Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

sun045

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
μήπως γνωρίζει κανείς για μια ψηλή μελαχροινή,μακριά μαλλιά,πολύ αδύνατη και σχιστομάτα?αν αξίζει,γιατί εμφανισιακά είναι σουπερ
 

Vi

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
προσεξα τις προαλες μια μελαχρινη με μεγαλο στηθος η οποια εχει τατουαζ χαμηλα στην πλατη ενα στρινγκ!!!! :dancing: :dancing: δεν ηταν ελευθερη εκεινη τη μερα οποτε δεν την πηρα για χωρο. σκεφτομαι να παω ξανα αυριο ξερει κανεις αν κανει κατι παραπανω στο πριβε??? :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
μήπως γνωρίζει κανείς για μια ψηλή μελαχροινή,μακριά μαλλιά,πολύ αδύνατη και σχιστομάτα?αν αξίζει,γιατί εμφανισιακά είναι σουπερ

ποιά ρε σύ η τρελλή η χριστίνα-κατερίνα που έχει πάρει αμπάριζα όλα τα ιδρύματα?μακρυάααααααααααααααααααααα
 

jirka

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά  αντριάννα είναι εκεί ακόμα ???? 
 

vtec2009

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Εννοείς μια ψηλή ξανθιά Ρουμάνα που δούλευε πριν Πρινσες σαν Αντριάννα και τώρα είναι εκεί σαν Άννα? (σε μπέρδεψα?  :grin: :grin:)
 

jirka

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • female03_b.jpg
    female03_b.jpg
    31,9 KB · Εμφανίσεις: 27

EktorPro

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2011
Μηνύματα
194
Like
2
Πόντοι
1
ποιά είναι η αλέξια ρε σείς? η πολύ αδύνατη μελαχροινη γλυκούλα με το κωλί θάνατο που δεν πολυπέφτει σε τραπέζα?
Μια ξανθιά μουνάρα που φοράει κάποιες φορές γυαλιά από Kinky ποια είναι?Με κόλλησε το γυαλί αν και δεν είμαι fan του συγκεκριμένου μαγαζιού, νόμιζα αυτή ήταν η Αλέξια  :huh:
 

factor76

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εννοείς την αντριαννα την μελαχροινή,λευκορωσίδα που πριν το μουσες δούλευε στο λολίτα??
στην φωτογραφία αυτή δεν φαίνεται καθαρά και μου φαίνεται και παλιά η φωτο...από ποτε και απο που είναι?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Μια ξανθιά μουνάρα που φοράει κάποιες φορές γυαλιά από Kinky ποια είναι?Με κόλλησε το γυαλί αν και δεν είμαι fan του συγκεκριμένου μαγαζιού, νόμιζα αυτή ήταν η Αλέξια  :huh:

πήγαινε ανατολή.Εκεί είναι τώρα η λούτσι..
 

jirka

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
εννοείς την αντριαννα την μελαχροινή,λευκορωσίδα που πριν το μουσες δούλευε στο λολίτα??
στην φωτογραφία αυτή δεν φαίνεται καθαρά και μου φαίνεται και παλιά η φωτο...από ποτε και απο που είναι?
αυτή είναι απτό site του BABY O Πειραιώς εκεί ήταν πριν την Lolita  
 

factor76

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αυτή είναι απτό site του BABY O Πειραιώς εκεί ήταν πριν την Lolita  
για αυτό φαίνεται τόσο νέα! λοιπόν η αντριάννα δούλευε τελευταία στο μούσες. τον σεπτένβριο πήγε διακοπές και τώρα αγνοείται η τύχη της. δεν γύρισε στο μουσσες. αν την βρεις πουθενά ειδοποίησε. δεν απαντάει στο τηλεφωνο, τουλάχιστον σε εμένα...
 

M3

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Παρε απο το δικο μου μηπως το σηκωσει.
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Μια ξανθιά μουνάρα που φοράει κάποιες φορές γυαλιά από Kinky ποια είναι?Με κόλλησε το γυαλί αν και δεν είμαι fan του συγκεκριμένου μαγαζιού, νόμιζα αυτή ήταν η Αλέξια  :huh:
Οντως το μαγαζι εχει πολλες μουναρες αλλα κατα την γνωμη μου αυτο δεν αρκει, οταν εχεις το ποτο της γκομενας 15 ευρω (στην Ελλαδα του ΓΑΠ παντα) και μαλιστα χωρις να προσφερεις ουτε παραπανω χρονο (και μην μου πει κανεις οτι δεν σε γουσταρε η γκομενα!!! μονο οι γκομενες του Μουσσες δεν με γουσταρουν???) ουτε καν εναν καναπε να κατσεις με το μωρο και να το μπαλαμουτιασεις οπως πρεπει. Ασε που καποιες γκομενες εχουν παρει πολυ ψηλα των αμανε και σε παρατανε στη μεση του ποτου δηθεν για να χορεψουνε πιστα και μετα "ξεχνανε" που καθονταν, πραγματικα αν καποιες δεν γουσταρουν πλεον Ελλαδα και Ελληνες δεν τις κραταμε φιλακισμενες μπορουν να γυρισουν πισω στον Πουτιν και τη Ραντιτσοβα, μαγκες χιλιες φορες Βουλγαρο-Ρουμανο-Αραπινες που να γουσταρουν Ελλαδα και Ελληνες οπως τωρα ειμαστε παρα Ρωσο-Εσθονο-Σλοβακες που να μας βλεπουν σαν ζωα!! Το μαγαζι για μενα δεν αξιζει πλεον, αν καποιος θελει απλα να καυλωσει με χορους τοτε το μαγαζι ειναι ΟΚ, αν ομως παει καποιος για κατι παραπανω το μαγαζι ειναι απο αδιαφορο εως ενοχλητικο.
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Ασε που καποιες γκομενες εχουν παρει πολυ ψηλα των αμανε και σε παρατανε στη μεση του ποτου δηθεν για να χορεψουνε πιστα και μετα "ξεχνανε" που καθονται

αυτό μάλλον γίνεται σε όλα τα στριπ και δυστυχώς φταίνε οι πελάτες που το ανέχονται και ξαναξοδεύουν στις ίδιες.
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
αυτό μάλλον γίνεται σε όλα τα στριπ και δυστυχώς φταίνε οι πελάτες που το ανέχονται και ξαναξοδεύουν στις ίδιες.
Δεν διαφωνω σε αυτο που λες αλλα μηπως και αυτα τα μαγαζια πρεπει να την δουνε λιγο αλλιως, δεν ειμαστε στην δεκαετια του 90 που για παραδειγμα Ρωσια, Βαλτικες χωρες και Τσεχο-Σλοβακια πειναγανε. Για σκεψου ποσες Ρωσιδες θελανε να ερθουν τοτε Ελλαδα?? Τωρα οι ποιο πολλες φευγουν και λιγες ερχονται. Τωρα Σλοβακια και Εσθονια μας δανειζουν!!!!! μηπως θα επρεπε και οι μαγαζατορες να ψαξουν αλλες αγορες π.χ Ισπανιδες (εχω δει μερικες αλλα μπαζα), Αραπινες και Βορειο-Αφρικανες απο Γαλλια (πεινανε εκει και δεν κουβαλανε ενα τσουβαλι αρρωστιες οπως οι μαυρες της Αφρικης),Βραζιλιανες, Αργεντινες, αλλα και γκομενες απο τα δυτικα Βαλκανια Σερβια και Κροατια που ενω ειναι πανεμορφες δεν εχω δει πολλες στα Ελληνικα στριπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom