Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (5 μέλη και 42 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Βραδινή τσάρκα σήμερα, κυρίως στις πιάτσες για εγκυκλοπαιδικούς λόγους.

Σήμερα δεν είχε πολύ πράμα κυρίως πιστεύω γιατί οι κάτοικοι ξαναβγήκαν βόλτα στους δρόμους λίγο πιο δυναμικά αυτή τη φορά.
Ξεκινήσανε κλείνοντας την Μοναστηρίου στο ύψος που τέμνεται με την Γιαννιτσών καμιά 20αριά άτομα με πανό και πλακάτ και αφού φωνάξανε λίγο, συνοδεία περιπολικών κάνανε πορεία στην Μοναστηρίου με κατεύθυνση προς το Βαρδάρη.
αυτα παλι τι καραγκιοζιλικια ελληνικα ειναι δεν μπορω να καταλαβω...τους κοψαν δωρα ,μισθους,επιδοματα,θα παρουν συνταξη του αγιου πουτσου με το νεο ασφαλιστικο,η χωρα καταρρεει και υποθηκευεται  και ρουθουνι δεν ανοιξε....και οι ''ευαισθητοι'' και καλα αυτοι πολιτες απο το μονο που ενοχληθηκαν ειναι απο τις πουτανες....

να πανε να γαμηθουν ολοι τους φαρισαιοι υποκριτες και θα σας πω και γιατι
α)αυτοι οι ιδιοι προπερσι αναρτουσαν εξω απο τα μπουρδελα κηδειοχαρτα στις κολωνες της ΔΕΗ ''εξω τα μπουρδελα απο τις γειτονιες μας''
β)αυτοι οι ιδιοι γραφαν με σπρει συνθηματα στους τοιχους των μπουρδελων(αραγε ποσους φιλησυχους πολιτες ξερετε να εχουν σπρει μπογιας στο σπιτι τους ;εγω δεν ξερω κανεναν και ο νοων νοειτω για τους προβοκατορες με τα συμφεροντα που υποστηριζουν .....)
γ)τωρα που κλεισαν τα σπιτια,παρτε τα αρχιδια μου μαλακες θα γεμισουν οι πιατσες....και φυσικα πιατσα δεν θα κανουν στο πανοραμα, ουτε στην κρηνη....ηλιθιε κατοικε....στην γειτονια σου θα κανουν....
δ)συνεχιστε γενικως να γινεστε τα πιονια στην σκακιερα των μεγαλοεργολαβων και λοιπων που επιδιωκουν γειτονιες του ερωτα και νεες ανακατασκευες και γκρεμισμα του ιστορικου φιλετου του βαρδαρη.....θα σας πουν σιγουρα μπραβο μετα.....
εκτος να ειστε οι ιδιοι αυτοι που κατεβαινετε στους δρομους οποτε....
ε)καντε και καμια πορεια με το ΠΑΜΕ και κατεβειτε και σε καμια εργατικη πρωτομαγια αφου ειστε τοσο ενεργοι πολιτες.... :jerking: :jerking:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
αυτα παλι τι καραγκιοζιλικια ελληνικα ειναι δεν μπορω να καταλαβω...τους κοψαν δωρα ,μισθους,επιδοματα,θα παρουν συνταξη του αγιου πουτσου με το νεο ασφαλιστικο,η χωρα καταρρεει και υποθηκευεται  και ρουθουνι δεν ανοιξε....και οι ''ευαισθητοι'' και καλα αυτοι πολιτες απο το μονο που ενοχληθηκαν ειναι απο τις πουτανες....

να πανε να γαμηθουν ολοι τους φαρισαιοι υποκριτες και θα σας πω και γιατι
νεες ανακατασκευες και γκρεμισμα του ιστορικου φιλετου του βαρδαρη.....θα σας πουν σιγουρα μπραβο μετα.....
Πες τα gl, εσύ έχεις τον τρόπο να τα χώνεις,εξάλλου από τα δικά σου γραφόμενα εμπνεύσθηκα και έγραψα και εγώ τα όσα ήδαν τα μάτια μου χθες το βράδυ. Ότι δηλαδή αγοραίος έρωτας θα υπάρχει πάντοτε, το θέμα είναι αν τον θέλουν νόμιμο και ελεγχόμενο σε σπιτάκια ή ανεξέλγκτο και επικύνδινο στους δρόμους.
Πάνε να μας κάνουν Ιταλία  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: λες και έχουμε και εμείς εδώ κάνα Βατικανό, ουστ από δω.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
αυτα παλι τι καραγκιοζιλικια ελληνικα ειναι δεν μπορω να καταλαβω...τους κοψαν δωρα ,μισθους,επιδοματα,θα παρουν συνταξη του αγιου πουτσου με το νεο ασφαλιστικο,η χωρα καταρρεει και υποθηκευεται  και ρουθουνι δεν ανοιξε....και οι ''ευαισθητοι'' και καλα αυτοι πολιτες απο το μονο που ενοχληθηκαν ειναι απο τις πουτανες....

να πανε να γαμηθουν ολοι τους φαρισαιοι υποκριτες και θα σας πω και γιατι
α)αυτοι οι ιδιοι προπερσι αναρτουσαν εξω απο τα μπουρδελα κηδειοχαρτα στις κολωνες της ΔΕΗ ''εξω τα μπουρδελα απο τις γειτονιες μας''
β)αυτοι οι ιδιοι γραφαν με σπρει συνθηματα στους τοιχους των μπουρδελων(αραγε ποσους φιλησυχους πολιτες ξερετε να εχουν σπρει μπογιας στο σπιτι τους ;εγω δεν ξερω κανεναν και ο νοων νοειτω για τους προβοκατορες με τα συμφεροντα που υποστηριζουν .....)
γ)τωρα που κλεισαν τα σπιτια,παρτε τα αρχιδια μου μαλακες θα γεμισουν οι πιατσες....και φυσικα πιατσα δεν θα κανουν στο πανοραμα, ουτε στην κρηνη....ηλιθιε κατοικε....στην γειτονια σου θα κανουν....
δ)συνεχιστε γενικως να γινεστε τα πιονια στην σκακιερα των μεγαλοεργολαβων και λοιπων που επιδιωκουν γειτονιες του ερωτα και νεες ανακατασκευες και γκρεμισμα του ιστορικου φιλετου του βαρδαρη.....θα σας πουν σιγουρα μπραβο μετα.....
εκτος να ειστε οι ιδιοι αυτοι που κατεβαινετε στους δρομους οποτε....
ε)καντε και καμια πορεια με το ΠΑΜΕ και κατεβειτε και σε καμια εργατικη πρωτομαγια αφου ειστε τοσο ενεργοι πολιτες.... :jerking: :jerking:
συμφωνω σε ολα...υποκρισια σε ολο της το μεγαλειο.
Απο τοτε που ξεκινησε αυτη η ιστορια εχει κυριολεκτικα πλημμυρισει η περιοχη γυναικες και στα δημοτικα συμβουλια ασχολουνται ακομα με τους οικους ανοχης.Ειναι να απορεις δηλαδη :jerking: :jerking:.20 μπλοκα αστυνομιας εχει καθε βραδυ αλλα μ'αυτες δεν ασχολειται κανεις.

Να πανε να γαμηθουν οι βρωμοκατοικοι που ειναι ολοι κι ολοι καμια 30 ατομα απ'οτι εχω καταλαβει απο τις περιγραφες των αλλων.Εγω δε τους εχω πετυχει διοτι ως γνωστον βγαινω και πολυ αργα...μαζι με τις πουτανες δηλαδη :2funny: :2funny:
 

kastanoksanthos

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συνάδελφοι, έχουμε καμιά ενημέρωση για τις κοπέλες που δουλεύουν τώρα στην πρωινή βάρδια; Καμιά καλή πρόταση; Προτίμηση σε βυζαρούδες!!!:)  :tits2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
αααα ηρθε το Σαββατοοοοο

Κωλετη η Εφη πρωηνη
Τσιρκο , Κατερινα και το βραδυ Βικη
Βιλλα Μαντελαιν ( kastanoksanthos κατι γινετε εδω  :tits2:)  και το Βραδυ Μαντυ (εδω δε ξερω ακομη )
Λα Φαμ θα μας πουνε διπλα .. μαλλον Λουση - Κορινα  :think:




Gameover , και συ στο κλαμπ ?  :think: βλεπω συχνα πυκνα ραντεβουδακια με το βικακι  :rolleyes:..
ουτε εγω το Γεναρη δεν εκανα ετσι :tooth:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Τι γινεται παιδια με την Αντριαννα ντελλα Τουμπανιεθ. Θα ερθει ξανα; Να αρχισω να κλαιω; Jo ρωτα ρε συ σε παρακαλω την αραβωνιαρα σου αν ξερει τιποτα.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τι γινεται παιδια με την Αντριαννα ντελλα Τουμπανιεθ. Θα ερθει ξανα; Να αρχισω να κλαιω; Jo ρωτα ρε συ σε παρακαλω την αραβωνιαρα σου αν ξερει τιποτα.

Θα ρωτησω ... Και την προηγουμενη φορα που πηγα ηθελα να ρωτησω και ξεχασα  :idiot:
( αμα σε πλακωσει ο Αντολφ στη πιπα , τι να θυμηθεις  :cheesy: :cheesy: )
Υποψιαζομαι οτι κανα κολοχαρτο θα παιζει και με αυτην και με την Τζεσυ
( οπως  με την Εφη πριν λιγο καιρο )
οι Τσατσαδες λενε Τελος Ιουνιου :dunno:

Σου ελειψε η Τουμπανιεθ ?  :grin: και γω την ηθελα για επαναληπτικο γυρο ..
δηλαδι τι επαναληπτικο μετα απο 8 μηνες , σαν πρωτη φορα ειναι  :tits2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Τι γινεται παιδια με την Αντριαννα ντελλα Τουμπανιεθ. Θα ερθει ξανα; Να αρχισω να κλαιω; Jo ρωτα ρε συ σε παρακαλω την αραβωνιαρα σου αν ξερει τιποτα.

Κι αλλος αγαπουλης λεω ( δικο μας παιδι ) και παω ολο χαρα να διαβαζω καμια κριτικη
για την τουμπανιεθ και δεν υπαρχουν λεει  :tickedoff:
Αγαπουληδες γιαλαντζί , τεμπεληδες  :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
χαχαχ δεν εχω γραψει κριτικη αλλα εχω γραψει εδω 2 φορες, κατι ειναι και αυτο.
Ισως δοκιμασω καμια Μαντυ...
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
παιδια η αγαπη που παιζει μπαλα?βοηθηστε με λιγο γιατι εχω μπερδευτει.σε ποια οδο ειναι το villa ?
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
η λαουρα που ειναι?
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
κανενας δε ξερει ?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
χαχαχ δεν εχω γραψει κριτικη αλλα εχω γραψει εδω 2 φορες, κατι ειναι και αυτο.
Ισως δοκιμασω καμια Μαντυ...

Εδω τρεχα γυρευε .. τεςπα για ξαναπες εντυπωσεις  :think:
Μαντυ και γω στα υποψιν την εχω , μια φορα για την εμπειρια κι οτι βγει
κι αμα θελει να μας κερδισει στο μουνι χερι της ειναι
ας μας υπαγορευσει την κριτικη της κι εμεις θα της την γραψομεν :tooth:


Ανοιξα και θεματακι ... για αγαπουληδες ομως  :cool2:


Παοκ τι φωναζεις ρε αδερφε .. στο ΚΕΠ μπηκες και δε σε εξηπηρετησανε ?  :2funny:
Η Αγαπη κωλετη επαιζε τελευταια
Φριξου 9 ειναι το Βιλλα
και η Λαουρα ειναι στο τσιρκο
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
παιδια η αγαπη που παιζει μπαλα?βοηθηστε με λιγο γιατι εχω μπερδευτει.σε ποια οδο ειναι το villa ?
αγαπη ειναι στην κωλετη

βιλα φριξου 9

λαουρα στο τσιρκο.....26ης οκτ 35


εντιτ τωρα ειδα την απαντηση του τζο....ειδα μονο την αρχη απο βιασυνη.σορι....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
αγαπη ειναι στην κωλετη

βιλα φριξου 9

λαουρα στο τσιρκο.....26ης οκτ 35

Ρε παιδια , εδω μεσα κανει αντιλαλλο ? ντιλαλλο ? ιλαλλο . ιαοοο αοο αοο αο


:2funny:
Γεια σας κυριε προεδερε ο εδρε οεδρε οεε εοεε οοε
Τι γινετε το γραφειακει ρε ? ακομη μα τα αχυρα παλευεις ?  :think:


Εντιτ τωρα ειδα το εντιτ του κυριουθ προεδρου .. αλλα δε πειραζει .. ευθημησαμε παλι  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom