Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (0 μέλη και 75 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Χθεσινη αναφορα στον Βαρδαρη γυρω στις 22.00

Προμηθεως 25: Ενα πιπινι αδυνατο καυλιαρικο ξανθο. Ωραιο σωμα, οχι "καχεκτικο". Μακρυ ξανθο μαλλι. Ειναι η Μιραμπελλα αυτη?

Προμηθεως 14: Η τρομερα αδυνατη μελαχροινη Μιμη. Σημερα την ειδα καπως πιο γλυκια. Πολυ διακριτικα, ήρθε, μου επιασε το χερι και μου ειπε να περασω. "Φου να την κανεις, θα πεσει".

Προμηθεως 11: Η εντυπωσιακη (αναλογιες μοντελου) Βερονικα. Φοβερο σωμα, καλες υπηρεσιες σταθερα.

Σαπφους 8: Η (νεα) Τσεχα, η Αριανα. Οντως, ομορφο-εκφραστικο-χαρακτηριστικο προσωπο, πολυ ομορφα ματια, ωραιο μακρυ μαυρο μαλλι. Ο σωματοτυπος της ομως φερνει προς τα ελληνικα δεδομενα. Πιασιματακια γυρω απο την περιφερεια και στην ανω μερια των γοφων. Αξιζει να σημειωθει οτι βγηκε πολυ ευχαριστη εξω στο σαλονι. Μαλιστα, τραβηξε εναν απο εκει και μιλουσανε για λιγο στο δωματιο (προφανως τον ηξερε). Στα υποψιν.

Σαπφους 7: Η αλλη Τσεχα, η Ιονελα

Γωνιακο: Η γλυκια ρωσσιδα Αλισια. Ομορφη κοπελα, ωραιο σωμα, ωραιο βυζι. Αναμεικτες κριτικες. Εγω 2 φορες την πηρα περασα καλουτσικα.

Σαπφους 20: Μια αλογα, με αγελαδισιο ομως σωμα. Πολυ νεαρα, σγουρομαλλα, μαυρο μαλλι. Την ειχα δει παλιοτερα στο γωνιακο. Πολυ υψηλη, αλλα χανει λογω σωματος. Δεν ειναι πλαδαρη παντως. Ποια ειναι?

ΤανΤΑΛΟΥ 14: Το "ορθιο" χιλιομετρο - Μερτσυ. Καλουτσικο σωμα, οχι ιδιαίτερα σφικτο-γυμνασμενο, αλλα καλοδιατηρημενο. Φατσα τιποτα το ιδιαίτερο. Αυτη στο ιδιο βιολι να τραβα με μανια οποιον βρεθει μπροστα της να περασει.

Τανταλου 9: Mια "νεα" Κινεζα, οχι η αλλη που ειχα ξαναδει. Η φατσα της πιο στρογγυλη-σφαιρικη απο της αλλης. Πιο "Θιβετιανη" ας μου επιτραπει να χαρακτηρισω. Επισης πιο γλυκια-καλοσυνατη. Ψηλη, καλο σωμα, βγηκε με ναζι κι αυτη εξω. Εξεπεμπε μια γλυκια μελαγχολια.

Ωραιος.!! :rockon:

Οχι η μιραμπελα ειναι μελαχρινη με καρε μαλι...οποτε λογικα και σημερα αυτη θα ειναι να περασω να την δω, την εχει αναφερει ο gameover που την πηρε λεει καλη μεσα...
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Σημερινη αναφορα στον Βαρδαρη γυρω στις 14.00 με καταθεση στο Σαπφους 20 (Νταιανα)

Προμηθεως 25: Το ιδιο πιπινι (αδυνατο καυλιαρικο ξανθο), που ειδα χθες. Ωραιο σωμα, οχι "καχεκτικο". Ειναι η Μιραμπελλα αυτη?

Προμηθεως 14: Η Αγγελικη. Ομορφο πλασμα, πιπινι κι αυτο, ωραιο βυζι, σφικτο σωμα. Μελανουρι πραγμα. Μετριες κριτικες διαβαζω, οποτε αστην.

Προμηθεως 11: Η εντυπωσιακη (πολυ γυμνασμενο σωμα) Ηρα. Φοβερο σωμα, καλες υπηρεσιες κι αυτη, οπως η Βερονικα.

Σαπφους 8:

Σαπφους 7: Η Μιρελλα. Ψηλη-αδυνατη-ομορφη μελαχροινη, αλλα, οχι, δεν θα παρω. Απ'οτι διαβαζω, την ειδε καπως το ρουμανακι αυτο, οποτε αντε γεια.

Γωνιακο: Η γλυκια ρωσσιδα Γιαννα. Ομορφη κοπελα, ωραιο σωμα, εκπεμπει καλοσυνη-ναζι. Πολυ γλυκια, βγαινει ανετα εξω στο σαλονι, σε ρωταει διακριτικα, καθεται μαζι σου. Στα υποψιν κι αυτη..



ΤανΤΑΛΟΥ 8: Η σταθερη αξια Μαρινα. Ομορφο κοριτσι, το πονηρο μουτρακι της διπλανης πορτας. Ψιλοαδυνατισμενη. Καλη περιπτωση, αλλα δεν περναει τοσο η μπογια της πλεον.

Τανταλου 9: Ο Κουασιμοδος ο ιδιος..Η ασχημη-στραβοχυμενη-κακοτσουμπαλη Καμελια. Δεν χρειαζεται να πω κατι αλλο.

Σαπφους 20: Η εκρηκτικη (σεξοβομβα) Νταιανα. Την ειχα βαλει στο ματι εδω και καιρο.

Πληθωρικη παρουσια, σιλικονατα μεγαλα βυζια. Σφικτο σωμα, παρα τα καποια περιττα κιλα. Ωραια ποδια.

Πιπα καλη, μ'αρεσε. Σπανια μ'αρεσει πιπα απο πουτανα. Μου τουρλωσε και τον κωλο της στην μαπα μου, οποτε την δακτυλιαζα μπρος πισω.

Στο ιεραποστολικο την εκανα οτι ηθελα (κατα την τακτικη μου..). Δεν δυσανασχετουσε σε τιποτα. Ποτε την κλασικη σταση, ποτε με τα ποδια της στους ομως μου, ποτε με τα ποδια της πιασμενα και τα 2 ακριβως μπροστα μου. Αλλοτε εμπαινα βαθια μεσα της, αλλοτε γρηγορα, αλλοτε πολυ βαθια.  Αλλα...δεν ειναι απο αυτες που θα σε τραβηξουν-κολλησουν επανω της, με την εννοια οτι το γουσταρει πολυ.

Ισως να φταιει το γεγονος οτι ημουν ο τελευταιος. Ειχε καλη αποδοση, δε λεω. Αλλα δεν ειναι απο αυτες τις gfe καταστασεις με τιποτα.

Τελειωσα στα 4 με ενα εντονο σφυροκοκπημα, στο οποιο δεν δυσανασχετησε καθολου.

Απο κοντα, αξιζει να σημειωθει οτι εχει ιδιαίτερα ομορφο προσωπο και στομα. Πολυ περιποιημενη. Εξω οταν την βλεπεις σχηματιζεις την εντυπωση αρχοντοχωριατισσας, μα μεσα εχει ενα καπως πιο εκλεπτυσμενο στυλ.

Καλη περιπτωση, μεχρι εκει ομως.

Αυτα..
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
kklld μπραβο για το εκτενες ρεπορτο... :rockon:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Προμηθεως 25: Το ιδιο πιπινι (αδυνατο καυλιαρικο ξανθο), που ειδα χθες. Ωραιο σωμα, οχι "καχεκτικο". Ειναι η Μιραμπελλα αυτη?
Πολυ ομορφη με μεγαλα βυζια??Μηπως ειδες την Καρμεν??ειπε στο σαλονι την ατακα "θελετε να παιξουμε"?
Τη Μιραμπελα πριν μια βδομαδα που την ειδα μαλλον προς το μελαχρινο παιζει αυτη την εποχη


Σημερινη αναφορα στον Βαρδαρη γυρω στις 14.00 με καταθεση στο Σαπφους 20 (Νταιανα)
Πληθωρικη παρουσια, σιλικονατα μεγαλα βυζια. Σφικτο σωμα, παρα τα καποια περιττα κιλα. Ωραια ποδια.

Ειχε καλη αποδοση, δε λεω. Αλλα δεν ειναι απο αυτες τις gfe καταστασεις με τιποτα.
Σα τη Βικυ την ξανθια κι αυτη.Δε θελει να σου παραδωθει εντελως με τιποτα.Θελει να κραταει το πανω χερι.Και εμενα περυσι που την ειχα παρει αυτο με ειχε εκνευρισει πολυ και τοτε την ειχα μαυρισει...



 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ΤανΤΑΛΟΥ 14: Το "ορθιο" χιλιομετρο - Μερτσυ. Καλουτσικο σωμα, οχι ιδιαίτερα σφικτο-γυμνασμενο, αλλα καλοδιατηρημενο. Φατσα τιποτα το ιδιαίτερο. Αυτη στο ιδιο βιολι να τραβα με μανια οποιον βρεθει μπροστα της να περασει.

Μην νομίζεις όταν κατέβει από τα 12ποντά της μόνο χιλιόμετρο δεν είναι  :2funny: (όπως εξάλλου όλες)

Το σώμα της όμως είναι πάρα πολύ σφιχτό και γυμνασμένο κατά τη γνώμη μου (πριν 3 μέρες την δοκίμασα), φάτσα συμφωνώ, όπως εξάλλου και αυτό το βιολί να τραβά (έτσι την πάτησα), προσοχή αλάνια  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Μην νομίζεις όταν κατέβει από τα 12ποντά της μόνο χιλιόμετρο δεν είναι  :2funny: (όπως εξάλλου όλες)

Το σώμα της όμως είναι πάρα πολύ σφιχτό και γυμνασμένο κατά τη γνώμη μου (πριν 3 μέρες την δοκίμασα), φάτσα συμφωνώ, όπως εξάλλου και αυτό το βιολί να τραβά (έτσι την πάτησα), προσοχή αλάνια  :grin: :grin: :grin: :grin:

Ψηλη ειναι, και μαλιστα αρκετα.

Το σωμα της μπορει να ειναι καπως γυμνασμενο, αλλα σε καμια περιπτωση πραγματικα γυμνασμενο (π.χ. Ηρα).
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Πολυ ομορφη με μεγαλα βυζια??Μηπως ειδες την Καρμεν??ειπε στο σαλονι την ατακα "θελετε να παιξουμε"?
Τη Μιραμπελα πριν μια βδομαδα που την ειδα μαλλον προς το μελαχρινο παιζει αυτη την εποχη

Σα τη Βικυ την ξανθια κι αυτη.Δε θελει να σου παραδωθει εντελως με τιποτα.Θελει να κραταει το πανω χερι.Και εμενα περυσι που την ειχα παρει αυτο με ειχε εκνευρισει πολυ και τοτε την ειχα μαυρισει...

Οχι, δεν ειναι η Καρμεν. Την ξερω. Η Καρμεν ειναι πιο ζουμπουρλιδικη, πιο παιχνιδιαρα. Αυτη ηταν πιο αβγαλτη, πιο νεα.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Δεν ειναι η καρμεν. την πετυχα και εγω ενα βραδυ πριν  5-6 μερες σε τσαρκα με φιλο.Μου αρεσε και μενα. και το στυλακι τησ ςραιο γενικα τρελα ηταν!! επισης στο ερος στην τανταλου ηταν ενα ξανθο που τον σηκωσε. και ρε παιδες η κομοδινοπουλου τι μουναρος εχει γινει!!!! αλλα ξινοφατσα και κατι μας ελεγε οταν φευγαμε(καντηλια κατεβαζε)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Οχι, δεν ειναι η Καρμεν. Την ξερω. Η Καρμεν ειναι πιο ζουμπουρλιδικη, πιο παιχνιδιαρα. Αυτη ηταν πιο αβγαλτη, πιο νεα.

Φυσιολογικά πρέπει να λες την Μάρα την καινούργια, αλλά δεν την λες αδύνατη, τάχει τα κιλάκια της χωρίς να τη λές όμως και χοντρή.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Φυσιολογικά πρέπει να λες την Μάρα την καινούργια, αλλά δεν την λες αδύνατη, τάχει τα κιλάκια της χωρίς να τη λές όμως και χοντρή.
Εχουνε και μια Τζουλια εκει...ταιριαζει η περιγραφη.Ξανθια,πολυ ομορφουλα και μικροκαμωμενη.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εχουνε και μια Τζουλια εκει...ταιριαζει η περιγραφη.Ξανθια,πολυ ομορφουλα και μικροκαμωμενη.

Έτσι ναι, γιατί η Μάρα όπως είπα τα έχει τα κιλάκια της, πάντως την τζούλια δεν την έχω πετύχει.

Όσο για αυτό το μαγαζί al το τάραξα στις επισκέψεις από τότε που διάβασα την κριτική σου για την Ειρήνη, αλλά παρόλο που έχω περάσει 10 φορές από τότε, δεν την έχω πετύχει ποτέ :headbang: :grin:, ούτε την έχω δει ποτέ μου  να φανταστεις. :cheesy:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ντεντεφωνο μαντζαρου πριν λιγο να μαθω αν ειναι καμια εμμανουελα αυριο
δεν ηξερε η τσατσα η οποια κατα τ αλλα ηταν πολυ ηρεμη με ταση για εξηπηρετηση
ξαφνικα μια αλλη φωνη ειπε κατι για συνταγες  :think: πηρε το ντεντεφωνο μου ειπε γιεα και το εκλεισε  :cheesy:
Αλ η τρελη η Φιλη σου πρεπει να ειναι
Τεςπα δε μαθαμε κατι ...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Ντεντεφωνο μαντζαρου πριν λιγο να μαθω αν ειναι καμια εμμανουελα αυριο
δεν ηξερε η τσατσα η οποια κατα τ αλλα ηταν πολυ ηρεμη με ταση για εξηπηρετηση
ξαφνικα μια αλλη φωνη ειπε κατι για συνταγες  :think: πηρε το ντεντεφωνο μου ειπε γιεα και το εκλεισε  :cheesy:
Αλ η τρελη η Φιλη σου πρεπει να ειναι
Τεςπα δε μαθαμε κατι ...
ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΕ JO????...Γεια και το εκλεισε?Και τι εχεις να πεις εσυ γι'αυτο που εισαι και πελατης εκει??
Εκτος οτι διωχνει τον κοσμο απ'το σαλονι κλεινει και τα τηλεφωνα τωρα??

ΚΑΡΙΟΛΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΣΟΥ ΑΚΟΜΑ...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Έτσι ναι, γιατί η Μάρα όπως είπα τα έχει τα κιλάκια της, πάντως την τζούλια δεν την έχω πετύχει.

Όσο για αυτό το μαγαζί al το τάραξα στις επισκέψεις από τότε που διάβασα την κριτική σου για την Ειρήνη, αλλά παρόλο που έχω περάσει 10 φορές από τότε, δεν την έχω πετύχει ποτέ :headbang: :grin:, ούτε την έχω δει ποτέ μου  να φανταστεις. :cheesy:
αυτη τη βδομαδα ξαναγυρισε πρωινη απ'οτι καταλαβα...
Αυριο που ειναι μια ησυχη μερα και ολα ευννοουν μια επιτυχημενη καταθεση να εισαι κατα τις 15.45 εκει.Οποτε ειτε πρωινη ειναι ειτε αναλαβει στις 16.00 θα την πετυχεις οπως και να'χει.
Σκεφτομαι να το ξανακανω κι εγω αυριο γιατι την προηγουμενη Κυριακη ειχα ευχαριστηθει τσαρκα με την ησυχια μου...
 

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ρε καβλιάριδες μια Ντανιέλα Τσέχα που δουλεύει βράδυ σε κάποιο από αυτά στη Σαπφούς την έχει πιτσιλίσει κανείς σας; Λέει τίποτα;
 

zironvenom

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
6.045
παιδες εχει πετυχεις κανεις σας μια κατερίνα η οποία δουλεύει και στα 2 σπιτάκια που δουλεύει και η λάουρα. δηλαδη στο τσίρκο και στο πρώην αλουμινάτο. μια μελαχρινή είναι μου είπε απο ουγγαρία και είχε μεγάλα βυζιά. χαμηλών τόνων κορίτσι που όμως είχα περάσει καλά.
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
Ρε καβλιάριδες μια Ντανιέλα Τσέχα που δουλεύει βράδυ σε κάποιο από αυτά στη Σαπφούς την έχει πιτσιλίσει κανείς σας; Λέει τίποτα;
την πειρε ενασ φιλος μου πριν κατι μηνες κ περασε πολυ καλα αποτι μου ειπε
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
παιδες εχει πετυχεις κανεις σας μια κατερίνα η οποία δουλεύει και στα 2 σπιτάκια που δουλεύει και η λάουρα. δηλαδη στο τσίρκο και στο πρώην αλουμινάτο. μια μελαχρινή είναι μου είπε απο ουγγαρία και είχε μεγάλα βυζιά. χαμηλών τόνων κορίτσι που όμως είχα περάσει καλά.

Ναι υπαρχουν και κριτικες...
 

ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα ξερει κανεις μια βουλγαρα με ονομα βικτωρια ειναι ψηλη με μαυρα μαλλια εχει τατοο στην μεση 26-27 πρεπει να ειναι    :tits:
 

Επισκέπτης
Στάνταρ για την Τζούλια λες στο Προμ 25, καλή είναι αλλά το μείον είναι το μικρό κρεμασμένο βυζί. Για μια φορά είναι καλή 100% από εκεί και πέρα, γούστο σου.

Τι καινούργια ονόμα είναι αυτά που βλέπω? Wtf?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom