Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Κυριακή πρωί, λίγα αυτοκίνητα στο δρόμο, parking παντού, σπίτια καθαρά, κορίτσια ξεκούραστα, οι καλοί χριστιανοί στην εκκλησία,   ώρα για μπουρδελότσαρκα δηλαδή.

Studio: Κωλλέτη Αγάπη, Φρίξου 14 Ρωξάνη και 9 Χριστίνα, Ν. Ουρανού Μιρέλα, 26ης  Κατερίνα, lafemme "η Χριστίνα θα έρθει στις 12".

Μη το λες αυτο για τα ξεκουραστα , συνηθος Δευτερα αλλαζουν οι βαρδιες και οι ποιο πολλες εχουν ηδη 3-4 μερες σερι στη δουλεια
ασε που το Σαββατοβραδυ παιζει τον ρολο του ... δεν κοιμουνται απο τις 11 για αν πανε στο εργοστασιο ...
ξενυχτυσμενα ναι λοιπον , ξεκουραστα οχι απαραιτητα  :cheesy:

Πως το ειδες το μωρο μου ?  :think: ειχε παλι στο χερι εκεινο το "Γαντι"


(Δε πηγα σημερα και θα με ψαχνει  :2funny:)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Γωνιακο: Ενα μελαχροινο με αδιαφορη φατσα, πολυ μικρο βυζι, πεσμένη κοιλια, αδιαφορο σωμα. Την σώζει μονο το νεαρο της ηλικίας της και οτι γενικα βγαινει εξω στο σαλονι με ευχαριστη διάθεση. Ποια ειναι?

Είναι κάποια Αντριάννα κάτι μου έλεγε σαν φάτσα αλλά όντως αδιάφορη.


Σαπφούς 20: H Κελλυ. Ορματε κοροιδα (ειπα μεσα μου)

Ορμάτε κορόιδα αλλά που να αντισταθείς αν δεν ξέρεις, πέρασα προχθές και την είδα στο σαλόνι και ήταν πολύ καυτή ρε γαμότο.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Διαφωνω οτι το επιπεδο απο πλευρας εμφανισης τουλαχιστον των κοπελων ειναι χαμηλο υπαρχουν αρκετες αξιογαμητες
το αν απο θεμα υπηρεσιων υστερουν ειναι αλλο θεμα

την πατατα κελλυ και εγω την εχω φαει
αλλα ψηνομαι να την ξαναφαω..θα παω με αλλο σκεπτικο ομως και ψυχολογια και ελπιζω να μου βγει!
 

sheldon cooper

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ξερει κανεις αν εχει μαυρες  η ασιατισσες πορνες η θεσσαλονικη κ που?
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Μη το λες αυτο για τα ξεκουραστα , συνηθος Δευτερα αλλαζουν οι βαρδιες και οι ποιο πολλες εχουν ηδη 3-4 μερες σερι στη δουλεια
ασε που το Σαββατοβραδυ παιζει τον ρολο του ... δεν κοιμουνται απο τις 11 για αν πανε στο εργοστασιο ...
ξενυχτυσμενα ναι λοιπον , ξεκουραστα οχι απαραιτητα  :cheesy:

Πως το ειδες το μωρο μου ?  :think: ειχε παλι στο χερι εκεινο το "Γαντι"

Συνήθως στην αρχή της βάρδιας είναι πιο ξεκούραστες.

Και το μωρό σου δεν φορούσε "Γάντι".
 

Επισκέπτης
Κυριακή πρωί πέφτει πολύ πείνα όμως κ απλά είναι στο μπουρδέλο κ λύνουν σταυρόλεξο.
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.118
Κριτικές
27
Like
1.458
Πόντοι
1.720
Σαπφως 8 δεν παει κανενας γενικα?
Τελευταια φορα που περασα βραδυ ειχε ενα σχετικα καλο εμφανισιακα καστανο μιλφ,αλλα τελικα κατεθεσα ερημιτη εκεινη τη μερα
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
ε και παλια ξεραμε ποιες θα δουμε λιγο πολυ....μην τρελαινεσαι.....απλα εχει πεσει πολυ το επιπεδο πες ,λιγες οι καλες εμφανισιακα και δεν φτανει που μας μειναν ολα τα μπαζα ειμαστε υποχρεωμενοι να ανεχομαστε και τις ιδιοτροπιες της καθεμιας .....βλ παθημα αλ'προχτες κλπ....

γιατι μεταξυ μας σε συγκριση με καποια παλια καλα κομματια που κυριαρχουσαν στα πραγματα πριν τρια πχ χρονια οι περισσοτερες καπου στο μετριο κινουνται απο εμφανιση.....ποια ειναι δλδ η αγαπη λχ ή η σιμονα που την κανατε/καναμε θεα ή ακομη και η ρεβεκα;μετριες κοπελες της διπλανης πορτας...και αντι να τα δινουν  ολα στο μαξιμουμ στο σεξ τουλαχιστον για να αναπληρωσουν αυτο το ελλειμα το παιζουν και θεωρια και σνομπαρουν και το απλο που ειναι ισαμε ενα μεροκαματο ....(δεν μιλαω για τις συγκεκριμενες ολες να εξηγουμαστε)

Συμφωνώ σε ότι λες. Αν και Σιμόνα ότι καλή κριτική και να άκουγα και θεά να την κάναμε εδώ 30 ευρώ για τέτοια φάτσα και χωρίς βυζί δεν έδινα. Αν και γούστα αυτά θα μου πεις. Έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα λες
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
την πατατα κελλυ και εγω την εχω φαει
αλλα ψηνομαι να την ξαναφαω..θα παω με αλλο σκεπτικο ομως και ψυχολογια και ελπιζω να μου βγει!

Θα την φάς και εγω στο τσαφ είμαι να την ξαναφάω γιατί αναγκαστικά σε αυτή τη στιγμή γιατί δεν υπάρχουν επιλογές. Τα ίδια και τα ίδια
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
Συμφωνώ σε ότι λες. Αν και Σιμόνα ότι καλή κριτική και να άκουγα και θεά να την κάναμε εδώ 30 ευρώ για τέτοια φάτσα και χωρίς βυζί δεν έδινα. Αν και γούστα αυτά θα μου πεις. Έχεις απόλυτο δίκιο σε όσα λες
φιλε τομμυ ... τη δευτερη φορα που πηγα στη σιμονα επαθα το ιδιο....δε μπορουσα να χυσω οταν ειδα τη ρομα φατσα της...πραγματικα με σιχαθηκα που πληρωσα 50+60=110 ευρω συνολικα σ αυτη την κοπελα...φιλοτιμη και σουπερ πιπα μεν μπαζουκλα δε...ημουν σε σημειο να σταματησω την καριερα μου...ευτυχως....δεν το εκανα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Κυριακή πρωί πέφτει πολύ πείνα όμως κ απλά είναι στο μπουρδέλο κ λύνουν σταυρόλεξο.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



γαμησε τα....τα απογευματα να δεις μερικες φορες....καποια παλια θυμαμαι εβγαινε και με τα εσωρουχα στην εξωπορτα απο την βαρεμαρα και αμα ησουν τυχερος και περναγες επαιρνες και ματι...οι παλιοι ξερουν ποια λεω... ;)
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



γαμησε τα....τα απογευματα να δεις μερικες φορες....καποια παλια θυμαμαι εβγαινε και με τα εσωρουχα στην εξωπορτα απο την βαρεμαρα και αμα ησουν τυχερος και περναγες επαιρνες και ματι...οι παλιοι ξερουν ποια λεω... ;)

Αννα Μαρία.
Βέβαια είχε και κορμί τότε που λες.
Στο τέλος στρογγύλεψε αρκετά.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά, σήμερα βράδυ ξέρει κανείς τι παίζει?"
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Αννα Μαρία.
Βέβαια είχε και κορμί τότε που λες.
Στο τέλος στρογγύλεψε αρκετά.

Αρε και να γυρησει καμια αναμαρια τωρα...θα βγαλω τις καποτες απο το μπαουλο και θα παω τρεχοντας.... :lheel: :zfuck: :knockinb:



:cool2:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
βόλτα σήμερα το βράδυ λίγο μετα της 8
Νικ. Ουρανού Η Βιλυ-Βιολέτα  η ξανθιά βουλγάρα ψιλομιλφ
Φρίξου 14 Η Ρεμπέκα
Φριξου 9 απο τότε που έγινε εκεινο το λόμπυ το γερμανικό δεν πάω γιατι τις θεωρω όλες ξενέρωτες ενω παλαιότερα με την Έλενα την Ιταλιδα-ρουμάνα ακομα και με την Λόυνα και τις άλλες που εφερνε κατα καιρούς περνουσα καλά..Υποθετικά πρεπει να ηταν Η Μαντυ
Αν.γεωργιου 4 Η Αννίτα η ιτ.
Λαφαμ η μικρη Τζεσυκα η ρουμάνα.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Αρε και να γυρησει καμια αναμαρια τωρα...θα βγαλω τις καποτες απο το μπαουλο και θα παω τρεχοντας.... :lheel: :zfuck: :knockinb:


ίσα ίσα όταν στρογγύλεψε την γούσταρα εγω...ενω οταν ηταν στον βαρδάρη δεν....
:cool2:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585

εγω την πετυχα στρογγυλη...και ηταν σουπερ... :tits2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom