Νέα

Mousses Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 262K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Κι αρκετά πιο μετά μπορώ να πω
 

Soulis(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
426
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
ναι έχεις δίκιο, άρα λέμε για την ίδια ;) αλήθεια που να είναι...? και η καρολίνα ήταν δύναμη αλλά μας άφησε για αμερική απ' ότι μου είχε πει τότε
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
πριν 3 μηνες πηγα και μου εδωσε τηλ η εβελινα,ρωσσικος πυραυλος, την επερνα τηλ μετα για να βγουμε αλλα δεν το σηκωνε
 

Επισκέπτης
μάλλον σε πήρε πρέφα...
URL]]
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
Επισκεψη την περασμενη Τεταρτη και ενα μονο εχω να πω ΜΑΛΕΝΑ και τιποτε αλλο η κοπελα ειναι αστερι σε ολα της εμφανιση, σοου στην πιστα και πανω απο ολα ΧΟΡΟΣ ο καλυτερος χορος που εχω κανει ποτε συμετεχει ενεργα σε ολα και οι χοροι της ειναι διπλασιοι σε χρονο απο αυτα που κανουν οι αλλες. ΕΥΓΕ ΜΑΛΕΝΑ. Γενικα το Μουσες δεν λεει Παρασκευο-Σαββατοβραδα καθοτι ολα τα αστερια του μαγαζιου ασχολουνται μονο με την πιστα και δινουν τη θεση τους σε μπαζα για τους χορους. Αληθεια γιατι συμβαινει αυτο οποιος ξερει ας πει και αν ξερει κανεις μαγαζια που δεν συμβαινει οπως στο Diamond amd Dolls ας το αναφερει.
 

Επισκέπτης
Επισκεψη την περασμενη Τεταρτη και ενα μονο εχω να πω ΜΑΛΕΝΑ και τιποτε αλλο η κοπελα ειναι αστερι σε ολα της εμφανιση, σοου στην πιστα και πανω απο ολα ΧΟΡΟΣ ο καλυτερος χορος που εχω κανει ποτε συμετεχει ενεργα σε ολα και οι χοροι της ειναι διπλασιοι σε χρονο απο αυτα που κανουν οι αλλες. ΕΥΓΕ ΜΑΛΕΝΑ.

Milena....oxi Malena....
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Η Μαλένα πάντως υπάρχει σωστά? Δεν είναι μία ξανθιά ντίβα έπιπλο για καναπεδοαγαποσαμπανούληδες ή τάχω μπερδέψει τελείως? Εχω και καιρό να πάω....
 

Επισκέπτης
Η Μαλένα πάντως υπάρχει σωστά? Δεν είναι μία ξανθιά ντίβα έπιπλο για καναπεδοαγαποσαμπανούληδες ή τάχω μπερδέψει τελείως? Εχω και καιρό να πάω....

M__I__LENAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....όχι M__A__LENAAAAAAAAAAA......

και όντως..είναι μονο για Μακλεινάκους....δλδ αγαπούληδες...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
M__I__LENAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....όχι M__A__LENAAAAAAAAAAA......

και όντως..είναι μονο για Μακλεινάκους....δλδ αγαπούληδες...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Αρα θυμάμαι λάθος και Μαλένα ΔΕΝ υπάρχει.
Η κατηγορία που ανέφερα είναι αυτών που δεν μπορούν να πάνε πέρα από τον καναπέ. Οχι αυτών που χρησιμοποιούν τον καναπέ για τα προκαταρκτικά ;).
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
M__I__LENAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....όχι M__A__LENAAAAAAAAAAA......

και όντως..είναι μονο για Μακλεινάκους....δλδ αγαπούληδες...

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Δεν ξερω αν ειναι Μιλενα η Μαλενα (αυτα τα ονοματα ετσι και αλλιως ειναι ψευτικα) αυτο που ξερω ειναι οτι ειναι Ρωσιδα, γκομεναρα και δεν κοροιδευει ουτε στους καναπεδες αλλα ουτε και στη πιστα. Μεγαλη μεταγραφη για το μαγαζι.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
ΤΑ ΣΠΑΕΙ !!

υ.γ. μεταγραφή??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom