Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 834K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Giorgio83

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
14
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπερα ειμαι καινουργιο μελος ξερει κανεις τιμες για το Καρδιτσης και προγραμματα?επισης ζητανε ονομα και τηλεφωνο για να μπεις?
30 απλό πρόγραμμα, 40 απλό με περισσότερο χρόνο αλλά δεν είμαι σίγουρος, 50 ελεύθερο στοματικό και 69 (δεν το κάνουν όλες όμως) και 100 φούλ πρόγραμμα με πρωκτικό. Όσες δίνουν κώλο. Όνομα, τηλ, δεν είχαν ζητήσει. Τώρα αν αλλαξε κάτι, δε γνωρίζω!
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
69
Like
52
Πόντοι
0
30 απλό πρόγραμμα, 40 απλό με περισσότερο χρόνο αλλά δεν είμαι σίγουρος, 50 ελεύθερο στοματικό και 69 (δεν το κάνουν όλες όμως) και 100 φούλ πρόγραμμα με πρωκτικό. Όσες δίνουν κώλο. Όνομα, τηλ, δεν είχαν ζητήσει. Τώρα αν αλλαξε κάτι, δε γνωρίζω!
Σε ευχαριστω φιλε!!!
 

orimos38

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Κουφό σκηνικό με τη ζορζετα στο Καρδίτσης. Σκάει μέσα και πριν πει οτιδήποτε μου κάνει ένα α ευτυχώς εσύ δε μυρίζεις. Λέω σαν τι να μυρίζω; Να βρωμάς πώς το λένε απαντάει. Και αρπάζει το ένα παπούτσι μου και στη ψυχρά το μυρίζει. Α λέει μπράβο. Ούτε καν το παπούτσι βρωμάει. Χαχα είχα μείνει λίγο...και μου έλεγε μετά πως πολλοί πάνε μέσα στη μποχα και τους διώχνει. Τι να πω. Πάντως έκανε όντως πολύ δυνατο στοματικό και στα τέσσερα είχε ωραία θέα ο κωλος της. Αλλά 100 για πρωκτικό στη μισή ώρα παραπαει φρονω. Τώρα για αυτή τη βδομάδα είδα στο φβ ότι στο Καρδίτσης επιστρέφει η ξανθιά Έλενα.
Ποιες οι σελίδες τους στο fb για να προσθέσω; Έχουν και τα αλλα μαγαζάκια;
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Ποιες οι σελίδες τους στο fb για να προσθέσω; Έχουν και τα αλλα μαγαζάκια;
Το fb είναι με όνομα studiok. Τώρα ανοίξανε κι ένα λογαριασμό στο Instagram. Έχουν τρία στούντιο σε Πάτρα Τρίκαλα και Καλαμάτα κι ανεβάζουν εκεί ποιες κοπέλες έχει το καθένα. Τα άλλα δύο στούντιο εδώ Τρίκαλα δεν έχουν ηλεκτρονική παρουσία.
 

orimos38

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Το fb είναι με όνομα studiok. Τώρα ανοίξανε κι ένα λογαριασμό στο Instagram. Έχουν τρία στούντιο σε Πάτρα Τρίκαλα και Καλαμάτα κι ανεβάζουν εκεί ποιες κοπέλες έχει το καθένα. Τα άλλα δύο στούντιο εδώ Τρίκαλα δεν έχουν ηλεκτρονική παρουσία.
Ευχαριστώ :)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
να ξερετε καποιες φωτο στο φεις δεν ειναι αντιπροσωπευτικες ...πχ η Κατια-Καιτη σε σχεση με την φωτο πολυ λιγο εμοιαζε απο κοντα...σαν να ηταν μερα με νυχτα...μονο τα ματια ηταν ιδια...απο κοντα την κοβεις αλλιως την κατασταση.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
να ξερετε καποιες φωτο στο φεις δεν ειναι αντιπροσωπευτικες ...πχ η Κατια-Καιτη σε σχεση με την φωτο πολυ λιγο εμοιαζε απο κοντα...σαν να ηταν μερα με νυχτα...μονο τα ματια ηταν ιδια...απο κοντα την κοβεις αλλιως την κατασταση.
Πολύ σωστός. Απλά είναι μια, έστω επιφανειακή, ενημέρωση για το ποια κοπέλα είναι κάθε εβδομάδα διαθέσιμη. Μακάρι να το κάνανε και τα άλλα δυο.
 

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
141
Πόντοι
0
Το fb είναι με όνομα studiok. Τώρα ανοίξανε κι ένα λογαριασμό στο Instagram. Έχουν τρία στούντιο σε Πάτρα Τρίκαλα και Καλαμάτα κι ανεβάζουν εκεί ποιες κοπέλες έχει το καθένα. Τα άλλα δύο στούντιο εδώ Τρίκαλα δεν έχουν ηλεκτρονική παρουσία.
Εγώ δεν το εντόπισα πάντως! :/
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Λοιπόν το Χ σε ελεύθερη πτώση. Μετά την Ισπανίδα έφερε μια τύπισσα ελαφρώς καλύτερη αλλά όχι στο επίπεδο που συνηθίζει. Μαύρα μαλλιά, μέτριο σώμα με αρκετά καλό στήθος και σχετικά καλό κωλο αλλά και ταλαιπωρημένο πρόσωπο. Πολλά μη και μη, δε με άφησε να δώσω γκάζι ότι και καλά είμαι πολύ μεγάλος οριζοντίως! Σιγά μην είμαι και ο Ρόκο σιφρεντι... Βυζί δεν άφηνε να ρουφήξω για κάποιο λόγο... Μύριζε ολόκληρη τσιγάρο και περίμενε απλά να τελειώσει το μαρτύριο! Μεγάλη ηλικιακά, το τελείως ντεκαβλε της υπόθεσης ήτανε η φωνή που παρέπεμπε σε τσατσά με τσιγαροβηχα. Βγαίνοντας και κλαίγοντας τα λεφτά μου ρώτησα πότε θα μας κάνει την τιμή να επιστρέψει η Σίλβι η Ιταλίδα και η τσατσά μου λέει προς Χριστούγεννα...καλά κρασα.

Πέρασα μια και από της Αναστασίας. Βαρβάρα σταθερά στις επάλξεις και δυνατή όπως πάντα. Θα κάτσει μέχρι 2 Νοέμβρη. Μακάρι να ήτανε πολλές κοπέλες του χώρου σαν αυτή και την Νικολέτα αλλά...τόσες φορές έχω πάει από το καλοκαίρι στο μαγαζί και κάθε φορά έβλεπα μια από τις δύο. Μόνο μια φορά πέτυχα άλλη κοπέλα. Τι γίνεται; Υπολειτουργεί; Πλέον έχει ανέβει αρκετά στα μάτια μου της Καρδίτσης που και αλλάζει σταθερά κοπέλες και μας ενημερώνει μέσω της σελίδας του. Αυτά.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
καθυστερημενο περασμα απο Καρδιτσης,οπου εδοκιμασθη η Αγαπη,δυνατο μιλφ στυλ brazzers,με τις βυζαρες της,την κωλαρα της κ το ωραιο μαλλακι καρρε.Προστυχο στυλακι καυλερο,πολυ καλη μεσα στο δωματιο με ωραια καθισματα πανω στον μπουθτζον,κανα 5 λεπτον αντεξα μετα :wanker: εχυσα

Για οποιον ενδιαφερεται η χοτ βιλα την προηγουμενη εβδομαδα ηταν ανοιχτη με Ναταλια το γνωστο μιλφ στις επαλξεις.Λογικα ακομη αυτην θα εχει...
 

christaras78

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2018
Μηνύματα
7
Like
7
Πόντοι
0
Πέρασμα από της Αναστασίας!
Η Βαρβάρα το τιμάει και με το παραπάνω το 30ρη χωρίς βιασύνες !
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Επιτέλους νέα κοπέλα στης Αναστασίας!! Φίλε Άλεξ δε την πρόλαβες τη Βαρβάρα. Ωστόσο, έχουμε δυνατό μιλφακι, ξανθό με ωραίο σώμα ονόματι Ελίζα. Αργη και αισθησιακή πίπα με στήσιμο για φουλ χουφτωμα. Εγλειψα φουλ τα καλοσχηματισμένα βυζιά της και ξεκίνησε εκείνη από πάνω. Πολύ δυνατά καθίσματα και καυλιαρικες φωνές. Μετά ιεραποστολικό όπου ανέβασα κι εγώ ρυθμούς και το τέλος ήρθε με δυνατό doggy. Δε ξέρω αν είναι ο ενθουσιασμός που είδα νέο αίμα στης Αναστασίας αλλά πιστεύω αξίζει φουλ η Ελίζα.

Μετά δοκίμασα και μια τη Λένα στο Καρδίτσης μιας και μου άρεσαν πολύ οι φωτογραφίες της. Η κοπέλα είναι γλυκιά φουλ με μια καυλιαρικη φωνή. Μικρά βυζάκια, ωραία κωλαρα. Όταν βγήκε βέβαια στο σαλόνι την έκανα για άλογο γιατί έμοιαζε πανύψηλη. Όταν μπήκε στο δωμάτιο κατέβηκε από τις τακουνες κι έμεινε σχεδόν η μισή. Πήγαμε ιεραποστολικά και άντεχε σε δυνατούς ρυθμούς. Το πρόσωπο της σε καλεί να τη φιλήσεις όπως σε κοιτάει. Αρνητικό ήτανε το ότι κουνούσε κάπως παράξενα το κεφάλι της ή μάλλον όλο το σώμα της ακολουθώντας το ρυθμο μου. Είχε κάτι το κωμικό η φάση αλλά σε καμία περίπτωση δε σε ξενερώνει. Έπειτα στα τέσσερα όπου η θέα σε κάνει να προσπαθείς να μη χυσεις πρόωρα. Μεγάλο ναι και στη Λένα. Αυτά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Συναγωνιστές Τρικάλων,
Το στριπτηζαδικο στην κεντρική πλατεία λειτουργεί η είναι κλειστό;
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Συναγωνιστές Τρικάλων,
Το στριπτηζαδικο στην κεντρική πλατεία λειτουργεί η είναι κλειστό;
Καλησπέρα!! Ναι λειτουργεί κανονικά. Εκτός Κυριακής. Από 10.30. τώρα για το τι ποιότητα θα συναντήσεις δε μπορώ να σου πω με βεβαιότητα. Τελευταία φορά πήγα τον προηγούμενο Σεπτέμβρη και υπήρχε μια Ουκρανίδα Βερόνικα που με ξεπαραδιασε γιατί κάθε φορά που τελείωνε το χορό έλεγε θες κι άλλο κι εγώ σα χαμένος απαντούσα ναι! Πολύ όμορφη και με τρομερά βυζιά. Και και μια ξανθούλα Ελληνίδα φοιτήτρια επίσης όμορφη. Φαντάζομαι θα δουλεύουν ακόμα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Καλησπέρα!! Ναι λειτουργεί κανονικά. Εκτός Κυριακής. Από 10.30. τώρα για το τι ποιότητα θα συναντήσεις δε μπορώ να σου πω με βεβαιότητα. Τελευταία φορά πήγα τον προηγούμενο Σεπτέμβρη και υπήρχε μια Ουκρανίδα Βερόνικα που με ξεπαραδιασε γιατί κάθε φορά που τελείωνε το χορό έλεγε θες κι άλλο κι εγώ σα χαμένος απαντούσα ναι! Πολύ όμορφη και με τρομερά βυζιά. Και και μια ξανθούλα Ελληνίδα φοιτήτρια επίσης όμορφη. Φαντάζομαι θα δουλεύουν ακόμα.
Με εντυπωσιάζει ιδιαίτερα που είναι σε τόσο κεντρικό σημείο ενώ γενικώς κωλομπαρα και στριπτιζαδικα είναι σε πιο απόμερα σημεία σε άλλες πόλεις...τα Τρίκαλα σπάνε το κατεστημενο:happy:?
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Με εντυπωσιάζει ιδιαίτερα που είναι σε τόσο κεντρικό σημείο ενώ γενικώς κωλομπαρα και στριπτιζαδικα είναι σε πιο απόμερα σημεία σε άλλες πόλεις...τα Τρίκαλα σπάνε το κατεστημενο:happy:?
Πραγματικά! Πας κεντρική πλατεία και βλέπεις τη φωτεινή επιγραφή να δεσπόζει. Πάντως αν το επισκεφτείς και δε σου κάνει κόπο ρίξε μιαν ενημέρωση για το ρόστερ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.895
Πόντοι
9.297
Πραγματικά! Πας κεντρική πλατεία και βλέπεις τη φωτεινή επιγραφή να δεσπόζει. Πάντως αν το επισκεφτείς και δε σου κάνει κόπο ρίξε μιαν ενημέρωση για το ρόστερ.
Ελήφθη..(γκρ)οβερ!
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
236
Κριτικές
8
Like
1.625
Πόντοι
481
Τι τρελό, γκαυλιαρικο μωρό μας έσκασε στο Καρδίτσης;;;; ξανθιά με μακριά μαλλιά και τρομερά γλυκό πρόσωπο!! Ματαρες να είσαι όλη την ώρα σε ιεραποστολικό. Μου τραβησε ένα στοματικό με ένταση και δυνατό ανεβοκατεβασμα του κεφαλιού. Πολύ σάλιο και κακό. Περνάει από πάνω, στηρίχτηκε στα πόδια της και έδωσε τόση ένταση στα καθίσματα της που λέω θα με σπάσει το εργαλείο άμα πάει λίγο στραβά. Στα τέσσερα δεν έχει κωλαρα αλλά είναι επίσης τρομερή σε στήσιμο και κοιτάει φουλ από τον καθρέφτη. Το αποκορύφωμα στο ιεραποστολικό όπου με πίεζε πιο δυνατά μέσα της και στο τέλος με έσφιξε με τα πόδια της μέχρι να μη μείνει τίποτα. Δεν έχω λόγια. Βικτώρια και τα μυαλά στα μπλέντερ. Επειδή μου άρεσε στο σαλόνι ζήτησα λίγο παραπάνω χρόνο με 40 ευρώ. Να σημειώσω δε μιλάει και πολύ ελληνικά αλλά είχε κι αυτό το γέλιο του.

Πρώτα είχα περάσει για δεύτερη φορά από της Αναστασίας όπου συνεχίζει η καλή και δυνατή στον αγώνα Ελίζα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom