να μου πει ακριβως που  :) ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom