Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Γιατί αυτό που έκανα εγώ με 50 στην Αθήνα το κάνουν με 20 φίλε μου :)

Οκ σύμφωνοι....αλλά να ξέρεις ότι ανέκαθεν η Θεσσαλονίκη είναι 50% ακριβότερη στις υπηρεσίες από την Αθήνα. αυτό πάντοτε υπήρχε....και έχω και την ανάλογη εμπειρία μιας που έζησα και εγώ καμιά 5 χρόνια εκει κάτω......μαζί σου πάντως είμαι... αλλά η κατάσταση δεν αλλάζει. Άλλο κράτος η Αθήνα  :headbang: :headbang: :headbang:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Λευτα υπαρχουν .. Μουνια δεν υπαρχουν ...
Θελω Καντυ  :zfuck:


Δοκιμαζος πηγες στο συμβουλιο ?  :think: για πες για πες
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
ε καλα και συ....εκει που το κανουν με 20 εισαι σιγουρος οτι θα εμπαινες ;

ελα ντέ ...αυτό έλεγα και εγω.
Η αλήθεια ειναι πως εδω πάνω είναι αρκετα πιο τσιμπημένες οι τιμές .
Θεωρω πως για βαρδάρη πλεον και τα 30 πολλά είναι.
Αλλα και στην Αθήνα σε εκεινα τα μαγαζια που πήγα στην Φυλης και εκει γύρω τα θεωρω άθλια.που να πήγαινα και στο μετεξουργειο δηλαδη....Μπήκα μεσα σε μια μουνάρα και δεν μπορουσα να τελειώσω και εντελει πηγα σε ενα στούντιο εκει που ειναι σε πολυ καλη κατασταση  και συγκρινεται ακομα και με τα καλυτερα της πόλης μας.
Απο την άλλη κάποια πράγματα προ ευρω τα κάναμε τζάμπα.. :2funny:.και τωρα πολλα μου κακοφαίνονται οπως και σε πολλους παλαιότερους φαντάζομαι. :rolleyes:
Ειδικα αυτο το 80 για 69.... :headbang: :headbang: :headbang:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
ειχα σκοπο για στουντιοτσαρκα σημερα πρωι αλλα απο το ξεκινημα πετυχα αφρο οποτε η τσαρκα εληξε εκει :rockon:

ισως ανεβασω αργοτερα καμια κριτικη για τυπικους κ καθαρα λογους γιατι ειναι κορυφη η κοπελα και κανει κατι μιρελες χριστινες γιανες ηρες κλπ να φανταζουν γατακια μπροστα της

υ.γ. φτανωντας κωλλετη βλεπω λιγο εξω απ το καταστημα ενα κοκκινο αμαξι με ενα παραξενο εξοπλισμο σαν μεγαφωνα στην οροφη τι να ειναι λεω..και ητανε αμαξι του google maps!!!πωωω με βλεπω φωτο την ωρα που μπενω μεσα στο ιδρυμα να σκαει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μα τι γκαντεμης που ειμαι δεν ειναι δυνατον!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
ειχα σκοπο για στουντιοτσαρκα σημερα πρωι αλλα απο το ξεκινημα πετυχα αφρο οποτε η τσαρκα εληξε εκει :rockon:
Καλα ξηγηθηκες  :cheesy:
ισως ανεβασω αργοτερα καμια κριτικη για τυπικους κ καθαρα λογους γιατι ειναι κορυφη η κοπελα και κανει κατι μιρελες χριστινες γιανες ηρες κλπ να φανταζουν γατακια μπροστα της
να ανεβασεις να ανεβασεις πες κανα σκηνικο αμα θες να το απαθανατισουμε  :grin:
υ.γ. φτανωντας κωλλετη βλεπω λιγο εξω απ το καταστημα ενα κοκκινο αμαξι με ενα παραξενο εξοπλισμο σαν μεγαφωνα στην οροφη τι να ειναι λεω..και ητανε αμαξι του google maps!!!πωωω με βλεπω φωτο την ωρα που μπενω μεσα στο ιδρυμα να σκαει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μα τι γκαντεμης που ειμαι δεν ειναι δυνατον!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τι κανανε ? συμαδευαν το δρομο ? η γαμουσανε οι καυλιαρηδες ?
Βλεπω στον χαρτη η οδος Κωλετη να περναει απο την Βυζοχωριστρα της Αφρουλας , .... Στο επομενο βυζι , στριψτε δεξια  :2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Πάντως χθες το βράδυ στην πιπινο Βίκυ... δεν νομίζω να ξαναπροτιμήσω... εντάξει είπαμε χημεία χημεία αλλά και τα λεφτά λεφτά. Η τσατσά να προσπαθεί να μασήσει 10€ και η Βίκυ μη και μη... εεεεε μαμή ήρθε να της πω... Ωραία κοπέλα δεν έχω να πω, με ωραίο κορμί και νεαρή αλλά πρέπει να αλλάξει και συμπεριφορά!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πάντως χθες το βράδυ στην πιπινο Βίκυ... δεν νομίζω να ξαναπροτιμήσω... εντάξει είπαμε χημεία χημεία αλλά και τα λεφτά λεφτά. Η τσατσά να προσπαθεί να μασήσει 10€ και η Βίκυ μη και μη... εεεεε μαμή ήρθε να της πω... Ωραία κοπέλα δεν έχω να πω, με ωραίο κορμί και νεαρή αλλά πρέπει να αλλάξει και συμπεριφορά!

περαστικα ...  :(


οπως ειναι κοπυ και παστε στον καταλογο ...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Το βραδάκι στο υπόσχομαι αντιπρόεδρε!
 

dreamakias

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα!
Γνωρίζει κανενας φίλος που τραγουδάει μια νικολ που ηταν στην κωλλέτη ? Πότε τραγουδάει μια τζούλια που φάνηκε στο ίδιο μαγαζι?

 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Γεια και χαρά μάγκες!!
Ερώτηση, η οποία απευθύνεται κυρίως προς gl: υπάρχει τελικά στη Θεσσαλονίκη καμιά Βυζού στρουμπουλή? (νούμερο 5 και πάνω, μόνο η Νικόλ απ' ότι πέτυχα, διότι η Σάρα έχει αδυνατίσει και το στήθος της είναι Νούμερο 4, και το είδα στο σουτιέν και το έπιασα και μου το είπε και η ίδια)?

Αργησα, αλλα ξυπνησα! Ποια ειναι η Σαρα ρε παιδια??? Ευχαριστω εκ των πρωτερων.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Πάντως χθες το βράδυ στην πιπινο Βίκυ... δεν νομίζω να ξαναπροτιμήσω... εντάξει είπαμε χημεία χημεία αλλά και τα λεφτά λεφτά. Η τσατσά να προσπαθεί να μασήσει 10€ και η Βίκυ μη και μη... εεεεε μαμή ήρθε να της πω... Ωραία κοπέλα δεν έχω να πω, με ωραίο κορμί και νεαρή αλλά πρέπει να αλλάξει και συμπεριφορά!

Είναι ασταθής η Πιπινοβίκυ, ειδίκα αν είσαι 25+ βρώμα η δουλειά. Εγώ την ψυχογράφησα και τη 2η φορά που πήγα ήμουν πολύ ενημερωμένος και η συμπεριφορά μου ήταν ανάλογη. Η τσατσά μου μάσησε και μένα τα 10€ αλλά την έβγαλα τη ψυχή να της τα δώσω, μέχρι και εγγυημένο χρόνο 15 λεπτών της απέσπασα, και με όλα αυτά σε τελική πέρασα πολύ καλά.

Αλλά τη 2η φορά πέρασα καλά, η 1η ήταν ναυάγιο.

Και για τις 2 φορές υπάρχουν οι ανάλογες κριτικές.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά στο αλουμινάτο πριν 3-4 μέρες ήταν μια κοπέλα λευκή επιδερμίδα ωραίο βυζί χύμα ήταν και Οκτωβρίου παλιά. Νομίζω η Μιμή όπως λέτε. Απαράδεκτη. Ήμουν έτοιμος να μπω μόλις την είδα με γκάβλωσε μου πιασε και το πούτσο και έφαγα ένα ξενέρωμα όταν την έιδα να βγαίνει από το ένα δωμάτιο λκαι να μπαίνει καπάκι στο άλλομε τη κρέμα στο χέρι.
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά στο αλουμινάτο πριν 3-4 μέρες ήταν μια κοπέλα λευκή επιδερμίδα ωραίο βυζί χύμα ήταν και Οκτωβρίου παλιά. Νομίζω η Μιμή όπως λέτε. Απαράδεκτη. Ήμουν έτοιμος να μπω μόλις την είδα με γκάβλωσε μου πιασε και το πούτσο και έφαγα ένα ξενέρωμα όταν την έιδα να βγαίνει από το ένα δωμάτιο λκαι να μπαίνει καπάκι στο άλλομε τη κρέμα στο χέρι.

Sorry to burst your bubble αλλά επειδή έχει ξαναειπωθεί το πράγμα, καιρός είναι να καταλάβετε ότι σχεδόν ΟΛΕΣ αυτό κανουν. Αν πλυθούν λίγο στο μουνάκι θα το κάνουν μέσα στο δωμάτιο μαζί σου..
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
Χθες που πηγα Λα φαμ μπαινωντας μεσα ειδα εναν Πακη να βγαινει... Αφου ανεβηκα πανω ρωτησα τον συναγωνιστη που περιμενε τον φιλο του.. αυτος που εφυγε πριν ηταν μεσα στο δωματιο ?

ναι γιατι μου λει τον ξερεις ? :grin:
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Χθες που πηγα Λα φαμ μπαινωντας μεσα ειδα εναν Πακη να βγαινει... Αφου ανεβηκα πανω ρωτησα τον συναγωνιστη που περιμενε τον φιλο του.. αυτος που εφυγε πριν ηταν μεσα στο δωματιο ?

ναι γιατι μου λει τον ξερεις ? :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


οχι ρε τυπε.....μας την πεσανε και οι πακηδες στα στουντιο της συμπρωτευουσας;μπας και ηταν κανα παιδι δικο μας λιγο μαυριδερο; :think: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
και μενα περιεργο μου φανηκε ..  αλλα  δεν μου εκανε για δικος μας ..  :rolleyes:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Μεγαλη βολτα με αποτυχημενη καταθεση πριν λιγο...

-Κωλετη.Η Εφη,τα'χουμε πει χιλιες φορες ειναι απο τις κορυφαιες αλλα εχει μπαζεψει πολυ.
-Φριξου 14.Η ξανθια Ρουμανα Αντριαννα με μακρυ μαλλι και τις βυζαρες χυμα εξω.Μονο αρνητικα σχολια γι'αυτην...
-Νικ.Ουρανου 26.Η μιλφ Βιολετα.Ομορφη στο προσωπο,πονηροφατσα,ωραιο κωλαρακι,μικρο βυζι και στα 50ε 69 με γυμνο.Καλη επιλογη ειναι
-Ερημιτη.Η μελαχρινη μιλφ Αννα.Μικροκαμωμενη γκομενα με ωραιο κορμι,με ορεξη για πηδημα και φουλ εξτρα και κωλαρακι.Προτεινεται ανεπιφυλακτα και αυτη
-26ης Οκτωβριου 35.Τελικα η Λαουρα ειναι πολυ μαλακισμενο...λεω τη τσατσα την πηρα πριν μια βδομαδα οποτε μη τη φωναζεις.-Δε πειραζει ξαναδες την μου λεει...βγαινει, χαιρετιομαστε οποτε παω να φυγω και ρωταω ποια ειναι στο Τανταλου 14.Μου απανταει η τσατσα και μας κοιταει η μικρη με υφος δολοφονικο,γυρναει την πλατη και σηκωνεται φευγει.Το'χει ξανακανει αυτο στο σαλονι μπροστα σε πολλα ατομα λογω του οτι δεν περασαν.Τελοσπαντων μεσα ειναι καλη και κανει ολα τα προγραμματα και κωλαρακι στα 80ε
-Μαντζαρου 10.Η Νατασα η μεγαλη(πρωην Βανεσσα-Προμηθεως 25).Ομορφη κοκκινομαλλα,βγηκε και με στρινκ αλλα η κυτταριτιδα εχει ξεφυγει πολυ.Μεσα ομως ειναι πολυ αποδοτικη και προτεινεται σε ολους.Φουλ εξτρα με κωλαρακι.Η Νατασα η μικρη μαλλον σταματησε οπως ειπε η τσατσα.Δε θελει να δουλεψει λεει...
-Αν.Γεωργιου 34(Λα φαμ).Η γνωστη πλεον σε ολους Σιμονα με την σουπερ αποδοση.Με θυμηθηκε κιολας απ'οτι ειπε οποτε μου προτεινε τις παλιες καλες τιμες που ηξερα.50ε γυμνο και 60ε 69 με γυμνο και ηταν και αδεια τα δωματια αλλα τι να το κανεις αφου μολις ειχα φαει την πατατα απο αλλου.Θα επανελθω ομως...
-Αν.Γεωργιου 4.Η μελαχρινη Ιταλιδα :jerking: :jerking:Αννιτα.Ομορφη στη φατσα,εντελως χαλια στο κορμι και μαλιστα αδυνατισε κιολας αλλα η κυτταριτιδα στον κωλο εχει φτασει ως τα γονατα.Δεν αξιζει καθολου μεσα αν και αυτη τη στιγμη πραγματικα αναρωτιεμαι αν ηταν αυτη η χειροτερη ή η σημερινη καταθεση.
-Κατεχακη.κλειστο αλλα οπως μου ειπε η τσατσα στο Προμηθεως 25 το ανακαινιζουν :jerking: :jerking: :jerking:.Να ζησουμε να το θυμομαστε και αυτο...

-Προμηθεως 25.Γυρισε το κουκλακι μου η Καρμεν με τις βυζαρες.Πολυ ομορφη φατσα και ωραιο κορμι αν και σημερα δε την ειδα.Εγω παντως ειχα περασει καλα μαζι της.Ενα καλο γλυφομουνι θελει το μωρο και μετα απελευθερωνεται :tits: :tits:.Στα 50ε γυμνο και στα 60ε 69
-Προμηθεως 11.Η Σιμονα νο2 η πολυ ψηλη που δουλευε Ερημιτη.Μοντελισια αλλα μετρια στη φατσα και εχει αρνητικα σχολια αν θυμαμαι καλα.
-Σαπφους 7.Η Βερονικα.Ειπαμε...ισως η κορυφαια αυτη τη στιγμη στο Βαρδαρη τουλαχιστον.Στα 2 τελευταια σπιτια οπως μου ειπαν οι τσατσαδες εχουν γινει 3 βαρδιες λογω κλεισιματος του Σαπφους 5 ωστε να μοιραστουν οι κοπελες.Η Νικολ παει πρωινη στο 7,η Ηρα κανει κατι 2ωρα στο 11 αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο και σταθερο οπως μου ειπαν
-Σαπφους 20.η ξανθια καυλιαρα Αλβανιδα Κελλυ με τις απολυτα αρνητικες κριτικες.Αλβανιδα ειναι,μην τρωτε παραμυθι...
-Τανταλου 14.Η μελαχρινη νεαρη Βικυ.Δροσερο κοριτσι με αερινο κορμι,ωραιο βυζακι,συμπαθητικη στη φατσα αλλα ενα θετικο σχολιο δεν εχω διαβασει γι'αυτην.Οποτε παμε γι'αλλα
-Τανταλου 8.η ξανθια μουναρα Ουκρανη Βικυ.Ομορφη,βυζαρες,κωλαρα και σχετικα καλη μεσα απ'οσο θυμαμαι αλλα τα χαλαμε στην τιμη.Απλο 30ε και 69 χωρις γυμνο στα 60ε???Διπλασια τιμη για να τη γλειψουμε τον κωλο δηλαδη?Πολλα ρε παιδια....και στα 80ε 69 με γυμνο
-Τανταλου-Σαπφους γωνια(πρασινο).Η ξανθια Ρωσσιδα Αλισια.Εδω την πατησαμε για τα καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom