Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 743K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
σημερα επεζε στο μεταξι Κωλονου 32 η κοντη με τα μαυρα μαλια και τα μεγαλουτσικα βυζια  :boobies:
δεν εγινε καταθεση αν και 15€ με κολαρακι γιατι απλα δεν μου εκανε το κλικ
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Τόσο χάλια είναι αυτή τελικά?? Από υπηρεσίες τι λέει? το κωλοτρυπίδι της είναι σφιχτό ή θα νομίζω ότι γαμάω πηγάδι??  :huh:
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
7
Like
212
Πόντοι
3.983
Προχτες πηγα συγγρου 144 και απο οτι μου ειπε η τσατσα με 100  γιουρια συμπεριλαμβανεται και πρωκτικο δεν πηρα γιατι δεν μου αρεσε η κοπελα
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
παιδια σημερα εκανα μια βολτα απο το σπιτακι που ειναι λες και μπαινεις σε υπογειο(δε θυμαμαι αριθμο) στη Διδυμου και η κοπελα που δουλευε με 30ε εκανε και πρωκτικο...Ηταν μια ξανθια με ωραια βυζακια αλλα δεν αρεσε και πολυ...παντως και την εκανα.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
σε ποια βάρδια ήταν η ξανθιά που λες στην Διδύμου;
 

colonos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Απόγευμα στη Διδύμου το ξανθό... Όχι πολλά πράγματα πάντως,ούτε εγώ μπήκα.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
ANAL REPORT

Τετάρτη 30/4 , 17:30'

Αλκιβιάδου 16 (Το πρώτο από Ηπείρου). Ξανθό MILF 45+, μετρίου αναστήματος, με αξιοπρεπές σωματάκι.(Δεν είδα λεπτομέρειες για τί φόραγε ένα κομπινεζόν, αλλά πάντως δεν ήταν χοντρή. Πρόγραμμα 20 ευρώ (ακάποτο με τελείωμα, 69, ισπανικό, ελέυθερα πιασίματα).Με 5 ευρώ ακόμα παίρνετε κώλο.

Διδύμου 18 (το πάνω). Ψηλή ξανθιά 27-30 ετών , όχι χοντρή αλλά με ατσούμπαλο σώμα. (Μικρό και περιέργου σχήματος βυζί και λίγη πατσουροκοιλίτσα). Πρόγραμμα 20 ευρώ (ακάποτο , 69, ελέυθερα πιασίματα).Με 10 ευρώ ακόμα παίρνετε κώλο.
 

priopas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σημερα επεζε στο μεταξι Κωλονου 32 η κοντη με τα μαυρα μαλια και τα μεγαλουτσικα βυζια  :boobies:
δεν εγινε καταθεση αν και 15€ με κολαρακι γιατι απλα δεν μου εκανε το κλικ
[/quot
σημερα επεζε στο μεταξι Κωλονου 32 η κοντη με τα μαυρα μαλια και τα μεγαλουτσικα βυζια  :boobies:
δεν εγινε καταθεση αν και 15€ με κολαρακι γιατι απλα δεν μου εκανε το κλικ
Σε ποια βάρδια?
 

ROSIDIS78

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2005
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Στην πρωινή βάρδια η νταρντάνα Ισαβέλλα δίνει κουλούρι με 25 €
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Επέστρεψε η Ισαβέλλα ? Από όσο γνωρίζω είχε φύγει για ένα μεγάλο διάστημα.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
πριν 3 μέρες που πέρασα η Ισαβέλλα δεν ήταν. είχε μία απαράδεκτη ονόματι Χριστίνα που δεν δίνει κουλούρι.
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Παίζει τίποτα στην αγορά ή υπάρχει η απόλυτη νέκρα για κουλούρι ?

:booty:  :booty:  :booty:
 

puff

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2008
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μόνο η Ισαμπέλλα στο Ελλης παίζει, πρωινή βάρδια, εκτός αν μου ξεφεύγει κάτι.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
στην Κολοκυνθού εκεί που ήταν παλιά το Κατερινάκι, νωρίς το πρωί ίσως και βραδινή βάρδια παίζει μία Άννα που λέει ότι είναι από Βουλγαρία. κάνει ακάποτο και δίνει κουλούρι με 20 ευρώπουλα. σωματάκι μέτριο, πήρα πίπα με καπότα πάντα, όχι κάτι το ιδιαίτερο, και μετά στα 4 όπου δέχτηκε άνετα δυνατό σφυροκόπημα. είναι και λόγω του μαγαζιού για κίνκυ καταστάσεις. 
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σε αυτό το μπουρδέλλο είχα πάει κι εγώ, πρωινή βάρδια (γύρω στις 14:30), και είπε η τσατσά για κωλαράκι, με 20Ε, αλλά επειδή δεν πέρασα, με σκυλόβρισε, η καριόλα. Αυτή η τσατσά, μία ξανθιά ασχημομούρα κωλόγρια, είναι πολύ μαλακισμένη και πιεστική.
Επίσης, πέρασα από το Έλλης 3 (για Ιζαμπέλα), αλλά δεν ήταν και στη θέση της ήταν η Ναταλί, που έπαιζε σε αυτό της διδίμου. Το πρόγραμμα που είπε η τσατσά δε περιελάμβανε κουλούρι.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξέχασα να πω ότι η Ιζαμπέλα θα λείπει για 1 εβδομάδα, λόγω περιόδου. Έτσι μου είπε η τσατσά.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
στην Κολοκυνθού εκεί που ήταν παλιά το Κατερινάκι, νωρίς το πρωί ίσως και βραδινή βάρδια παίζει μία Άννα που λέει ότι είναι από Βουλγαρία. κάνει ακάποτο και δίνει κουλούρι με 20 ευρώπουλα. σωματάκι μέτριο, πήρα πίπα με καπότα πάντα, όχι κάτι το ιδιαίτερο, και μετά στα 4 όπου δέχτηκε άνετα δυνατό σφυροκόπημα. είναι και λόγω του μαγαζιού για κίνκυ καταστάσεις.
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
στην Κολοκυνθού εκεί που ήταν παλιά το Κατερινάκι, νωρίς το πρωί ίσως και βραδινή βάρδια παίζει μία Άννα που λέει ότι είναι από Βουλγαρία. κάνει ακάποτο και δίνει κουλούρι με 20 ευρώπουλα. σωματάκι μέτριο, πήρα πίπα με καπότα πάντα, όχι κάτι το ιδιαίτερο, και μετά στα 4 όπου δέχτηκε άνετα δυνατό σφυροκόπημα. είναι και λόγω του μαγαζιού για κίνκυ καταστάσεις.

Την παρασκευή το πρωί πάντος, δεν ήταν αυτή η Άννα. Ήταν μια λεπτή μαυρομάλλα (ρωσίδα την παρουσίαζε η τσατσά)...

Την έχει πάρει κανείς αυτή την Άννα ? Συνεχίζει σε αυτό το μαγαζί ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom