Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 833K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Στο Καρδίτσης Μαριλένα σήμερα;
Ναι,εδοκιμασθη,θα γραψω αργοτερα,αλλα ειμαι 100% σιγουρος οτι εχει ξαναπερασει απο την περιοχη,την θυμαμαι απο τα ταττου της ιδιαιτερα κ οτι παλια ηταν πιο μικρη κ το βυζι της δεν ειχε τρανεψει τοσο.,:jade:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
λοιπον καλη ητανε,τσιμπουκι μονο σε βαλανο δεν εγλυψε φρεσκαδουρα μπαλακια,αφηνει χουφτωματα στο κορμακι της,ωραιο βυζι2,5 αρι φυσικο με μεγαλη ρωγαρα ,απο πανω δεν συντονιστηκαμε,το πηγαμε στο κλασσικο μετα,ευγενικη αν κ καπως μαγκωμενη μου φανηκε στις κινησεις της .Δε τα εκλαψα επουδενι,καλα ηταν,ωραιο σωμα με διασπαρτα καποια τατουαζ,ειναι κ τσαχπινα οπως την εκοψα.μυρωδια τσιγαρο ναι οπως ειπε κ ο παναγος,αλλα οκ δεν με πειραξε.
αυτα εν ολιγης
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
144
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
1
Ο μιλφαρος Αγάπη επέστρεψε στο Καρδίτσης!! Τρομερή πίπα και δυνατά, γεμάτα καύλα καθίσματα. Στα τέσσερα υπέροχη θέα, όπου πετούσε και κάτι ρωσικά, που με τρέλαναν ( δε ξέρω, μπορεί και να με βριζε...) Σπεύσατε!!

Και στο Χ έχουμε ένα τιμιοτατο μιλφακι, όχι επίπεδου Αγάπης εμφανισιακά -εχει κάποια παραπανησια κιλά- αλλά με ικανοποιητικοτατες υπηρεσίες: δυνατό στοματικό, φουλ συμμετοχή και ενδιαφέρεται για το τι σου αρέσει και θέλει να περάσεις καλά. Σπάνιο με βάση τις τελευταίες επισκέψεις μου στο συγκεκριμένο, όπου έπαιζε φουλ φόλα και ξεπετες.
μυστη μου καλησπερα.Η Αγαπη ειναι αυριο Πατρα λεω να τιμησω ειμαι λατρεις των μιλφ ανω των 40 με μεγαλα βυζια. δεν εχω παει ποτε μαζι της αλλα διαβαζω καλες κριτικες εδω και καιρο. αξιζει που το σκεφτομαι ή βουρ αγαπη μονο? χαχα
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.623
Πόντοι
481
μυστη μου καλησπερα.Η Αγαπη ειναι αυριο Πατρα λεω να τιμησω ειμαι λατρεις των μιλφ ανω των 40 με μεγαλα βυζια. δεν εχω παει ποτε μαζι της αλλα διαβαζω καλες κριτικες εδω και καιρο. αξιζει που το σκεφτομαι ή βουρ αγαπη μονο? χαχα
Καλησπέρα φίλε! Θεωρώ είναι ακριβώς ότι ψάχνεις εμφανισιακά. Από υπηρεσίες - υποκειμενικά πάντα- την κατατάσσω στις κορυφαίες που έχουν έρθει Τρίκαλα(τρομερή πίπα, απίστευτα καθίσματα με την κωλάρα της όταν είναι από πάνω, αντέχει δυνατά στα τέσσερα)...οπότε μην το πολυσκέφτεσαι!!
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
144
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
1
Καλησπέρα φίλε! Θεωρώ είναι ακριβώς ότι ψάχνεις εμφανισιακά. Από υπηρεσίες - υποκειμενικά πάντα- την κατατάσσω στις κορυφαίες που έχουν έρθει Τρίκαλα(τρομερή πίπα, απίστευτα καθίσματα με την κωλάρα της όταν είναι από πάνω, αντέχει δυνατά στα τέσσερα)...οπότε μην το πολυσκέφτεσαι!!
με επεισες χαχα ευχαριστω πολυ !!!
 

Lio@@@

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2019
Μηνύματα
34
Like
70
Πόντοι
0
Εχουμε κανενα νεο απο το μετοπο τη παιζει στης Αναστασιας και στο x studio ξερει κανενας?? Ευχαριστω !
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.623
Πόντοι
481
Εχουμε κανενα νεο απο το μετοπο τη παιζει στης Αναστασιας και στο x studio ξερει κανενας?? Ευχαριστω !
Στης Αναστασίας είναι η Ελίζα λογικά κι αυτή τη βδομάδα(δες παραπάνω εντυπώσεις). Στο Χ μου είχε πει η τσατσά θα ερχόταν καινούργια κοπέλα που δεν έχει ξανά έρθει Τρίκαλα. Δεν έχω καταφέρει ακόμα να την επισκεφτώ.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Στης Αναστασίας είναι η Ελίζα λογικά κι αυτή τη βδομάδα(δες παραπάνω εντυπώσεις). Στο Χ μου είχε πει η τσατσά θα ερχόταν καινούργια κοπέλα που δεν έχει ξανά έρθει Τρίκαλα. Δεν έχω καταφέρει ακόμα να την επισκεφτώ.

Αν επισκεφτεις το Χ,ριξε μια ενημερωση.Στο Λαρισης μαλλον θα ερθει ξανα η Σαρα(ετσι μου ειχε πει τουλαχιστον).Η Μαριλενα στο Καρδιτσης θα ειναι μεχρι την Κυριακη,απο Δευτερα αλλη κοπελα,να δουμε ποια θα ερθει αν και υποψιαζομαι Βικτωρια παλι.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
απο Καρδιτσα κανενα μωρο εχουμε;
αν εννοεις τη βιλλα παιζει κ να κλεισε φιλε...δεν περασα να δω,αλλα το τηλεφωνο που ειχανε ειναι off πλεον δεν λειτουργει εδω κ καιρο...
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Μολις γυρισα απο επιδρομη.Λοιπον,ετοιμαστειτε για το γνωστο σεντονι,χαχα.

Ξεκιναμε με το X Studio,καποιος να πει στον Πουτιν να ριξει εναν Kinzhal.Για ποιο λογο καθεται ανοιχτο δεν μπορω να καταλαβω.Τον προηγουμενο καιρο ειχε μια ρωσιδα η οποια συμφωνα με τον Παναγο (τον οποιο εμπιστευομαι απολυτα) ηταν χαλια μαυρα σε υπηρεσιες.Αυτες τις μερες οντως εφερε καινουργια κοπελα,Ελληνιδα.Λεω και εγω εδω ειμαστε.Παω και βλεπω μια γεματουλα να μην πω χοντρη και γινω κακος.Απλο προσωπο τιποτα το ιδιαιτερο,ψηλη νταρτνανα και με το που γυρναει να φυγει βλεπω κατι μπουτια και κατι κωλομαγουλα που ειχαν καταπιει το στρινγκ.Τετοιες δεν τις πηδαω ουτε τσαμπα,οχι να πληρωσω κιολας.Προσωπικη αποψη παντα μιας και μ αρεσουν οι πιτσιρικες πετιτ οσο γινεται.Εφυγα με σουζα.

Παω Λαρισης,η τσατσα εκει στα προθυρα της αυτοκτονιας.Με το ζορι μια καλησπερα και ακολουθει διαλογος φωτια.Ποια κοπελα ειναι την ρωταω?Ειναι μια κοπελιτσα εκει μου κανει,σαμπως την ξερω?Α καλα λεω.βγαινει η κοπελα και ειναι η Σαρα,επεστρεψε.Τεσπα,τις δινω το 30αρι και την ρωταω,η αλλη κοπελα εφυγε?Ποια αλλη μου κανει?Η Ελιζα χριστιαννη μου λεω,η προηγουμενη.Αααα,εφυγε ναι,γιατι τι θα αλλαζε μου κανει?Σωστα τις λεω,το ιδιο πραγμα ειναι.Αρε αγορι μου και εσυ μου λεει,δεν αλλαζει τιποτα.Κριμα την καημενη,δεν την παλευει καστανο.Τεσπα, η Σαρα αρκετα καλη,καλη πιπα,πολλες και καλες αποπειρες dt,ρουφηγμα μπαλες.Κατι μου κανει η συγκεκριμενη και τελειωνω στο λεπτο ρε πουστη μ.1 λεπτο πιπα και την σταματησα γιατι θα εχυνα.Καθεται κατευθειαν και δεν καβαλαει 2 λεπτα,τελειωσα.Αχ ρε μωρο μου μου κανει,δεν προλαβα να σε δω καθολου,ελεος σκεφτομαι,δεν εχουν καθολου δουλεια και προσπαθουν με οτι μεσα εχουν και αυτες.Συνεχιζε αυτη το ανεβοκατεβασμα και εδινε φουλ φιλια στο λαιμο.Καλη φαση η συγκεκριμενη,την συμπαθησα και ταιριαζω μαζι της καλα,θα ξαναπαω σιγουρα.Ηρθε πριν 4 μερες και θα κατσει συνολο 20 οποτε υπολογιστε.

Κανονικα θα εφευγα αλλα επειδη δεν μου πιαστηκε με την Σαρα λεω ας περασω και απο το Καρδιτσης.Ημου ξενερωμενος φουλ απο τις φωτο της Μαριλενας στο facebook(πολυ πλαδαρος κωλος) και πηγα με κρυα καρδια.Μολις βγαινει η Μαριλενα,σκεφτομαι:κοιτα ρε τους μαλακες,παλι ψευτικες φωτο βαζουν.Το εκαναν με την Βικτωρια,με την Συλβια και τωρα με την Μαριλενα.Η κοπελα απο κοντα ειναι αρκετα καλυτερη,προσωπο για τα γουστα μου πολυ καλο και αν εξαιρεσεις την ελαχιστη κοιλιτσα που εχει,το σωμα της ειναι πολυ δυνατο,ωραιο τατου κατω απο κωλομαγουλο.Ωραια βυζομπαλα με ρωγα φωτια,ωραιος κωλος μην πω κωλαρα (εδω θα διαφωνησω λιγο με τον Παναγο).Βολτα ησουν μου κανει?Τωρα θα παω της λεω,αχ και να μπορουσα να ερθω μαζι σου.Αν γινοταν αυτο της λεω,πρωτον θα εκανες ζημια στο μαγαζι τετοια γυναικαρα που εισαι (την ανεβαζα μπας και περασω καλυτερα) και δευτερον θα τρωγαμε ξυλο,εγω τουλαχιστον.Ωχχχ,καταλαβα μου κανει.Ειχαμε αρκετο σοσιαλ και να μην τα πολυλογω ειναι απο Σερβια,αλλα ο λογος που ξερει καλα Ελληνικα ειναι επειδη γεννηθηκε και μεγαλωσε εδω και οχι μονο,πηγε και σχολειο εδω.Ξεκιναμε και αρχιζει να τριβει το στηθος της στο πουλι μου.Μετα απο λιγο αρχιζει ισπανικο.Εγλειφε μπαλες και γυρω περιοχη και δωστου παλι ισπανικο.Βαζει καποτα και ξεκιναει στοματικο το οποιο ειναι πολυ καλο.Πολυ dt,μπαλες φουλ,ρουφηγμα κεφαλι και γενικα πολυ καλη πιπα,στηνεται και κοντα και πιανεις φουλ.Εβαλε ελαχιστο δοντι 1-2 φορες αλλα οχι κατι το ενοχλητικο.

Ξεκιναει καβαλημα πολυ δυνατο,ουτε να κλεβει ουτε τιποτα.Σε καποια δοση διπλωνει τα ποδια προς τα πισω και τα βαζει πανω στα δικα μου και χτυπιεταν με μανια.Εκει προσπαθησαμε να βρουμε λιγο ρυθμο,δεν μας βγηκε,τις πιανω τα κωλομαγουλα και τα ανεβοκατεβαζα στον πουτσο μου και γουσταρε φουλ.Γλυψιμο ρωγες,φιλια στο λαιμο και στο μαγουλο συνεχεια.Θελω ιεραποστολικο λεει,γυρναει και εκει ριχνει ενα βηχα.Ωχ λεω,τεσπα μπαινω και αφου εγλειψα λιγο βυζους,με τραβαει πανω της απο τον σβερκο και διναμε φουλ φιλια.Στο ιδιο εργο θεατης οπως με την Βικτωρια,μολις τις φιλας σε λαιμο και πας προς μαγουλο,λες και πατας καποιο κουμπι.Μολις πηγα απο λαιμο σε μαγουλο,μου πιανει το κεφαλι και ηθελε να με ρωτησει για γλωσσοφιλα.Αν δεν ειχε βηξει θα τις εδινα αλλα δεν πηγα προς το στομα και συνεχισαμε σε λαιμο και μαγουλα.Μετα απο κανενα 5λεπτο τελειωσα και συνεχισαμε για λιγο φιλακια.Απο μυρωδια η κοπελα μυριζε πολυ ωραια,ελαχιστη μυρωδια τσιγαρου,δεν ενοχλουσε καθολου αλλα γενικα μοσχομυριζε.Με εξεπληξε,δεν περιμενα με τιποτα να εχει τετοια συμμετοχη και τετοιο παθος.Το προσωπο της που ενω δεν ειναι και το πιο ομορφο,για τα γουστα μου ειναι τελειο.Μ αρεσει που ειναι λιγο αγριο και προστυχο,ριχνει και κανενα βρωμολογο.Φευγει αυριο και θα ερθει παλι 26 με 31.Δεν το περιμενα ειναι η αληθεια αλλα με εξεπληξε ευχαριστα η Μαριλενα.

Να δουμε τι θα φερει το Καρδιτσης απο Δευτερα.Αυτα τα ολιγα. :2funny:
:2funny:
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.623
Πόντοι
481
Μολις γυρισα απο επιδρομη.Λοιπον,ετοιμαστειτε για το γνωστο σεντονι,χαχα.

Ξεκιναμε με το X Studio,καποιος να πει στον Πουτιν να ριξει εναν Kinzhal.Για ποιο λογο καθεται ανοιχτο δεν μπορω να καταλαβω.Τον προηγουμενο καιρο ειχε μια ρωσιδα η οποια συμφωνα με τον Παναγο (τον οποιο εμπιστευομαι απολυτα) ηταν χαλια μαυρα σε υπηρεσιες.Αυτες τις μερες οντως εφερε καινουργια κοπελα,Ελληνιδα.Λεω και εγω εδω ειμαστε.Παω και βλεπω μια γεματουλα να μην πω χοντρη και γινω κακος.Απλο προσωπο τιποτα το ιδιαιτερο,ψηλη νταρτνανα και με το που γυρναει να φυγει βλεπω κατι μπουτια και κατι κωλομαγουλα που ειχαν καταπιει το στρινγκ.Τετοιες δεν τις πηδαω ουτε τσαμπα,οχι να πληρωσω κιολας.Προσωπικη αποψη παντα μιας και μ αρεσουν οι πιτσιρικες πετιτ οσο γινεται.Εφυγα με σουζα.

Παω Λαρισης,η τσατσα εκει στα προθυρα της αυτοκτονιας.Με το ζορι μια καλησπερα και ακολουθει διαλογος φωτια.Ποια κοπελα ειναι την ρωταω?Ειναι μια κοπελιτσα εκει μου κανει,σαμπως την ξερω?Α καλα λεω.βγαινει η κοπελα και ειναι η Σαρα,επεστρεψε.Τεσπα,τις δινω το 30αρι και την ρωταω,η αλλη κοπελα εφυγε?Ποια αλλη μου κανει?Η Ελιζα χριστιαννη μου λεω,η προηγουμενη.Αααα,εφυγε ναι,γιατι τι θα αλλαζε μου κανει?Σωστα τις λεω,το ιδιο πραγμα ειναι.Αρε αγορι μου και εσυ μου λεει,δεν αλλαζει τιποτα.Κριμα την καημενη,δεν την παλευει καστανο.Τεσπα, η Σαρα αρκετα καλη,καλη πιπα,πολλες και καλες αποπειρες dt,ρουφηγμα μπαλες.Κατι μου κανει η συγκεκριμενη και τελειωνω στο λεπτο ρε πουστη μ.1 λεπτο πιπα και την σταματησα γιατι θα εχυνα.Καθεται κατευθειαν και δεν καβαλαει 2 λεπτα,τελειωσα.Αχ ρε μωρο μου μου κανει,δεν προλαβα να σε δω καθολου,ελεος σκεφτομαι,δεν εχουν καθολου δουλεια και προσπαθουν με οτι μεσα εχουν και αυτες.Συνεχιζε αυτη το ανεβοκατεβασμα και εδινε φουλ φιλια στο λαιμο.Καλη φαση η συγκεκριμενη,την συμπαθησα και ταιριαζω μαζι της καλα,θα ξαναπαω σιγουρα.Ηρθε πριν 4 μερες και θα κατσει συνολο 20 οποτε υπολογιστε.

Κανονικα θα εφευγα αλλα επειδη δεν μου πιαστηκε με την Σαρα λεω ας περασω και απο το Καρδιτσης.Ημου ξενερωμενος φουλ απο τις φωτο της Μαριλενας στο facebook(πολυ πλαδαρος κωλος) και πηγα με κρυα καρδια.Μολις βγαινει η Μαριλενα,σκεφτομαι:κοιτα ρε τους μαλακες,παλι ψευτικες φωτο βαζουν.Το εκαναν με την Βικτωρια,με την Συλβια και τωρα με την Μαριλενα.Η κοπελα απο κοντα ειναι αρκετα καλυτερη,προσωπο για τα γουστα μου πολυ καλο και αν εξαιρεσεις την ελαχιστη κοιλιτσα που εχει,το σωμα της ειναι πολυ δυνατο,ωραιο τατου κατω απο κωλομαγουλο.Ωραια βυζομπαλα με ρωγα φωτια,ωραιος κωλος μην πω κωλαρα (εδω θα διαφωνησω λιγο με τον Παναγο).Βολτα ησουν μου κανει?Τωρα θα παω της λεω,αχ και να μπορουσα να ερθω μαζι σου.Αν γινοταν αυτο της λεω,πρωτον θα εκανες ζημια στο μαγαζι τετοια γυναικαρα που εισαι (την ανεβαζα μπας και περασω καλυτερα) και δευτερον θα τρωγαμε ξυλο,εγω τουλαχιστον.Ωχχχ,καταλαβα μου κανει.Ειχαμε αρκετο σοσιαλ και να μην τα πολυλογω ειναι απο Σερβια,αλλα ο λογος που ξερει καλα Ελληνικα ειναι επειδη γεννηθηκε και μεγαλωσε εδω και οχι μονο,πηγε και σχολειο εδω.Ξεκιναμε και αρχιζει να τριβει το στηθος της στο πουλι μου.Μετα απο λιγο αρχιζει ισπανικο.Εγλειφε μπαλες και γυρω περιοχη και δωστου παλι ισπανικο.Βαζει καποτα και ξεκιναει στοματικο το οποιο ειναι πολυ καλο.Πολυ dt,μπαλες φουλ,ρουφηγμα κεφαλι και γενικα πολυ καλη πιπα,στηνεται και κοντα και πιανεις φουλ.Εβαλε ελαχιστο δοντι 1-2 φορες αλλα οχι κατι το ενοχλητικο.

Ξεκιναει καβαλημα πολυ δυνατο,ουτε να κλεβει ουτε τιποτα.Σε καποια δοση διπλωνει τα ποδια προς τα πισω και τα βαζει πανω στα δικα μου και χτυπιεταν με μανια.Εκει προσπαθησαμε να βρουμε λιγο ρυθμο,δεν μας βγηκε,τις πιανω τα κωλομαγουλα και τα ανεβοκατεβαζα στον πουτσο μου και γουσταρε φουλ.Γλυψιμο ρωγες,φιλια στο λαιμο και στο μαγουλο συνεχεια.Θελω ιεραποστολικο λεει,γυρναει και εκει ριχνει ενα βηχα.Ωχ λεω,τεσπα μπαινω και αφου εγλειψα λιγο βυζους,με τραβαει πανω της απο τον σβερκο και διναμε φουλ φιλια.Στο ιδιο εργο θεατης οπως με την Βικτωρια,μολις τις φιλας σε λαιμο και πας προς μαγουλο,λες και πατας καποιο κουμπι.Μολις πηγα απο λαιμο σε μαγουλο,μου πιανει το κεφαλι και ηθελε να με ρωτησει για γλωσσοφιλα.Αν δεν ειχε βηξει θα τις εδινα αλλα δεν πηγα προς το στομα και συνεχισαμε σε λαιμο και μαγουλα.Μετα απο κανενα 5λεπτο τελειωσα και συνεχισαμε για λιγο φιλακια.Απο μυρωδια η κοπελα μυριζε πολυ ωραια,ελαχιστη μυρωδια τσιγαρου,δεν ενοχλουσε καθολου αλλα γενικα μοσχομυριζε.Με εξεπληξε,δεν περιμενα με τιποτα να εχει τετοια συμμετοχη και τετοιο παθος.Το προσωπο της που ενω δεν ειναι και το πιο ομορφο,για τα γουστα μου ειναι τελειο.Μ αρεσει που ειναι λιγο αγριο και προστυχο,ριχνει και κανενα βρωμολογο.Φευγει αυριο και θα ερθει παλι 26 με 31.Δεν το περιμενα ειναι η αληθεια αλλα με εξεπληξε ευχαριστα η Μαριλενα.

Να δουμε τι θα φερει το Καρδιτσης απο Δευτερα.Αυτα τα ολιγα. :2funny:
:2funny:
Φοβερός! χαχα. Το Χ αν εξαιρέσεις ένα φεγγάρι που φέρανε το μίλφαρο τη Στεφανία(ίσως η καλύτερη πίπα) από Αθήνα, γενικά βρίσκεται σε ελεύθερη πτώση. Δε ξέρω γιατί. Ενώ φαίνεται το πιο ας το πούμε πολυτελές ως χώρος, δυστυχώς ενώ το καλοκαίρι ξεκίνησε δυνατά(είχε φέρει μια ιταλίδα τη Σίλβι, άλλο πράγμα) τώρα ανακυκλώνει ξεπέτες και ψιλομπάζα. Με τη Μαριλένα γι'αυτό έγραψα πως με ξενέρωσε γιατί εμφανισιακά και με βάση το στοματικό της υπέθετα θα πέρναγα γαμάτα, αλλά δε μας βγήκε. Ίσως η μυρωδιά(ιδρώτα, όχι τσιγάρου, που δε με ενοχλεί ) είχε να κάνει με το ότι βγήκε προηγουμένως απο δωμάτιο και καπάκι ήρθε σε μένα. Τέλος πάντων, γενικά η πόλη έχει φτάσει σ' ένα σημείο που πλέον βλέπεις τις ίδιες και τις ίδιες. Μόνο το Καρδίτσης φέρνει καμιά νέα. Άντε να δούμε...
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Φαντάσου εγώ που έρχομαι από Καρδίτσα και έκανα ολόκληρη διαδρομη για να πάω στο X,φτανω εκεί και τι να δω?Αστα.Δυστυχώς αυτό,όλο οι ίδιες και οι ίδιες.Το Καρδίτσης πάει καλά μέχρι στιγμής,και δυνατές κοπέλες και τις αλλάζει σχετικά συχνά.Και το Λαρίσης καλουτσικα πάει αν εξαιρέσεις την παράξενη τσατσά,χαχα.Με τη Μαριλένα ακόμα δεν το πιστεύω,απίστευτη συμμετοχή από την κοπέλα Θέμα timing είναι πιστεύω,μπορεί χθες που πήγα να μην είχε άλλο πελάτη και να είχε περισσότερη όρεξη, παρόλο που πήγα σχετικά αργά,κατά τις 11:30.Τεσπα
 

TzogadorosApoLidl

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2022
Μηνύματα
139
Like
150
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές
Ξέρει κανείς σας ποτέ ξαναέρχεται η Βικτόρια στο καρδιτσης?
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Η Βικτωρια σε 15 μερες παλι Τρικαλα,τωρα ειναι Ουκρανια.Ετσι ειπε τουλαχιστον γιατι με αυτη δεν βγαζεις ακρη.Αυτη η Φωτεινη που ηρθε σημερα,λεει τιποτα?Εχει ξαναρθει?
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.623
Πόντοι
481
Η Βικτωρια σε 15 μερες παλι Τρικαλα,τωρα ειναι Ουκρανια.Ετσι ειπε τουλαχιστον γιατι με αυτη δεν βγαζεις ακρη.Αυτη η Φωτεινη που ηρθε σημερα,λεει τιποτα?Εχει ξαναρθει?
Ναι η Φωτεινή έχει ξανά έρθει. Δύο φορές έχω περάσει μαζί της. Είναι κάπως ψηλή, απλό καθημερινό πρόσωπο, εστιάζει την πίπα της στο κεφάλι και κινείται σε ικανοποιητικά επίπεδα, τίμια και στον αγώνα με θετική συμμετοχή(τη δεύτερη φορά είχε πάρει κάνα κιλό και μου φάνηκε κωλαρα). Απλα μου έβγαζε κάτι το τελείως διεκπαιρεωτικο, δε πολύ μιλάει, δε μου έβγαλε την ένταση ή το όποιο πάθος της Βικτώριας για παράδειγμα.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Επισκεψη στο Λαρισης πριν λιγο,Σαρα κλασσικα θα μεινει μεχρι 13/04 μου ειπε.Ηθελα να παω να δοκιμασω και Φωτεινη αλλα περασε η ωρα και εφυγα,αλλη μερα μαλλον.Αν και σημερα η τσατσα στο Λαρισης μου μιλησε πολυ καλα,λες και με συμπαθουσε ενα πραγμα,τελικα τρελη ειναι.Μου το ειπε και η Σαρα,μην της δινεις σημασια μου λεει,το εχει χαμενο.Τεσπα,για την Σαρα δεν εχω να πω κατι καινουργιο,συμπαθητικη κοπελα αρκετα,ισιαξε και τα μαλλια και της πανε περισσοτερο απο πριν που τα ειχε σπαστα καπως,πολυ δεκτικη,δεν λεει οχι σε τιποτα.Αυτος ο δρομος ρε παιδι μου με σκοτωνει εμενα,100χλμ με 2€ την βενζινη δεν παλευεται.
 

erastitexnis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
219
Κριτικές
1
Like
2.307
Πόντοι
441
Η Νικολέτα παίζει πουθενά;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
περασα αυτες τις μερες απο λαρισης ετσι για αλλαγη,πετυχα αυτη τη Σοφια,(Σαρα μου ειπε σε μενα οταν την ρωτησα).
μελαχροινη ,με κοιλια,κοντουλα με κρεμαστο στηθος,χαμογελαστη κ γενικα συμπαθητικη φυσιογνωμια,αλλα θα την ξαναπροτιμουσα μονο απο θεμα υπηρεσιων, μιας κ κατα τα αλλα φερνει λιγο στο μπαζακι της διπλανης πορτας...δεν μπορω να πω κατι αρνητικο για μεσα στο δωμα,αλλα απο θεμα εμφανισης δεν.(τουλαχιστον για μενα).τιμια βεβαια .
κοσμο δεν ειχε.
αν κανω συγκρισεις με νικολετες,βαρβαρες κτλ που εχουν περασει απο το συγκεκριμενο μαγαζι,βλεπω μια υποβαθμιση.Μακαρι να κανω λαθος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom