Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
λες;κολλαει παντως η περιγραφη.....που την εντοπισες ρε τσακαλε;
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αν λετε μια που ειχε μιλησει και στην τιβι
το βιντεακι υπαρχει στο γιουτουμποκαναλο μου
δειξτε το στον Αθηναιο συναγωνιστη μπας και την αναγωνρισει  :cool2:
 

stathakiss

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
λες;κολλαει παντως η περιγραφη.....που την εντοπισες ρε τσακαλε;
gl, ήταν στο homepage στις τελευταίες κριτικές.
Όπου γράφει Μαίρη και βυζιά το πατάμε.
Ελπίζω να είναι προσωρινή η μετακόμιση.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αν λετε μια που ειχε μιλησει και στην τιβι
το βιντεακι υπαρχει στο γιουτουμποκαναλο μου
δειξτε το στον Αθηναιο συναγωνιστη μπας και την αναγωνρισει  :cool2:

Είναι και mond ο συναθλητής, πολύ καλή ιδέα jo  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:του στέλνω pm.

Πάντως η περιγραφή τεριάζει απόλυτα, και αν επαληθευτούν οι φόβοι θα είναι μεγάλη απώλεια για την πόλη, 2η μέσα στην χρονιά μετά από αυτή της Εβελίνας. :'( :'(
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Είναι και mond ο συναθλητής, πολύ καλή ιδέα jo  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:του στέλνω pm.

Πάντως η περιγραφή τεριάζει απόλυτα, και αν επαληθευτούν οι φόβοι θα είναι μεγάλη απώλεια για την πόλη, 2η μέσα στην χρονιά μετά από αυτή της Εβελίνας. :'( :'(

Δεν φαίνεται ρε jo, καλά στο βιντεάκι που έχεις η Μαιρούλα, υπήρχε ένα άλλο βιντεάκι που την έδειχνε καλύτερα.

Από αυτό δεν βγαίνει άκρη. :think:
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
αρκετα γεματουλα με παραπανισια κιλακια παιχτη η μαρα! :sunglasses:
συμπληρωνετε την καθε μια στην θεση της...ειναι πολυ αργη η συνδεση που εχω αυτη την στιγμη σορρυ
σε καποιοες επεσα και στην αλλαγη μετα των 23:00
-φριξου στην παλια μεταφορικη Αντριανα
-Ξελωλετη Νικολ το πρωι Εφη
-Μαντζαρου η Εμμανουελα! εχω γραψει σε αναφορα! :grin: μονο για μια φορα και αυτη μονο για την συλλογη!
-Τανταλου 14 η Μερτσυ στην θεση της! μετα Καρλα!που δοκιμασα! ρουμανακι με 2 βυζιμε μαυρο μαλι και ξανθα εξτενσιονς
μαυρισμενο κορμι στο 1,75 με τους τακους!
συνενοηση μονο με αγγλικα καποια προκαταρκικα δεκτικη στο χαιδεμα και στα επιμαχα σημεια! αν και ρουμανα μετρια πιπα και οχι
η φημισμενη ρουμανοπιπα! καλη στο cowgirl καλη στα 4! για μια φορα καλη ειναι για παραπανω δεν νομιζω!
-Τ9 κινεζοειδης Μια στην θεση της! μολις την ειδε ενας κινεζος συναγωνιστης εφυγε σφαιρα! :2funny: :2funny: :2funny:
-Τ8 Η βικυ
-Τ&Σ γωνια πρασινο η Αλισια! την θυμομουν απο παλια καθως εχει περασει απο αρκετα ιδρυμτα και ειπα να δοκιμασω ξανα! τι τοθελα!
εσπασε εντελως στην εμφανιση και οταν την ειδα στο δωματιο το μετανιωσα!
περασμα της καποτας Χωρις να μου εχει σηκωθει πιπιλισμα μονο στο κεφαλι! γαμησι της πλάκας!
εντεχνο στησιμο για να μην μπαινω μεσα! απο τα πιο σιχαμενα μαγαζια που εχω πάει! και απο τα πιο χαλια πηδηγματα!μακρια! ευτυχως δεν εδωσα
παραπανω φραγκα για κανα προγραμμα
-Σ7 η Ιονελα ! αν η ιονελα ειναι η απο τις πιο εμφανισιμες καταλαβαινετε που πάμε...
-Σ20 μια ρωσιδα θεια με το μεγαλο τατοο στην μεση που κανει καλο γυμνο....ξεχασα ονομα
-Π11 Η βασιλισα Βερονικα
-Π14 διπλα στους απατεωνες στο μπαρ Διας στο 14 η Βιβη! να της παρετε κανα κουλουρι βρε μπας και βαλει κανα κιλο!
-Π25 η Mara στην θεση της! μας εγραψε ο gameover
Καρφωτός για το Προμηθέως 25 πήγα σήμερα μπας και βγω καμιά Ειρήνη, δεν την πέτυχα, αλλά με περίμενε μια έκπληξη  και δεν ήταν άλλη από τη Μάρα. :tits:
Τη Μάρα που από τη στιγμή που την συνάντησα την τελευταία φορά προ 20ημέρου εξαφανίστηκε ξαφνικά χωρίς να δώσει σημεία ζωής.
Αφού σκέφτηκα λίγο είπα να βγω έξω να κάνω μια μίνι τσάρκα για να δω τι παίζει και στα υπόλοιπα καταστήματα, μιας που ήταν φρεσκοτιμημένη από μένα  η Μάρα πηγαίνοντας αρχικά στο Προμηθέως 14 όπου ήταν η Ρωξάννα, στο 11 που ήταν η Ήρα , στο Σαπφούς 7 που ήταν η Μιρέλλα.mnt  και κάπου εκεί σταμάτησα την τσάρκα μου και γύρισα καρφί  πίσω στο Προμηθέως 25 μπαίνοντας σφαίρα μέσα στο δωμάτιο πληρώνοντας το απλό των 30 ευρώ. :tits:

Περισσότερα εντός ολίγου στην πανηγυρική κριτική που θα ακολουθήσει. :tits:

Υ.Γ. Για όσους ψήνονται η Μάρα θα εργάζεται σήμερα έως τις 11 το βράδυ και αύριο θα είναι πρωινή από τις 8 το πρωί έως τις 4 το απόγευμα. Φυσιολογικά και σύμφωνα με το αλλοπρόσαλλο πρόγραμμα του καταστήματος την Πέμπτη θα είναι απόγευμα και την Παρασκευή πρωί. :tits:

Και τέλος η Ειρήνη για όσους ενδιαφέρονται θα απουσιάσει για καμιά βδομάδα. ;)
 

Επισκέπτης
Say what? Προμηθεως 14 η Ρωξαννα??? Μιλάς για την λεπτή ρουμανοπιπινομουνίτσα με τους πλαστικούς βύζους κ τις χλιαρές κριτικές?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αρκετα γεματουλα με παραπανισια κιλακια παιχτη η μαρα! :sunglasses:

-Π25 η Mara στην θεση της! μας εγραψε ο gameover

Ντάξυ τάχει τα κιλάκια της αλλά κατά τη προσωπική μου άποψη δεν την χαλάνε καθόλου, εξάλλου δεν το έχω κρύψει και από τις κριτικές μου. ;)

Είναι βέβαια και θέμα προσωπικού γούστου, αλλά γενικά πάλι θα το πω η Μάρα είναι καλό παιδί και θα περάσεις καλά μαζί της. ;) 
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
-Τανταλου 14 η Μερτσυ στην θεση της! μετα Καρλα!που δοκιμασα! ρουμανακι με 2 βυζιμε μαυρο μαλι και ξανθα εξτενσιονς
μαυρισμενο κορμι στο 1,75 με τους τακους!
συνενοηση μονο με αγγλικα καποια προκαταρκικα δεκτικη στο χαιδεμα και στα επιμαχα σημεια! αν και ρουμανα μετρια πιπα και οχι
η φημισμενη ρουμανοπιπα! καλη στο cowgirl καλη στα 4! για μια φορα καλη ειναι για παραπανω δεν νομιζω!

Γεια σου Αλεξ  :grin: ωραια βολτα . ελπιζω να πηρες αερα
γιατι κατι αλλο δεν ειδα να πηρες  :cheesy: τουλαχιστον οχι οτι ηθελες ε ?  ;)
Με το γρασο πως τα παει η νεαρα ?  :think:
ρωταω γιατι εκτος απο την ρουμανοπιπα , το ρουμανογρασο ειναι επισης φημησμενο  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Βόλτα στα στούντιο 11:30 με 13:30.

Ματζάρου μια Γιάννα (όχι απο το πράσινο), μου άρεσε από εμφάνιση ,την έχει φάει κανείς; Η Σάρα λείπει σε διακοπές
Κωλλέτη Η Έφη , όμορφη και ελαφρώς αδυνατισμένη μου φάνηκε. Η Αφρούλα είπε η τσατσα θα γυρίσει σε 1 εβδομάδα....άντε να δούμε.
Φρίξου η Τζέσικα
Ν.Ουρανού η Τζοάννα.
Lafemme: Το θωρηκτό Χριστίνα με σέξυ stockings και δίχτυ.Το βράδυ Κάρλα είπε η μαντάμ.
Α.Γεωργίου H Εύα, καλή και χρυσή από ότι λέτε αλλά όχι ευχαριστώ, δεν θα πάρω.
26ης Οκτωβρίου Η Βίκυ στην οποία έγινε η κατάθεση, για πολλοστή φορά.
Εντάξει, η Βίκυ είναι ένα καβλερό μωρό να το φάς και να γλείφεις και τα δάχτυλά σου. Κερδίζει πολλά από την εμφάνισή της, αλλά αν θέλει να καθιερωθεί στις ψηλές θέσεις της βαθμολογίας θα πρέπει να είναι πιο σταθερή στην απόδοσή της.
Δεν είναι βέβαια και έπιπλο αλλά θέλει βελτίωση.

Υ.Γ : Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά στις διευθύνσεις των μαγαζιών δεν ανέφερα αριθμό. Ενα έχει μείνει σε κάθε δρόμο      
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Βόλτα στα στούντιο 11:30 με 13:30.
Ματζάρου μια Γιάννα (όχι απο το πράσινο), μου άρεσε από εμφάνιση ,την έχει φάει κανείς; Η Σάρα λείπει σε διακοπές
Μπααα εγω εχει 2-3 μερες που την εντοπισα τηλεφωνικα και τωρα εισαι ο πρωτος που την αναφαιρει Live
μπορεις να κανεις μια μινι περιγραφη ?  :think:
Κωλλέτη Η Έφη , όμορφη και ελαφρώς αδυνατισμένη μου φάνηκε.
την Ερεψα τις προαλες φαινετε  :2funny: :2funny: :2funny:[/b] Γεια σου Εφη  :smitten:
Ν.Ουρανού η Τζοάννα.
Ποια ειναι αυτη τωρα ?  :think: μηπως η γκομενιτσα  του hagem ?  :think:
26ης Οκτωβρίου Η Βίκυ στην οποία έγινε η κατάθεση, για πολλοστή φορά.
Εμεινε εκει τελικα το σκατουλι ε ?  :think:
πρεπει να τις το σφυριξω για δευτερη φορα,  μετα απο 1 χρονο
να δω και ποσο βελτιωθηκε .. "Βικυ πιπιναπειρη" ηταν ο τιτλος της περσινης κριτικης...[/b]


 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Ματζάρου μια Γιάννα (όχι απο το πράσινο), μου άρεσε από εμφάνιση ,την έχει φάει κανείς; Η Σάρα λείπει σε διακοπές
Μπααα εγω εχει 2-3 μερες που την εντοπισα τηλεφωνικα και τωρα εισαι ο πρωτος που την αναφαιρει Live
μπορεις να κανεις μια μινι περιγραφη ?  :think:
Ξανθιά , μέτριο ανάστημα ,κανονικό βυζί και κιλά, όμορφο πρόσωπο, μικρούλα, σκουλαρίκι στην μύτη ή στο χείλος, δεν θυμάμαι.
Μου άρεσε  εμφανισιακά, αλλά μόλις είχα μπεί από το πολύ φως στο σκοτάδι και ήρθε αμέσως στο σαλόνι, πριν προσαρμοστούν τα μάτια μου και δεν μπόρεσα να την σκανάρω καλά, μόνο σε γενικές γραμμές.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ξανθιά , μέτριο ανάστημα ,κανονικό βυζί και κιλά, όμορφο πρόσωπο, μικρούλα, σκουλαρίκι στην μύτη ή στο χείλος, δεν θυμάμαι.
Μου άρεσε  εμφανισιακά, αλλά μόλις είχα μπεί από το πολύ φως στο σκοτάδι και ήρθε αμέσως στο σαλόνι, πριν προσαρμοστούν τα μάτια μου και δεν μπόρεσα να την σκανάρω καλά, μόνο σε γενικές γραμμές.

Ωραια ...  :grin:

Αυτο με το φως και το σκαν ηταν πολυ εντονο στο κεφαληνιας .. 1 λπετο εκανα να συνελθω τις 4-5 φορες που μπηκα
την πρωτη φορα μαλιστα παραλιγο αν πιασω κουβεντα με μια κουκλα κανονικου μεγεθους που ειχαν εχει στο Σαλονι  :2funny:

την θυμαστε ? :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Βόλτα στα στούντιο 11:30 με 13:30.

Ματζάρου μια Γιάννα (όχι απο το πράσινο), μου άρεσε από εμφάνιση ,την έχει φάει κανείς; Η Σάρα λείπει σε διακοπές δεν την ξερω.....μενει να την δουμε και να δοκιμασουμε
Κωλλέτη Η Έφη , όμορφη και ελαφρώς αδυνατισμένη μου φάνηκε. Η Αφρούλα είπε η τσατσα θα γυρίσει σε 1 εβδομάδα....άντε να δούμε.
Φρίξου η Τζέσικα πατατα ολκης και κομοδινο in my opinion
Ν.Ουρανού η Τζοάννα.gamaikanos λαμβανει; :grin:
Lafemme: Το θωρηκτό Χριστίνα με σέξυ stockings και δίχτυ.Το βράδυ Κάρλα είπε η μαντάμ.η πιο εγγυημενη πουτανα για Kinky γαμησι.....για λατρεις κυβικων μεν αλλα αριστη επιλογη...αληθεια στο λαφαμ κωλο να δινει;η τον εκοψε ενεκα που ειναι στουντιο;μενει να ερθω καμια μερα εκ του συνεγγυς να την ξαναπαρω :think:
Α.Γεωργίου H Εύα, καλή και χρυσή από ότι λέτε αλλά όχι ευχαριστώ, δεν θα πάρω.παντως χανεις....ειδικα στο πρωκτικο ειναι η καλυτερη μαζι με λαουρα πιστευω....η νικολ ας πουμε σε πρωκτικο δεν μου αρεσε
26ης Οκτωβρίου Η Βίκυ στην οποία έγινε η κατάθεση, για πολλοστή φορά.
Εντάξει, η Βίκυ είναι ένα καβλερό μωρό να το φάς και να γλείφεις και τα δάχτυλά σου. Κερδίζει πολλά από την εμφάνισή της, αλλά αν θέλει να καθιερωθεί στις ψηλές θέσεις της βαθμολογίας θα πρέπει να είναι πιο σταθερή στην απόδοσή της.
Δεν είναι βέβαια και έπιπλο αλλά θέλει βελτίωση.

Υ.Γ : Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά στις διευθύνσεις των μαγαζιών δεν ανέφερα αριθμό. Ενα έχει μείνει σε κάθε δρόμο και που σαι ακομα....μ αρεσει που φοβονταν οι αθηναιοι με καμινη μπουρδελο δεν θα μεινει και την βρηκαμε εμεις απο τον θειο...     
να κανω και γω τα λιγα σχολια μου με κοκκινο
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
26ης Οκτωβρίου Η Βίκυ στην οποία έγινε η κατάθεση, για πολλοστή φορά.
Εμεινε εκει τελικα το σκατουλι ε ?  :think:
πρεπει να τις το σφυριξω για δευτερη φορα,  μετα απο 1 χρονο
να δω και ποσο βελτιωθηκε .. "Βικυ πιπιναπειρη" ηταν ο τιτλος της περσινης κριτικης...[/b]

Μόνο πρόσεχε επειδή δεν έχει πολύ σταθερή απόδοση θα πρέπει να την πετύχεις στις μέρες της,  :think:΄ ή μάλλον να μην την πετύχεις στις μέρες της. ;) ;) ;) ;) ;) :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

treliaris123

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2010
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πρωινή κατάθεση χθες στη Τζοάννα στη Νικ. Ουρανού με φουλ πρόγραμμα των 100 ευρώ (τζακούζι). Μάγκες τι να λέμε, η καλύτερη GFE εμπειρία που είχα ποτέ. Η κοπέλα πιτσιρίκα εκ Ρουμανίας με πολύ σφιχτό σωματάκι, μικρό ωραίο βυζάκι και απίστευτα γλυκό χαρακτήρα.

Η τσατσά διαφήμιζε το πρόγραμμα ως μισάωρο, αλλά μόνο στο τζακούζι κάτσαμε πάνω από μισή ώρα με πιασίματα παντού χωρίς μη και μη ενώ και στο κρεβάτι αντίστοιχα αλλάξαμε πάνω από 5 στάσεις μέχρι να τελειώσω. Το μόνο αρνητικό ότι δεν δίνει κουλουράκι αλλά αν και το φοβόμουν τελικά τα 100 ευρώ πιάσανε τόπο και με το παραπάνω.

Τη συστήνω ανεπιφύλακτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom