Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
:offtopic: :offtopic: αλλα καλο...
Τι φερνει παλι ο ψαρας??...και η Μαριανα η ψηλη,ομορφη,μελαχρινη που δουλευε στο Ανορθογραφο εθεαθη να κανει πιατσα στην Οδο Σταθμου λιγα μετρα πριν τη μπουγατσα...

Πως εγινε το σκηνικο ομως...στην αναζητηση της Σιμονας την οποια δεν πετυχα τελικα,ειδα 3 κοριτσια μαζεμενα.Το πρωτο στη σειρα ηταν ενα με κοκκινα μαλλια,ψιλογυφτακι αλλα συμπαθητικο,το 2ο αδιαφορο μελαχρινο και 3η στη σειρα η Μαριαννα.
Σταματαω να ρωτησω το πρωτο και λεει παιρνουμε 30ε και οι 3.Που ειναι η Σιμονα αποψε ρωταω...Εγω ειμαι η Σιμονα λεει :jerking: :jerking: :jerking:....ασε τα χαζα σου τη λεω την ξερω την αλλη.Ε ναι ειμαστε 2 Σιμονες αλλα η αλλη εφυγε.
Τεσπα οση ωρα μιλουσα μ'αυτην το ματι ειχε καρφωθει στη Μαριαννα και ως συνηθως η γνωστη ερωτηση βασανισε τον εγκεφαλο μου για μερικα δευτερα....βρε που την ξερω,που την ξερω??
Οταν περασα απο μπροστα της ακριβως βεβαιωθηκα...
Ποιες αλλες ειπατε σας ελλειψαν??Ε καντε λιγη υπομονη ;) ;) ;)
  Tην ειχα δει και εγω το σαββατο στο ιδιο σημειο, αλλα Σιμονα και Μαριαννα μου πεφταν πολλες μαζι και δεν το πιστεψα.
Η Μαριαννα ειναι μια πανεμορφη γυναικα, αλλα το sex δεν το κατεχει και πολυ.
Αντε να δουμε ποιες αλλες θα δουμε στο δρομο!!
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Xθες βραδυ εκανα μια μινι τσαρκα με φιλο συναθλητη. εχουμε λοιπον

Νικ Ουρανου η σεξυ Βιολεττα , αρκετα καλη εμφανιση παγολουλουδο ομως μεσα οπως εχει χαρακτηριστικα γραφτει.

Λα Φαμ η Τζεσικα. Εδω εχω να σχολιασω οτι εχει καποια παραπανω κιλα στην περιφερεια , λιγο εξτρα λιπος.. :)που δεν δενει με το υπολοιπο σωμα και εμενα προσωπικα δεν μου εκανε κλικ ... βεβαια ειναι θεμα γουστου καθαρα . κατα τα αλλα εχει ωραιο κωλαρακι , μετριου μεγεθους βυζους και ειναι συμπαθητικη στο προσωπο. Η λουξοτσατσα ηταν στις καλες της παντως .

Κωλεττη 17 η πιπινα Νικολ. Το μαλακι πιασμενο κοτσο που της παει, σου βγαζει μια φρεσκαδα και νιοτη που μπορεις να παρασυρθεις . σε καποια φαση χτυπαει το τηλ να ρωτησει καποιος ποιος ειναι και τον εκραξε η τσατσα ....... τζο εσυ ησουν ? υπηρχε συναθλητης μεσα οποτε  καναμε μεταβολη προς βαρδαρη μερια και συγκεκριμενα προς

Σαπφους 7 οπου ηταν η Βερονικα .  δεν την ειδαμε ομως επειδη κλασικα τα δωματια φουλ υπηρχε κοσμος εξω και δη  2 κινεζοι . αργοτερα μπηκε και αλλος ενας..... χαλαστηκα πολυ  μας κοιτουσαν  επιμονα κιολας ...  τι να πω  δηλαδη που καταντησαμε ρε .... ελεος ......δεν ειχα σκοπο να περασω με αυτα που ειδα οποτε κατευθειαν μεταβολη για μυλο μερια  προς

Πετρου Ερημιτη 2
οπου ηταν η μιλφ Αννα δεν ειχε καθολου κοσμο και εγινε η καταθεση. Η συγκεκριμενη ηταν στη λιστα εδω και καιρο , μετα απο προταση του Αλ . Εμφανισιακα στο προσωπο εχει σπασει αλλα κατα τα αλλα το σωμα της ειναι αψογο , τελειες αναλογιες  και η επιδερμιδα της πολυ απαλη. Περασα πολυ καλα και ναι θελω να ξαναπαω :rockon:

αφου βγαινω λοιπον ξαλαφρωμενος απο το δωματιο κανω νοημα στον φιλο μου να μπει αλλα γιοκ αυτος..... :headbang: φευγουμε λοιπον προς κωλεττη οπου εγινε η 2η καταεθεση . Οταν τον ρωτησα αφου βγηκε να μου πει εντυπωσεις τα λογια του ηταν τα εξης :


<< μαυρο χαλι . γαμουσα πηγαδι , τελειωσα με μαλακια και πιπα  και σε καποια φαση εκλασε αερα το μουνι της  :2funny: :2funny: :2funny επειδη ειναι κρεμασμενα τα μουνοχειλα της και λογω τριβης και μου ειπε ουπς  :2funny: :2funny: >> ελιωσα παιδια .


ακολουθησε βολτα σε μπαρακια της πολης προς αναζητηση ελευθερων τεμαχιων
:grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Γλωσσοφιλα με τιποτα :think: :think:Μονο σ'εμενα το απεφυγε δηλαδη?Φιδεμπορες μαζευτειτε και λιγο...

Παραδεχομαι οτι δεν ημουν και πολυ στα κεφια μου αλλα νομιζω οτι υπαρχει και μια υπερβολη ως προς τον ντορο γυρω απο το ονομα της.Μεταξυ μας τωρα δηλαδη...

Δεν ειναι ηγ κομενα που ορμαει να σε φιλησει , αλλα θυμαμαι το καναμε ..
Η δεν ταιριαξατε "χημικα" που λεει κι Εφη ( χαιρετισματα )
η απλα δεν ηταν στην μερα της

Σου προτεινω να ξαναδοκιμασεις  :rolleyes:
Το ιδιο θα πραξω και γω για 3η φορα μετα απο καιρο ...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Xθες βραδυ εκανα μια μινι τσαρκα με φιλο συναθλητη. εχουμε λοιπον
Κωλεττη 17 η πιπινα Νικολ. Το μαλακι πιασμενο κοτσο που της παει, σου βγαζει μια φρεσκαδα και νιοτη που μπορεις να παρασυρθεις . σε καποια φαση χτυπαει το τηλ να ρωτησει καποιος ποιος ειναι και τον εκραξε η τσατσα ....... τζο εσυ ησουν ? υπηρχε συναθλητης μεσα οποτε  καναμε μεταβολη προς βαρδαρη μερια και συγκεκριμενα προς
Πηρα αλλα δε με κραξανε ... τι του ειπε δηλαδι ?  :think:

Πετρου Ερημιτη 2
οπου ηταν η μιλφ Αννα δεν ειχε καθολου κοσμο και εγινε η καταθεση. Η συγκεκριμενη ηταν στη λιστα εδω και καιρο , μετα απο προταση του Αλ . Εμφανισιακα στο προσωπο εχει σπασει αλλα κατα τα αλλα το σωμα της ειναι αψογο , τελειες αναλογιες  και η επιδερμιδα της πολυ απαλη. Περασα πολυ καλα και ναι θελω να ξαναπαω :rockon:
Ωραια  :cheesy: ποσο χρονων ειναι αυτη ρε παιδια , μιλφ και μιλφ (γαμω την ορολογια μου )απο 30 μεχρι 60 μιλφ ειναι

<< μαυρο χαλι . γαμουσα πηγαδι , τελειωσα με μαλακια και πιπα  και σε καποια φαση εκλασε αερα το μουνι της  :2funny: :2funny: :2funny επειδη ειναι κρεμασμενα τα μουνοχειλα της και λογω τριβης και μου ειπε ουπς  :2funny: :2funny: >> ελιωσα παιδια .
Κι αλλη αναφορα για πηγαδι ... κριμα το πιπινι  :'(

ακολουθησε βολτα σε μπαρακια της πολης προς αναζητηση ελευθερων τεμαχιων
:grin:
Βρηκατε τιποτις ?  :cool2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Κατερινα και Μερτσι σημερα στο τσιρκο
η αλλαγη σημερα θα γινει στις 10+30 :dunno:
πολυ ασταθεια στο ωραριο να ουμε ...

Ρωξαννα πρωηνη στο Φριξου 14 και το βραδυ Ρεβεκκα
( ποια Ρωξαννη πηδηξε ο αλος στο Ν ουρανου ? )

Εφη την αλλη Πεμτη
Νατασσα.ru/tsarina δεν ειναι στο προγραμμα να επιστρεψει

Στο πριβε στην κοζανη ειναι η Δαναη - ειρηνη
κατσε να δω τι παιζει και στην Κρητη ..
 

pseftoprofitis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
αλανια καλησπερα κ απο εμενα...καινουριος κ εγω στην παρεα κ θα ηθελα λιγη βοηθεια αν δεν σας κανει κοπο...για παραδειγμα που μπορουμε να βρουμε τις φωτο απο τις κοπελες που αναφερετε...?επειδη ειμαι απο επαρχια κ δεν ειναι οι καλλυτερο να πσαχνεις κ να τρως πατατες καθε φορα που ερχομαι θεςς κ πσαχνομαι....ευχαριστω...!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
αλανια καλησπερα κ απο εμενα...καινουριος κ εγω στην παρεα κ θα ηθελα λιγη βοηθεια αν δεν σας κανει κοπο...για παραδειγμα που μπορουμε να βρουμε τις φωτο απο τις κοπελες που αναφερετε...?επειδη ειμαι απο επαρχια κ δεν ειναι οι καλλυτερο να πσαχνεις κ να τρως πατατες καθε φορα που ερχομαι θεςς κ πσαχνομαι....ευχαριστω...!!
φωτος εχει στο greece  ladies  . com


αλλα το θεμα ειναι οτι αυτες δεν θα σε βοηθησουν να μην φας πατατα....θα σε βοηθησουν ισως οι αναφορες απο δω ποιες ειναι καλες,ποιες πολυ καλες,ποιες ειναι κομοδινα κλπ....η εμφανιση και η αποδοση δεν σχετιζονται παντα.....
 

pseftoprofitis

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω φιλος να σαι παντα καλα κ πετυ(χυμενα) αλματα...!
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
]Πηρα αλλα δε με κραξανε ... τι του ειπε δηλαδι ?  :think

Αφου το κλισε αρχισε τη γκρινια  :idiot: , ειναι ενας που περνει καθε μερα και ρωταει  :helpplea:  :2funny:

Πετρου Ερημιτη 2[/b] οπου ηταν η μιλφ Αννα δεν ειχε καθολου κοσμο και εγινε η καταθεση. Η συγκεκριμενη ηταν στη λιστα εδω και καιρο , μετα απο προταση του Αλ . Εμφανισιακα στο προσωπο εχει σπασει αλλα κατα τα αλλα το σωμα της ειναι αψογο , τελειες αναλογιες  και η επιδερμιδα της πολυ απαλη. Περασα πολυ καλα και ναι θελω να ξαναπαω :rockon:
Ωραια  :cheesy: ποσο χρονων ειναι αυτη ρε παιδια , μιλφ και μιλφ (γαμω την ορολογια μου )απο 30 μεχρι 60 μιλφ ειναι

Γυρω στα 45 αμα κρινεις μονο προσωπο...

<< μαυρο χαλι . γαμουσα πηγαδι , τελειωσα με μαλακια και πιπα  και σε καποια φαση εκλασε αερα το μουνι της  :2funny: :2funny: :2funny επειδη ειναι κρεμασμενα τα μουνοχειλα της και λογω τριβης και μου ειπε ουπς  :2funny: :2funny: >> ελιωσα παιδια .
Κι αλλη αναφορα για πηγαδι ... κριμα το πιπινι  :'(

ακολουθησε βολτα σε μπαρακια της πολης προς αναζητηση ελευθερων τεμαχιων
:grin:
Βρηκατε τιποτις ?  :cool2:


Ειχε πολυ καλη ποιοτητα χθες ... αλλα τα υπολοιπα ειναι OFFTOPIC  :dancing:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Αφου το κλισε αρχισε τη γκρινια  Idiot , ειναι ενας που περνει καθε μερα και ρωταει  Help Me Please  2funny

Μπαα εγω δε παιρνω καθε μερα  , αλλα ακι σε μενα εχει τυχει αυτο
στην βιλα η Λαζχοτσατσα , αμαν πια λεει καθε μερα ο ιδιος ...

Γυρω στα 45 αμα κρινεις μονο προσωπο...
οκ
Ειχε πολυ καλη ποιοτητα χθες ... αλλα τα υπολοιπα ειναι OFFTOPIC  Dancing Smiley
:cool2:
 

Dirty_Frank

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
938
Like
1.316
Πόντοι
206
απίστευτα γλυκό πιπίνι (Τζούλια από Ρουμανία)χτες βράδυ στην προμηθέως 25
ο σύντροφος που κατέθεσε έμεινε απόλυτα ικανοποιημένος

κ η τσατσά πολύ ευγενική
εκτός απτη φάση που μπαίνουν 2 τύποι κ μιλούσαν αρκετά χαμηλόφωνα
ώσπου τους τη λέει η τσατσά να μιλάνε πιο σιγά γτ ενοχλούνε τον σμπρώχτη
το αστείο είναι ότι το βούλωσαν σαν σχολιαρόπαιδα :2funny:

υγ
έχετε πετύχει ποτέ Βαρδάρη ένα τυπάκο ψιλομελαμψό,ρεκένδυτο.βρωμύλο και λίγο καθυστερημένο;
α ναι κουτσένει κ λιγάκι
είναι λίγο τρομαχτικός κ μας ακολουθούσε
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
Κατερινα και Μερτσι σημερα στο τσιρκο
η αλλαγη σημερα θα γινει στις 10+30 :dunno:
πολυ ασταθεια στο ωραριο να ουμε ...

Ρωξαννα πρωηνη στο Φριξου 14 και το βραδυ Ρεβεκκα
( ποια Ρωξαννη πηδηξε ο αλος στο Ν ουρανου ? )

Εφη την αλλη Πεμτη
Νατασσα.ru/tsarina δεν ειναι στο προγραμμα να επιστρεψει

Στο πριβε στην κοζανη ειναι η Δαναη - ειρηνη
κατσε να δω τι παιζει και στην Κρητη ..
ξανθια με τατοο πανω απο τον κωλο της στην μεση
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Γλωσσοφιλα με τιποτα :think: :think:Μονο σ'εμενα το απεφυγε δηλαδη?Φιδεμπορες μαζευτειτε και λιγο...

Κοίτα Al και σε μένα δεν έδωσε γλωσσόφιλα και τις 3 φορές που την πήρα παρά μόνο πεταχτά φιλιά στα χείλη. Και πήγα και με προδιάθεση διαβάζοντας και την κριτική του gl.
Κάποια στιγμή έγινε κουβέντα στο φόρουμ για το αν η Ρεμπέκα δείνει γλωσσόφιλα και ο gl τοποθετήθηκε ότι δείνει μόνο πεταχτά φιλιά στο στόμα.
Ξαναδιαβάζω την κριτική του και βλέπω ότι όντως ο gl λέει .....για φιλάκια μέχρι και στο στόμα.... και όχι για γλωσσόφιλα.


Τα γράφω αυτά γιατί όπως μου δόθηκε εμένα λάθος εντύπωση διαβάζοντας τα γραφόμενα μπορεί να συμβεί και σε άλλους.
Αυτά..........
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
Κοίτα Al και σε μένα δεν έδωσε γλωσσόφιλα και τις 3 φορές που την πήρα παρά μόνο πεταχτά φιλιά στα χείλη. Και πήγα και με προδιάθεση διαβάζοντας και την κριτική του gl.
Κάποια στιγμή έγινε κουβέντα στο φόρουμ για το αν η Ρεμπέκα δείνει γλωσσόφιλα και ο gl τοποθετήθηκε ότι δείνει μόνο πεταχτά φιλιά στο στόμα.
Ξαναδιαβάζω την κριτική του και βλέπω ότι όντως ο gl λέει .....για φιλάκια μέχρι και στο στόμα.... και όχι για γλωσσόφιλα.


Τα γράφω αυτά γιατί όπως μου δόθηκε εμένα λάθος εντύπωση διαβάζοντας τα γραφόμενα μπορεί να συμβεί και σε άλλους.
Αυτά..........
και μενα που την πηρα δυο φορες παιδια δεν με φιλισε στο στομα.....
αλλοστε δεν το ανεφερα σε καμια απο τις 2 κριτικες μου.....
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Ποια στουντιο αυτη τη στιγμη παραμενουν ανοιχτα??? γιατι πολλα κλεισανε,δωστε τις αδειες πισω ρε.................
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Πράγματι έχει πολύ κόσμο και ίσως χρειαστεί να περιμένεις ακόμη και 1 ώρα μέχρι να έρθει η σειρά σου.

Πάντως αξίζει τον κόπο.

Παλιότερα δούλευε στο Σαπφώς 5 αλλά από τότε που το κλείσανε δουλεύει δίπλα στο Σαπφώς 7.

Εγω προσωπικά την έχω τιμήσει δις, σου παραθέτω και την τελευταία κριτική μου γι΄ αυτήν. :grin: :grin: :grin: :grin:

ευχαριστω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ποια στουντιο αυτη τη στιγμη παραμενουν ανοιχτα??? γιατι πολλα κλεισανε,δωστε τις αδειες πισω ρε.................
λαφαμ,ματζαρου 14,βιλα εροτικα,φριξου 14,ερημιτου,ουρανου 26,κωλετη,ανδρεου γεωργιου 4 και τσιρκο...λιγοστεψαν πολυ και μικρυνε η βολτα σε σχεση με δυο χρονια πριν που ειχαμε εκρηξη νεων αδειων..
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Παντως παιδια ετσι οπως παει θα μας αναγκασουνε να το γιρησουμε στουσ δρομους..
κ στισ πιατσες!! το χαλι τουσ το μαυρο παλιο α.....!!!
η κατασταση στα σπιτια εχει ωσ εξεις!!!
ΛΙΓΑ-ΑΚΡΙΒΑ-Κ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗ!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom