Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 834K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Αφου δεν εχω αλλη ενημερωση για τα αλλα δυο στουντιο και μιας βαριεμαι βραδυατικα να κανω ερευνα αγορας,ξεκιναω σε 5 για Βικτωρια.Τουλαχιστον παω στα σιγουρα.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Λοιπόν,μόλις γύρισα.Τι απίστευτο σεξ ήταν αυτό.Καθε φορά γίνεται όλο και καλύτερο με την Βικτώρια.Η κοπέλα δεν παίζεται με τίποτα,πολύ φοβάμαι ότι αν ξαναπάω θα έχουμε μπλεξίματα ερωτικά,χαχα.Καναμε σεξ ασταμάτητα για 15 λεπτά,πηρα απλό με λίγο παραπάνω χρόνο στα 40€.Την είχα ιεραποστολικό,μόλις άρχισα να την φιλάω στον λαιμό,τρελάθηκε.Αρχισε να με γλείφει και να με φιλάει παντού,τινάζει και τα πόδια στον αέρα για να διπλωθεί ώστε να με φτάνει καλύτερα και της φεύγει το ένα παπούτσι και σκάει στον καθρέφτη και μετά στο κομοδίνο.Εκανε γάμησε τα φασαρία.

Όπως ήμασταν ιεραποστολικό,σταματάμε,της πιάνω και τα δύο αυτιά και της κάνω,τι ζημιά έκανες τώρα καλέ?Και σκάει κάτι γέλια αυτή και με πλακώνει στα φιλιά.Μου είπε ότι της αρέσω τουλάχιστον 60 φορές,αλήθεια το εννοώ μου κανει,δεν το λέω έτσι.Εμενα να δεις πόσο μου αρεσεις τις κάνω.Το έχω αυτό το κακό δυστυχώς,μιλάω εκεί που δεν πρέπει,χαχα. Πηδα και φύγε ρε μλκ,τι τα θες τα σουξου μουξου με τις σεξεγατριες?Γενικα πολύ gfe φάση το σημερινό,το γουσταρε πολύ και η ίδια.

Κάτι έτυχε της Σύλβιας και έπρεπε να πάει Αθήνα,για αυτό ήρθε πάλι η Βικτώρια Τρίκαλα.Τριτη φεύγει για Πάτρα και μετά πάει Ουκρανία να δει τα παιδιά.Μετα από 1 μήνα πάλι θα έρθει Ελλάδα.

Έγινα λίγο γραφικός αλλά το σεξ ήταν πολύ δυνατό μαζί της σήμερα.Το μόνο κακό και εκεί ξενέρωσα φουλ και νευρίασα λίγο είναι η αλήθεια,ήταν η πίπα.Εχει δίκιο ο dimmits.Ακαταλληλη τελείως,αγαρμπη,βιαστική,έβαλε και δόντι 2-3 φορές και σπαστικα φουλ Μεγάλο θέμα με την πίπα η Βικτώρια.Δεν το έχει καθόλου σε αντίθεση με το σεξ που είναι κορυφή η άτιμη
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dimos(2)

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
37
Like
39
Πόντοι
0
Τελικά σήμερα Πίος δουλεύει στης Αναστασίας Πία κοπέλα δουλεύει ξέρεις κανείς νά μας πει
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Αυτες τις μερες στο Καρδιτσης εχει την Busty μιλφαρα τσιμπουκλου Σονια,απο Βεργας 6 κτλ εξ Αθηνων,σχεδον ειμαι κατα 95% σιγουρος οτι ειναι η ιδια...παλια καραβανα των λαικων πορνειων της πρωτευουσας .Οι παλιοι συναγωνιστες ξερουν για ποια λεω,ειδικα οι Αθηναιοι.
την ειχα παρει πριν κατι χρονια στην Αθηνα αρκετες φορες ,δυνατο σημειο της οι βυζαρες της κ το ηλεκτροφορο/μουδιαστικο τσιμπουκι της στην βαλανο.Για μενα αξιζει μια επισκεψη.Εννοειται οτι τιμησα ξανα.:zfuck:Το μονο αρνητινο οτι δεν θελει πολλα πιασιαματα στα βυζ(γ)ια να ξερετε..θα το καταλαβετε κ οι ιδιοι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Λοιπόν. Στο Χ Ρωσίδα ξανθό μιλφ Κριστίνα. Μετριοτατη και εμφανισιακά και σε υπηρεσίες απ'όσο θυμάμαι από προηγούμενη φορά. Το μόνο θετικό το τίμιο στοματικό της. Αποφεύγετε.

Στο Λαρίσης έχουμε επιστροφή της Σάρα. Κοντουλα (πολύ) με δυνατό βυζί φυσικό. Μου είπε ότι πήρε κάποια κιλά κι αλήθεια είναι ότι το διαπίστωσα λίγο στην κοιλιά τής. Σε καμία περίπτωση βέβαια κάτι αντιαισθητικο. Ένα ζήτημα ειναι το πρόσωπο της που ναι μεν δεν είναι άσχημο, αλλά δε σε τρελαίνει κιόλας. Είναι κάπως ιδιαίτερο. Σε κερδίζει όμως η τσαχπινια της. Κωλος με ωραία αίσθηση τον οποίο μάλιστα δίνει στα 70 ευρώ. Στοματικό αρκετά καλό. Δεν εγλειψε μπαλάκια ενώ έκανε κάποιες απόπειρες για deepthroat. Ξεκίνησε αυτήν από πάνω όπου ήτανε τόσο ευχάριστο θέαμα να βλέπω τα βυζάκια της να πάνε πάνω κάτω. Έκανε και κάποια καθίσματα αρκετά δυνατά. Την πήγα και στα τέσσερα όπου ανέβασα λίγο ρυθμούς και η συμμετοχή της ήτανε καλή. Όχι κάτι αξιομνημόνευτο αλλά είναι φιλότιμη η κοπέλα, φιλική και ρίχνει και τα βρωμολογα της.


Πέρασμα κι από τη Σόνια. Είναι ότι ακριβώς βλέπετε στο fb. Τρομερός βυζος τον οποίο όμως όντως δε θέλει να της τον ακουμπάνε. Πρόσωπο δε με ενθουσίασε κιόλας. Τώρα το υπόλοιπο σώμα έχει κάποια χαλάρωση λόγω ηλικίας. Ξεκίνησε πίπα η οποία ήτανε τρομερή. Να σημειώσω πως πήγα να της ακουμπήσω το κεφάλι και τινάχτηκε, μου λέει μωρό όχι. Εννοείται το σεβάστηκα αλλά μου φάνηκε κάπως παράξενο. Τέλος πάντων πραγματικά έκανε κάτι κινήσεις με τη γλώσσα που με κάνανε τούρμπο. Εγλειψε φουλ μπάλες και λίγο τη βάση πριν περάσει καποτα. Άρχισε μετά να ανεβοκατεβαίνει το κεφάλι της με τρομερή αίσθηση. Δεν έβαζε καθόλου χέρι. Μόνο στόμα. Έδωσε τόσο πόνο που αρχίσαν να της τρέχουν σάλια. Πολύ δυνατό τσιμπούκι. Ήτανε για ακα η φάση. Μετά όμως ανέβηκε από πάνω και δε μου άρεσε και πολύ η φάση. Έβγαζε κάτι ψιλό υπερβολικές κραυγές, ενω δεν είχα και τόσο καλή αίσθηση του μουνιου της. Οπότε την πήγα ιεραποστολικά. Εκεί βελτιώθηκαν τα πράγματα, ήτανε ωραία να βλέπεις τις βυζάρες της και για κάποιο λόγο και η συμμετοχή της έγινε πιο πιστευτή. Συνολικά με άφησε μαλακα η πίπα της απλά δεν ένιωσα μετά το κάτι παραπάνω που ήθελε για να την κατατάξω στις κορυφαίες. Βέβαια ήτανε ανετοτατη στο θέμα χρόνου και μπράβο της. Δε προσπάθησε να ξεπεταξει.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Ωραιος ρε φιλε,παλι καλα που ειστε και εσυ με τον dimmits και εχουμε καμια ενημερωση.Το προσωπο της Σονιας μου θυμιζει σκυλι του πολεμου ενα πραγμα.Δεν με τραβαει να σου πω την αληθεια,βεβαια θα περασω μαλλον αυριο και θα την τσεκαρω και απο κοντα.Απο την αλλη οχι τα βυζια,μη το κεφαλι,τεσπα.Η Σαρα μηπως σου ειπε μεχρι ποτε θα κατσει?Εχω ενα θεμα με τις κοντες και μολις εγραψες κοντη πολυ με κερδισες,χαχαχα
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Ωραιος ρε φιλε,παλι καλα που ειστε και εσυ με τον dimmits και εχουμε καμια ενημερωση.Το προσωπο της Σονιας μου θυμιζει σκυλι του πολεμου ενα πραγμα.Δεν με τραβαει να σου πω την αληθεια,βεβαια θα περασω μαλλον αυριο και θα την τσεκαρω και απο κοντα.Απο την αλλη οχι τα βυζια,μη το κεφαλι,τεσπα.Η Σαρα μηπως σου ειπε μεχρι ποτε θα κατσει?Εχω ενα θεμα με τις κοντες και μολις εγραψες κοντη πολυ με κερδισες,χαχαχα
Θα κάτσει μέχρι τις 6 του μήνα μου είπε. Ρε συ είναι καλή περίπτωση απλά δε ξέρω μήπως σε χαλάσει το πρόσωπο. Τιμιοτατη στον αγώνα.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Θα κάτσει μέχρι τις 6 του μήνα μου είπε. Ρε συ είναι καλή περίπτωση απλά δε ξέρω μήπως σε χαλάσει το πρόσωπο. Τιμιοτατη στον αγώνα.

Μπα οχι,τι να με χαλασε ρε συ,μηπως θα την παντρευτω?Αφου στον αγωνα ειναι καλη μια χαρα τοτε.Για την κοντουλα μιλαμε παντα ετσι?
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Λοιπον,μολις γυρισα απο επιδρομη.Πρωτα πηγα στο Λαρισης που ηταν και η πρωτη φορα που πηγα.Ψιλοπαραξενο μερος,κομμωτηριο μου θυμισε η υποδοχη.Η τσατσα στα τετοια της ενα πραγμα,με το ζορι να πει καλησπερα.Μετα απο 1 λεπτο βγαινει η Σαρα.Μολις την ειδα σκεφτηκα να φυγω αλλα ψιλοντραπηκα και εκατσα.Εχει καποια κιλα στην κοιλια τα οποια φαινονται,ειναι κοντουλα οντως,μπορει και κατω απο 1.60 αλλα τα υπολοιπα ειναι μονο θετικα.Καταρχην ειναι πολυ καλη κοπελα,ξερει και καποια Ελληνικα και μπορεις να πεις δυο κουβεντες.Ωραιο στηθος,ωραιος κωλος,προσωπο ειναι λιγο περιεργο,οχι ασχημο αλλα περιεργο.Πιπα οκ,προσπαθουσε οσο μπορουσε,σε καποια δοση κανει :ολο βγαινει και εννοουσε την καποτα.Γιατι μωρο μου της κανω?Ειναι μεγαλο πολυ,χοντρο.Αφηνει αγγιγματα και φιλια παντου (μονο λαιμο φιλησα αλλα μου ειπε αφηνει παντου).Ξεκινησαμε ιεραποστολικο και το νινι της ηταν αρκετα στενο,ενιωθα φουλ την διεισδυση.Εβαζε σαλιο ξανα και ξανα αλλα ζοριζοταν αρκετα.Δεν αντεξα και πολυ,2 λεπτα μαξ και παρεδωσα.Φευγει αυριο οπως ειπε ο Παναγος και θα γυρισει σε 10 μερες.Σε γενικες γραμμες καλη περιπτωση η κοπελα σαν συμμετοχη,αν ξανα ερθει θα την τιμησω σιγουρα.

Μετα περασμα απο Σονια,παλια καραβανα οπως ειπε και ο dimmits.Το προσωπο της ομορφο δεν το λες αλλα ουτε και ασχημο,η αληθεια ομως ειναι οτι στις φωτο στο facebook αδικειται αρκετα,την δειχνει πολυ πιο χαλια ενω απο κοντα δεν ειναι τοσο πολυ.Γυναικαρα,διπλασια σωματικα απο την Σαρα αλλα σωμα εμφανως με σημαδια του χρονου,την εκοψα για 40? περιπου.Μου λεει ξαπλωσε και αρχισε να μουρμουραει κατι παπαριες του στυλ αγορακι μου ομορφο,μωρακι μου γλυκο ξαπλωσε και μην φοβασαι τιποτα,μην σκεφτεσαι τιποτα,εγω ειμαι εδω,οτι να ναι δλδ.Ξεκιναει μια πιπα απιστευτη,γλειψιμο μπαλες και βαση φουλ,εκανε και κατι περιεργα με την γλωσσα,πολυ μαστορας στην πιπα.Ρουφηγμα και αρμεγμα τρελο,καυλωνεις καλα εσυ ε?μου κανει. Με αριστα το 10 παιρνει 15,χαχα.Πραγματικα χωρις καθολου βιασυνη,το απολαμβανε φουλ.Θα χυσουμε ετσι μου κανει?Σεξ δεν θα κανουμε της λεω,βαριεσαι?Οχι οχι,απλα για σενα το λεω απανταει.Θες στα 4 της λεω?Ναι οκ,σηκωνεται,γυρναει και αρχιζουμε στα 4.Με εξεπληξε και αυτη διοτι η αισθηση ηταν πολυ δυνατη και δεν το περιμενα,πιστευα οτι θα βαραω αερα αλλα καμια σχεση.Μετα πο λιγο της ειπα οτι θα ανεβασω ρυθμο να τελειωσω και ετσι εγινε,ωραια η θεα του κωλου της στα 4.Γενικα για την πιπα της η οποια ειναι απιστευτη,θα την τιμουσα ξανα.Στηθος δεν αγγιξα καθολου μιας και στην πιπα ειχε τετοια σταση που δεν το εφτανα με τιποτα.

Παντως σε αισθηση μουνιου τα κοριτσια αν και δεν το περιμενα με τιποτα,σε σχεση με την Βικτωρια θα τις ελεγα και παρθενες.Η Βικτωρια δεν το καταλαβαινε καθολου,λες και ηταν μολυβι το εβαζε μεσα,τα 3 παιδια μετρησαν πολυ μου φαινεται.Να δουμε τι θα φερει απο Δευτερα στο Καρδιτσης.Παντως δεν εχουν καθολου δουλεια,βαρανε μυγες και πολυ φοβαμαι οτι θα μας χαιρετησουν.
 

christaras78

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2018
Μηνύματα
7
Like
7
Πόντοι
0
Δωστε μου καποιος σε pm το fb απο το Καρδιτσης χυστες δεν το βρισκω στην αναζητηση
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Στο StudioK στην Πατρα εφερε παλι την Βικτωρια,αν ερθει απο εβδομαδα παλι Τρικαλα ελεος,γκομενα θα την πιασουμε,χαχαχα.Για το Καρδιτσης δεν ειδα καποια αναφορα στη σελιδα τους στο facebook,ακομα την Σονια εχει?Καλα θα ηταν να ειχαμε απο καποιον ντοπιο εκει μια ενημερωση για το Λαρισης και το Καρδιτσης.Αλλιως θα παρω κανενα τηλεφωνο να ρωτησω.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Στο StudioK στην Πατρα εφερε παλι την Βικτωρια,αν ερθει απο εβδομαδα παλι Τρικαλα ελεος,γκομενα θα την πιασουμε,χαχαχα.Για το Καρδιτσης δεν ειδα καποια αναφορα στη σελιδα τους στο facebook,ακομα την Σονια εχει?Καλα θα ηταν να ειχαμε απο καποιον ντοπιο εκει μια ενημερωση για το Λαρισης και το Καρδιτσης.Αλλιως θα παρω κανενα τηλεφωνο να ρωτησω.
Έστειλα μήνυμα στο φβ γιατί παραξενεύτηκαν κι εγώ και μου είπανε τελευταία μέρα η Σόνια σήμερα. Τι φάση; Λες να τους έφερε τόσο χρήμα και την κράτησαν ένα μήνα κοντά; Άντε να δούμε ποια θα έρθει. Μακάρι κάποια καινούργια. Στο Λαρίσης είδα ήτανε ανοιχτά σήμερα αλλά δεν είχα ευκαιρία να περάσω. Σύντομα...
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Έστειλα μήνυμα στο φβ γιατί παραξενεύτηκαν κι εγώ και μου είπανε τελευταία μέρα η Σόνια σήμερα. Τι φάση; Λες να τους έφερε τόσο χρήμα και την κράτησαν ένα μήνα κοντά; Άντε να δούμε ποια θα έρθει. Μακάρι κάποια καινούργια. Στο Λαρίσης είδα ήτανε ανοιχτά σήμερα αλλά δεν είχα ευκαιρία να περάσω. Σύντομα...

Σου απαντησαν στο facebook?Ειχα στειλει και εγω καποια στιγμη και απαντηση δεν ειχα παρει.Αντιθετως 3 φορες που πηρα τηλεφωνο στην Πατρα,η κυρια εκει ηταν ευγενεστατη.Μιλησαμε και για τον πολεμο,Ουκρανη και αυτη,μου ελεγε οτι εχει 2 παιδια 35 χρονων που πολεμουσαν ο ενας Χαρκοβο και ο αλλος Κιεβο.Μου ειπε να την ξαναπαρω μετα απο 2 μερες να μου πει νεα αλλα φοβομουν μηπως ακουσω τιποτα δυσαρεστα για τους γιους της και δεν πηρα,ηθελε καπου να μιλησει η κακομοιρα.Φαντασου τωρα γνωριμιες που κανω στο 5λεπτο,χαχαχαχα

Παπαρια λεφτα θα εφερε η Σονια,την ειχα ρωτησει και μου ειχε πει οτι εχει δουλεια αρκετη αλλα δεν την πολυπιστευω.Η Σαρα στο Λαρισης μου ειχε πει οτι ειναι τελειως νεκρα.Μακαρι οντως στο Καρδιτσης να φερουν καμια καινουργια και θα περιμενω πως και πως ενημερωση για Λαρισης,απο τα χειλη σου (ή και απο καπου αλλου,χαχα)κρεμομαστε.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Στο Χ συνεχίζει για τελευταία μέρα η Κριστίνα. Μακριά!!

Στο Λαρίσης επέστρεψε το μιλφακι η Ελίζα. Μαυρισμένη με τούμπανο σώμα. Πίπα χαλαρή και αισθησιακή. Ξεκινήσαμε στα τέσσερα όπου πραγματικά είναι χάρμα οφθαλμών η κωλαρα της. Καλή συμμετοχή φωνητική. Πήγαμε και ιεραποστολικά όπου έριξε και τα καυλολογα της. Μόνο για τη σωματαρα της αξίζει.

Στο Καρδίτσης πήγα νομίζοντας θα είναι κλειστό. Ανοιχτό τελικά με τις γάτες απέξω. Μαριλένα είπε η κυρία. Τη θυμόμουν από τις φωτογραφίες στο φβ και λέω καλή θα είναι. Πρόσωπο καθημερινό, ωραίο βυζί φυσικό, περίμενα κωλαρα από τις φωτο που τελικά δεν την είδα. Έκανε αρκετά καλή πίπα, ξεκίνησε από πάνω να καβαλάει όπου είχα καλή αίσθηση, μετά ιεραποστολικά μου ήρθε μια μυρωδιά ιδρώτα που με ξενέρωσε τελείως. Τη γυρίζω στα τέσσερα όπου για κάποιο λόγο δεν έκανε καλό στήσιμο. Έβαζε κάπως παράξενα τα πόδια της και ίσως λόγω δικού μου ύψους δεν μας βγήκε. Εκεί όντως δεν είδα την κωλαρα που έβλεπα στις φωτό ενώ μου εσκαγε στη μούρη μυρωδιά τσιγαριλας. Τέλος πάντων, με άφησε κάπως απογοητευμένο και ξενερωμενο η φάση. Ίσως απλά να μην ταιριάξαμε.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Αυτη εδω την εχει δοκιμασει κανενας?Τρίκαλα μόνο για 13 μέχρι 15 Μαρτίου

Λεω να την παρω αυριο τηλεφωνο να ρωτησω τιμη.Απλα δεν ξερω αν ειναι η ιδια στις φωτο.Αν ειναι η ιδια,φαινεται καλη περιπτωση εκτος ισως απο το πλαστικοποιημενο βυζι της.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Αυτη εδω την εχει δοκιμασει κανενας?Τρίκαλα μόνο για 13 μέχρι 15 Μαρτίου

Λεω να την παρω αυριο τηλεφωνο να ρωτησω τιμη.Απλα δεν ξερω αν ειναι η ιδια στις φωτο.Αν ειναι η ιδια,φαινεται καλη περιπτωση εκτος ισως απο το πλαστικοποιημενο βυζι της.
Είχε ξανά έρθει αυτήν κατά καιρούς. Εχει βάση στη Θεσσαλονίκη. Θυμάμαι κάποιους που είχανε πει ότι είναι λίγο ξεπετα η συγκεκριμένη. Νομίζω 100 ευρώ όλα μέσα. Στις φωτογραφίες πάντως μια χαρά φαίνεται.
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Το βυζι της αγγιζει τα ορια της αηδιας ετσι φουσκωμενο και καραψευτικο που δειχνει αλλα γενικα η κοπελα οντως δειχνει πολυ δυνατη.100€ ολα μεσα ειναι μια σχετικα καλη τιμη.Θα ενημερωσω αυριο που θα της τηλεφωνησω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom