Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 261K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
σήμερα θα σου το χαλάσω δεν σβήνω τιποτα..
αύριο πάλι..
 

comms

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
για μια ρουμανα claudia ξερει κανεις τι παιζει?και που ειναι?
ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΗ ΠΟΛΩΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΨΗΛΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1,80CM ΧΩΡΙΣ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΜΕ ΜΕΓΑΛΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΕ ΠΡΙΝ ΣΤΟ RICH AND FAMOUS ΣΤΗ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΗ ΚΑΤΩ ΚΗΦΙΣΙΑ?
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
η αλινα ειναι εκει η ξεκουραζει το ρωσικο κορμι της(διακοπες)?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Και  ήταν  σκληρός και το όνομά  του ήτο Ρίνγκο
 

λεμεs

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστεσ προ ημερων ειχα παει στο καταστημα και μου εκανε εντυπωσει μια μελαχρινη με μεγαλα φυσικα μεμε μπλε ματια γυρω στα 27.οταν πηγα να την παρω για πριβε ο σερβιτοροσ μου ειπε να μην την παρω και θα μου ελεγε αυτοσ πια.εχει κανενασ καμια ιδεα για το ονομα τησ?
 

jamest

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2008
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα συναγωνιστεσ προ ημερων ειχα παει στο καταστημα και μου εκανε εντυπωσει μια μελαχρινη με μεγαλα φυσικα μεμε μπλε ματια γυρω στα 27.οταν πηγα να την παρω για πριβε ο σερβιτοροσ μου ειπε να μην την παρω και θα μου ελεγε αυτοσ πια.εχει κανενασ καμια ιδεα για το ονομα τησ?
Και καθεσαι και ακους τον σερβιτόρο? Εσυ πληρώνεις και πέρνεις οτι γουστάρεις... Κουμάντο στον  :bigdick: θα σου κάνει?
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Upscale περιβαλλον σε σχεση με αλλα μαγαζια.

Ποτα καθαρα (τουλαχιστον whisky που πηρα εγω, αν παρεδε Dry martini & Mohito δεν ξερω)

Κοπελες κοντα στις 25 Π-Σ-Κ και πανω απο τις μισες εμφανισημες, ενδιαφερουσες.

Χοροι στην πιστα της πλακας και πολυ αραια σε σχεση με αλλα μαγαζια.

Show της πλακας.

DJ για κλωτσιες αλλα παιζει και ερωτικες μπαλαντες που εμενα προσωπικα μου ταιριαξαν τουλαχιστον στην φαση που ημουν εκει.

Lap Dance αρκετα καλο απο οσες κορασιδες δοκιμασα και η διαρκεια του με ολες τουλαχιστον 3-4 λεπτα παραπανω απο συγγενη ιδρύματα.

Πριβε δεν πηρα αλα αναλογος της κοπελα διαφοροποιουνται και οι υπηρεσιες.

VFM το γεγονος οτι ολες οι κοπελες δεν ερχονται απλα καθονται και λενε πουτο ή χουρο αλλα περνανε τουλαχιστον 3-4 λεπτα συζητωντας περι ανεμων και υδατων.

VFM επισης οτι η διαρκεια που καθονται ειναι σαφεστατα μεγαλυτερη σε σχεση με αλλα μαγαζια.

Καλη περιπτωση για εναλακτικος προορισμος, και προσφερεται για ποιο intellectual προσεγγισεις εντος και εκτος.


 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Upscale περιβαλλον σε σχεση με αλλα μαγαζια.

Ποτα καθαρα (τουλαχιστον whisky που πηρα εγω, αν παρεδε Dry martini & Mohito δεν ξερω)

Κοπελες κοντα στις 25 Π-Σ-Κ και πανω απο τις μισες εμφανισημες, ενδιαφερουσες.

Χοροι στην πιστα της πλακας και πολυ αραια σε σχεση με αλλα μαγαζια.

Show της πλακας.

DJ για κλωτσιες αλλα παιζει και ερωτικες μπαλαντες που εμενα προσωπικα μου ταιριαξαν τουλαχιστον στην φαση που ημουν εκει.

Lap Dance αρκετα καλο απο οσες κορασιδες δοκιμασα και η διαρκεια του με ολες τουλαχιστον 3-4 λεπτα παραπανω απο συγγενη ιδρύματα.

Πριβε δεν πηρα αλα αναλογος της κοπελα διαφοροποιουνται και οι υπηρεσιες.

VFM το γεγονος οτι ολες οι κοπελες δεν ερχονται απλα καθονται και λενε πουτο ή χουρο αλλα περνανε τουλαχιστον 3-4 λεπτα συζητωντας περι ανεμων και υδατων.

VFM επισης οτι η διαρκεια που καθονται ειναι σαφεστατα μεγαλυτερη σε σχεση με αλλα μαγαζια.

Καλη περιπτωση για εναλακτικος προορισμος, και προσφερεται για ποιο intellectual προσεγγισεις εντος και εκτος.

το ποτά καθαρά μάλλον είναι αστείο έτσι... :2funny:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Το μπουκάλι ήτο σφραγισμένο από το αποστακτήριο των highlands της Πετρούπολης
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
είσαι τυχερός άμα είναι από Πετρούπολη.......

Πετρουπολη τριτο στενο κατω απο το τερα πετρα.

Παντος πλακα πλακα την επομενη μερα δεν ειχα πονοκεφαλο ή οποιοδηποτε αλλο προβλημα. Βεβαια δεν ηπια πολυ 4-5 ποτα.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
για  το χύμα  μιλάμε
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Πετρουπολη τριτο στενο κατω απο το τερα πετρα.

Παντος πλακα πλακα την επομενη μερα δεν ειχα πονοκεφαλο ή οποιοδηποτε αλλο προβλημα. Βεβαια δεν ηπια πολυ 4-5 ποτα.

τσέκαρε το ημερολόγιο!  Μπορεί να εννοείς την μεθεπόμενη μέρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom