Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
τραγικη ειρωνια πρωτη φορα που περνω ακαποτο σε μπουρδελο  :2funny: ..


παντως ετσι οπως παει το πραμα στα στουντιο και στα μπουρδελα καθολου παραξενο να δουμε και αλλες στις πιατσες στο μελλον .

Αν δεν δώσουν άδειες να είσαι σίγουρος ότι αυτό θα γίνει.

Κρίμα όμως, αυτό δεν είναι καλή εξέλιξη για εμάς όμως.

Όσο για το ακάποτο σου μην μασάς....όλα είναι θέμα γεγονότος προς πιθανότητα. :)
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Εγω δε μπορώ να καταλάβω γιατί μερικά τα κλείνουν ενώ άλλα που είναι ακριβώς δίπλα λειτουργούν κανονικά. Τι γίνεται με τις άδειες; Αν κάποιος γνωρίζει ας μας πει.
Έκανα και γω μια γύρα στα μπουρδέλα και επιβεβαιώνω τα παραπάνω....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246


Αλ ζητα συγνωμη στον αριστο  :rolleyes:

Gameover respect για την αναφορα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παιδία της πουτάνας πραγματικά στην πιάτσα, χαμός στο ίσιωμα! Άπειρες!
συγκλονιστικες πραγματι οι εξελιξεις και αποκαλυψεις αλλα εν μερει δεν μου κανει εντυπωση....λαμβανομενου υποψην οτι α)τα μπουρδελα ΜΕΙΩΘΗΚΑΝ αισθητα σε σχεση με πριν ενα δυο χρονια που ειχαμε φτασει σε ενα ζενιθ
β)οι γνωστες αυτες κοπελες δεν ειχαν οπως λεει ο αλ τροπο διασυνδεσης με το κοινο τους και δεν προλαβαν να φτιαξουν πελατολογιο,να μοιρασουν κινητα κλπ-δεδομενου οτι για τους παλιους και γνωστες πολλες απο τις παλιες γνωστες κοπελες των στουντιο λιγο πολυ καναν και εξτραδακια σε σπιτια ή ξενοδοχεια κατοπιν συνεννοησεως με καλους πελατες τους....
γ)σιγουρα τα λεφτα ειναι ολα στην τσεπη....ή σχεδον ολα...
δ)εμμεσα ισως ειναι θετικο το γεγονος και αποτελεσει αφορμη για σχολια και διαμαρτυριες απο τους κατοικους αλλα και μεσο πιεσης προς την δημοτικη αρχη για την αναγκη αμεσης επαναλειτουργιας ολων των κλειστων οικων....και κατι τελευταιο....ολοι οι συνειδητοποιημενοι κατοικοι και πολιτες πρεπει να αντιληφθουν δυο πραγματα

-αγοραιος ερωτας δεν θα παψει ποτε να υπαρχει με την μια ή την αλλη του μορφη
-ποια μορφη λοιπον προτιμανε;αυτην της πιατσας με τους οποιους κινδυνους υγειας κλπ εγκυμονει για τα παιδια τους και την κοινωνια ευρυτερα;
ή αυτην του οργανωμενου οικου;που στην τελικη περα απο ενα φωτακι που δεν ειναι πλεον καν κοκκινο δεν ενοχλει επι της ουσιας κανεναν;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
-αγοραιος ερωτας δεν θα παψει ποτε να υπαρχει με την μια ή την αλλη του μορφη
-ποια μορφη λοιπον προτιμανε;αυτην της πιατσας με τους οποιους κινδυνους υγειας κλπ εγκυμονει για τα παιδια τους και την κοινωνια ευρυτερα;
ή αυτην του οργανωμενου οικου;που στην τελικη περα απο ενα φωτακι που δεν ειναι πλεον καν κοκκινο δεν ενοχλει επι της ουσιας κανεναν;

Πάρα πολύ σωστή η παρατήρηση σου.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Ας τη λάβουν υπ΄ όψιν τους οι αρμόδιοι και ας κάνουν το καθήκον τους και να δώσουν τις άδειες να ανοίξουν τα σπιτάκια.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
καλημερα παιχτες...
διαβαζοντας προσεκτικα και το εδω θεμα και το θεμα του λα φαμ
1.αναρωτιεμαι γιατι πρεπει να δημιουργειται πανικος οτι κατι εχει αρρωστια κτλ....εδω δεν εχει ακουστει τιποτα για τραβελια που κανουν χρονια πιατσα κτλ...αν ειχε συμβει κατι οι πρωτοι που θα το μαθαιναμε θα ημασταν εμεις καθως εχουμε κανει το  χομπυ σπορ...εξαλλου την εχει παρει κανεις ακαπωτα...και μη μιλησετε για πιπες γιατι εξω σκεφτειτε πως καθε γκομενα που γνωριζουμε ακαπωτα τον δινουμε..για μενα δεν υπαρχει καν το ενδεχομενο....
2.μου φαινεται προφανες οτι τα σπασανε με τη λαφαμαινα...και αυτη φυσικα δεν θα πει μου εφυγε...απο την αλλη για σκεφτειτε το απλο...οταν εχουμε πει τοσες φορες για τις παλιες τιμες...η λαφαμαινα δεν θα τα εχει μαθει/διαβασει? δυσκολο ειναι να τα χαλασουν...?
3.με τοσα λιγα σπιτακια....που θα δουλεψουν ολες?
4.το ενδεχομενο να παιζουν νταβαδες κτλ απο πισω το σκεφτηκατε?
καλημερα....
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
καλημερα παιχτες...
διαβαζοντας προσεκτικα και το εδω θεμα και το θεμα του λα φαμ
1.αναρωτιεμαι γιατι πρεπει να δημιουργειται πανικος οτι κατι εχει αρρωστια κτλ....εδω δεν εχει ακουστει τιποτα για τραβελια που κανουν χρονια πιατσα κτλ...αν ειχε συμβει κατι οι πρωτοι που θα το μαθαιναμε θα ημασταν εμεις καθως εχουμε κανει το  χομπυ σπορ...εξαλλου την εχει παρει κανεις ακαπωτα...και μη μιλησετε για πιπες γιατι εξω σκεφτειτε πως καθε γκομενα που γνωριζουμε ακαπωτα τον δινουμε..για μενα δεν υπαρχει καν το ενδεχομενο....
2.μου φαινεται προφανες οτι τα σπασανε με τη λαφαμαινα...και αυτη φυσικα δεν θα πει μου εφυγε...απο την αλλη για σκεφτειτε το απλο...οταν εχουμε πει τοσες φορες για τις παλιες τιμες...η λαφαμαινα δεν θα τα εχει μαθει/διαβασει? δυσκολο ειναι να τα χαλασουν...?
3.με τοσα λιγα σπιτακια....που θα δουλεψουν ολες?
4.το ενδεχομενο να παιζουν νταβαδες κτλ απο πισω το σκεφτηκατε?
καλημερα....

πολυ καλη τοποθετηση!!!!
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
συγκλονιστικες πραγματι οι εξελιξεις και αποκαλυψεις αλλα εν μερει δεν μου κανει εντυπωση....λαμβανομενου υποψην οτι α)τα μπουρδελα ΜΕΙΩΘΗΚΑΝ αισθητα σε σχεση με πριν ενα δυο χρονια που ειχαμε φτασει σε ενα ζενιθ
β)οι γνωστες αυτες κοπελες δεν ειχαν οπως λεει ο αλ τροπο διασυνδεσης με το κοινο τους και δεν προλαβαν να φτιαξουν πελατολογιο,να μοιρασουν κινητα κλπ-δεδομενου οτι για τους παλιους και γνωστες πολλες απο τις παλιες γνωστες κοπελες των στουντιο λιγο πολυ καναν και εξτραδακια σε σπιτια ή ξενοδοχεια κατοπιν συνεννοησεως με καλους πελατες τους....
γ)σιγουρα τα λεφτα ειναι ολα στην τσεπη....ή σχεδον ολα...
δ)εμμεσα ισως ειναι θετικο το γεγονος και αποτελεσει αφορμη για σχολια και διαμαρτυριες απο τους κατοικους αλλα και μεσο πιεσης προς την δημοτικη αρχη για την αναγκη αμεσης επαναλειτουργιας ολων των κλειστων οικων....και κατι τελευταιο....ολοι οι συνειδητοποιημενοι κατοικοι και πολιτες πρεπει να αντιληφθουν δυο πραγματα

-αγοραιος ερωτας δεν θα παψει ποτε να υπαρχει με την μια ή την αλλη του μορφη
-ποια μορφη λοιπον προτιμανε;αυτην της πιατσας με τους οποιους κινδυνους υγειας κλπ εγκυμονει για τα παιδια τους και την κοινωνια ευρυτερα;
ή αυτην του οργανωμενου οικου;που στην τελικη περα απο ενα φωτακι που δεν ειναι πλεον καν κοκκινο δεν ενοχλει επι της ουσιας κανεναν;

πολυ σοφα λογια :dancing: :dancing: :dancing:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
και κατι ακομα ρε μαγκες...
εμφανιζεται πχ ο kikas....τον κολλησε η ρεβεκκα...μετα εξαφανιζεται..ουτε λεει οτι ειπε μαλακια ουτε τιποτα....
εμφανιζεται αλλος...τον κολλησε αλλη γνωστη κοπελα...δεν το ειχε πει στο φορουμ οποτε οσοι ξερουμε / ξερουμε....δε λεει οτι ολα καλα τελικα ( μαλλον )
με τις ιδιες κοπελες εχουν παει οι πιο πολλοι παιχτες...πχ με του δευτερου διαβασα προσφατη κριτικη του al
πετανε μια μαλακια...και ολοι νομιζουν οτι εχουμε πανω μας ΣΜΝ....
κοψτε τις μαλακιες σας παρακαλω...και αν τυχον πειτε και μια παπαρια λογω στραβωματος ειτε στο συγκεκριμενο ζητημα ειτε σε αλλα πειτε , οκ , λαθος εκανα και τελειωσε...
καλες ειναι οι ιστοριες για φιδεμπορες που γαμανε τα παντα κτλ και τραγουδανε και ποιηματα κτλ ( ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΤΟ JO ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ ) αλλα το θεμα μας ειναι η ενημερωση και οχι οι παπαριες....
btw...χθες καταθεση ερημιτη στην αννα ρουμανα...μιλφ...τυπικη...ουτε εκλαψα ουτε πανηγυρισα για τα 30...
δεν την ηξερα/δεν θα την ξανατιμησω
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα .οπως καταλαβα απο χθες το βραδυ και για μερες ολοι θα ασχολουνται με την σιμονα.  εγω παντως φευγω για φουρνιντεκ .αλλα μεταξυ μας δικαιολογια για την γυναικα μου ειναι :s&m_2:θαπαω να τον φουρνι....σω  :knockinb: :knockinb: ευκαιρια για μεγαλη μπουρδελοτσαρκα
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
καλημερα .οπως καταλαβα απο χθες το βραδυ και για μερες ολοι θα ασχολουνται με την σιμονα.  εγω παντως φευγω για φουρνιντεκ .αλλα μεταξυ μας δικαιολογια για την γυναικα μου ειναι :s&m_2:θαπαω να τον φουρνι....σω  :knockinb: :knockinb: ευκαιρια για μεγαλη μπουρδελοτσαρκα
καλο βολι συναδελφε και αν εχεις καλη κριτικη ανεβασε την!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
btw...χθες καταθεση ερημιτη στην αννα ρουμανα...μιλφ...τυπικη...ουτε εκλαψα ουτε πανηγυρισα για τα 30...
δεν την ηξερα/δεν θα την ξανατιμησω

Αναμένουμε την κριτική σου, πέρασα και εγώ χθες από αυτήν καλό κορμί.... :-
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
καλημερα .οπως καταλαβα απο χθες το βραδυ και για μερες ολοι θα ασχολουνται με την σιμονα.  εγω παντως φευγω για φουρνιντεκ .αλλα μεταξυ μας δικαιολογια για την γυναικα μου ειναι :s&m_2:θαπαω να τον φουρνι....σω  :knockinb: :knockinb: ευκαιρια για μεγαλη μπουρδελοτσαρκα

Καλό φούρνισμα και εγώ κάπου εκεί θα τριγυρνάω, και μάλλον προς Ερημίτη μεριά παίζει η θεία Νάντια. :fuck1: :fuck2:
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
και κατι ακομα ρε μαγκες...
εμφανιζεται πχ ο kikas....τον κολλησε η ρεβεκκα...μετα εξαφανιζεται..ουτε λεει οτι ειπε μαλακια ουτε τιποτα....
εμφανιζεται αλλος...τον κολλησε αλλη γνωστη κοπελα...δεν το ειχε πει στο φορουμ οποτε οσοι ξερουμε / ξερουμε....δε λεει οτι ολα καλα τελικα ( μαλλον )
με τις ιδιες κοπελες εχουν παει οι πιο πολλοι παιχτες...πχ με του δευτερου διαβασα προσφατη κριτικη του al
πετανε μια μαλακια...και ολοι νομιζουν οτι εχουμε πανω μας ΣΜΝ....
κοψτε τις μαλακιες σας παρακαλω...και αν τυχον πειτε και μια παπαρια λογω στραβωματος ειτε στο συγκεκριμενο ζητημα ειτε σε αλλα πειτε , οκ , λαθος εκανα και τελειωσε...
καλες ειναι οι ιστοριες για φιδεμπορες που γαμανε τα παντα κτλ και τραγουδανε και ποιηματα κτλ ( ΠΡΟΣΟΧΗ ΔΕΝ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΤΟ JO ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΝ ) αλλα το θεμα μας ειναι η ενημερωση και οχι οι παπαριες....
btw...χθες καταθεση ερημιτη στην αννα ρουμανα...μιλφ...τυπικη...ουτε εκλαψα ουτε πανηγυρισα για τα 30...
δεν την ηξερα/δεν θα την ξανατιμησω

σωστα τα λες  :thumbsup:
Καλό φούρνισμα και εγώ κάπου εκεί θα τριγυρνάω, και μάλλον προς Ερημίτη μεριά παίζει η θεία Νάντια. :fuck1: :fuck2:

:rockon:  :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Μίνι πρωινή μπουρδελότσαρκα με αφετηρία την θεία Νάντια. Σε πάρα πολύ κατάσταση την βρήκα , χαμογελαστή, δεν πέρασα μέσα αλλά εντός των ημερών θα τιμηθεί στα σίγουρα, την έχω επιθυμήσει.

Στο τσίρκο ήτανε η Κατερίνα, καλή μεν αλλά πολύ νωρίς για επανάληψη.

Στη συνέχεια πήγα στο saal, η Εύα ήτανε σταθερά, έμενα όμως δεν μου κάνει κλικ.

Στη συνέχεια πήγα στο Λαφαμ όπου και κατέθεσα στη Λάρα την νταρντάνα, καλά πέρασα  θα ακολουθήσει και σχετική πανηγυρική κριτική. 
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ακουστε τι επαθε ο αγαπημενος σας πορνοπερπορτερ σημερα....εγω δηλαδη :2funny: :2funny:

Βολτα στο Βαρδαρη γυρω στις 16.30

-Προμηθεως 25.κανουριο γκομενακι Τζουλια.καστανοξανθο ομορφο στη φατσα,συμπαθητικο κορμι μικρο βυζακι και τις γνωστες τιμες οπως ολες εκει.Ειναι απο αυτες που συμπαθει ο Μααν
-Προμηθεως 11.η πολυ ομορφη νεαρη ξανθια Τσεχα Ιονελα και αδυνατισμενη σημερα.Δειχνει διαθεση μεσα αλλα ειναι πολυ αγουρη και ατεχνη.Δεν κανει...
-Σαπφους 7.Το βαρυ πυροβολικο πλεον των μπουρδελων η μιλφ Νικολ.παλι αβαφη ηταν,χαιρετιστηκαμε και μου'ριξε παλι την προσφορα για 50ε σα την αλλη φορα ;) ;)Με πιανετε ετσι??Εφυγα ομως γιατι την ειχα παρει προσφατα
-Τανταλου 14.η πιπινοΒικυ με τα μονο αρνητικα σχολια
-Τανταλου 8. το κλασσικο Μαρινακι μας το οποιο πεθυμησα αλλα δε μπηκα ουτε σημερα.Στα 35ε η ταριφα
-Τανταλου-Σαπφους.το αρχιμπαζο σε αποδοση η Αλισια.ομορφη κοπελα αλλα τα'παμε προχθες και μαλιστα ηρθε και μου το'παιζε και ανετη.Α γαμησου μωρη :birdman: :birdman:
-Σαπφους 20.πηρα τηλ για να μην πεσω στη μαλακω την τσατσα παλι αλλα επεσα στη μαλακω τη γρια φαφουτα.Μεχρι τις 16.00 η Νταιανα και μετα ηα Εμμανουελα που αν θυμαμαι ειχε αρνητικα σχολια οποτε και δε μπηκα να τη δω

Αφου λοιπον τις 4/7 τις ειχα παρει,οι 2/7 ηταν μαυρισμενες και η 1/7 ηταν εντελως καινουρια λεω στον εαυτο μου...ρε γατε δε πας μεχρι κατω στη σταση στην 26ης για να πας στη θεια Ευα?Ειναι πολυ κοντα η σταση εκει οποτε παω και κατεβαινω μπροστα ακριβως στο Αν.Γεωργιου 4.Δε τη πολυθυμομουν κιολας αλλα εχει σπασει πολυ απο περυσι...και μου λεει 70ε γυμνο και 69 δεν κανω.
Εγω περσυ αν θυμαμαι καλα την ειχα παρει με 50ε για γυμνο και προσφερε και 69 ασχετα αν δεν ειχα παρει.Τεσπα 70ε για γυμνο με τη Βουλγαρα συμμαθητρια της γιαγιας μου ειναι πολλα οπως καταλαβαινετε...
Βγαινω,παιρνω ενα τηλ στο Λαφαμ μπας και ειναι η Χριστινα αλλα τελικα ηταν η Λαρα.
Τι να κανω τωρα εδω που ειμαι οποτε ξαφνικα μου'ρχεται η ιδεα και λεω στον εαυτο μου...ρε μπαγασα δεν παιρνεις ξανα απο δω το λεωφορειο να πας Πορτοσεντερ και κατ'επεκταση στο Νικ.Ουρανου στη Μαρτινα που εγραψαν και οι αλλοι?
Τεσπα παω και πεφτω στη Μιρελα νο2 τη ζουμπουρλου.Η Μαρτινα ελλειπε γαμωτο μου...
Βγαινω,μετραω την αποσταση με το ματι μεχρι Ερημιτη στη Ναντια και μεχρι Φριξου 14 στη Ρεβεκα την οποια την ειχα στοχο και τελικα διαλεγω Φριξου 14.Περπαταω παλι σα μαλακας μες τη ζεστη και πεφτω στη Ρωξανα ρε πουστη μου.Η Ρεβεκα απο Δευτερα παλι λεει...ε τα ειπαμε λιγο με τη φιλη μου την τσατσα που ειχα καιρο να τη δω.

Βγαινω να φυγω,προς στιγμην λεω να παω στο μπαζακι του jo αλλα λεω πεταμενα λεφτα παλι δε σηκωνει.Οποτε λεω στον εαυτο μου...ρε τσακαλι δεν κανεις εναν τελευταιο κοπο να πας μεχρι την Κωλεττη στην παλια σου αγαπη την Αγαπη??Πηγαινω,καπου στις γραμμες ειναι κατι γυφτακια με χαιρετανε τα χαιρετω κι εγω και με ρωτανε...λεφτα εχεις? :rolleyes: :rolleyes:καπου εκει επιταχυνα και το βημα μου για να πω την αληθεια και φτανω τελικα στην Κωλετη οπου εφαγα μια πατατα...
Ηταν ξαπλωμενη στο τριτο δωματιο,κοντευε να την παρει ο υπνος.Μπαινω την χαιρεταω...με θυαμασαι τη ρωταω...Φυσικα σε θυμαμαι...Με πεθυμησες τη ρωταω :smitten: :smitten: :smitten:...οχι και πολυ μου λεει :o :o
Τι να σου δωσω τη ρωταω?Ενα πενηνταρικο σα τις αλλες φορες για γυμνο και 69...
η συνεχεια παρακατω...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ακουστε τι επαθε ο αγαπημενος σας πορνοπερπορτερ σημερα....εγω δηλαδη :2funny: :2funny:

Βγαινω να φυγω,προς στιγμην λεω να παω στο μπαζακι μωρακι του jo αλλα λεω πεταμενα λεφτα παλι δε σηκωνει.
Παιζει να εβγαινες αληθηνος , πολυ κουπι τελευταια και απ οτι ειπαν και για Μαντυ πεσμενη την ειδαν (στο σαλονι)
Τι φορουσε το μωρο μου ?  :smitten:

Οποτε λεω στον εαυτο μου...ρε τσακαλι δεν κανεις εναν τελευταιο κοπο να πας μεχρι την Κωλεττη στην παλια σου αγαπη την Αγαπη??
Πηγαινω,καπου στις γραμμες ειναι κατι γυφτακια με χαιρετανε τα χαιρετω κι εγω και με ρωτανε...λεφτα εχεις? :rolleyes: :rolleyes:
καπου εκει επιταχυνα και το βημα μου για να πω την αληθεια και φτανω τελικα στην Κωλετη οπου εφαγα μια πατατα...
Ηταν ξαπλωμενη στο τριτο δωματιο,κοντευε να την παρει ο υπνος.Μπαινω την χαιρεταω...με θυαμασαι τη ρωταω...Φυσικα σε θυμαμαι...Με πεθυμησες τη ρωταω :smitten: :smitten: :smitten:...οχι και πολυ μου λεει :o :o
Τι να σου δωσω τη ρωταω?Ενα πενηνταρικο σα τις αλλες φορες για γυμνο και 69...
η συνεχεια παρακατω...
πατατα ?  :think: ωωωχ ρε Αλ ασε τα μπουρδελα και πανε στην εκκλησια αυριο..
δε σε παει τελευταια ε ?  :think:



Προτεινω να μασουμε γραφκα και να παρουμε μπουρδελοσκουτερ το οποιο θα παρκαρετε καπου μεσα στην πολη και θα το χρησιμοποιουν
οι  πορνορεπορτερ ,παρακαλω τον προεδρο να προβει στις καταλληλες ενεργειες
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Καταθεση λοιπον σημερα στη μιλφ Ρωσσιδα Αγαπη στην Κωλετη για 50ε με 69 και γυμνο.Την τελευταια φορα γυρω στο Σεπτεμβριο ηταν ενα χαλι μαυρο ενω ειναι η γκομενα που εχουμε κανει τα καλυτερα γουστα σε μπουρδελο.Τεσπα το θεωρησα τυχαιο γεγονος τοτε γι'αυτο και ξαναπηγα σημερα και ηταν η 8η ή 9η συναντηση μας αυτη σε 5 διαφορετικα σπιτια.
Μπαινει λοιπον βαριεστημενη,προσπαθω να σπασω τον παγο με κουβεντα αλλα δεν ανταποκρινεται...
Ξεκιναμε λιγο χαϊδεματα,αγκαλιες,τριψιμο γυμνης πουτσας σε μουνι και κωλοτρυπιδα αλλα γλωσσοφιλα με τιποτα πλεον...υπενθυμιζω οτι αυτη αν δε σ'επνιγε στα γλωσσοφιλα δε σ'αφηνε ουτε να φυγεις.
Εχω ψιλοξενερωσει ηδη οποτε οπως ειναι γυρισμενη μπρουμυτα την αρχιζω γλειψιμο απο πισω,την γυρναω και απο μπροστα,τη γλειφω λιγο αλλα απαθεια σκετη αυτη.
Ξεκιναει πιπα η οποια ετσι κι αλλιως ποτε δεν ηταν το δυνατο σημειο της,πολυ δοντι,πολυ σαλιο,καθολου ρυθμος και μια μανια να στριβει τον πουτσο προς τα κατω δηλαδη αντιθετα απο τη φορα της στυσης.
Και μου λεει..θες να τελειωσεις ετσι??Τι βλακειες λες την λεω,δε θα σε γαμησω??Αφου αρνηθηκε να ανεβει απο πανω,με μισοσηκωμενη πουτσα πρωτη σταση πισωκολλητο οπου ηταν καλο διοτι και στενο μουνακι εχει και ωραια στητα τρυφερα κωλομαγουλα αλλα και εκει απαθεια.Τη στηνω μετα απο κατω οπου βαριοταν να κρατησει τα ποδια της καπως σηκωμενα ωστε να μπορω να μπαινοβγαινω,βλεπω οτι δεν υπαρχει περιπτωση να χυσω ετσι οποτε τον βγαζω τον παιζω λιγο και μολις μου'ρθε να χυσω τον ξαναεχωσα και εχυσα μεσα.

Τεσπα σηκωνεται να ντυθει...τι εχεις παθει τι ρωταω.Εσυ ησουν η καλυτερη και τωρα βαριεσαι που ζεις.Εχω κατι δικα μου λεει σημερα...μαλακιες της λεω,αφου και απο αλλους ακουω οτι δεν εισαι καλη πλεον εδω και καιρο.
Εκει στεναχωρεθηκε λιγο,ψιλομετανιωσα κι εγω για να πω την αληθεια αλλα ρε παιδια τα 50αρικα δε τα βρισκουμε και στο δρομο.
Συμπερασμα....παραμενει  η αγαμημενη μου,θα τη θυμαμαι παντα,απο μενα οριστικο τελος,εχει σκουριασει και εχει βαρεθει τη δουλεια προφανως.
Εχει και αλλο παθος αυτη που μαλλον τη δυσκολευει στη δουλεια,οποτε υπο αυτες τις συνθηκες δε την προτεινω πλεον σε κανεναν.Δυστυχως....

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Παιζει να εβγαινες αληθηνος , πολυ κουπι τελευταια και απ οτι ειπαν και για Μαντυ πεσμενη την ειδαν (στο σαλονι)
Τι φορουσε το μωρο μου ?  :smitten:


πατατα ?  :think: ωωωχ ρε Αλ ασε τα μπουρδελα και πανε στην εκκλησια αυριο..
δε σε παει τελευταια ε ?  :think:
Ποια Μαντυ μωρε??...Δε μπηκα στο Βιλα το ειχα δει στο αλλο σαιτ.

Ρε πουστη μου 2 μουφες στη σειρα και μαλιστα Ρωσσιδες και οι 2.Οι μονες σιγουρες επιλογες χαλασαν και αυτες...
Χρειαζομαι πολυ δυνατο comeback τωρα οπως καταλαβαινεις....

Και αφου εχω κανει ολο τον ποδαροδρομο και εχω φαει και την πατατα,βγαινω να φυγω και διαπιστωνω οτι ειμαι στη μεση του πουθενα.Η μια σταση στην 26ης και η αλλη στη Δυτικη εισοδο αρκετα παρακατω απ'τη διασταυρωση οπως επιστρεφουμε.Αλλο περπατημα εκει....γαμησε τα jo και μ'αρεσει που και παλι σημερα ειχα πολυ καλες ορεξεις...


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Ποια Μαντυ μωρε??...Δε μπηκα στο Βιλα το ειχα δει στο αλλο σαιτ.
Το μωρο μου ηταν , απλα ειπα οτι και για την ματνυ καποιος ανεφερε οτι την ειδε ολιγον κουρασμενη
κακως δε μπηκες νμα μου πεις τι φορουσε το μωρο μου ... πως θα τραβηξω μαλακια σημερα το βραδυ  :(

( :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:)
Ρε πουστη μου 2 μουφες στη σειρα και μαλιστα Ρωσσιδες και οι 2.Οι μονες σιγουρες επιλογες χαλασαν και αυτες...
Χρειαζομαι πολυ δυνατο comeback τωρα οπως καταλαβαινεις....
πραγματι .. στο ευχομαι ολοψυχα ... εχεις κατι στο μυαλο σου ?  :think:
Και αφου εχω κανει ολο τον ποδαροδρομο και εχω φαει και την πατατα,βγαινω να φυγω και διαπιστωνω οτι ειμαι στη μεση του πουθενα.Η μια σταση στην 26ης και η αλλη στη Δυτικη εισοδο αρκετα παρακατω απ'τη διασταυρωση οπως επιστρεφουμε.Αλλο περπατημα εκει....γαμησε τα jo και μ'αρεσει που και παλι σημερα ειχα πολυ καλες ορεξεις...
οικονομια στην βενζινη το λενε αυτο ?  :think:


ααα δε μου λες . το ενημερωνεις το σημειωματαριο σου ?  :think:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom