Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 743K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
φυλής 40 χθες το πρωί δούλευε αυτή που ήταν παλιά απόγευμα, με πρωκτικό. ωραίο σχετικά μωρό, αλλά δεν αφήνει να χαρείς το πρωκτικό μια και παίρνει άβολη στάση για να μην μπαίνει όλο μέσα. δεν αξίζει δεύτερη φορά επίσκεψη.
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
φυλής 40 χθες το πρωί δούλευε αυτή που ήταν παλιά απόγευμα, με πρωκτικό. ωραίο σχετικά μωρό, αλλά δεν αφήνει να χαρείς το πρωκτικό μια και παίρνει άβολη στάση για να μην μπαίνει όλο μέσα. δεν αξίζει δεύτερη φορά επίσκεψη.

Την Αλίνα λες? :think:
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Την Αλίνα θα λέει, πάντως μεταξύ Αλίνας και Τζούλης, επικρατεί άνετα
η Τζούλη έστω και με το 50-άρικο, γιατί έχει ΚΟΛΟ ΠΡΟΤΥΠΟ  :rockon:

Καλό και το Αλινάκι συμπαθητικό και  φιλότιμο κοριτσάκι.
 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Χθές βράδυ, Λεωνιδίου 28, Μεταξουργείο, στο ισόγειο, βραδινή βάρδια, μετά της 11, είχε κουλούρι με 20 ευρώ, 15 το απλό. Η κοπέλα δεν ήταν κάτι το τρελό, αλλά τρωγόταν. Να πώ την αλήθεια δεν την πήρα, γιατί δεν μου έκανε κλίκ, πάντως μπορεί αύριο, μεθαύριο να μου έρθει, οπότε και θα πάω, σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς ακουλουρίας που περνάμε.
Όσοι πιστοί προσέλθεται, προσωπικά δεν βρήκα κάτι άλλο από κουλο΄ρι όσο και αν έψαξα.

Μπας και ήταν η Μάρθα, μια ψηλή ξανθιά;
 

johny_car

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά, σας παρακολουθώ καιρό και θα ηθέλα να μου προτείνετε κάποιο μπουρδέλο που να κάνει πρωκτικό αλλά να μη κλάψω και τα λεφτά μου!! Ενδιαφέρομαι για αύριο, πρωινή βάρδια!! Όποιος θέλει ας μου απαντήσει και σε prive!!
Ευχαριστώ!
 

priopas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Χθές βράδυ, Λεωνιδίου 28, Μεταξουργείο, στο ισόγειο, βραδινή βάρδια, μετά της 11, είχε κουλούρι με 20 ευρώ, 15 το απλό. Η κοπέλα δεν ήταν κάτι το τρελό, αλλά τρωγόταν. Να πώ την αλήθεια δεν την πήρα, γιατί δεν μου έκανε κλίκ, πάντως μπορεί αύριο, μεθαύριο να μου έρθει, οπότε και θα πάω, σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς ακουλουρίας που περνάμε.
Όσοι πιστοί προσέλθεται, προσωπικά δεν βρήκα κάτι άλλο από κουλο΄ρι όσο και αν έψαξα.
Πολυ ψυχρη και βιαστικη νομιζω. Ανοστο το κουλουρι.
 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Λοιπόν, αγαπητοί συμπολεμιστές, να αναφέρω ότι πριν λίγο πήρα την τύπισσα στο μαγαζί της Λεωνίδου 28.

Η κοπέλα έχει πολύ ωραίο σώμα και όντως δίνει κωλαράκι με 20 ευρώ. Είναι από την Ρουμανία, όνομα δεν ρώτησα. Βιαστική δεν ήταν καθόλου και όχι μόνο μαζί μου αλλά και με όλους τους άλλους μιας και στο κάθε δωμάτιο καθόταν τουλάχιστον κανά 10λεπτο και βάλε (περίμενα να πάρω σειρά και πριν μπω στο δωμάτιο ήμουν στο χωλ κανά 20λεπτο μιας και περίμεναν και άλλοι πριν από εμένα). Εκτός αυτού μια χαρά ευγενική είναι, προσωπικά δεν μου δημιούργησε κάποιο πρόβλημα.

Το μοναδικό μείον που βρήκα, ήταν η κάπως ψυχρή πίπα της αλλά ΟΚ nobody perfect :p

Εάν την πάρετε, βάλτε της ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΗΠΟΤΕ στα τέσσερα καθώς έχει - το ξαναλέω - πολύ ωραίο σώμα και ξέρει να στήνεται. Με εμένα ξεκίνησε πρωκτικό σε ιεραποστολικό στυλ αλλά της ζήτησα να γυρίσει. Τέλος, η κωλοτρυπίδα της δεν έχει ξεχειλώσει όπως π.χ. της Μάρθας.

Highly recommended!
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
288
Κριτικές
65
Like
1.114
Πόντοι
6.830
Λοιπόν, αγαπητοί συμπολεμιστές, να αναφέρω ότι πριν λίγο πήρα την τύπισσα στο μαγαζί της Λεωνίδου 28.

Η κοπέλα έχει πολύ ωραίο σώμα και όντως δίνει κωλαράκι με 20 ευρώ. Είναι από την Ρουμανία, όνομα δεν ρώτησα. Βιαστική δεν ήταν καθόλου και όχι μόνο μαζί μου αλλά και με όλους τους άλλους μιας και στο κάθε δωμάτιο καθόταν τουλάχιστον κανά 10λεπτο και βάλε (περίμενα να πάρω σειρά και πριν μπω στο δωμάτιο ήμουν στο χωλ κανά 20λεπτο μιας και περίμεναν και άλλοι πριν από εμένα). Εκτός αυτού μια χαρά ευγενική είναι, προσωπικά δεν μου δημιούργησε κάποιο πρόβλημα.

Το μοναδικό μείον που βρήκα, ήταν η κάπως ψυχρή πίπα της αλλά ΟΚ nobody perfect :p

Εάν την πάρετε, βάλτε της ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΗΠΟΤΕ στα τέσσερα καθώς έχει - το ξαναλέω - πολύ ωραίο σώμα και ξέρει να στήνεται. Με εμένα ξεκίνησε πρωκτικό σε ιεραποστολικό στυλ αλλά της ζήτησα να γυρίσει. Τέλος, η κωλοτρυπίδα της δεν έχει ξεχειλώσει όπως π.χ. της Μάρθας.

Highly recommended!
Είναι η Γιουλη που δουλευει καιρο στο Μεταξουργειο, παλιοτερα στο μπουρδελο της Κεραμεικου 13.Η κωλοτρυπιδα της ειναι στενη η πιπα δεν υπαρχει και ειναι σαν να γαμας επιπλο αφου δεν βγαζει αχνα.Συστηνεται το πολυ για μια-δυο φορες.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα, "σύναθλητές"!!! Την Τρίτη το απόγευμα είχα μεγάλες καύλες για κουλούρι. Μία πρώτη σκέψη ήταν η Αννίτα, που τώρα τελευταία παίζει στο Έλλης. Πάω, αλλά ήταν στην πρωινή βάρδια. Συνεχίζω, μπας και βρω τίποτε άλλο. Πάω στη Διδίμου 18 στο πάνω, και τη βρίσκω εκεί. Χωρίς σκέψη, μπαίνω. Θεωρώ ότι η κοπέλα, αν και δεν έχει ωραίο σώμα και είναι λίγο "βαριά" μέσα στο δωμάτιο, στήνεται γαμάτα για να της τον καρφώσεις στο κωλαράκι. Για να μην τα πολυλογώ, δεν το ΄φχαριστήθηκα και πολύ. Ήταν αρκετά βαριεστημένη και φαινόταν και κουρασμένη. Μετά σκέφτηκα "πώς να μην είναι όταν θα της έχουν ξεσκίσει τον κώλο 40-50 φορές πριν από μένα την ίδια μέρα?". Έχω καταλήξει ότι δε θα πρέπει να παίρνουμε κοπέλες που τις βρίσκουμε να δουλεύουν διπλοβάρδιες. Είναι λογικό να είναι κουρασμένες και τελικά να κλαίμε τα λεφτά μας.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
αν είναι κουρασμένες να μην δίνουν το κουλούρι τους!!!
σκέψου όμως αν δεν έδιναν το κουλούρι τους, δεν θα τις γάμαγε κανείς.
αυτό ισχύει για τις απαράδεκτες που δίνουν κουλουράκι!!!
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
η νανα απο καλυμνου που εδινε κουλουρι  δουλευει ακομα?ξερει κανεις?
ευχαριστω
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Το κουλούρι είναι ζόρι
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Παιδες ειδα στις κριτικες για το σπιτι στην Κολωνου 27Α.
Ειναι λεει μια μιλφογρια που μεσα στο δωματιο προτεινει κουλουρι και ακαποτο παπι.
Αν καποιος φαει κουλουρι εκει ας μας πει αν ειναι φρεσκο.
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
για νανα απο καλυμνου ρε παιδια καποιος
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Παιδες ειδα στις κριτικες για το σπιτι στην Κολωνου 27Α.
Ειναι λεει μια μιλφογρια που μεσα στο δωματιο προτεινει κουλουρι και ακαποτο παπι.
Αν καποιος φαει κουλουρι εκει ας μας πει αν ειναι φρεσκο.


Τι φρέσκο να είναι απο μιλφόγρια μπαγιάτικο  και ξερό σαν παξιμάδι
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ναι. δεν ειναι γρια. ειναι σαρανταρα αλλα με πολλα χιλιομετρα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom