Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (9 μέλη και 57 επισκέπτες)

d3m

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
553
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
Καλη αλλα δεν κανει ακαποτο μαλακια μεγαλη :grin:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Αυτή με την φράντζα το πιό πιθανό είναι να είναι η Μέρτσυ, σίγουρα 400 δεν τάχει, εγώ όμως μιά φορά που την πήρα σε σόλο τελειωτικό πέρασα καλά.
Στο δίπλα προστυχόφατσα ή Βίκυ η Ουκρανή είναι, αν ήταν με κοντό ξανθό μαλί και  :tits: αυτή ήταν.
Εννοουσα για την τσατσα οτι ειναι για δεσιμο. μαγκες αυτη την μαλακω την θυμαμαι απο πολυ παλια.σκηνικο τωρα πριν 7-8 χρονια. τοτε δουλευε στην προμηθεους διπλα στο μπλε ενα μπουρδελακι σε οροφο,το γωνιακο. παω πανω,σφουγγαριζε η συγκεκριμενη..χαιρεται λεω. μου απανταει εκνευρισμενη και τσαμπουκαλεμενη καργα..τι χαιρεται ρε..σφουγγαριζς τοση ωρα τισ σκαλες κατω και εσυ πατησες..τωρα θα γαμησεις θες δεν θες αλλιως θα φωναξω τους μπραβους..(εγω λεφτα δεν ειχα πανω μου ειχα παει για τσαρκα).της λεω δεν εχω πανω μου μια.. μοθ λεει ρε θα μπεις θα πληρωσεις  αλλιως σου ειπα τους μπραβους θα φωναξω..και με αρπαξε απο τον αγκωνα και με εσπρωχνε προς τα μεσα.. κανω μια γρηγορη δυνατη κινηση και φευγω τρεχοντας στα σκαλοπατια.. μαλακες δεν παει καλα αυτη.ακομα και τωρα εχει αυτο το κουσουρι.. με το ζορι μεσα...    οσον αφορα για το μαρινισπιτο το προστυχακι που σας λεω δεν ηταν αυτη η βικη μαλλον. δεν ειχε κοντα μαλλια ουτε ξανθα.. καστανη με μακριουτσικα μαλλια,ωραιο κορμι και προστυχο βλεμματακι και χαμογελακι...
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Ξερει καποιος αν δουλευει η Λαουρα η ξανθια η ομορφη που δουλευε παλια Προμηθεως?
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Γεια σας συνάδελφοι. Επειδή έχω κανα μήνα να μπω στο site και να ασχοληθώ με το άθλημα μπορεί να μου πει κάποιος περιληπτικά τι νέα είχαμε τον τελευταίο μήνα? ( Τιμές, καινούριες παρουσίες, ποια είναι vfm αυτήν την περίοδο, κ.ά) Επίσης είχαμε κανα νέο από τον kikas  :think:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Εννοουσα για την τσατσα οτι ειναι για δεσιμο. μαγκες αυτη την μαλακω την θυμαμαι απο πολυ παλια.σκηνικο τωρα πριν 7-8 χρονια. τοτε δουλευε στην προμηθεους διπλα στο μπλε ενα μπουρδελακι σε οροφο,το γωνιακο. παω πανω,σφουγγαριζε η συγκεκριμενη..χαιρεται λεω. μου απανταει εκνευρισμενη και τσαμπουκαλεμενη καργα..τι χαιρεται ρε..σφουγγαριζς τοση ωρα τισ σκαλες κατω και εσυ πατησες..τωρα θα γαμησεις θες δεν θες αλλιως θα φωναξω τους μπραβους..(εγω λεφτα δεν ειχα πανω μου ειχα παει για τσαρκα).της λεω δεν εχω πανω μου μια.. μοθ λεει ρε θα μπεις θα πληρωσεις  αλλιως σου ειπα τους μπραβους θα φωναξω..και με αρπαξε απο τον αγκωνα και με εσπρωχνε προς τα μεσα.. κανω μια γρηγορη δυνατη κινηση και φευγω τρεχοντας στα σκαλοπατια.. μαλακες δεν παει καλα αυτη.ακομα και τωρα εχει αυτο το κουσουρι.. με το ζορι μεσα...    οσον αφορα για το μαρινισπιτο το προστυχακι που σας λεω δεν ηταν αυτη η βικη μαλλον. δεν ειχε κοντα μαλλια ουτε ξανθα.. καστανη με μακριουτσικα μαλλια,ωραιο κορμι και προστυχο βλεμματακι και χαμογελακι...
οντως διπλα στο μπλε υπηρχε ενα σπιτακι σε οροφο,ανεβαινες πολλα σκαλια για να φτασεις...εκει δουλευε μια Αφροδιτη ξανθια που εκανε κ γαμω τα γαμισια,ειναι η ιδια που δουλευει στην κωλλετη??γιατι Κωλλετη δεν εχει τυχει να περασω οποτε για αυτο ρωταω... :think: :think: :think:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
ΣΟΚ !!! Μόλις τώρα είδα στο άλλο θρεντ ότι σταμάτησε η Σιμόνα από la femme. Και όλο έλεγα να πάω να την τιμήσω και όλο το ανέβαλλα  :headbang: :headbang:. Θα κλάψω ρε μαλάκες...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
και η Ραμονα που δουλευε 26ης 52,Σαπφους 20 και μεχρι πριν κανα διμηνο Τανταλου 8 εθεαθη να κανει πιατσα στην Οδο Σταθμου ακριβως διπλα στη Μαριαννα.Για οσους δε θυμουνται ειναι μια μελαχρινη νταρντανα με κωλαρα,μικρο βυζι και συμπαθητικο προσωπο.

Σας ρωτησα και προχθες ποιες σας αχουν λειψει αλλα δεν ειπατε.Ε καντε λιγη υπομονη παλι :2funny: :2funny: :2funny:
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny:

οντως ρε al σε λιγο καιρο χαμοσ θα γινεται!!!
παντος εχθες που βγικα μια βολτα για βραδυ στα σπιτια παλι τις ιδιες ειδα!!!
εκανα κ μια βολτα στισ πιατσες κ γινοτανε χαμος!!
τα κοριτσια να παιζουν κρυφτο με τα παλικαρια τησ αστυνομιας!!

κ το γελειο ειναι οτι στην βουτηρα κανανε μπλοκο κ στην μπουγατσα χαμος απο κοριτσια!!
μασ δουλευουνε??? :2funny: :2funny:
κρυφτουλι κανονικο!!!
εγω για να πο την αληθεια ακομα δεν εχω παρει κοριτσια απο street
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Γεια σας συνάδελφοι. Επειδή έχω κανα μήνα να μπω στο site και να ασχοληθώ με το άθλημα μπορεί να μου πει κάποιος περιληπτικά τι νέα είχαμε τον τελευταίο μήνα? ( Τιμές, καινούριες παρουσίες, ποια είναι vfm αυτήν την περίοδο, κ.ά) Επίσης είχαμε κανα νέο από τον kikas  :think:

Δεν εχουν αλλαξει και πολλα το τελυταιο εξαμνηο .. ποσο μαλλον μηνα

Νεα τεμαχια εχου στο Τσιρκο ( Μιμη - Κατερινα )
Στο Λαφαμ μια Τζεσικα
Η Μαντελαιν εσκασε μυτη στη Βιλλα
Αυτα νομιζω ...

Τιμες οι ιδιες ...


οσο για τον κικας .. γραφειοκρατια , ακομη τα αποτελεσματα
Αυτος τελικα η μαλακια ειπε επιτηδες για να θιξει την κοπελα
ή πανικοβληθηκε για καποιο λογο και μετα ντραπηξε να ξαναγραψει...
Επησης μπορει να ειχε και δικιο αλλα που ειναι ? ...
 

Επισκέπτης
οντως διπλα στο μπλε υπηρχε ενα σπιτακι σε οροφο,ανεβαινες πολλα σκαλια για να φτασεις...εκει δουλευε μια Αφροδιτη ξανθια που εκανε κ γαμω τα γαμισια,ειναι η ιδια που δουλευει στην κωλλετη??γιατι Κωλλετη δεν εχει τυχει να περασω οποτε για αυτο ρωταω... :think: :think: :think:

Σ'αυτό με είχε διώξει ένας τύπος όταν είχα πάει μια φορά 15 χρονών χαχα! Μου λέει κάντε μια βόλτα και ξαναελάτε παιδιά.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
οντως διπλα στο μπλε υπηρχε ενα σπιτακι σε οροφο,ανεβαινες πολλα σκαλια για να φτασεις...εκει δουλευε μια Αφροδιτη ξανθια που εκανε κ γαμω τα γαμισια,ειναι η ιδια που δουλευει στην κωλλετη??γιατι Κωλλετη δεν εχει τυχει να περασω οποτε για αυτο ρωταω... :think: :think: :think:
Αυτη ηταν η γωστη αφροδιτη..
 

puaro

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
εχουμε κανα νεο απο την Εβελινα? γυρισε?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
εχουμε κανα νεο απο την Εβελινα? γυρισε?

Κι αλλος απο το κλαμπ των αγαπουληδων  :cheesy:
Γεια σου Ηρακλη , που σε ρε αδερφε τι γινετε ?  :think:

Οχι δεν εχει φανει  :- το χασαμε το κορμι πατριωτηηηηηη
 

puaro

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Κι αλλος απο το κλαμπ των αγαπουληδων  :cheesy:
Γεια σου Ηρακλη , που σε ρε αδερφε τι γινετε ?  :think:

Οχι δεν εχει φανει  :- το χασαμε το κορμι πατριωτηηηηηη
ολα καλα,ξερεις τι παιζει σημερα? κανα καλο?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ολα καλα,ξερεις τι παιζει σημερα? κανα καλο?

Οχι δε ξερω αλλα θα υποθεσω ...

Ερημητη Θεια .. προπαπλυ Αννα , καλες αναφορες - κριτικες
Ουρανου η Εκπληξη καραδοκει
Φριξου 14 Αν ειναι η Ρεβεκκα και σου κανει κλικ μπες .. Η Εβελινα σε Ρωσικη εκδοση κατα την γνωμη μου ισως και καλυτερα
Φριξου 9 το μωρο μου ... :dunno: δε μπορω να δωσω εγκυησεις δυστηχος
Κωλετη η Πιπινα Νικολ
ΜΑντζαρου η Νατασσα ΟΧΙ η τσαρινα
Λα φαμ κορινα
Σααλ ... δε ξερω
Τσιρκο κανα πιπινι ...

Αυτα ...

Υπενθημηζω ειναι απλα εκτιμησεις .. Προπου σαν να λεμε  :cheesy:
( Προγνωστικα πουτανων )
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Βραδινή τσάρκα σήμερα, κυρίως στις πιάτσες για εγκυκλοπαιδικούς λόγους.

Σήμερα δεν είχε πολύ πράμα κυρίως πιστεύω γιατί οι κάτοικοι ξαναβγήκαν βόλτα στους δρόμους λίγο πιο δυναμικά αυτή τη φορά.
Ξεκινήσανε κλείνοντας την Μοναστηρίου στο ύψος που τέμνεται με την Γιαννιτσών καμιά 20αριά άτομα με πανό και πλακάτ και αφού φωνάξανε λίγο, συνοδεία περιπολικών κάνανε πορεία στην Μοναστηρίου με κατεύθυνση προς το Βαρδάρη.
Μπροστά στο ξενοδοχείο Ροτόντα ξανασταμάτησαν και φώναζαν. Πάντως ήταν πολύ λίγοι ,τζάμπα ο τζερτζελές πιστεύω.
Κάποιοι άλλοι πάλι  :jerking: :jerking: :jerking:καμιά δεκαπενταριά, μόνο άνδρες με ύφος 100 σερίφηδων του Τέξας και με καμιά 5 – 6 βαρβάτα κοπρόσκυλα περιπολούσαν δήθεν τάχαμ στα στενά του Βαρδάρη κοντά στα σπιτάκια, χωρίς όμως να τολμήσουν να πλησιάσουν κοντά σ΄ αυτά.

Δεν πιστεύω βασικά ότι με τέτοιου είδους κινήσεις μπορούν να πετύχουν τίποτα. Αν μέσα σε όλα αυτά έχουν κάποιο δίκιο θα έπρεπε από κοινού με τις νόμιμες Ιερόδουλες να κάνουν πορεία και να ζητούσαν να δοθούν άδειες στα σπιτάκια έτσι ώστε η οποιαδήποτε είδους πορνεία να είναι νόμιμη και ελεγχόμενη. Πιστεύω ότι με αυτόν τον τρόπο και σε συνδυασμό με ήπια αστυνόμευση οι πιάτσες από μόνες τους θα συρρικνώνονταν στο βαθμό που ήταν πάντοτε και η περιοχή θα αποκτούσε ξανά τον παλιό της χαρακτήρα.

Πάντως παρόλο αυτόν τον τζερτζελέ κορίτσια έστω και λίγα υπήρχαν στις πιάτσες και φυσικά ήταν και όλες οι τρανς απτόητες στο πόστο τους.

Εγώ κατέληξα στο τσίρκο από όπου είχα περάσει και το απόγευμα μαθαίνοντας ότι βραδινή υπηρεσία θα είναι η Βίκυ η Πίπινη.
Θα ακολουθήσει εντός ολίγου και κριτική, μια κριτική αλλιώτικη απ΄ τις άλλες για την σημερινή μου συνεύρεση με την Βίκυ.
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
κ γενικα με αυτην την κατασταση που επικρατει εγω το θεωρω ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΑΚΜΗ!!!!!!



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom