Νέα

Μουντομπάσκετ 2014

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

powerpack

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
771
Πόντοι
2.210
ρε τους αταλαντους τους πλαβι!! ημασταν και φαβορι παναθεμα μας.
οι ανθρωποι όπως και να το δεις είναι η μεγαλυτερη σχολη του ευρωπαικου μπασκετ

Γι αυτό και ονομάζεται η μεγάλη των πλαβι σχολη παίχτη!!!!!
Σταρ α Σερμπια..... All the way ρεεεε!!!!!! :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
τους εχουν τους λιθουανους για το χαλκινο παντως
 

madrilenos

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.488
Like
0
Πόντοι
16
αυτον τον παικταρα τον ραντουλιτσα ποτε τον εβγαλαν; απευθειας ΝΒΑ πηγε;
δεν τον ειχα ξαναδει, ο τυπος εκτός απο τεραστιος είναι απιστευτα ευκινητος και κοντρολαρισμενος.
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.137
Like
194
Πόντοι
16
αυτο το μπασκετ που παιξανε στο 3ο δεκαλεπτο οι σερβοι είναι 100% βγαλμενο μεσα απο τα κιταπια του συγχωρεμενου του Νικολιτς. Ουτε μια επιθεση δεν αφηνουν στην τυχη τους, σα να παιζουν μπασκετ 5 κομπιουτερ...

Χαλαρα ο σημερινος Τεοντοσιτς ειναι ο πιο εγκεφαλικος Τεοντοσιτς που εχω δει να παιζει.
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αυτο το μπασκετ που παιξανε στο 3ο δεκαλεπτο οι σερβοι είναι 100% βγαλμενο μεσα απο τα κιταπια του συγχωρεμενου του Νικολιτς. Ουτε μια επιθεση δεν αφηνουν στην τυχη τους, σα να παιζουν μπασκετ 5 κομπιουτερ...

Χαλαρα ο σημερινος Τεοντοσιτς ειναι ο πιο εγκεφαλικος Τεοντοσιτς που εχω δει να παιζει.
εχεις δικιο.
Προσωπικα επεσα πολυ εξω για τους βραζιλιανους.
με μια λεξη ειναι κουτοι.
 

cobr1to

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2014
Μηνύματα
305
Like
0
Πόντοι
1
Γιατί το λες αυτό? Που το στηρίζεις? Οι Βραζιλιάνοι έχουν ταλέντο, αλλά είναι πολύ άναρχη ομάδα που βασίζεται πολύ σε προσωπικές ενέργειες και στα σουτ απ' έξω(παρότι έχουν καλούς ψηλούς). Νομίζω οι Σέρβοι είναι πιο ομάδα, αν και όσο υπάρχει ο Τεόντοσιτς, πάντα υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να τα κάνει μαντάρα μόνος του..... 
κατι τετοιοι σαν και του λογου σου θα καταπιειτε την γλωσσα σας ΚΑΙ σημερα...Μιλος μεχρι θανατου.
 
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.137
Like
194
Πόντοι
16
εχεις δικιο.
Προσωπικα επεσα πολυ εξω για τους βραζιλιανους.
με μια λεξη ειναι κουτοι.
τυπε ουτε εγω το περιμενα

εγω εδινα μονο μια μικρη πιθανοτητα στους σερβους, αλλα αυτοι οχι απλα με διαψευσανε αλλα το κανανε και τσοντα το ματσακι
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Δεν το είδα το ματς τύπε αλλά εντάξει, με 43 πόντους κέρδισαν οι Αμερικάνοι. Τι άλλο να έκαναν δηλαδή;  :think:
Eντάξει στο δεύτερο ημίχρονο οι Σλοβένοι έκατσαν τελείως. Λάθη επί λαθών και ευκαιρίες για ανοιχτό γήπεδο στους Αμερικάνους, οπότε καταλαβαίνεις πως εκτοξεύτηκε η διαφορά. Είναι τεράστια, χαώδης η διαφορά των παιχτών. Απλά οι Αμερικάνοι δεν είναι ομάδα. Είναι ένα συνονθύλευμα. Κι επαναλαμβάνω, αν δεν είχαν την τεράστια διαφορά σε ψηλούς να ανανεώνουν επιθέσεις, ακόμα και με αυτή την μετριότατη Σλοβενία θα πήγαινε κοντά το σκορ μέχρι τέλους.
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
Ρούφηξε σερβική πούτσα η Brazil,μ'αρέσει που πολλοί εδώ μέσα είχαν σίγουρη τη νίκη της  :2funny:
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
κατι τετοιοι σαν και του λογου σου θα καταπιειτε την γλωσσα σας ΚΑΙ σημερα...Μιλος μεχρι θανατου.
Βλέπω πως απομόνωσες από όλα όσα έγραψα, αυτά που ήθελες για να ανοίξεις αντιπαράθεση. Ίσως θα έπρεπε να κάνεις τον κόπο να δεις που απευθύνεσαι γιατί έχω γράψει πολλά σχόλια σε μπασκετικά θέματα από τις πρώτες ημέρες αυτού του site και έχω σχολιάσει ξανά τον συγκεκριμένο παίχτη και όχι πάντα αρνητικά. Κανείς δεν αμφισβητεί το μπασκετικό ταλέντο του Τεόντοσιτς(που σήμερα ήταν όντως εξαιρετικός). Αλλά μάλλον ζητάω πολλά από κάποιον που δεν διάβασε καλά-καλά το σχόλιο που διάλεξε να σχολιάσει. Γιατί αν το διάβαζες θα έβλεπες ότι κι εγώ έβλεπα περισσότερο Σέρβους, παρά Βραζιλιάνους. Παρόλα αυτά αν ξεχνάς ότι ο Τεόντοσιτς έχει χάσει σχεδόν μόνος του όλα τα κρίσιμα-ιστορικά ματς που έχουν δώσει οι κατά καιρούς ομάδες του κι αυτό δεν πρόκειται να το σβήσουν ούτε 100 καλές εμφανίσεις.
Εν τω μεταξύ τα Γαλλάκια τους ζορίζουν τους Ισπανούς. Δεν βλέπω να αντέχουν ως το τέλος αλλά για να δούμε. Μου έχει λείψει ένας αγώνας να έχει σασπένς σε αυτό το τουρνουά. Εκτός από το Τουρκία-Αυστραλία, όλα τα άλλα ήταν πολύ ξεκάθαρα από σχετικά νωρίς.....
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
λετε να τους την κανουνε οι φρανσουαδες??
πολυ δυσκολο αλλα πολυ θα το ευχαριστηθω...
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Μπραβο στους Γαλλους :rockon: :rockon: :rockon:

Τρομερος Ερτελ
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
πουτσα η ισπανια
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
μεγαλη πουτσα οι ισπανοι...
λεμε για τους δικους μας, αλλα αυτο δεν αντεχεται με τιποτα...
να εχεις Παου, Μαρκ και Ιμπακα, τριαδα ψηλων που δεν εχει καμια ομαδα ουτε στο ΝΒΑ και να σε κερδιζει ο Γκομπερ και ο Ζελαμπαλ!!!
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.707
Πόντοι
606
την ταπα που εφαγε απο τον ντιαο θα την θυμαται για πολυ καιρο ο γκαζολ  :rockon: :rockon:
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
την ταπα που εφαγε απο τον ντιαο θα την θυμαται για πολυ καιρο ο γκαζολ  :rockon: :rockon:

αυτη απο τον Γκομπερ ετσουξε πιο πολυ... 1ον γιατι ειναι πιτσιρικας και αγνωστος και 2ον γιατι ητανε στα τελευταια λεπτα, που προσπαθουσε να παρει την ομαδα στις πλατες του...

να δουμε τι θα κανει στο ΝΒΑ ο μικρος, ειναι απο περυσι στη Γιουτα, αλλα δεν ειχε πολυ χρονο συμμετοχης...
νομιζω οτι μετα το αποψινο μπορει να ξεκιναει πενταδατος!!
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αυτη απο τον Γκομπερ ετσουξε πιο πολυ... 1ον γιατι ειναι πιτσιρικας και αγνωστος και 2ον γιατι ητανε στα τελευταια λεπτα, που προσπαθουσε να παρει την ομαδα στις πλατες του...

να δουμε τι θα κανει στο ΝΒΑ ο μικρος, ειναι απο περυσι στη Γιουτα, αλλα δεν ειχε πολυ χρονο συμμετοχης...
νομιζω οτι μετα το αποψινο μπορει να ξεκιναει πενταδατος!!
Προσπαθω να θυμηθω που ειχα δει το Γκομπερ και με ειχε ενθουσιασει.
Μαλιστα δε τον ηξερα και τον γκουγκλαρα τοτε.
Τον Αζινκα δε τον εχει παρει?
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
13K
Εμφανίσεις
150K
Απαντήσεις
1K
Εμφανίσεις
31K
Απαντήσεις
52
Εμφανίσεις
5K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom