Νέα

Μου αρεσει να παιρνω ματι...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dopamina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
σε εκδρομη λυκειου στο πισω καθισμα γαλαρια ενας φασωνοταν με μια αλλη καυτη του επαιζε μαλακια

ειχαν βαλει κ ενα μπουφαν απο πανω για να μην φαινεται

εγω καθομουν 2 θεσεις πιο διπλα στο παραθυρο στο τελος θυμαμαι εχυσε στην μπλουζα του αυτος κ ξενερωσε
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Οχι,ειναι αρκετα μακρυα για να μ ακουσει.... :headbang:
Το να πας και να χτυπησεις κουδουνια ειναι πεσιμο και εχει ρισκο. Να τσεκαρεις ποτε βγαινει και να κανεις πεσιμο σε στυλακι ευγενικο σε κανα σουπερ μαρκετ κλπ ειναι το ιδανικοτερο, στυλ: μηπως μενετε εκει; Ειμαι γειτονας και σας εχω προςεξει..Οποτε τρωει και τη φλασια της οτι ισως εχεις δει τα νουμερα που κανει, λες εμμεσα οτι ου τραβηξε τη προσοχη  και ή στα κοβει ή τη φωναζεις για καφε, ταβλι, κλπ οποτε λυνεται κι ο γορδιος δεσμος
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Το να πας και να χτυπησεις κουδουνια ειναι πεσιμο και εχει ρισκο. Να τσεκαρεις ποτε βγαινει και να κανεις πεσιμο σε στυλακι ευγενικο σε κανα σουπερ μαρκετ κλπ ειναι το ιδανικοτερο, στυλ: μηπως μενετε εκει; Ειμαι γειτονας και σας εχω προςεξει..Οποτε τρωει και τη φλασια της οτι ισως εχεις δει τα νουμερα που κανει, λες εμμεσα οτι ου τραβηξε τη προσοχη  και ή στα κοβει ή τη φωναζεις για καφε, ταβλι, κλπ οποτε λυνεται κι ο γορδιος δεσμος

τυπε εγω λεω να την βρέξει με το νερο αμα περάσει απο κάτω του και μετα να της πει συγγνωμη και να πιάσουν κουβεντα  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
παιδια τα σκηνικα που περιγραφω ειναι περα για περα αληθινα
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
τυπε εγω λεω να την βρέξει με το νερο αμα περάσει απο κάτω του και μετα να της πει συγγνωμη και να πιάσουν κουβεντα  :grin:
Αν ειναι να περιμενει ποτε θα περασει για να τη βρεξει το πιθανοτερο ειναι να δει στο μεταξυ  να τη γαμαει κανενας πακιστανος.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αν ειναι να περιμενει ποτε θα περασει για να τη βρεξει το πιθανοτερο ειναι να δει στο μεταξυ  να τη γαμαει κανενας πακιστανος.

Ουτως ή αλλως σιγουρη δεν την έχει

ας παει να της μιλησει ας της πει οτι του έρθει στο κεφάλι καποια στιγμη θα αποκτησει σειρα η κουβεντα δε μπορει
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Ουτως ή αλλως σιγουρη δεν την έχει
Αυτο ειν το μονο σιγουρο..αν μπορει να υπολογισει οροφο και διαμερισμα μπορει να κανει καταδρομικη και να αφησει σημειωμα κατω απ τη πορτα της : μενω απεναντι, τον εχω αποφλοιωσει για παρτυ σου. Αν θελεις να το δεις λαιβ βγαλε το ροζακι που ειχες τις προαλλες πανω στο σκουποξυλο, θα εμφανιστω πισω απ τις περικοκλαδες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ε νταξει καλυτερα να μη γινει γελοιος μπας και φάει. Εγω θυμαμαι πολυ παλιά οταν ημουν φοιτητης λέω σε μια γεια σου τι κανεις? λεει καλα εσυ? γνωριζομαστε? λεω οχι αλλα με λενε .... λεει χάρηκα αλλα πρέπει να φυγω ε και εφυγε. Αυτη δεν ψηνοτανε ρε φιλε αμα ψηνοτανε θα καθοταν να κανει κουβεντα.

Σε αυτη μπορει να την δει καμια μερα και να της πει γεια τι κανεις... ειμαστε γειτονάκια να μενω εδω πιο πέρα κοιτα ... ε αμα θελει κουβεντα η τυπισσα θα κοντοσταθει αμα δεν θελει θα προφασιστει οτι βιάζεται και γεια σας
 
OP
OP
dopamina

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
ε νταξει καλυτερα να μη γινει γελοιος μπας και φάει. Εγω θυμαμαι πολυ παλιά οταν ημουν φοιτητης λέω σε μια γεια σου τι κανεις? λεει καλα εσυ? γνωριζομαστε? λεω οχι αλλα με λενε .... λεει χάρηκα αλλα πρέπει να φυγω ε και εφυγε. Αυτη δεν ψηνοτανε ρε φιλε αμα ψηνοτανε θα καθοταν να κανει κουβεντα.


τι ρουχα φοραγες τοτε?
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
ε νταξει καλυτερα να μη γινει γελοιος μπας και φάει. Εγω θυμαμαι πολυ παλιά οταν ημουν φοιτητης λέω σε μια γεια σου τι κανεις? λεει καλα εσυ? γνωριζομαστε? λεω οχι αλλα με λενε .... λεει χάρηκα αλλα πρέπει να φυγω ε και εφυγε. Αυτη δεν ψηνοτανε ρε φιλε αμα ψηνοτανε θα καθοταν να κανει κουβεντα.
Δε ξερω για την περιπτωση σου. Ομως αυτο που ξερω ειναι οτι οποια και να κανεις να γελασει με την ψυχη της εστω και με τη γελοιοτητα σου, μια μερα με τον 1 η τον αλλο τροπο θα φας
 

matzas

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
709
Κριτικές
35
Like
81
Πόντοι
16
τυπε εγω λεω να την βρέξει με το νερο αμα περάσει απο κάτω του και μετα να της πει συγγνωμη και να πιάσουν κουβεντα  :grin:
Τελικα χρονια μπροστα η Βασιλειαδου!!! :2funny:
Εγω σκεφτηκα κατι πιο προχω....αμα ξαναπετυχω κατι παρομοιο να τη βγαλω στην ψυχρα να την παιζω στο μπαλκονι...ποιος ξερει....μπορει να φτιαχτει η τυπισα... :wanker:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τελικα χρονια μπροστα η Βασιλειαδου!!! :2funny:
Εγω σκεφτηκα κατι πιο προχω....αμα ξαναπετυχω κατι παρομοιο να τη βγαλω στην ψυχρα να την παιζω στο μπαλκονι...ποιος ξερει....μπορει να φτιαχτει η τυπισα... :wanker:
Να σου δωσω το τηλεφωνο μου, να σε βγαλω απο το κρατητηριο του αυτοφωρου....
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
ε νταξει καλυτερα να μη γινει γελοιος μπας και φάει. Εγω θυμαμαι πολυ παλιά οταν ημουν φοιτητης λέω σε μια γεια σου τι κανεις? λεει καλα εσυ? γνωριζομαστε? λεω οχι αλλα με λενε .... λεει χάρηκα αλλα πρέπει να φυγω ε και εφυγε. Αυτη δεν ψηνοτανε ρε φιλε αμα ψηνοτανε θα καθοταν να κανει κουβεντα.

Σε αυτη μπορει να την δει καμια μερα και να της πει γεια τι κανεις... ειμαστε γειτονάκια να μενω εδω πιο πέρα κοιτα ... ε αμα θελει κουβεντα η τυπισσα θα κοντοσταθει αμα δεν θελει θα προφασιστει οτι βιάζεται και γεια σας

Ζέχνεις απελπισία...  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom