Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Ναι και στην τελική τζακούζι πρόγραμμα ήταν... Συνήθως αν εχει τζακούζι λέει η τσατσά από την πόρτα ότι η κοπέλα έχει πρόγραμμα οπότε περνάμε μετά... Το τζακούζι διαρκεί αρκετή ώρα...

Έπρεπε άμεσα να παραπονεθείς... και αν είχε και κόσμο στο σαλόνι επιδεικτικά μπροστά τους να τους την πεις...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
βαλτε την στην μαυρη λιστα,εκει που της αξιζει...αυτο νομιζω ειναι κ η χειροτερη τιμωρια για ενα μαλακισμενο που παιρνει 120 ευρω κ δεν τα τιμα...
alekos543 να προτιμας να παιρνεις προγραμμα με κοπελα που τουλαχιστον την εχεις δοκιμασει στο απλο προγραμμα. :knockinb:
 

alekos543

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η τσατσα φιλε μου οσο λαλίστατη ηταν πριν μπω  βγαινοντας δεν εβγαλε μιλια ουτε γυρισε να με κοιταξει.
Δυο συναθλητες που περιμενανε με ρωτησαν αν περασα καλα τους τα ειπα και φυγανε και αυτοι.Ε ρε γαμώτο δεν γινεται να τελιωνουμε ολοι σε 5-6 λεπτα...
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Γειαααα σαααας , βρηκα νετ και μπηκα  :cheesy:

Ειπα να περασει λιγο η ωρα αλλα επεσα σε ασχημες ειδησεις
Αλεκο καλως ηρθες
Οπως και ο δοκιμαζος (οχι που το ξεχασα) , ετσι κι εσυ μη γραφετε κριτικες
ετσι ωστε να την πατησουν οσο περισσοτεροι γινετε  :2funny:

Αυτο με το κουδουνι ειναι ογιγον σπασικο και αγχωτικο  :idiot:
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Αλ ρισπεκτ γιατην αναφορα , ειδικα απο Λαφαμ  :rockon: :rockon: :rockon:
Η καινουρια καλουλα ακουγεται , βεβαια αυτο με την τσατσα με ξυνησε λιγο τωρα ...
αλλα πιστευω θα βαλει ταξη η Λαφαμαινα ....

Καλα για Μερσυ τα ειπε ολα ο τσοντακιας ... ποιος εισαι ? ο Ρουβας ?  :2funny:


Βασικα αμα κανει τα ιδια που εκανε στον Αλεκο μη μασατε .. τραβατε την απ τα μαλια
απ τα βυζια .. απ οπου βρητε  :2funny:
 

alekos543

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2008
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γειαααα σαααας , βρηκα νετ και μπηκα  Cheesy

Ειπα να περασει λιγο η ωρα αλλα επεσα σε ασχημες ειδησεις
Αλεκο καλως ηρθες
Οπως και ο δοκιμαζος (οχι που το ξεχασα) , ετσι κι εσυ μη γραφετε κριτικες
ετσι ωστε να την πατησουν οσο περισσοτεροι γινετε  2funny

Αυτο με το κουδουνι ειναι ογιγον σπασικο και αγχωτικο 


Καλως σας βρηκα!!!

Εχεις δικιο επρεπε να το γραψω εγκαιρα.δεν θα επανελήφθη :cheesy: 
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
-Τανταλου 14.η Μερτσυ...ειναι μεγαλο μαλακιστηρι τελικα ε...παω να φυγω και μπαινει μπροστα στην πορτα και αρχιζει με τραβαει τα μαλλια,με τσιμπαει,δε μ'αφηνει να φυγω.Τα ιδια ειχε κανει και στο 26ης 35 την αλλη φορα.Αφου μεχρι και η τσατσα χθες της εκανε παρατηρηση κατα καποιο τροπο γιατι καταλαβε ποσο κουραστικη γινεται αυτη η κοπελα


Καλησπερα κυριοι.Συναδελφους δεν σας λεω γιατι η δικη μου εμπειρία στον χωρο είναι πολύ μικρη 8-10 μηνες και περιστασιακή.εχω να καταθεσω όμως την εξης πατατα που εφαγα με αφορμη και το σχολιο του al.

Επισκεψη στο 26ης 35 βραδυ 1 η ωρα πριν περιπου 2 εβδομαδες.Ειχα παει για την Λαουρα αλλα τελικα ηταν η Μερτσυ την οποια ειχα παρει μια φορα με μετριες εντυπώσεις...
Θα εφυγα αλλα κατι που μου επιανε τον πο@τσ@ και μου ελεγε θα περασουμε καλα ,κατι που εξω εβρεχε εριχνε καρεκλες, συν το οτι δεν υπηρχε αλλος  πελατης εκανα την πρωτη  μαλακια και μπηκα.Επιπλεον περνω και τζακουζι 120 ευρω :headbang: (το πρωτο που περνω σε στουντιο).Δευτερη τεραστια μαλακια...

Ερχεται στο δωματιο το πρωτο μπαίνοντας ( κρατήστε το αυτο εχει σημασια),πλατσουριζουμε λιγο στο τζακουσι μου κανει ενα μαζαζ ντενεκ του κολου και πηγαινουμε στο κρεβατι.
Εκει κανουμε 69 με πιπα αθλια με δοντι και πολυ χερι Τελος παντων ξεκιναμε με ιεραποστολικο.Αφου βαραω κανενα 2 με 3 λεπτα ακουγεται το κουδουνι της εξωπορτας και αυτη αμεσα προτείνει και γυρναει ταυτόχρονα στα τεσσερα.Εκει και αφου την σφυροκοπαω 3 με 4 λεπτα ακουγεται και παλι το κουδουνι της εξοπορτας και αυτη συκονεται και γυριζει και μου λεει οτι εχεις αργυσει πολυ και ειναι η 2η φορα που μπαινει πελατης μεσα και πρεπει να φυγει...Εχω μεινει κοκαλο αλλα παρολα αυτα τις λεω ενταξει τουλαχιστον παιξε μου με το χερι να τελιωσω ...λυπαμαι μου λεει ντυνεται και φευγει…
Εμεινα ατέλειωτος με το πουλι  στο χερι.
Να τονισω εδώ ότι το ολο σκηνικο δεν κρατησε πανω 20 λεπτα(κοιταξα το κινητο μου βγαίνοντας)
Βρε μαλακισμενο που σου δινουμε αξια και σε κανουμε και πλουσιο εγω για παρω 120 ευρω δουλευω 3 μερες και στο τελος δεν μου τα πληρωνουν αλλα μου δινουν έναντι και με χρωστανε τα υπολοιπα και εσυ θες να τα παρεις σε μερικα λεπτα?Στα παπαρια μου αν χτυπησε κουδουνι …4 απλα αν επερνα περισσοτερο χρονο θα καθομουν….
Ξανα δεν περναω ουτε από εξω.
Υ.Γ.Δεν ηθελα να το γραψω τοσο καιρο γιατι δεν ηθελα η πρωτη μου αναφορα να είναι αρνητικη αλλα διαβασα το σχολιο του al και λεω ας γραψω μπας και σωθει κανενα συναδελφος.

Φιλε μου επρεπε να τα χωσεις πρωτα στην μικρη και μετα στην τσατσα...
ενα βραδυ ειμαι στο ιδιο μαγαζι περημενοντας, δεν θυμαμαι ακριβως ποια κοπελα ηταν πρεπει να ηταν η Βικη, αν ψαξω τα μυνημα τα μου θα το βρω γιατι το εχω αναφερει, βγενει η βικη απο το δωματιο και ακριβως αμεσως ξεπροβαλει το κεφαλι του συναγωνιστη που ηταν μεσα απο το ιδιο δωματιο και τα χωνει στην τσατσα οτι η πουτανα εφυγε χωρις να τελειωσει, η τσατσα την ξαναεστηλε μεσα...ετσι θελουνε...
τωρα το λαθος σου μεγαλο.!!! δεν την ξες και σταζεις και 120ευρα.!!!???   :headbang:
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε μου επρεπε να τα χωσεις πρωτα στην μικρη και μετα στην τσατσα...
ενα βραδυ ειμαι στο ιδιο μαγαζι περημενοντας, δεν θυμαμαι ακριβως ποια κοπελα ηταν πρεπει να ηταν η Βικη, αν ψαξω τα μυνημα τα μου θα το βρω γιατι το εχω αναφερει, βγενει η βικη απο το δωματιο και ακριβως αμεσως ξεπροβαλει το κεφαλι του συναγωνιστη που ηταν μεσα απο το ιδιο δωματιο και τα χωνει στην τσατσα οτι η πουτανα εφυγε χωρις να τελειωσει, η τσατσα την ξαναεστηλε μεσα...ετσι θελουνε...
τωρα το λαθος σου μεγαλο.!!! δεν την ξες και σταζεις και 120ευρα.!!!???   :headbang:

Μετα ερθει δεν ερθει πεταξε το πουλακι
το καλυτερο ειναι οπως φευγει να της πατησεις και μια κλωστια για να φυγει ποιο γρηγορα  :2funny:

Αυτο με τα 120 σε αγνωστες πραγαμτι ειναι ρισκο
και γω τα σταζω που και που αλλα εχω και ενα δαχτυλιδι  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Μετα ερθει δεν ερθει πεταξε το πουλακι
το καλυτερο ειναι οπως φευγει να της πατησεις και μια κλωστια για να φυγει ποιο γρηγορα  :2funny:

Αυτο με τα 120 σε αγνωστες πραγαμτι ειναι ρισκο
και γω τα σταζω που και που αλλα εχω και ενα δαχτυλιδι  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

και εγω τα ξανασταζω.!!  :2funny: :2funny: ;) ;)

εχω ακομα μερικες προσφορες...
Καρμεν...2η ευκαιρια.
Ρωξανη...για τα βυζια και μονο.
Λουση...γιατι μου την βγηκε.!!

και μετα  :headbang: :headbang: :headbang: Χ3
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
και εγω τα ξανασταζω.!!  :2funny: :2funny: ;) ;)

εχω ακομα μερικες προσφορες...
Καρμεν...2η ευκαιρια.
Ρωξανη...για τα βυζια και μονο.
Λουση...γιατι μου την βγηκε.!!

και μετα  :headbang: :headbang: :headbang: Χ3

Σωπα ρε .. τις περασες ολες ποα δυο χερια ?
ααα εγω ακομη ασταρωνω  :2funny:

παντως το ρεκορ μου δυσκολα να το εχεις περασει ...
Χ13  :cool2:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Σωπα ρε .. τις περασες ολες ποα δυο χερια ?
ααα εγω ακομη ασταρωνω  :2funny:

παντως το ρεκορ μου δυσκολα να το εχεις περασει ...
Χ13  :cool2:

Δεν νωμιζω να το εχω ποιασει...δεν κραταω και λογαριασμο...αλλα οχι δεν.!! αν σταματησεις να πηγαινεις σε κανα 2 χρονια και ισως.!!  :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
για δειτε λιγο το τελευταιο μηνυμα στις πιατσες και αρχιστε τα μπινελικια πριν το κανω εγω
 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Έχεις φαγωθεί... Θα γράψω κινητή αντιπολίτευση!

:2funny: :2funny: :2funny:
Το ηξερα οτι θα τσιμπισεις Δοκιμασμενε ξεχασιαρη  :cheesy:


Λεπων τσιρκο η Κατερινα
Φριξου 14 η Ρωξξανη και το βρδυ η Κομοδινοπουλου ... 120 ενωμενα εργοστασια :cheesy:
Μαντζαρου 14 η Ατζελα και το βραδυ η Νατασσα ( οχι η τσαρινα ) η Σαρα ρεπαρει
Κωλετη ρωταω για Εφη η Αγαπη ειναι κυριε μου λεει η Εφη το βραδυ
και κλεινωντας λεει εε πια !  . βαρεθηκε να απανταει τα ιδια μαλλον η κυρα τσατσα  :-
Βιλα αδερφες Ραιχ πρωι το μωρο μου  :smitten: βραδυ ενας απ τους επομενος στοχους μου  :sunglasses: Η μαντελαιν σε αδεια και εμπλοκη παλι ...
Λα φαμ η Λαουρα και το βραδυ η καινουρια Τζεσυ


αααυτααα

( Εχω βαρεθει να περιμενω σημερα εδω περα .. :tickedoff: )

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
:2funny: :2funny: :2funny:
Το ηξερα οτι θα τσιμπισεις Δοκιμασμενε ξεχασιαρη  :cheesy:


Λεπων τσιρκο η Κατερινα
Φριξου 14 η Ρωξξανη και το βρδυ η Κομοδινοπουλου ... 120 ενωμενα εργοστασια :cheesy:
Μαντζαρου 14 η Ατζελα και το βραδυ η Νατασσα ( οχι η τσαρινα ) η Σαρα ρεπαρει
Κωλετη ρωταω για Εφη η Αγαπη ειναι κυριε μου λεει η Εφη το βραδυ
και κλεινωντας λεει εε πια !  . βαρεθηκε να απανταει τα ιδια μαλλον η κυρα τσατσα  :-
Βιλα αδερφες Ραιχ πρωι το μωρο μου  :smitten: βραδυ ενας απ τους επομενος στοχους μου  :sunglasses: Η μαντελαιν σε αδεια και εμπλοκη παλι ...
Λα φαμ η Λαουρα και το βραδυ η καινουρια Τζεσυ


αααυτααα

( Εχω βαρεθει να περιμενω σημερα εδω περα .. :tickedoff: )

θα γαμησεις την κουνιαδα σου ρε.!! :S :S  :S
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά Ανδρέου Γεωργίου 4 δουλεύει μια Αννίτα λέει. ΑΠο βυζί τι λέει ξέρετε;
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Τι γίνεται ρε πούστη μου έχω τρελαθεί... Καμιά καινούργια με βυζάρες θα φέρουν... Άλλες φορές θέλουμε να γαμήσουμε και δεν έχουμε λεφτά και όταν έχουμε δεν βρίσκουμε βυζαρού.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Επίσκεψη πριν από λίγο στις πιάτσες της Θεσσαλονίκης.

Υπήρχε πάρα πολυ πράγμα γενικά αλλά δεν είμαι και ο ειδικός για αναφορές τέτοιου τύπου.

Το γεγονός είναι ότι η Σιμόνα η γνωστή σε όλους μας Σιμόνα του Λαφαμ και της Κατεχάκη, επιβεβαιώνω ότι βγήκε στο πεζοδρόμιο.

Την πλησίασα και της μίλησα, την φώναξα μάλιστα με το όνομα της, με γνώρισε αμέσως και με χαιρέτισε με ζεστή χειραψία. Πιάσαμε την κουβέντα εγώ μεσα από το αμάξι, και όρθια από έξω αυτή....30 μου είπε για μέσα στο αμάξι και 100 σεξενοδοχείο για μία ώρα και 2 εκτονώσεις + τα λεφτά του ξενοδοχείου.

Αυτά μάγκες λίγο πιό κάτω έστεκε και μία ακόμη πανσύγνωστη Ιερόδουλη με αρκετές κριτικές (και δικιά μου κριτική )με την οποία επίσης χαιρετιθήκαμε. ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom