Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Δοκιμασα την Μαντυ απο Βιλα στο απλο προγραμμα και εμεινα ευχαριστημενος. Σωματαρα η κοπελα! Πρεπει να λιωνει στα γυμναστηρια! Και με βελουδινο δερμα! Μην ξεχναμε οτι η κοπελα δουλευε Αθηνα εκει οπου ο ανταγωνισμος ειναι αμιληκτος και για αυτο σεβεται τα λεφτα του πελατη. Την ειχα παρει και παλι και τωρα εχει επιστρεψει με καινουργια τα τουαζαρα πανω απο την κωλαρα της. Με τα σιλικονατα βυζομπαλα της ειναι σαν να βγηκε απο τσοντα!
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Τωρα που κλεινουν τα μπουρδελα και τα στουντιο και μενουν ολοενα και πιο λιγα οι τιμες θα πανε 50 ευρω το απλο!
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Μολις γύρισα από τσάρκα. Στο βαρδάρη πολύ λίγα σπίτια ανοιχτά. Αξιοπρόσεχτο ήταν στην προμ. τερμα πανω πριν τη μοναστηριου αλλα πολυ αδύνατη για τα γούστα μου. Προμηθέως τέρμα κάτω ήταν πολύ καλή καστανή αν θυμαμαι καλά. Στη Σαπφούς τέρμα μέσα στο τελευταίο απέναντι απο το πράσινο ήταν η Κέλυ, Ελληνίδα από ότι είπε. Στα υπόψιν για να τιμηθεί στο μέλλον. Μετά από εκει πήγα Βίλλα Ερότικα στη Φρίξου, οπου τιμήθηκε η Μαντελαϊν. Πολύ τούμπανο και επιβλητική, έτσι με εμπευσε μόνο για αυταρχικό στα 100 ευρώ. Πολύ καλή και προσπάθησε να δει τι ζητάω ακριβώς. Φεύγοντας πήρα και μια καρτα του μαγαζιου έτσι ώστε να ξαναπάω και να την προετοιμάσω καλύτερα!!
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
α ρε εφη ειμαι και βραδυνος τυπος .. δεν ηξερες δεν ρωταγες ... εμενα μου ειπαν δευτερα πρωι ...
Σημερα πρωι παιζει η Εφη δηλαδη? Αν παιζει και Ρεβεκκα στη Φριξου. Υπαρχει αλλη προταση για πρωινη βαρδια?
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
η αφρο παντα δουλευει δευτερα τεταρτη 9-7 πρωινη.. απο πεμπτη και μετα πρωι συνηθως εφη και σε καποιες ενναλαγες η αγαπη.. βεβαια δεν ξερω αν ισχυει αυτες τις μερες  στανταρ  αυτο γιατι αυτη τη βδομαδα δεν νομιζω να ναι η αφρο
ευχαριστω
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
γιατι δεν φερνουν καμια μαυρουλα?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Στη Σαπφούς τέρμα μέσα στο τελευταίο απέναντι απο το πράσινο ήταν η Κέλυ, Ελληνίδα από ότι είπε. Στα υπόψιν για να τιμηθεί στο μέλλον.

Κέλυ και μακριά εκτός αν σ' αρέσουν οι πατάτες... Μόνο αρνητικές κριτικές έχει εδώ μέσα εκτός αν παρέλειψα κάτι!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
γιατι δεν φερνουν καμια μαυρουλα?
οντως ειναι κ δικη μου απορια...
εχω καιρο να παω με μαυρουλα κ θα ηθελα να πετυχω κανα καυλακι μαυρουλι με βυζαρα κ να μην ειναι πατατα... :tits: :tits: :tits:
βεβαια λιγο σπανιο μιας κ πολλες μαυρες βγαιγουν φολες στο κρεβατι... :(
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Και εμενα μου αρεσουν οι μαυρες αλλα εχω απογοητευτει απο την αποδοση τους. Μονο μια καλη ειχα πετυχει μια φορα.
Αληθεια η Αντριαννα απο την Ισπανια τι να εγινε; Εχει γουστο να εφυγε  :'(
 

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια και χαρά μάγκες!!
Ερώτηση, η οποία απευθύνεται κυρίως προς gl: υπάρχει τελικά στη Θεσσαλονίκη καμιά Βυζού στρουμπουλή? (νούμερο 5 και πάνω, μόνο η Νικόλ απ' ότι πέτυχα, διότι η Σάρα έχει αδυνατίσει και το στήθος της είναι Νούμερο 4, και το είδα στο σουτιέν και το έπιασα και μου το είπε και η ίδια)?
Και άλλη μία ερώτηση, τα αστεράκια, στο όνομα πως ανεβαίνουν????
Και η ενημέρωση προς όλους εσάς, είναι πως στην Ανατολική Μακεδονία και Θράκη, η κατάσταση στον χώρο είναι, κλάφτα Χαράλαμπε!!!!! :'(
φέρτε καμιά Βυζού  :tits:
(σαν την Αθήνα με τη Βικάρα-Ρομίνα και την Σελένα)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Γεια και χαρά μάγκες!!
Ερώτηση, η οποία απευθύνεται κυρίως προς gl: υπάρχει τελικά στη Θεσσαλονίκη καμιά Βυζού στρουμπουλή? (νούμερο 5 και πάνω, μόνο η Νικόλ απ' ότι πέτυχα, διότι η Σάρα έχει αδυνατίσει και το στήθος της είναι Νούμερο 4, και το είδα στο σουτιέν και το έπιασα και μου το είπε και η ίδια)?
Και άλλη μία ερώτηση, τα αστεράκια, στο όνομα πως ανεβαίνουν????
Και η ενημέρωση προς όλους εσάς, είναι πως στην Ανατολική Μακεδονία και Θράκη, η κατάσταση στον χώρο είναι, κλάφτα Χαράλαμπε!!!!! :'(
φέρτε καμιά Βυζού  :tits:
(σαν την Αθήνα με τη Βικάρα-Ρομίνα και την Σελένα)
για βυζαρου θα σου απαντησουν εδω τα παλικαρια που εχουνε συχνη επαφη με τα μπουρδελα της πολης...
οσο για αστερακια που ρωτας ειναι κατι σαν <<προαγωγη >> με βαση των αριθμο των ποστ σου-μυνηματων εδω στο φορουμ
δε ξερω ποσο ασχημη ειναι η κατασταση στην Ανατολ.Μακεδονια,αλλα υπαρχουν κ χειροτερα...στην Καρδιτσα αν εξαιρεσεις την χοτ βιλλα στα αλλα δυο μπουρδελα της πολης δεν μπαινεις πια ουτε για αστειο...κ σου μιλαει ενας ανθρωπος με ευρεια γκαμα γουστου στις εκδιδομενες... :(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Γεια και χαρά μάγκες!!
Ερώτηση, η οποία απευθύνεται κυρίως προς gl: υπάρχει τελικά στη Θεσσαλονίκη καμιά Βυζού στρουμπουλή?
πενταρι δεν νομιζω να υπαρχει αλλο πλην νικολ.....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Κωλετη Αφρουλα και το Βραδυ Εφη  :tits2: η Νικολ.ru/pipin φαινετε να λειπει και εχει προκαλεσει αναστατωση
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Χτεσινη μπουρδελοτσαρκα αργα κατα τις 3 η ωρα...μιας και ενα ξαδερφακι μοου ηθελε να τον βρεξει.!!...τοιχον λαθη δικαιολογουνται λογω ανοτερας βιας.! :grin:

Προμηθεους 25. Μια ξανθια αδυνατη με μετρια φατσα τρωγοταν ανετα αλλα οχι για τον χωρο...
Προμηθεους 11 Ηταν ανοιχτο, ηταν μια ξανθια ανορεκτικια και ανοστη με μικρο στηθος το οποιο τεντωνε το στηθος της για να φενετε και καλα μεγαλο...
Σαμφως 5 Μολυβδοσφραγιδα απο εξω, αλλα δεν προσεξα καποιο χαρτι...
Σαμφως 7 Η βασσιλισα Βερονικα.!!!  :rockon:
Σαμφως και Τανταλου γωνια Το πιπινακι η Αντρε-Αντριανα, ωραιο προσωπακι, σωματακι που δεν συγγινει οπως και μικρο ψιλοπεσμενο βυζακι, μεσα ειναι πολυ καλη... :cum:
Τανταλου 8 Η μελαχρινη Καρινα, την προσεξα λιγο καλυτερα χτες, και παρατηρουσα το σωματακι της μιας και ο al pacino ελεγε οτι εχει μπαζομπουτια...μου φανηκε καλο σωματακι οτι εχει, αν και μου κανει κλικ, δεν τολμω να την δοκιμαζω μιας και απο τις κολητες της εχω φαει πετσα.!! ;)...και αυτη πετσα την κωβω...
Τανταλου 14.Η πιπινοβικη και τα σαλια του αξα, να τρεχουν στο πατωμα.!! τον τραβηξα και φυγαμε προς μυλο μερια οπου και η βολτα σταματησε στο...
26η Οκτωβρη 35Α Η μελαχρινη πιπινα Λαουρα ξαναγυρησε, 1η μερα χτες και...

Μπενει μεσα ο ξαδερφος για καταθεση, βγενει με ενα χαμογελο μετα απο κανα 25λεπτο.!!! μπενει μεσα στο αμαξι και μου περηγραφει πως περασε με το Λαουρακι...αυτο ηταν.!!! Αναστροφη στο φαναρι της Α.Γεωργιου.!!! και πισω στην Λαουρα...μπηκα και εγω.!! Απλα για ακομα μια φορα ΑΠΑΙΧΤΗ η Λαουρα.!! :rockon: ειναι η 4η ή 5η φορα μαζι της και λειαν η καλυτερη, παντα με εκπλησει αυτο το κοριτσι...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Χτεσινη μπουρδελοτσαρκα αργα κατα τις 3 η ωρα...μιας και ενα ξαδερφακι μοου ηθελε να τον βρεξει.!!...τοιχον λαθη δικαιολογουνται λογω ανοτερας βιας.! :grin:

Προμηθεους 11 Ηταν ανοιχτο,
Ειδηση ...
Σαμφως 5 Μολυβδοσφραγιδα απο εξω, αλλα δεν προσεξα καποιο χαρτι...
Χαιρετισματα ... Ιστορικο ντελακι για μενα , εκει εκανα ντεμπουτο το περασμενο καλοκαιρι με την Εφη
την οποια ξαναπηρα στην Κωλετη και αργοτερα εμαθα ποια ειναι
:rolleyes:
26η Οκτωβρη 35Α Η μελαχρινη πιπινα Λαουρα ξαναγυρησε, 1η μερα χτες και...
Αναστροφη στο φαναρι της Α.Γεωργιου.!!! και πισω στην Λαουρα...μπηκα και εγω.!!

Οχι για σενα .. για τον φουκαριαρη τον Ξα  :2funny:
Αυτο με το φαναρι μη το γραφεις στην κριτικη .. ζουν αναμεσα μας  :cool2:  ( Οι μπατσοι )
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Πρωινη βολτα απο Κωλεττη με καταθεση σε Αφρο. Την βρηκα πολυ ανανεωμενη αλλα υποψιν εχω να τη δω κανα διμηνο. Παντως εχει κανει το μαλλι κατι καινουργιο που της παει πολυ και στο σωμα διακρινεται μια αμυδρη γραμμωση που επισης τονιζει ωραια τη φιγουρα της. Οσοι πιστοι προσελεθετε. Στη συνεχεια περασα και απο Φριξου 14 οπου επαιζε η Ρεβεκκα. Ειχα να την παρω απο οταν ηταν στο 26ης. Και μονο η αλλαγη του χωρου τη κανει να φαινεται πολυ πιο ομορφη. Αν βρω χρονο θα γραψω και μια κριτικη να υπαρχει.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εγώ πάλι δεν έκανα τσάρκα. ;)

Καρφωτός πήγα στο Νικ. Ουρανού 26 όπου κατάθεσα για 2η συνεχόμενη φορά στη Μαρτίνα. :rockon: :rockon: :rockon:

Πιό μπροστά είχε πάει και ο Maaneskyggen, φαινόταν το πράμα μιας και μου ζήτησε μια πιό αναλυτική περιγραφή. Δεν κατάλαβα μόνο γιατί της έβαλε 3 στην σχέση απόδοσης/τιμής μιας που πέρασε καλά. :think:

Θα ακολουθήσει φυσικά και το 2ο μέρος της κριτικής η επιστροφή της Μαρτίνας εντός ολίγου. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Πιό μπροστά είχε πάει και ο Maaneskyggen, φαινόταν το πράμα μιας και μου ζήτησε μια πιό αναλυτική περιγραφή. Δεν κατάλαβα μόνο γιατί της έβαλε 3 στην σχέση απόδοσης/τιμής μιας που πέρασε καλά. :think:

Γιατί αυτό που έκανα εγώ με 50 στην Αθήνα το κάνουν με 20 φίλε μου :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom