Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Και εγώ το σκέφτηκα αυτό, η πιάτσα είναι free, δεν χρειάζεται να έχεις χαρτιά. Προσοχή μεγάλη παιδιά.
Μα αυτο ειναι απο τα ανηκουστα...Τριτη βραδυ βγαινει στο σαλονι χαμογελαστη,ευδιαθετη,προτεινει απο μονη της τις παλιες τιμες...και Πεμπτη βραδυ ειναι στην πιατσα.
Οτι και να εγινε με το μαγαζι δηλαδη δεν εκανε ουτε μερα υπομονη και κατευθειαν βγηκε στο δρομο.Πολυ περιεργο...
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Μα αυτο ειναι απο τα ανηκουστα...Τριτη βραδυ βγαινει στο σαλονι χαμογελαστη,ευδιαθετη,προτεινει απο μονη της τις παλιες τιμες...και Πεμπτη βραδυ ειναι στην πιατσα.
Οτι και να εγινε με το μαγαζι δηλαδη δεν εκανε ουτε μερα υπομονη και κατευθειαν βγηκε στο δρομο.Πολυ περιεργο...


οντως κατι δεν κολαει .. και τη δευτερα που πηγα ηταν μια χαρα .. και πηρα το προγραμμα με τζακουζι  :- 
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Μα αυτο ειναι απο τα ανηκουστα...Τριτη βραδυ βγαινει στο σαλονι χαμογελαστη,ευδιαθετη,προτεινει απο μονη της τις παλιες τιμες...και Πεμπτη βραδυ ειναι στην πιατσα.
Οτι και να εγινε με το μαγαζι δηλαδη δεν εκανε ουτε μερα υπομονη και κατευθειαν βγηκε στο δρομο.Πολυ περιεργο...

τι θελετε να πειτε οτι ειναι αρρωστη
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Αυτά μάγκες λίγο πιό κάτω έστεκε και μία ακόμη πανσύγνωστη Ιερόδουλη με αρκετές κριτικές (και δικιά μου κριτική )με την οποία επίσης χαιρετιθήκαμε. ;)


ποια ηταν η αλλη εταιρα ?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Λοιπόν κατόπιν παράκλησης γνωστού μας μέλους, ανακοινώνω ότι η δεύτερη Ιερόδουλη που είδα ότι βγήκε στο πεζοδρόμιο είναι η Σαμπρίνα του Λουξ.

Στο Λουξ εγώ τουλάχιστον την είχα πρωτοδεί, και την πήρα πριν 2μιση μήνες στο Μαντζάρου (υπάρχει και η σχετική κριτική μου).

Προσοχή μην μπερδευτείτε με την Σαμπρίνα του Λαφαμ καμιά σχέση.

Την πλησίασα λοιπόν και αυτήν, με θυμήθηκε και χαιρετηθήκαμε αλλά δεν ήταν τόσο διαχυτική όσο η Σιμόνα. Οι τιμές της 30 για μέσα στο αμάξι 70 στο ξενοδοχείο (1 εκτόνωση) + τα έξοδα του ξενοδοχείου.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
τι θελετε να πειτε οτι ειναι αρρωστη

Αυτό αποκλείεται.

Επειδή την έχω ψυχογραφήσει την συγκεκριμένη αποκλείεται να έκανε κάτι τέτοιο εις γνώσην της.

Εξάλου στην πιάτσα ήταν ένα σωρό δροσερά κοριστάκια που ανετότατα θα δούλευαν σε  μπουρδέλο.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Λοιπόν κατόπιν παράκλησης γνωστού μας μέλους, ανακοινώνω ότι η δεύτερη Ιερόδουλη που είδα ότι βγήκε στο πεζοδρόμιο είναι η Σαμπρίνα του Λουξ.

Στο Λουξ εγώ τουλάχιστον την είχα πρωτοδεί, και την πήρα πριν 2μιση μήνες στο Μαντζάρου (υπάρχει και η σχετική κριτική μου).

Προσοχή μην μπερδευτείτε με την Σαμπρίνα του Λαφαμ καμιά σχέση.

Την πλησίασα λοιπόν και αυτήν, με θυμήθηκε και χαιρετηθήκαμε αλλά δεν ήταν τόσο διαχυτική όσο η Σιμόνα. Οι τιμές της 30 για μέσα στο αμάξι 70 στο ξενοδοχείο (1 εκτόνωση) + τα έξοδα του ξενοδοχείου.
ΟΥΥΥΥΦΦΦΦΦ....δε σοκαριστηκα.Και τι να κανει η γυναικα αμα εχει να δουλεψει απο το καλοκαιρι και εχει και κανα παιδακι σπιτι??Λογικο ακουγεται...δεν ειναι και καμια φιρμα να πεις εχει τον κυκλο της θα δουλεψει με ραντεβου.

Καλα ρε γαμωτο 2 ωρες γυρνουσα χθες αυτα τα καλα πως δε τα πετυχα??
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Αυτό αποκλείεται.

Επειδή την έχω ψυχογραφήσει την συγκεκριμένη αποκλείεται να έκανε κάτι τέτοιο εις γνώσην της.

Εξάλου στην πιάτσα ήταν ένα σωρό δροσερά κοριστάκια που ανετότατα θα δούλευαν σε  μπουρδέλο.


ναι . αυτο θα ταν τελειως παραλογο ...

παντως αρχισα να αγχωνομαι λιγο   :-
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Αυτό αποκλείεται.

Επειδή την έχω ψυχογραφήσει την συγκεκριμένη αποκλείεται να έκανε κάτι τέτοιο εις γνώσην της.

Εξάλου στην πιάτσα ήταν ένα σωρό δροσερά κοριστάκια που ανετότατα θα δούλευαν σε  μπουρδέλο.
Θεωρητικα μιλαμε...αλλα γιατι θα σας φαινοταν τοσο παραξενο??Εδω μιλαμε για επιβιωση...Αν χτυπα ξυλο αρπαξει κατι μια νομιμη επαγγελματιας και την κοψουν απο τα σπιτια μετα τι θα κανει??
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
ΟΥΥΥΥΦΦΦΦΦ....δε σοκαριστηκα.Και τι να κανει η γυναικα αμα εχει να δουλεψει απο το καλοκαιρι και εχει και κανα παιδακι σπιτι??Λογικο ακουγεται...δεν ειναι και καμια φιρμα να πεις εχει τον κυκλο της θα δουλεψει με ραντεβου.

Καλα ρε γαμωτο 2 ωρες γυρνουσα χθες αυτα τα καλα πως δε τα πετυχα??

Δεν ήσουν φαίνεται τη σωστή ώρα στο σωστό μέρος. :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Να φανταστείς ότι στις πιάτσες πρώτη φορά βγαίνω, είμαι τελοίως ανίδεος. :grin: :grin: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Θεωρητικα μιλαμε...αλλα γιατι θα σας φαινοταν τοσο παραξενο??Εδω μιλαμε για επιβιωση...Αν χτυπα ξυλο αρπαξει κατι μια νομιμη επαγγελματιας και την κοψουν απο τα σπιτια μετα τι θα κανει??

Εγώ πιστέυω ότι θα πήγαινε να γιατρευτεί και να ξαναγυρίσει υγειής στη δουλειά της.

Αυτό λέει η λογική.

Τώρα ακούστηκε και κάτι άλλο ότι το κάνει για την εμπειρία. Ίδωμεν
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Θεωρητικα μιλαμε...αλλα γιατι θα σας φαινοταν τοσο παραξενο??Εδω μιλαμε για επιβιωση...Αν χτυπα ξυλο αρπαξει κατι μια νομιμη επαγγελματιας και την κοψουν απο τα σπιτια μετα τι θα κανει??


σωστο αυτο που λες αλ.

φυσικα αν εμεις πρεπει να προσεχουμε 1 αυτες 1000 φορες περισσοτερο.

η υγεια προεχει παντα απο τα χρηματα αλλα δεν ξερω αν το χουν συνειδητοποιησει πολλες  :grin: :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Εγώ πιστέυω ότι θα πήγαινε να γιατρευτεί και να ξαναγυρίσει υγειής στη δουλειά της.

Αυτό λέει η λογική.

Τώρα ακούστηκε και κάτι άλλο ότι το κάνει για την εμπειρία. Ίδωμεν
Τελοσπαντων...μαλακιες λεμε τωρα μεταξυ μας.Πεφτει πολυ εκμεταλλευση στα μπουρδελα και οπως μου΄χουν πει και καποιες τσατσαδες στο παρελθον,οι Ρουμανες ειναι τα μεγαλυτερα θυματα.Τζαμπα δουλευουνε...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
σωστο αυτο που λες αλ.

φυσικα αν εμεις πρεπει να προσεχουμε 1 αυτες 1000 φορες περισσοτερο.

η υγεια προεχει παντα απο τα χρηματα αλλα δεν ξερω αν το χουν συνειδητοποιησει πολλες  :grin: :grin:

Να είσαι σίγουρος ότι αν εμεις φοβόμαστε 1 φορά αυτές φοβούνται 1000 φορές περισσότερο.

Πιστεύω ότι όλες μα όλες από αυτές που δουλεύουν στα σπίτια είναι σε θέματα υγείας συνειδητοποιημένες 100%.
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Να είσαι σίγουρος ότι αν εμεις φοβόμαστε 1 φορά αυτές φοβούνται 1000 φορές περισσότερο.

Πιστεύω ότι όλες μα όλες από αυτές που δουλεύουν στα σπίτια είναι σε θέματα υγείας συνειδητοποιημένες 100%.


τραγικη ειρωνια πρωτη φορα που περνω ακαποτο σε μπουρδελο  :2funny: ..


παντως ετσι οπως παει το πραμα στα στουντιο και στα μπουρδελα καθολου παραξενο να δουμε και αλλες στις πιατσες στο μελλον .
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Τελοσπαντων...μαλακιες λεμε τωρα μεταξυ μας.Πεφτει πολυ εκμεταλλευση στα μπουρδελα και οπως μου΄χουν πει και καποιες τσατσαδες στο παρελθον,οι Ρουμανες ειναι τα μεγαλυτερα θυματα.Τζαμπα δουλευουνε...

και γω αυτο πιστευω εμενα μου χε πει οτι θα φυγει τελος του μηνα γιατι φταχνει σπιτι στη ρουμανια θα την ειπε καμια αλλη οτι βγαζουν περισοτερα στη πιατσα και πηγε να δοκιμασει και κει
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
αυτο μου το πε και σε μενα..


θελει λει να βαλει και ενα μεγαλο τζακουζι στο σπιτι να πλατσουριζει  :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom