Νέα

Μου αρεσει να παιρνω ματι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Να σου δωσω το τηλεφωνο μου, να σε βγαλω απο το κρατητηριο του αυτοφωρου....
Επισης οροφο και διαμερισμα ισως στο περιπου να μπορω να υπολογισω...μου περασε απ το μυαλο αυτο με το ραβασακι αλλα ψιλοχαζομαρα μου ακουγεται....σιγα μην ψηθει να απαντησει σε ραβασακι ασχετου.....
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
μια αλλη φορα σενα μολ κατεβαινα απο τις κυλιομενες κ απο πανω περναγε μια με κοντο φουστανακι σηκωσα το βλεμα κ ειδα την μουνοκωλαρα της με ενα ασπρο στρινγκ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μια αλλη φορα σενα μολ κατεβαινα απο τις κυλιομενες κ απο πανω περναγε μια με κοντο φουστανακι σηκωσα το βλεμα κ ειδα την μουνοκωλαρα της με ενα ασπρο στρινγκ

αυτα ειναι τα καλυτερα  :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Επισης οροφο και διαμερισμα ισως στο περιπου να μπορω να υπολογισω...μου περασε απ το μυαλο αυτο με το ραβασακι αλλα ψιλοχαζομαρα μου ακουγεται....σιγα μην ψηθει να απαντησει σε ραβασακι ασχετου.....

Ρε τυπε μην εισαι χέστης οταν την δεις απλα πηγαινε και μιλα της. Αμα θέλει θα πάτε για καφέ. Θα ξέρεις τουλαχιστον και θα ηρεμησεις
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Το οτι την αφησες να φυγει. Επρεπε να της πεις οτι δεν εχεις κατι να κανεις και αν θελει μπορεις να τη συνοδευσεις εκει που παει

Δεν επιμένω πολυ με τις γκομενες τυπε αμα μου ριξει μια φορα ακυρο την κάνω διακριτικα
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Επισης οροφο και διαμερισμα ισως στο περιπου να μπορω να υπολογισω...μου περασε απ το μυαλο αυτο με το ραβασακι αλλα ψιλοχαζομαρα μου ακουγεται....σιγα μην ψηθει να απαντησει σε ραβασακι ασχετου.....
Μια χαρα ειναι το ραβασακι. Το να φρικαρεις και να εμφανιζεσαι σαν μανιακος που την καταδιωκει ειναι μαλακια. Το ραβασακι μ ενα τηλεφωνο ευγενικα δεν νομιζω να τη χαλασει. Ισα ισα θα την κολακεψει. Τωρα αν ειναι ζωον και σηκωσει μυτη παρε ενα φλομπερ κρυψου πισω απο καμια γλαστρα και παρε το αιμα σου πισω
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Ρε τυπε μην εισαι χέστης οταν την δεις απλα πηγαινε και μιλα της. Αμα θέλει θα πάτε για καφέ. Θα ξέρεις τουλαχιστον και θα ηρεμησεις
Το θεμα ειναι πρακτικο...πως να την πετυχω στο δρομο...?Στα τοσα διαμερισματα πιο ευκολο ειναι να πετυχω το τζοκερ...!!!
Στο δρομο δεν την πετυχα ποτε...
Απ την αλλη αν και εχει ωραιο λεπτο κορμακι ,τα μουτρα μοιαζουνε κοινα,αν τη μπερδεψω με καμια αλλη εκει να δεις γελιο.... :2funny:
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Δεν επιμένω πολυ με τις γκομενες τυπε αμα μου ριξει μια φορα ακυρο την κάνω διακριτικα
Κι εγω το ιδιο πλεον. Εκτος κι αν δω αυτο που θα μου διαλυσει ολη τη φαια ουσια. Εκει κυνηγαω
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
7wv3d64r.jpg
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
Κι εγω το ιδο πλεον. Εκτος κι αν δω αυτο που θα μου διαλυσει ολη τη φαια ουσια. Εκει κυνηγαω
Και γω ειμαι μια απο τα ιδια...απλα το συγκεκριμενο με ιντριγκαρει γιατι ειναι τρελο ψωλακι και μου μοιαζει ετοιμο ζεστο φαι στο πιατο...
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Συναγωνιστες , παρολο που δεν ειμαι επαγγελματιας μπανιστιρτζης μου χει τυχει ενα φοβερο σκηνικο που δεν ξερω πως να το διαχειριστω....  :think:
Βγαινω στο μπαλκονι για τσιγαρο (ειμαι ψηλό οροφο) και στην απεναντι πολυκατοικία (αλλα σχετικα μακρυα,ο δρομος ειναι φαρδυς) ειναι ενα παραθυρο ανοιχτο,βραδυ με τα φωτα αναμενα οποτε βγαινει ενα πιπινι με την πετσετα,προφανως απο το μπανιο,την ριχνει κατω και μου γινεται το ματι λουκουμας...!!!  :new_shocked: Και παρολο που εγω σιγουρα φαινομουνα μιας και ειχα φωτα αναμενα, το μικρο (δεν ξερω αμα με ειδε) οπως ειναι τσιτσιδι αρχισει να χορευει λες και ηταν σε μπαρα... και εγω μονο που δεν την εβγαλα να την παιξω...!!!! :rockon:
Το απιστευτο ειναι οτι παρομοια σκηνικα επαναληφθηκαν τους τελευταιους μηνες?(3-4 φορες ακομα την πετυχα γυμνη να ντυνεται ή να βολοδερνει σπιτι!!) Και το κουλο ειναι οτι παρ ολο που ειναι και γαμω τα μουνακια, δεν εχω δει ποτε γκομενο να μπαινοβγαινει εκει μεσα...παντα μονη..!!!
Και σπαω το κεφαλι μου να βρω τροπο να την προσεγγισω...αλλα τι και πως να της το πω...σε πηρα ματι και θελω να σε σκισω???!!! :2funny:
Μαλλον θα παρω κανα επαγγελματικο τηλεσκοπιο να εντρυφησω στο αθλημα του μπανιστηριου ή ακομα καλυτερα κανενα drone με καμερα,οπου να μπορω να της στειλω με ραβασακι το τηλεφωνο μου.... :helpplea:
Γιατρε μηπως μενεις μποδοσακειο???
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Οχι,σε μια μεγαλη λεωφορο της πολης....
Τι σκατα ρε γμτ εχει γινει της μοδας να κυκλοφορανε ξεβρακωτες με ανοιχτες τις μπαλκονοπορτες???Νόμιζα οτι ειμασταν γειτονες!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom