Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
κακως δε μπηκες νμα μου πεις τι φορουσε το μωρο μου ... πως θα τραβηξω μαλακια σημερα το βραδυ  
πραγματι .. στο ευχομαι ολοψυχα ... εχεις κατι στο μυαλο σου ?  :think:
οικονομια στην βενζινη το λενε αυτο ?  :think:
ααα δε μου λες . το ενημερωνεις το σημειωματαριο σου ?  :think:
Ολο τα ιδια φοραει κι αυτη μωρε....Τσιγκουναρου Μερκελινα :2funny: :2funny:
jo θα δουμε τωρα αλλα αν τριτωσει το κακο μετα θα πρεπει να επισκεφτω τη μεγαλη ψυχοθεραπευτρια Ναντια οπως ειχε συμβει το Φθινοπωρο δηλαδη.Πριν πεσει και η ψυχολογια μου δηλαδη...Τοσο ωραιο σερι ειχα ρε γαμωτο.

Τι βενζινη ρε??Για Βαρδαρη ξεκινησα και ηθελα να παω και προς κεντρο μετα...

Το σημειωματαριο ναι ενημερωνεται κανονικα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και αφου εχω κανει ολο τον ποδαροδρομο και εχω φαει και την πατατα,βγαινω να φυγω και διαπιστωνω οτι ειμαι στη μεση του πουθενα.Η μια σταση στην 26ης και η αλλη στη Δυτικη εισοδο αρκετα παρακατω απ'τη διασταυρωση οπως επιστρεφουμε.Αλλο περπατημα εκει....γαμησε τα jo και μ'αρεσει που και παλι σημερα ειχα πολυ καλες ορεξεις...

Το λάθος σου ήταν ότι όταν έφυγες από το Νικ. Ουρανού, δεν πήγες ακριβώς από πίσω που ήταν σήμερα η θεία Νάντια, που την είδα σε πολύ καλή κατάσταση, πρόθυμη και πολύ δροσερή. :dancing:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ολο τα ιδια φοραει κι αυτη μωρε....Τσιγκουναρου Μερκελινα :2funny: :2funny:
Ναι τα ιδια σε στυλ αλλα αλλαζει χρωματισμους  :cheesy:  
η μονη διαφορα ηταν κανα δυο πρωινα που μου ηρθε με τα ρουχα  :cheesy:
χαχαχα τγελο μωγο μου  :smitten: ... μου κουραστηκε ομως  :-


Το σημειωματαριο ναι ενημερωνεται κανονικα
και γω ενημερωνω το εξελ μου  :sunglasses:
αντε γεροι να μαστε τελη της χρονιας θα κανουμε ανασκοπηση  :dancing:



θα γραψεις για Αγαπη ?  :think:
δε μου εκαν κλικ ποτε αυτη παντως :dunno: εκτος fuck list...
αυτο για το παθος που ειπες τι ηταν ?
  :think: μυστηκο ?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
-Σαπφους 7.Το βαρυ πυροβολικο πλεον των μπουρδελων η μιλφ Νικολ.παλι αβαφη ηταν,χαιρετιστηκαμε και μου'ριξε παλι την προσφορα για 50ε σα την αλλη φορα ;) ;)Με πιανετε ετσι??Εφυγα ομως γιατι την ειχα παρει προσφατα
Δε σας ειπα το πιο ωραιο ομως παλι...φαρουσε κατι παπουτσια τεραστια σαν αυτα που φορανε οι στριπτηζουδες.Οι πατοι ομως ηταν διαφανοι και μεσα ειχαν λαμπακια τα οποια αναβοσβηναν σε καθε της βημα.Παπουτσι υπερπαραγωγη δηλαδη
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
respect al χαρας το κουραγιο σου ...  :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Δε σας ειπα το πιο ωραιο ομως παλι...φαρουσε κατι παπουτσια τεραστια σαν αυτα που φορανε οι στριπτηζουδες.Οι πατοι ομως ηταν διαφανοι και μεσα ειχαν λαμπακια τα οποια αναβοσβηναν σε καθε της βημα.Παπουτσι υπερπαραγωγη δηλαδη

χαχαχα , φαινετε πως η κινεζικη αγορα εχει επιρεαζει την μοδα στα γειτονικα μπουρδελακια  :cheesy:


Γεια σου ντογκ , υδατινε αγαπουλη  :cheesy: παιδι του κομματος  ;)
 

north_sac

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
και κατι ακομα ρε μαγκες...
εμφανιζεται πχ ο kikas....τον κολλησε η ρεβεκκα...μετα εξαφανιζεται..ουτε λεει οτι ειπε μαλακια ουτε τιποτα....
εμφανιζεται αλλος...τον κολλησε αλλη γνωστη κοπελα...δεν το ειχε πει στο φορουμ οποτε οσοι ξερουμε / ξερουμε....δε λεει οτι ολα καλα τελικα ( μαλλον )
με τις ιδιες κοπελες εχουν παει οι πιο πολλοι παιχτες...πχ με του δευτερου διαβασα προσφατη κριτικη του al
πετανε μια μαλακια...και ολοι νομιζουν οτι εχουμε πανω μας ΣΜΝ....
κοψτε τις μαλακιες σας παρακαλω...και αν τυχον πειτε και μια παπαρια λογω στραβωματος ειτε στο συγκεκριμενο ζητημα ειτε σε αλλα πειτε , οκ , λαθος εκανα και τελειωσε...
καλες ειναι οι ιστοριες για φιδεμπορες που γαμανε τα παντα κτλ και τραγουδανε και ποιηματα κτλ ( ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΤΟ JO ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ ) αλλα το θεμα μας ειναι η ενημερωση και οχι οι παπαριες....
btw...χθες καταθεση ερημιτη στην αννα ρουμανα...μιλφ...τυπικη...ουτε εκλαψα ουτε πανηγυρισα για τα 30...
δεν την ηξερα/δεν θα την ξανατιμησω
Όλα καλά τελικά...
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ισως αυτη η κρητικη ειναι εκτος τοπικ αλλα ειπα να μοιραστω τον πονο μου .Εξαλου μια παρεα ειμαστε .Λοιπόν όπως έγραψα και το πρωί ετοιμάζομαι για φουρνιντεκ  :knockinb:
Κάνω το μπανάκι μου ξυρίζαμε και......μου την πέφτει η γυναίκα μου
10 χρόνια την παρακαλάω για πρωινό και μου λέει ότι το πρωί δεν μπορεί
σήμερα της ήρθε? Ρε μήπως διάβασε το φορουμ τελος πάντων με ξεζούμισε. παντος καλά ήταν το ευχαριστηθηκα
δεν το βάζω κάτω γιατί τελειώνει και η φουρνιντεκ :knockinb: και λέω να συνεχίσω το πρόγραμμα
δεν με πας και μένα μέχρι την λαϊκή να με αφήσεις και στον γυρισμό με παίρνεις από την κουμπάρα μου λεει?γαμω την λαϊκή και την κουμπάρα μαζί .δεν μαφηνει να αγιασω Εντάξει λέω
άντε να φτιαχτεί άντε να βαφεί... έσκασα. Όποτε πέρασε και η ώρα. Λέω ας την μπουρδελοτσαρκα
πάμε κατευθείαν στο ψητο περνώ ένα τηλ.Φιλαρακι τι έχουμε? Μια ρουμάνα 180 μου λέει μουναρα .αλά έλα σε 1 ώρα γιατί βγήκε για ψώνια .οκ λέω μέχρι να πάω να παρκάρω θα περάσει η ώρα . Φτάνω σε μίση ώρα όποτε λέω θα την δω και πριν πάω και αν δε μαρέσει την κάνω. περιμένω περναει η ώρα τίποτα. που είναι ρε? του λέω. ανέβηκε σε ταχι και ερχεται λέει. εντομεταξυ μου έχει σπάσει την μύτη ένα γυραδικο.χτυπαω ενα πιττογυρο .κρομμυδι να βαλω? λεει ο τυπος .οχι ρε του λεω.τελικα γεμιζουν τα δοντια μου με κρεατακια. Αγοραζω μια οδοντοβουρτσα οδοντοκρεμα και παω στο αυτοκινητο. μπαινω τα βουρτσιζω, τσιχλα και οκ.παω σφαιρα χτυπαω κουδουνι μου ανοιγει ενα θηριο, ξανθια αγορε πολυ κοντο μαλλι σε 12ποντες γοβες με περνουσε μισο κεφαλι. αμαν σε λοκατζη πέσαμε .μπαίνω μέσα αρχίζουμε τα χάδια στα όρθια σκύβει με φίλαει με γλωσσα που γουστάρω και είμαι φαν.αλλα ελα ντε που μύριζε κρεμμύδι. λίγο αλλά μύριζε .την ξαπλώνω γέμισε το κρεβάτι .ανοίγει τις ποδάρες της και βλέπω ένα μουνάκι περιποιημένο τέλειο .οκ εδω είμαστε .θέλεις να σε κάνω να τελειώσεις με γλείψιμο? ναι μου λεει.ξαπλωνω ερχεται από πάνω 69.μου φέρνει την κοιλια στο στόμα .την σπρώχνω μπροστά δεν φτάνει την πουτσα .δεν γαμιεται .κάνε με εσύ της λέω σου κάνω μου λέει .κοιτάζω πράγματι μου εκανε αλα ουτε το καταλαβαινα.ρε της λέω ρουφά και λιγο. δεν τοχει. Την σπρώχνω μπροστά και αρχίζω να την γλυφω, βαζω δάχτυλο μπρος και πισω και ηταν πολυ στενή. όταν τελείωνε ένιωσα τις συσπάσεις στα δακτυλα αυτό με εφτιαξε
δεν μπορώ άλλο μου λέει τώρα .Από πίσω το κάνεις? .όχι λέει δοκίμασα και ποναει.Μηπως ηταν μεγαλος ?ναι μου λεει . Ε ο δικος μου ειναι μετριος θέλεις να δοκιμάσουμε ? Εντάξει λέει. Άντε μου φεξε.στηνετε στα τέσσερα γονατίζω από πίσω και μούρχετε ο κωλος της στα βυζιά .Σηκωνομε όρθιος .μπα τίποτα .τον στραβώνω προς τα κατω .παω να τον βαλω δεν μπαινει τελικα ψιλομαλακωνει .τοτε συνηδητοποιω ότι το ράδιο άρχισε να λέει ειδησεις.παω να το κλείσω. που στο διάολο τοχανε ?σηκώνετε το κλεινει .παμε παλι στο κρεβατι..μου χει πεσει τελειως.προσπαθει με πιπα αλα ειπαμε δεν τοχει.τελικα την εβαλα να χαιδευετε μου σηκωνεται παω να την γαμησω ιεροαποστολικα μου ρχετε η κρεμυδιλα. τελικα την βαζω να γαμιεται με το δακτυλο της και να το χαιδευει και τελειωσα με μαλακια. συμπερασμα.ξανα μακρια απο λοκατζηδες.Αν και ολο το σκηνικο περασε την ωρα και θα μπορουσα να περασω πολύ καλα .βρηκα παρθενο κωλλο και δεν τον χαρηκα
το θεωρησα βατερλω καταστραφηκε η αυτοεκτιμηση μου.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Καταθεση χωρις βολτα ορεξη δεν υπηρχε μιας και δεν πιστευω να εβρησκα μεγαλη αλαγη στα σπιτια, μια απο τα ιδια οποτε βολτα δεν εγινε, επισης ορεξη για καταθεση δεν ειχα, στην τελικη μετανειωσα που πληρωσα...  καταθεση λοιπον πριν ωρα στην καινουρια κοπελα στο Α.Γεωργιου 34, και απο εξω να γινετε ο χαμος.! ολη η σαλονικα σημερα ηταν εξω και διασκεδαζε...αφου βρηκα και παρκαρα μπουκαρα μεσα μαρεσε δεν μαρεσε θα εμπενα, ξεπροβαλε η κοπελιτσα μελαχρινη μακρια μαλια ζουμπουρλου, μου εκανε κλικ και περασα,
βυζακι μικρο πετιτ μυτερο, κωλαρα...παντου.!! επιδερμιδα απαλη, προσσωπο πολυ ωραιο για τα γουστα μου ματαρες.!! μου θυμιζε πολυ την ηθοποιο Μιλα κουνις, στα ματια...
http://[URL unfurl="true"]www.goremasternews.com/wp-content/uploads/2010/01/Mila-Kunis.jpg[/img[/URL]]
...προκαταρτικα ελαχιστα, προσπαθησε, πιπα μετρια, ποιο πολυ σαν μαλακια μου τραβαγε...γενικα δεν τα εκλαψα, αλλα ουτε ξετρελαθηκα, θα την ξαναπροτιμησω στο μελλον πιστευω αν δεν φυγει για αλλες πολητιες, εμφανησιακα κανει την διαφορα σε σχεση με κατι μπαζα που μας πασαρουν...

Maaann...εχεις την εγγριση μου για το πιπινι, δοκιμασε το, αξιζει εμφανησιακα.


ΥΓ. Πουτανες τελος για εμενα.!! κρεμαω τις καποτες μου....ξανα.!! :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Ισως αυτη η κρητικη ειναι εκτος τοπικ αλλα ειπα να μοιραστω τον πονο μου .Εξαλου μια παρεα ειμαστε .Λοιπόν όπως έγραψα και το πρωί ετοιμάζομαι για φουρνιντεκ  :knockinb:
Κάνω το μπανάκι μου ξυρίζαμε και......μου την πέφτει η γυναίκα μου
10 χρόνια την παρακαλάω για πρωινό και μου λέει ότι το πρωί δεν μπορεί
σήμερα της ήρθε? Ρε μήπως διάβασε το φορουμ τελος πάντων με ξεζούμισε. παντος καλά ήταν το ευχαριστηθηκα
δεν το βάζω κάτω γιατί τελειώνει και η φουρνιντεκ :knockinb: και λέω να συνεχίσω το πρόγραμμα
δεν με πας και μένα μέχρι την λαϊκή να με αφήσεις και στον γυρισμό με παίρνεις από την κουμπάρα μου λεει?γαμω την λαϊκή και την κουμπάρα μαζί .δεν μαφηνει να αγιασω Εντάξει λέω
άντε να φτιαχτεί άντε να βαφεί... έσκασα. Όποτε πέρασε και η ώρα. Λέω ας την μπουρδελοτσαρκα
πάμε κατευθείαν στο ψητο περνώ ένα τηλ.Φιλαρακι τι έχουμε? Μια ρουμάνα 180 μου λέει μουναρα .αλά έλα σε 1 ώρα γιατί βγήκε για ψώνια .οκ λέω μέχρι να πάω να παρκάρω θα περάσει η ώρα . Φτάνω σε μίση ώρα όποτε λέω θα την δω και πριν πάω και αν δε μαρέσει την κάνω. περιμένω περναει η ώρα τίποτα. που είναι ρε? του λέω. ανέβηκε σε ταχι και ερχεται λέει. εντομεταξυ μου έχει σπάσει την μύτη ένα γυραδικο.χτυπαω ενα πιττογυρο .κρομμυδι να βαλω? λεει ο τυπος .οχι ρε του λεω.τελικα γεμιζουν τα δοντια μου με κρεατακια. Αγοραζω μια οδοντοβουρτσα οδοντοκρεμα και παω στο αυτοκινητο. μπαινω τα βουρτσιζω, τσιχλα και οκ.παω σφαιρα χτυπαω κουδουνι μου ανοιγει ενα θηριο, ξανθια αγορε πολυ κοντο μαλλι σε 12ποντες γοβες με περνουσε μισο κεφαλι. αμαν σε λοκατζη πέσαμε .μπαίνω μέσα αρχίζουμε τα χάδια στα όρθια σκύβει με φίλαει με γλωσσα που γουστάρω και είμαι φαν.αλλα ελα ντε που μύριζε κρεμμύδι. λίγο αλλά μύριζε .την ξαπλώνω γέμισε το κρεβάτι .ανοίγει τις ποδάρες της και βλέπω ένα μουνάκι περιποιημένο τέλειο .οκ εδω είμαστε .θέλεις να σε κάνω να τελειώσεις με γλείψιμο? ναι μου λεει.ξαπλωνω ερχεται από πάνω 69.μου φέρνει την κοιλια στο στόμα .την σπρώχνω μπροστά δεν φτάνει την πουτσα .δεν γαμιεται .κάνε με εσύ της λέω σου κάνω μου λέει .κοιτάζω πράγματι μου εκανε αλα ουτε το καταλαβαινα.ρε της λέω ρουφά και λιγο. δεν τοχει. Την σπρώχνω μπροστά και αρχίζω να την γλυφω, βαζω δάχτυλο μπρος και πισω και ηταν πολυ στενή. όταν τελείωνε ένιωσα τις συσπάσεις στα δακτυλα αυτό με εφτιαξε
δεν μπορώ άλλο μου λέει τώρα .Από πίσω το κάνεις? .όχι λέει δοκίμασα και ποναει.Μηπως ηταν μεγαλος ?ναι μου λεει . Ε ο δικος μου ειναι μετριος θέλεις να δοκιμάσουμε ? Εντάξει λέει. Άντε μου φεξε.στηνετε στα τέσσερα γονατίζω από πίσω και μούρχετε ο κωλος της στα βυζιά .Σηκωνομε όρθιος .μπα τίποτα .τον στραβώνω προς τα κατω .παω να τον βαλω δεν μπαινει τελικα ψιλομαλακωνει .τοτε συνηδητοποιω ότι το ράδιο άρχισε να λέει ειδησεις.παω να το κλείσω. που στο διάολο τοχανε ?σηκώνετε το κλεινει .παμε παλι στο κρεβατι..μου χει πεσει τελειως.προσπαθει με πιπα αλα ειπαμε δεν τοχει.τελικα την εβαλα να χαιδευετε μου σηκωνεται παω να την γαμησω ιεροαποστολικα μου ρχετε η κρεμυδιλα. τελικα την βαζω να γαμιεται με το δακτυλο της και να το χαιδευει και τελειωσα με μαλακια. συμπερασμα.ξανα μακρια απο λοκατζηδες.Αν και ολο το σκηνικο περασε την ωρα και θα μπορουσα να περασω πολύ καλα .βρηκα παρθενο κωλλο και δεν τον χαρηκα
το θεωρησα βατερλω καταστραφηκε η αυτοεκτιμηση μου.
king-033.gif

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ισως αυτη η κρητικη ειναι εκτος τοπικ αλλα ειπα να μοιραστω τον πονο μου .Εξαλου μια παρεα ειμαστε .Λοιπόν όπως έγραψα και το πρωί ετοιμάζομαι για φουρνιντεκ  :knockinb:


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Ωριος ο αδεφος  :cheesy:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Καταθεση χωρις βολτα
Maaann...εχεις την εγγριση μου για το πιπινι, δοκιμασε το, αξιζει εμφανησιακα.


ΥΓ. Πουτανες τελος για εμενα.!! κρεμαω τις καποτες μου....ξανα.!! :2funny:

:rockon: Γεια σου καραμαν , το πες και το κανες , μπραβο

Επλιζω να μη το γυρισες και αρχησεις να μας κινηγας με κανα ροζ παπακι και μαγκουρα  :cheesy:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
ι βλέπω τα πράγματα είναι τραγικά στα μπουρδέλα... Δεν έχουμε όρεξη πια ούτε για τσάρκα αφού ξέρουμε ποιες και που θα δούμε. Τίποτα νέο και όσοι γαμάνε απλά φεύγουν ξεγκαβλωμένοι χώρις κάτι το ιδιαίτερο. Καιρός να ρίξουμε και τις τιμές....
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Κυριακή πρωί, λίγα αυτοκίνητα στο δρόμο, parking παντού, σπίτια καθαρά, κορίτσια ξεκούραστα, οι καλοί χριστιανοί στην εκκλησία,  ώρα για μπουρδελότσαρκα δηλαδή.

Studio: Κωλλέτη Αγάπη, Φρίξου 14 Ρωξάνη και 9 Χριστίνα, Ν. Ουρανού Μιρέλα, 26ης  Κατερίνα, lafemme "η Χριστίνα θα έρθει στις 12".

Βαρδάρης: Σαπφούς 20 Νταιάνα (τσολιάς), Ταντάλου με Σαπφούς Αλίσια (την Γιάννα ήθελα να φάω , αλλά μετά τις 4), πιο πάνω η old time classic Μαρίνα (σαν να έχασε κάποια από τα κιλα που είχε πάρει), και στο Αλουμινάτο το τρυφερό νεανικό κρεμαρισμένο μουνάκι της Μιμής.
Προμηθέως ψηλα η τζούλη, απέναντι από το ανορθόγραφο η milf Νικόλ και προμηθέως κάτω η Ιονέλλα στην αγκαλιά της οποίας παραδόθηκα.

Πιτσιρίκα πρέπει να είναι , η τσατσα είπε 18 από Τσεχία, ξανθιά ίσιο μαλλί,συμπαθητικό πρόσωπο, ζουμερή με καμπύλες και κάποια περιτά κιλα αλλά ,λόγω ηλικίας ίσως, το σώμα της είναι σε σχετικά  καλή κατάσταση.
Πίπα μέτρια λίγο υπερβολικα και άτεχνα αχ βαχ, δεκτική όμως σε χάδια, αλλαγές στάσεων και εξτραδάκια.
Μέτριες γενικα εντυπώσεις (όχι κακές) , δύσκολα να ξαναπάω, τουλάχιστον σύντομα. 



 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
:rockon: Γεια σου καραμαν , το πες και το κανες , μπραβο

Επλιζω να μη το γυρισες και αρχησεις να μας κινηγας με κανα ροζ παπακι και μαγκουρα  :cheesy:

καλα γελα εσυ, αν με δεις καμια μερα μπροστα σου ντυμενος σαν την Λουκα με ματομπουκαλα να σου φωναζω....ουυυυυυυ μπουρδελιαρη.....ουυυυυυυυ....καυλα-καυλα-καυλα (ακα 666)....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Επισκεψη χθες στον Βαρδαρη (22.50) και στις πιάτσες...

Προμηθεως 25: Ακριβώς επεσα στην αλλαγη, εμπαινε η Καρμεν. Teenager τελείως ομως. Παπουτσακι σταρακι, τζινάκι, φοιτητικο στυλ. Ναζιάρα μεν, αλλα κλικ δεν μου κανει. Ωραια φαση: Μαζι με μενα μπήκε κι ενας μαύρος, πολυ αδύνατος (στεκα ιδια) και ψηλος. Αντίδραση της Καρμεν: "Φυγε εσυ, δεν σε θελω..Φοβαμαι!". Ο καημενος εφυγε.

Τανταλου 14: H Μέρτσυ, κι αυτη μολις ειχε μπει.

Τανταλου 8: Η Ουκρανη μουνάρα Βικυ. Κατι σαν σεξοβομβα. Την αδικει μονο το μαλλι της. Καλη περιπτωση

Γωνιακο: Ενα μελαχροινο με αδιαφορη φατσα, πολυ μικρο βυζι, πεσμένη κοιλια, αδιαφορο σωμα. Την σώζει μονο το νεαρο της ηλικίας της και οτι γενικα βγαινει εξω στο σαλονι με ευχαριστη διάθεση. Ποια ειναι?

Σαπφούς 20: H Κελλυ. Ορματε κοροιδα (ειπα μεσα μου)

Σαπφους 7: Η εντυπωσιακη σε σωμα Βερονικα. Πραγματικα, σωμα λαμπαδα. Απιστευτο. Πολυ καλη.

 

alekostsapa

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
ι βλέπω τα πράγματα είναι τραγικά στα μπουρδέλα... Δεν έχουμε όρεξη πια ούτε για τσάρκα αφού ξέρουμε ποιες και που θα δούμε. Τίποτα νέο και όσοι γαμάνε απλά φεύγουν ξεγκαβλωμένοι χώρις κάτι το ιδιαίτερο. Καιρός να ρίξουμε και τις τιμές....
πολυ σωστα τα λες φιλε μου!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ι βλέπω τα πράγματα είναι τραγικά στα μπουρδέλα... Δεν έχουμε όρεξη πια ούτε για τσάρκα αφού ξέρουμε ποιες και που θα δούμε. Τίποτα νέο και όσοι γαμάνε απλά φεύγουν ξεγκαβλωμένοι χώρις κάτι το ιδιαίτερο. Καιρός να ρίξουμε και τις τιμές....
ε και παλια ξεραμε ποιες θα δουμε λιγο πολυ....μην τρελαινεσαι.....απλα εχει πεσει πολυ το επιπεδο πες ,λιγες οι καλες εμφανισιακα και δεν φτανει που μας μειναν ολα τα μπαζα ειμαστε υποχρεωμενοι να ανεχομαστε και τις ιδιοτροπιες της καθεμιας .....βλ παθημα αλ'προχτες κλπ....

γιατι μεταξυ μας σε συγκριση με καποια παλια καλα κομματια που κυριαρχουσαν στα πραγματα πριν τρια πχ χρονια οι περισσοτερες καπου στο μετριο κινουνται απο εμφανιση.....ποια ειναι δλδ η αγαπη λχ ή η σιμονα που την κανατε/καναμε θεα ή ακομη και η ρεβεκα;μετριες κοπελες της διπλανης πορτας...και αντι να τα δινουν  ολα στο μαξιμουμ στο σεξ τουλαχιστον για να αναπληρωσουν αυτο το ελλειμα το παιζουν και θεωρια και σνομπαρουν και το απλο που ειναι ισαμε ενα μεροκαματο ....(δεν μιλαω για τις συγκεκριμενες ολες να εξηγουμαστε)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom