Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (1 μέλη και 46 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
δηλαδη εχει πολυ κοσμο ?που ειναι αυτη?

Πράγματι έχει πολύ κόσμο και ίσως χρειαστεί να περιμένεις ακόμη και 1 ώρα μέχρι να έρθει η σειρά σου.

Πάντως αξίζει τον κόπο.

Παλιότερα δούλευε στο Σαπφώς 5 αλλά από τότε που το κλείσανε δουλεύει δίπλα στο Σαπφώς 7.

Εγω προσωπικά την έχω τιμήσει δις, σου παραθέτω και την τελευταία κριτική μου γι΄ αυτήν. :grin: :grin: :grin: :grin:

 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Ενταξει αυτο για τον κοσμο και την αναμονη δεν ειναι στανταρ αναλογα και με την ωρα/μερα μπορει να περιμενεις και 5 λεπτα μπορει και 30 μπορει και καθολου

εκτος απο βερονικα μην ξεχναμε και το ουγγαρεζικο μελανουρι λαουρα που ολα τα καταπινει ολα τα σφαζει :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Να μην ξεχνάμε βέβαια και την Έφη, ίσως το πιό φιλότιμο κορίτσι από όλα. :rockon:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
παιχτες....
απορια....χθες το βραδυ γυρω στη μια...
ποια δουλευε στο τσιρκο? μιας και της του εν λογω οικηματος δεν τις γνωριζω....
αν και ηταν ομορφο γλυκο ναζιαρικο...κατι με τραβηξε να φυγω....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
παιχτες....
απορια....χθες το βραδυ γυρω στη μια...
ποια δουλευε στο τσιρκο? μιας και της του εν λογω οικηματος δεν τις γνωριζω....
αν και ηταν ομορφο γλυκο ναζιαρικο...κατι με τραβηξε να φυγω....

Αν ηταν η Λαουρα κακως εφυγες...
 

no-limits

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
palikaria kalispera .... kserei kaneis pou boro na dw tis fotos ap tis kopeles tis thessalonikis ?? eyxaristw
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

alekostsapa

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Πράγματι έχει πολύ κόσμο και ίσως χρειαστεί να περιμένεις ακόμη και 1 ώρα μέχρι να έρθει η σειρά σου.

Πάντως αξίζει τον κόπο.

Παλιότερα δούλευε στο Σαπφώς 5 αλλά από τότε που το κλείσανε δουλεύει δίπλα στο Σαπφώς 7.

Εγω προσωπικά την έχω τιμήσει δις, σου παραθέτω και την τελευταία κριτική μου γι΄ αυτήν. :grin: :grin: :grin: :grin:

μηπως τα παραλλες GAMEOVER??????
 

nullis

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2009
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Η Έυα απο Αν Γεωργίου 4 δεν μοιάζει λίγο στην Julia Ann στο σώμα από το βυζί και κάτω;
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
καλησπερα μαγκες....λογω διαφορων δυσκολιων δεν υπηρχε χρονος και μεσο για βολτα οποτε πηγα καρφωτος στην πεμπεκα φριξου 14...ηταν η 2η επισκεψη μου..πολυ καλη η κοπελα..ειχα παει τα χριστουγεννα κ ακομα με θυμοταν...αυτη τη φορα δοκιμασα και κουλουρι....πολυ καλο...και σε πολυ καλη τιμη.80 μαζι με γυμνο....γενικα πολυ καλες εντυπωσεις...θα στειλω κ μια επαναληπτικη κριτικη.....
 

Επισκέπτης
Καλημέρα, κίνηση μάτ και καταδρομικό χτύπημα πριν καμιά ώρα περίπου επειδή δεν με περίμενε ο εχθρός.
Τα ίδια παντελάκη μου στο βαρδάρη, σε μερικά δεν έκανα κόπο καν να μπώ.
Τοπ επιλογή ίσως η τελείως καυλιάρα Κάρμεν Προμ25 που μόλις είχε πιάσει δουλειά. Πολύ όμορφη και φρέσκια, η τσατσά μου έλεγε έλα να μας κάνεις σεφτέ πριν μπει κανένας παππούς. Της πρότεινα με 30Ε κάτι παραπάνω κ έφαγα ένα πολύ όμορφο άκυρο. Ελπίζω με το συνεχές πρήξιμο για πτώση των τιμών να δούμε κάτι καλύτερο στο προσεχές μέλλον τουλάχιστον από τιμές γιατί από κορίτσια....θα πάρουν σύνταξη μερικές από τα μπουρδέλα!
Κατάθεση έγινε στην βυζαρού Κατερίνα (26ης Οκτ), όπου ήταν νωχελική της λέω με θυμάσαι που δεν είχα χύσει την προηγούμενη φορά? Ναί, ωραία κάνε μου ισπανικό τώρα. Εε, δεν καταλαβαίνω.
Βαριέστημένη όπως πάντα η Κατερίνα, ήταν κάπως ενεργητική και κουνιόταν στο πούτσο μου με αποτέλεσμα να με κάνει να χάνω το ρυθμό μου, τελικά άρχισα να την δίνω δυνατά και σταμάτησε. Μπορεί να βαριέται αυτή η κοπέλα αλλά δεν ξέρω ίσως κ να γουστάρει τον πούτσο που τρώει. Πάντως την βαρέθηκα κ αυτή δεν ξαναπηγαίνω.
 

moschino1981

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2011
Μηνύματα
43
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα το στουντιο στην αλιακμωνος 8 λειτουργει?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καλημέρα, κίνηση μάτ και καταδρομικό χτύπημα πριν καμιά ώρα περίπου επειδή δεν με περίμενε ο εχθρός.
Τα ίδια παντελάκη μου στο βαρδάρη, σε μερικά δεν έκανα κόπο καν να μπώ.
Τοπ επιλογή ίσως η τελείως καυλιάρα Κάρμεν Προμ25 που μόλις είχε πιάσει δουλειά. Πολύ όμορφη και φρέσκια, η τσατσά μου έλεγε έλα να μας κάνεις σεφτέ πριν μπει κανένας παππούς. Της πρότεινα με 30Ε κάτι παραπάνω κ έφαγα ένα πολύ όμορφο άκυρο. Ελπίζω με το συνεχές πρήξιμο για πτώση των τιμών να δούμε κάτι καλύτερο στο προσεχές μέλλον τουλάχιστον από τιμές γιατί από κορίτσια....θα πάρουν σύνταξη μερικές από τα μπουρδέλα!
Κατάθεση έγινε στην βυζαρού Κατερίνα (26ης Οκτ), όπου ήταν νωχελική της λέω με θυμάσαι που δεν είχα χύσει την προηγούμενη φορά? Ναί, ωραία κάνε μου ισπανικό τώρα. Εε, δεν καταλαβαίνω.
Βαριέστημένη όπως πάντα η Κατερίνα, ήταν κάπως ενεργητική και κουνιόταν στο πούτσο μου με αποτέλεσμα να με κάνει να χάνω το ρυθμό μου, τελικά άρχισα να την δίνω δυνατά και σταμάτησε. Μπορεί να βαριέται αυτή η κοπέλα αλλά δεν ξέρω ίσως κ να γουστάρει τον πούτσο που τρώει. Πάντως την βαρέθηκα κ αυτή δεν ξαναπηγαίνω.

Τελευταια βλεπω ραγδαια αυξηση των διαζυγιων ...  :think:
φοβουμαι να συνεβρεθω με το μωρο μου , θα συμβουλευτω την Λιτσα Πατερα πρωτα

Στασιμοτις σε κορασιδες - τιμες - παρεχομενες υποηρεσιες  κλτ κλτ
Εδω βαρεθηκα εγω που ειμαι "φρεσκος" σας λυπαμαι εσας τους παλιους ... :-


moschino1981
Κλειστο ειναι απ τις αρχες του ετους .. που το θυμηθηκες ?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom