Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Oλα οσα εγραψες, ειναι σωστα..Βαλε και τις πιθανες δικες μου αιτιες και θα καταλαβουμε το γιατι..


ΥΓ - Για αλλη μια φορα το ποτο που μου φερανε εχθες ηταν μπομπα..!!
παλαιότερα πήγαινα αρκετά συχνά
ειδικά μες στην εβδομάδα
το είχα κάνει στέκι!.. :cool2:
στο πλάτινουμ που είναι εκεί κοντά έχεις πάει?..
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Kατι εχει αυτο το μαγαζι και δεν "τραβαει" βρε παιδι μου..

Δεν ξερω ποια ειναι η αιτια..οι αδιαφορες τεμπελες γυναικες του ?       Η βλαχουρια που βγαζουν οι σερβιτοροι ? Η μετρια μουσικη που παιζει ?..Ειλικρινα δεν ξερω..

Παντως εχθες αργα ηταν "πολυ χαλαρα" τα πραγματα..

Αυτα..

δεν μπορω παρα να συμφωνησω ότι αυτο το μαγαζι κάτι έχει που δεν τραβαει.Η απαντηση ειναι μαλλον απλη,η συνεχης ανακυκλωση αλλοδαπων κοριτσιων που εχουν ουσιαστικα "ελληνοποιηθει" εχει ως αποτελεσμα την ελλεεινιδικη συμπεριφορα τους παντου...το πρωι,το βραδυ,το μεσημερι,το απογευμα...σε ολες τις εκφανσεις της ζωης τους σκεφτονται το πως θα κονομησουν περισσοτερο με το να μην ακουμπουν ουτε πανω απο το παντελονι.Δυστυχως αυτη ειναι η αληθεια που βλεπω εγω απο τα δικα μου ματια.Σιγουρα υπαρχουν και αλλες εκδοχες,αλλα μια απο αυτες πιστευω οτι ειναι αυτη.Δεν προτιμουν τους 50-60 νοκια που υπαρχουν και ειναι διατεθειμενοι να τα σκασουν αρκει να εχουν διπλα τους γυναικες που δεν εχουν ενδοιασμους ουτε κουτοπονηραδα...προτιμουν τους 1000-1500 πιτσιρικαδες ή βλαμμενους που σκανε 100-200 ευρω μια φορα τον μηνα σε χορους και ποτα γιατι σε αυτους δεν ειναι υποχρεωμενες να πιασουν πουλι ουτε απεξω ενω με τους εκαστοτε νοκια,βασους κλπ...θα πρεπει να ζοριστουνε...να βαλουν χερι και μετα και αλλα πραματα.Αυτα.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
υπάρχουν βεβαια και ΑΡΚΕΤΟΙ που είναι διατεθειμένοι
και μπορούν να τα σκασουν
(και τα σκάνε)
αλλά έχουν τη ψυχολογία του πιτσιρικά
ή/και του βλαμμένου!...
αυτούς μαδάνε κάθε βραδάκι
στα ιδρύματα και μετά τα αλλοδαπά κορίτσια κακομαθαίνουν!.. :cool2: :cool2: 
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ελα Βασαρε..Παλι χαθηκες..!!!  :tickedoff: :tickedoff:

Που γυρνας τελευταια ? :dancing: :dancing:

Ειχα γραψει προηγουμενως στo σχετικο thread για σενα, οτι εμφανιζεσαι, πετας 5-6 χειροβομβιδες και εξαφανιζεσαι..Γιατι ?
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ελα Βασαρε..Παλι χαθηκες..!!!  :tickedoff: :tickedoff:

Που γυρνας τελευταια ? :dancing: :dancing:

Ειχα γραψει προηγουμενως στo σχετικο thread για σενα, οτι εμφανιζεσαι, πετας 5-6 χειροβομβιδες και εξαφανιζεσαι..Γιατι ?

η καταληξη μας ειναι παντα στο bou Ομως.
 

donpedro

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
Πού προτείνετε για απόψε?
 

donpedro

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
17
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
10
οφ τοπικ ε?
Τι λές ρε παιδί μου...
Οχι πλέον είμαι οφ σαϊτ!
Απαράδεκτοι!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Eνας φιλος μολις με ενημερωσε οτι μαγαζι θα παραμεινει κλειστο μεχρι την Παρασκευη λογω ανακαινησης..Αληθευει ?

Αυτα..
 

paraskeuas

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
108
Like
0
Πόντοι
1
Eνας φιλος μολις με ενημερωσε οτι μαγαζι θα παραμεινει κλειστο μεχρι την Παρασκευη λογω ανακαινησης..Αληθευει ?

Αυτα..

Ναι πέρασα χτες από  εκεί και μου είπε το ίδιο πράγμα ένας τύπος που ήταν στην πόρτα.
 

jordib

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Η ανανέωση τελείωσε και ο χώρος απο προχθεσινή μου επίσκεψη βελτιώθηκε αισθητά νομίζω.
 

jordib

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2008
Μηνύματα
15
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
δεν μπορω παρα να συμφωνησω ότι αυτο το μαγαζι κάτι έχει που δεν τραβαει.Η απαντηση ειναι μαλλον απλη,η συνεχης ανακυκλωση αλλοδαπων κοριτσιων που εχουν ουσιαστικα "ελληνοποιηθει" εχει ως αποτελεσμα την ελλεεινιδικη συμπεριφορα τους παντου...το πρωι,το βραδυ,το μεσημερι,το απογευμα...σε ολες τις εκφανσεις της ζωης τους σκεφτονται το πως θα κονομησουν περισσοτερο με το να μην ακουμπουν ουτε πανω απο το παντελονι.Δυστυχως αυτη ειναι η αληθεια που βλεπω εγω απο τα δικα μου ματια.Σιγουρα υπαρχουν και αλλες εκδοχες,αλλα μια απο αυτες πιστευω οτι ειναι αυτη.Δεν προτιμουν τους 50-60 νοκια που υπαρχουν και ειναι διατεθειμενοι να τα σκασουν αρκει να εχουν διπλα τους γυναικες που δεν εχουν ενδοιασμους ουτε κουτοπονηραδα...προτιμουν τους 1000-1500 πιτσιρικαδες ή βλαμμενους που σκανε 100-200 ευρω μια φορα τον μηνα σε χορους και ποτα γιατι σε αυτους δεν ειναι υποχρεωμενες να πιασουν πουλι ουτε απεξω ενω με τους εκαστοτε νοκια,βασους κλπ...θα πρεπει να ζοριστουνε...να βαλουν χερι και μετα και αλλα πραματα.Αυτα.



Δηλαδή τί έχουμε οι πιτσιρικάδες που θα σκάσουμε 200 ευρώ για χουρούς ή ποτά;
Και ειλικρινά πόσα παραπάνω αξίζει να ξοδέψεις στις τσιγγανορουμάνες;;;
 

Επισκέπτης
Η ανανέωση τελείωσε και ο χώρος απο προχθεσινή μου επίσκεψη βελτιώθηκε αισθητά νομίζω.

Δώσε βρε άνθρωπε μια λεπτομέρεια..μια ζωντάνια στα λεγόμενά σου.....κάνε μας να περάσουμε αύριο απ'το μαγαζί...μετά απο πολύυυυυυυυυ καιρό......

 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Δώσε βρε άνθρωπε μια λεπτομέρεια..μια ζωντάνια στα λεγόμενά σου.....κάνε μας να περάσουμε αύριο απ'το μαγαζί...μετά απο πολύυυυυυυυυ καιρό......
''μεγαλωσε '' το μαγαζι....
πηγαν το μπαρ πιο μεσα και κερδισαν χωρο....
τερμα τα απολυτα σκοταδια,διακριτικα μεν αλλα πιο δυνατα φωτα και καλυτερο πριβε με ΄΄σεπαρε'' και καποια καινουρια μωρα αρκετα καλα....
α.....κσι η ΚΑΡΛΑ πιο μουναρα απο ποτε ....αλλα στο μπαρ.. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
δοστε σκοτος στο λαο,εγο ετσι κιαλιο δε βλεπο καλα οποτε ιτε εχι η οχι φος το ιδιο ινε
τελεφτεα φορα που περασα χαλια ιτανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom