Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 834K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
πηγα να φαω Βικτωρια στο Καρδιτσης το βρηκα κλειστο,μετα ειδα φεις ξανα-ερχεται η μιλφαρα Στεφανια ,(11/11) οποτε μαλλον ετυχα στην αλλαγη κοπελας...τεσπα βουρ Αναστασιας,Ελιζα μιλφαρα μαυρισμενη με πολυ ωραιο σωμα ,ωραιο κωλο κ ολοστρογγυλα σφιχτα βυζομπαλα (μαλλον σιλικονουχα),αλλα καλα για χουφτωμα..με μενα ομως μεσα στο δωμα καθαρα τυπικη κ διακπαιρεωτικη σε πολυ αυστηρα πλαισια με κεκαλυμενα ιχνη βιασυνης (οπως διεκρινα),δεν εδεσε το γλυκο,ισως θεμα χημειας,ισως κατι αλλο,τεσπα καλη για το παλμαρε,αλλα παμε για αλλα.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
Επιτέλους νέα κοπέλα στης Αναστασίας!! Φίλε Άλεξ δε την πρόλαβες τη Βαρβάρα. Ωστόσο, έχουμε δυνατό μιλφακι, ξανθό με ωραίο σώμα ονόματι Ελίζα. Αργη και αισθησιακή πίπα με στήσιμο για φουλ χουφτωμα. Εγλειψα φουλ τα καλοσχηματισμένα βυζιά της και ξεκίνησε εκείνη από πάνω. Πολύ δυνατά καθίσματα και καυλιαρικες φωνές. Μετά ιεραποστολικό όπου ανέβασα κι εγώ ρυθμούς και το τέλος ήρθε με δυνατό doggy. Δε ξέρω αν είναι ο ενθουσιασμός που είδα νέο αίμα στης Αναστασίας αλλά πιστεύω αξίζει φουλ η Ελίζα.

Μετά δοκίμασα και μια τη Λένα στο Καρδίτσης μιας και μου άρεσαν πολύ οι φωτογραφίες της. Η κοπέλα είναι γλυκιά φουλ με μια καυλιαρικη φωνή. Μικρά βυζάκια, ωραία κωλαρα. Όταν βγήκε βέβαια στο σαλόνι την έκανα για άλογο γιατί έμοιαζε πανύψηλη. Όταν μπήκε στο δωμάτιο κατέβηκε από τις τακουνες κι έμεινε σχεδόν η μισή. Πήγαμε ιεραποστολικά και άντεχε σε δυνατούς ρυθμούς. Το πρόσωπο της σε καλεί να τη φιλήσεις όπως σε κοιτάει. Αρνητικό ήτανε το ότι κουνούσε κάπως παράξενα το κεφάλι της ή μάλλον όλο το σώμα της ακολουθώντας το ρυθμο μου. Είχε κάτι το κωμικό η φάση αλλά σε καμία περίπτωση δε σε ξενερώνει. Έπειτα στα τέσσερα όπου η θέα σε κάνει να προσπαθείς να μη χυσεις πρόωρα. Μεγάλο ναι και στη Λένα. Αυτά.
Δε το ειδα το μυνημα σου.
πηγα με σκοπο να βρω τη Βαρβαρα, αλλα βρηκα τη ξανθια Ελιζα
ωραιο σωμα και ωραια κωλαρα αλλα η τυπισσα δεν ειναι για τα γουστα μου
ξερει να σε καυλωσει καλα, αλλα παραμενει τυπικη-επαγγελματικη.
προφανως και Νικολετα ειναι 1 και αλλη καμια, αλλα αυτη παραειναι by the book για τα γουστα μου :)
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Την καλησπέρα μου. Μέτρια πράγματα στη σημερινή βόλτα. Περνάω γυρνώντας από δουλειά από το Χ μιας και ήταν στο δρόμο μου. Ισπανίδα ακούω, καλή στη δουλειά ακούω λέω φύγε όπως είσαι. Οι φόβοι επιβεβαιώθηκαν. Η Ισπανίδα είναι η ίδια από τον Οκτώβριο. Χάλια.

Απόγευμα περνάω κλασσικά από Λαρίσης/Αναστασίας. Έχει επανέλθει η Βαρβάρα. Τα γνωστά, δε χρειάζεται να επεκταθω. Έχω παρατηρήσει ότι μου ρίχνει το μέσο όρο διάρκειας αυτή η γυναίκα όταν στήνεται στα τέσσερα.

Πάμε και στης Καρδίτσης με Σίλβια στις επάλξεις. Καταρχάς καμία σχέση με τις φωτογραφίες του fb/insta. Δε νομίζω να είναι καν η ίδια κοπέλα ή αν όντως είναι έχουν περάσει τουλάχιστον δέκα χρόνια από πάνω της. Παρά ταύτα... Συμπαθητικό στοματικό με απόπειρες deep throat, στήνεται ωραία για φουλ χουφτωμα. Έχει οκ βυζιά κάπως πεσμένα αλλά όχι κάτι τραγικό και δυνατό κωλο. Ξεκίνησα ιεραποστολικά όπου βγάζει ωραίες φωνές, καυλιαρικες και δέχεται δυνατούς ρυθμούς. Την πήγα και στα τέσσερα όπου παρέδωσα. Δεν είναι κάτι το αξέχαστο αλλά αξίζει μιαν επίσκεψη.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Δύο κοπέλες στο Καρδίτσης. Εδοκιμασθησαν κι οι δυο. Πρώτη η Φωτεινή. Μέτρια πράγματα. Καθημερινό πρόσωπο, όχι κάτι που μένει από σώμα: λεπτή με μικρά βυζιά. Παραδόξως δεν έβγαλε σουτιέν. Δεν έδωσα σημασία. Στοματικό κάπως αδιάφορο με έμφαση στο κεφάλι. Με καβάλησε κλέβοντας φουλ, δεν έκανε καθίσματα, περισσότερο τριβόταν πάνω μου παρά καβαλουσε. Στο ιεραποστολικό έβαζε κόφτη με τα χέρια της και βάζοντας κάπως άκομψα τα πόδια της να κόβει τη φουλ διείσδυση. Ήρθε κάπως ξενερωτα το τέλος.

Μετά πέρασε η Νικόλ. Ωραίο πρόσωπο, έβγαζε μια γλυκια καύλα. Δε μιλάει ελληνικά καθόλου. Στοματικό δυνατό και επίμονο. Δυστυχώς τα ίδια με Φωτεινή στον αγώνα. Δεν έκανε καλά καθίσματα, στα τέσσερα το στήσιμο της δε με βόλευε καθόλου τόσο που τη γύρισα σε ιεραποστολικό. Κι εκεί ένιωσα πως δεν ήθελε και απέφευγε τεχνηέντως να με αφήσει να ανεβάσω Ρυθμό. Παρά ταύτα είχε καλή συμμετοχή με φωνές ωραίες και με μια δυσκολία παραπάνω με τελείωσε κι αυτή. Καμία σχέση πάντως με τη Βικτώρια πριν μερικές βδομάδες που πραγματικά μου θύμιζε call girl.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Νεφέλη λέει στης Καρδίτσης. Θυμόμουν μια Νεφέλη που είχε έρθει με τη μιλφαρα την Αγάπη πριν κάνα μήνα. Λέω καλή θα είναι. Βλέποντας την δε θυμόμουν αν ήταν η ίδια. Πάντως μετριοτατη εμφάνιση, φυσικό μέτριο βυζί, μικρός κωλος, τίποτα αξιομνημόνευτο. Το χειρότερο όμως ήτανε μετά την ικανοποιητική της πίπα. Της λέω ξεκίνα εσύ από πάνω. Όχι λέει. Εκεί κατάλαβα ότι βαριοταν. Ας είναι λέω. Την πάω ιεραποστολικά Η τύπισσα δεν έβγαλε άχνα, έμεινε τελείως αμέτοχη όχι μόνον ως προς τη φωνητική συμμετοχή αλλά και γενικά. Δεν κουνιόταν καν. Δε ξέρω αν ξαφνικά έγινα τοσο χάλια στο γαμησι ή αν η κοπέλα γενικά δεν κάνει και δεν έχει όρεξη για τη δουλειά που επέλεξε. Μείνετε μακριά εκτός αν έχετε νεκροφιλικα φετίχ... Αναστασίας στη Λαρίσης κλειστό δυστυχώς.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Θύμησες μας για την Νικολέτα, σε παρακαλώ! :)
Τσεχα,ψηλη γυναικαρα, με βυζαρες,ομορφο προσωπο,δυνατο σκαρι γενικα κ αψογη σε υπηρεσιες.

Στο καρδιτσης εχει την Λενα,25 αρα πιτσιρικα ,ελαφρως νταρντανε,με 2 αρακι σφιχτα βυζακια κ δυνατη κωλαρα,προσωπο αλλης εποχης κατι σαν 50ς σταϊλ,καστανο μαλλι...
καλη στην πιπα,αλλα βεντουζαρει μονο σε βαλανο,δεν γλυφει φρεσκαδουρα μπαλακια,στηνεται ομως τιμια κ τον τρωει καλα κ στην αισθηση διεισδυσης την νιωθεις..γενικα,για ηρεμες καταστασεις την εκοψα,τιμια ομως κατασταση δεν κλαις επουδενι τα ευρω.
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6


Τσεχα,ψηλη γυναικαρα, με βυζαρες,ομορφο προσωπο,δυνατο σκαρι γενικα κ αψογη σε υπηρεσιες.

Στο καρδιτσης κλπ...
μπορει καποιος να μας κατατοπισει με την περιοχη
που βρισκονται οι οικοι?
θα ειμαι στην πολη για μια βδομαδα για επαγελλματικους λογους
 

Giorgio83

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
14
Like
24
Πόντοι
0
μπορει καποιος να μας κατατοπισει με την περιοχη
που βρισκονται οι οικοι?
θα ειμαι στην πολη για μια βδομαδα για επαγελλματικους λογους
Xstudio 4ο χλμ. Τρικάλων – Καλαμπάκας στο δεξί χέρι

5ο χλμ. Τρικάλων-Λάρισας στο αριστερό χέρι δίπλα από ένα κινέζικο

Τρικάλων-Καρδίτσης στο αριστερό χέρι λίγο πρίν φτάσεις στο ΚΤΕΛ
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Δεύτερο πέρασμα με τη Βικτώρια! Απίστευτη καύλα!! Αρχίζει και με κάνει να γουστάρω τις μικροκαμωμένες κοπέλες. Πίπα τρομερή με γρήγορο ρυθμο και με επιμονή. Είναι ανελέητη όταν καβαλάει, κάνει τρομερά καθίσματα και σχεδόν με μίσος. Στα τέσσερα στήνεται και σπρώχνει καυλωμένη. Αλλά το αποκορύφωμα είναι σε ιεραποστολικό... Με κοιτούσε συνέχεια στα μάτια και στο τέλος μου έκανε το γνωστό σφίξιμο - παγιεδευμα με το σώμα της μέχρι να τελειώσω. Υπηρεσίες call girl σχεδόν.

Αναστασίας συνεχίζει η Νικολέτα που φοράει και κάτι μαύρα τώρα στα πόδια και είναι πιο καυλιάρα. Μου είπε μέχρι Τρίτη θα είναι, μετά έρχεται η Ελίζα και μετά Βαρβάρα. Τα γνωστά...(με ότι καλό και κακό συνεπάγεται αυτό)
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
Δεύτερο πέρασμα με τη Βικτώρια! Απίστευτη καύλα!! Αρχίζει και με κάνει να γουστάρω τις μικροκαμωμένες κοπέλες. Πίπα τρομερή με γρήγορο ρυθμο και με επιμονή. Είναι ανελέητη όταν καβαλάει, κάνει τρομερά καθίσματα και σχεδόν με μίσος. Στα τέσσερα στήνεται και σπρώχνει καυλωμένη. Αλλά το αποκορύφωμα είναι σε ιεραποστολικό... Με κοιτούσε συνέχεια στα μάτια και στο τέλος μου έκανε το γνωστό σφίξιμο - παγιεδευμα με το σώμα της μέχρι να τελειώσω. Υπηρεσίες call girl σχεδόν.

Αναστασίας συνεχίζει η Νικολέτα που φοράει και κάτι μαύρα τώρα στα πόδια και είναι πιο καυλιάρα. Μου είπε μέχρι Τρίτη θα είναι, μετά έρχεται η Ελίζα και μετά Βαρβάρα. Τα γνωστά...(με ότι καλό και κακό συνεπάγεται αυτό)
Νομιζω πως η Βικτωρια ειναι η ιδια με αυτη στο σπιτι στη Λαμια (τη θυμαμαι απο τα γραφωμενα σου) και αν δε κανω λαθος παει και Βολο.
εναν 18-19χρονο στη Λαμια τον ειχε ξεπεταξει στο 1-1.5 λεπτο:buck2: Βγαζει πολυ καυλα η τυπισσα, και σου λεει να τη σπασεις :cheesy::cheesy:

η Νικολετα ειναι πολυ διαφορετικη, μια κατηγορια μονη της! :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Giorgio83

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
14
Like
24
Πόντοι
0
ερο πέρασμα με τη Βικτώρια! Απίστευτη καύλα!! Αρχίζει και με κάνει να γουστάρω τις μικροκαμωμένες κοπέλες. Πίπα τρομερή με γρήγορο ρυθμο και με επιμονή. Είναι ανελέητη όταν καβαλάει, κάνει τρομερά καθίσματα και σχεδόν με μίσος. Στα τέσσερα στήνεται και σπρώχνει καυλωμένη. Αλλά το αποκορύφωμα είναι σε ιεραποστολικό... Με κοιτούσε συνέχεια στα μάτια και στο τέλος μου έκανε το γνωστό σφίξιμο - παγιεδευμα με το σώμα της μέχρι να τελειώσω. Υπηρεσίες call girl σχεδόν.
Αναστασίας συνεχίζει η Νικολέτα που φοράει και κάτι μαύρα τώρα στα πόδια και είναι πιο καυλιάρα. Μου είπε μέχρι Τρίτη θα είναι, μετά έρχεται η Ελίζα και μετά Βαρβάρα. Τα γνωστά...(με ότι καλό και κακό συνεπάγεται αυτό)

Δεύτερο πέρασμα με τη Βικτώρια! Απίστευτη καύλα!! Αρχίζει και με κάνει να γουστάρω τις μικροκαμωμένες κοπέλες. Πίπα τρομερή με γρήγορο ρυθμο και με επιμονή. Είναι ανελέητη όταν καβαλάει, κάνει τρομερά καθίσματα και σχεδόν με μίσος. Στα τέσσερα στήνεται και σπρώχνει καυλωμένη. Αλλά το αποκορύφωμα είναι σε ιεραποστολικό... Με κοιτούσε συνέχεια στα μάτια και στο τέλος μου έκανε το γνωστό σφίξιμο - παγιεδευμα με το σώμα της μέχρι να τελειώσω. Υπηρεσίες call girl σχεδόν.

Αναστασίας συνεχίζει η Νικολέτα που φοράει και κάτι μαύρα τώρα στα πόδια και είναι πιο καυλιάρα. Μου είπε μέχρι Τρίτη θα είναι, μετά έρχεται η Ελίζα και μετά Βαρβάρα. Τα γνωστά...(με ότι καλό και κακό συνεπάγεται αυτό)
Μύστη, η βικτώρια κάνει ελεύθερο στοματικό;
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
ερο πέρασμα με τη Βικτώρια! Απίστευτη καύλα!! Αρχίζει και με κάνει να γουστάρω τις μικροκαμωμένες κοπέλες. Πίπα τρομερή με γρήγορο ρυθμο και με επιμονή. Είναι ανελέητη όταν καβαλάει, κάνει τρομερά καθίσματα και σχεδόν με μίσος. Στα τέσσερα στήνεται και σπρώχνει καυλωμένη. Αλλά το αποκορύφωμα είναι σε ιεραποστολικό... Με κοιτούσε συνέχεια στα μάτια και στο τέλος μου έκανε το γνωστό σφίξιμο - παγιεδευμα με το σώμα της μέχρι να τελειώσω. Υπηρεσίες call girl σχεδόν.



Μύστη, η βικτώρια κάνει ελεύθερο στοματικό;
Ναι φίλε μου. Στα πενήντα ευρώ. Αλλά επειδή από 30 σε 50 είναι αρκετα λεφτά, να σου πω πως το στοματικό της και με προφύλαξη είναι τρομερό. Ξέρει απόλυτα τι κάνει!
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
Ξανθια Ελιζα στης Αναστασιας, ωραιος κωλος και βυζια (δε ταιριαξα μαζι της τη 1η φορα και δε ξαναπερασα).
Καρδιτσης ειχα χρονια να παω και εκανα μια σταση φευγοντας.
Μελαχρινη Ελληνιδα (οπως με ειπε), ονομα δε θυμαμαι.
μικρο κωλαρακι και καλο βυζι (το τελειο συνολο σα να λεμε), εχει τατου στο μπρατσο.
χωροπηδαει πανω χωρις αγχος, στηνεται πολυ καλα στα 4! :fuck1::fuck1::fuck1:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Καρδιτσης:επισκεψη σε Φωτεινη,ψηλη σχετικα,ωραια 2,5 αρια σφιχτα βυζια,καστανο μαλλακι,ολιγομιλητη γενικα...καλουτσικο μπουκι μονο σε βαλανο βεντουζαρει(δυστηχως),αλλα στηνεται καλα κ τον τρωει τιμια ,αδειασε ωραια τις χριστουγεννιατικες μου μπαλες που ειχαν φουσκωσει λογω εορτων.:bigdick:τελευταιο γαμησι για το 21,καλα χριστουγεννα σε ολους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom