Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μετά από την τσάρκα στις πιάτσες ακολούθησε και μπουρδελότσαρκα, χωρίς κατάθεση.

- Σαπφώς 7, η γνωστή σε όλους Βερόνικα με αλλαγμένο το μαλλί, τρόμαξα να την γνωρίσω.

- Σαπφώς 20, η Κέλλυ χαμογελαστή σε πολύ καλή κατάσταση, τούμπανο το βυζί, στεκόταν προκλητικά μπροστά μας μέχρι να γεμίσει τα δωμάτια της (και τα γέμισε)

- Ταντάλου 14, η Μέρτσυ ντροπαλούλα την είδα με χαιρέτισε θερμά θυμούμενη την τελευταία συνεύρεση μας στο τσίρκο.

- Ταντάλου 8Α, η Βίκυ η Ουκρανή με βυζάρες φουσκωμένες, πήγε να κάνει και ένα ακροβατικό αλλά δεν της βγήκε και πόνεσε η μέση της.

- Ταντάλου και Σαπφώς, κάποια Αντριάννα, η φάτσα της κάτι μου έλεγε.

- Προμηθέως 11, η Μιρέλλα η μοντελίσια, αεράτη και ξεκούραστη.

- Προμηθέως 25, η Κάρμεν

- Ερημίτη, κάποια Άννα milf, αύριο από το πρωί η θεία Νάντια , πιθανή μου κατάθεση.

- Φρίξου 14, η Αντριάννα η κομοδινοπούλου, αν δεν είχε αυτό το παρατσούκλι σίγουρα θα περνούσα, αλλά κάποια φορά ίσως κάνω το κασκαντεριλίκι μιας που ακούω ότι έχει βελτιωθεί.

- Villa, η Μάντυ, σε όχι πολύ καλή κατάσταση αδυνατισμένη και κουρασμένη.
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
:rockon: :rockon:

ωραιος gameover!
Επίσκεψη πριν από λίγο στις πιάτσες της Θεσσαλονίκης.

Υ
Το γεγονός είναι ότι η Σιμόνα η γνωστή σε όλους μας Σιμόνα του Λαφαμ και της Κατεχάκη, επιβεβαιώνω ότι βγήκε στο πεζοδρόμιο.

Την πλησίασα και της μίλησα, την φώναξα μάλιστα με το όνομα της, με γνώρισε αμέσως και με χαιρέτισε με ζεστή χειραψία. Πιάσαμε την κουβέντα εγώ μεσα από το αμάξι, και όρθια από έξω αυτή....30 μου είπε για μέσα στο αμάξι και 100 σεξενοδοχείο για μία ώρα και 2 εκτονώσεις + τα λεφτά του ξενοδοχείου.

Αυτά μάγκες λίγο πιό κάτω έστεκε και μία ακόμη πανσύγνωστη Ιερόδουλη με αρκετές κριτικές (και δικιά μου κριτική )με την οποία επίσης χαιρετιθήκαμε. ;)

επιβαιβαιωνεται λοιπον  :( που ακριβως την πετυχες ?  σου ειπε γιατι σταματησε  ?
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
Επίσκεψη πριν από λίγο στις πιάτσες της Θεσσαλονίκης.

Υπήρχε πάρα πολυ πράγμα γενικά αλλά δεν είμαι και ο ειδικός για αναφορές τέτοιου τύπου.

Το γεγονός είναι ότι η Σιμόνα η γνωστή σε όλους μας Σιμόνα του Λαφαμ και της Κατεχάκη, επιβεβαιώνω ότι βγήκε στο πεζοδρόμιο.

Την πλησίασα και της μίλησα, την φώναξα μάλιστα με το όνομα της, με γνώρισε αμέσως και με χαιρέτισε με ζεστή χειραψία. Πιάσαμε την κουβέντα εγώ μεσα από το αμάξι, και όρθια από έξω αυτή....30 μου είπε για μέσα στο αμάξι και 100 σεξενοδοχείο για μία ώρα και 2 εκτονώσεις + τα λεφτά του ξενοδοχείου.

Αυτά μάγκες λίγο πιό κάτω έστεκε και μία ακόμη πανσύγνωστη Ιερόδουλη με αρκετές κριτικές (και δικιά μου κριτική )με την οποία επίσης χαιρετιθήκαμε. ;)

μπραβο ρε παιχτη αξιος  :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
:rockon: :rockon:

ωραιος gameover!
επιβαιβαιωνεται λοιπον  :( που ακριβως την πετυχες ?  σου ειπε γιατι σταματησε  ?

Ναι δεν πίστευα στα μάτια μου, η top Ιερόδουλη σε υπηρεσίες αυτή τη στιγμή, στο καλύτερο μαγαζί της πόλης, κατέβηκε στο πεζοδρόμιο :jerking: :jerking: :jerking:

Την πέτυχα στην Σταθμού λίγο πριν την μπουγάτσα, προφανώς αμήχανη με θύμησε τον ευατό μου όταν πρωτοπήγα σε μπουρδέλο.

Έκανα μιά γύρα και ξαναπέρασα, την είχαν φορτώσει. :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Το γεγονός είναι ότι η Σιμόνα η γνωστή σε όλους μας Σιμόνα του Λαφαμ και της Κατεχάκη, επιβεβαιώνω ότι βγήκε στο πεζοδρόμιο.
Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι??????????? :o :o :o :oΑπιστευτο μου φαινεται....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι??????????? :o :o :o :oΑπιστευτο μου φαινεται....

Και μένα Al απίστευστο μου φάνηκε, δεν πίστευα στα μάτια μου, είναι πέρα από κάθε λογική, ειδικά για αυτήν. :jerking: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
Παιδία της πουτάνας πραγματικά στην πιάτσα, χαμός στο ίσιωμα! Άπειρες!

Πήγα είδα την καινούργια του Λαφάμ, φαίνεται καυλιάρικο κοριτσάκι, καλούλα φάτσα, μελαχροινό με πολύ ωραίες γάμπες ωραίο σαλονάρισμα. Το βυζί της δεν μου φαίνεται καλό παιδιά και επίσης διέκρινα κυτταρίτιδα. Πιστεύω το σώμα της θα είναι ψιλοχαλαρό με λίγη κοιλίτσα στα διπλώματα. Ενισχυμένος κώλος/μπούτια λιγάκι. Αξίζει πιστεύω για μια δοκιμή πάντως όπως κ να το κάνουμε. Περιμένουμε τον Κάραμαν για βάφτισμα του πυρός! Να δώ κ αν πέφτω μέσα στις εικασίες μου.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Παιδία της πουτάνας πραγματικά στην πιάτσα, χαμός στο ίσιωμα! Άπειρες!
ναι γινεται κολαση...εκτος πια αν η εκμεταλλευση των κοριτσιων στα μπουρδελα εχει φτασει σε τετοια επιπεδα που προτιμουν να κανουν μονες τη δουλεια.Τι να πω??
Παντως σοβαρα δε το χωραει το μυαλο μου...
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Και μένα Al απίστευστο μου φάνηκε, δεν πίστευα στα μάτια μου, είναι πέρα από κάθε λογική, ειδικά για αυτήν. :jerking: :headbang: :headbang: :headbang:


τι να πει κανεις..

ισως πιστεψε οτι θα βγαλει πειρσσοτερα ετσι ..

παντως 100 ευρω για μια ωρα και 2 εκτονωσεις  καλα ειναι .. στο λα φαμ εκανε 160  :dancing:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Παιδία της πουτάνας πραγματικά στην πιάτσα, χαμός στο ίσιωμα! Άπειρες!

Πραγματικά άπειρες μόνο πριν την μπουγάτσα και μέσα στο μαγαζί ήταν καμιά 10αρια και μάλιστα πολύ καλά τεμάχια. :o
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
την ρουφουσε το μεδουλι φενεται η λαφαμαινα ενω τωρα ολα πανε τσεπη
 

Επισκέπτης
Ε ναι έτσι ότι παίρνει το κρατάει για την πάρτυ της. Εγώ παιδιά σκέφτομαι σοβαρά να πάω να φορτώσω από πιάτσα στις επόμενες μέρες. Η φάση στα μπουρδέλα είναι πλέον στάσιμη. Α ρε και να πετύχω καμιά Μαιρούλα!!!
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Ε ναι έτσι ότι παίρνει το κρατάει για την πάρτυ της. Εγώ παιδιά σκέφτομαι σοβαρά να πάω να φορτώσω από πιάτσα στις επόμενες μέρες. Η φάση στα μπουρδέλα είναι πλέον στάσιμη. Α ρε και να πετύχω καμιά Μαιρούλα!!!

+1

και γω το ψηνω . αν και εχω καποιους ενδοιασμους  .. οτι ισως δεν περνανε απο ελεγχους  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ε ναι έτσι ότι παίρνει το κρατάει για την πάρτυ της. Εγώ παιδιά σκέφτομαι σοβαρά να πάω να φορτώσω από πιάτσα στις επόμενες μέρες. Η φάση στα μπουρδέλα είναι πλέον στάσιμη. Α ρε και να πετύχω καμιά Μαιρούλα!!!

Μαιρούλα δεν πρόκειται να πετύχεις, αυτή μόνο στο δικό της μαγαζί εκδίδεται, ούτε καν σε άλλο. :booty: :booty: :booty:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
+1

και γω το ψηνω . αν και εχω καποιους ενδοιασμους  .. οτι ισως δεν περνανε απο ελεγχους  :think:
το ισως τι το θελεις??Περνανε υπουλες σκεψεις απο το μυαλο μου αυτη τη στιγμη οπως καταλαβαινεις...
 

Επισκέπτης
Και εγώ το σκέφτηκα αυτό, η πιάτσα είναι free, δεν χρειάζεται να έχεις χαρτιά. Προσοχή μεγάλη παιδιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom