Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Τι λες ρε μουρλοκομείο! Από το  bourdela.com θα φέρουμε κόσμο στις μοτ/τες? ΜΟΝΟ αν βάλουνε αυτοκόλλητο το γλόμπο !
Πως λεει η ΦΡΕΣΚΙΑ...στοχος ΕΙΝΑΙ τα λεφτα...Ε...στοχος ΕΙΝΑΙ τα clip ons!!!Απο ΠΑΝΤΟΥ Η ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΗ!!!
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Περισσευούμενα λεφτά που δε γίνονται clip ons, η ct έστω, ανάθεμά τα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Πλάκα- πλάκα, τρόμάξαμε τη  Bite και πήρε δρόμο. Βάλε ένα ζευγάρι γόβάκια  Guzzi στην είσοδο τοθ θρέντ μπας και φανεί πάλι.

Guzzi είπα, όχι μπότες  DAINESE!!!

xaxaxaxa

μου καψατε τον εγκεφαλο φταιω?? *P
 

Επισκέπτης
Περισσευούμενα λεφτά που δε γίνονται clip ons, η ct έστω, ανάθεμά τα
Πιθανοτατα,δεν με τιμα καθολου,ιδιως ευρισκομενου σ'αυτον τον ιστο,να μην εχω παει ποτε με εκδιδομενη,αλλα και να μου περισσευαν... ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ θα τα εκανα και παλι!!!Στο κατω-κατω(δοξα τω θεω)δεν μου ελειψε ποτε(Το σεξ...γιατι οι μοτο,οσο ημουν νυμφευμενος, ιδιως...αστα)Και σε οτι αφορα την εξοχωτατη ΦΡΕΣΚΙΑ...μια απλη αναφορα εκανες στα gucci...kai τσουπ...ΝΑΤΗ
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.262
Πόντοι
12.056
Αφου ποσταρε και η Bite εδω τωρα μπορω να πεθανω  :grin: :grin: :grin:
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Άντε καλο ξημέρωμα, κι αυριο μέρα είναι
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.262
Πόντοι
12.056
Καληνυχταααααααααα..... :grin:
 

Συνημμένα

  • jpg.jpg
    jpg.jpg
    192,9 KB · Εμφανίσεις: 41

Επισκέπτης
Πολυ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ σε ολους!Ευχαριστω που με ανεχτηκατε και σημερα!Ονειρα γλυκα ... με τις βελονες στο κοκκινο!!!
 

Επισκέπτης
Κυριοι,ας σοβαρευτουμε :2funny: :2funny: :2funny:Ποια ειναι η μεγαλυτερη ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ σας με μοτοσυκλετες???Υ.Γ.θηλυκα,αν ενυπαρχουν,δεκτα!!!
Να περασω στα φρενα ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ τον γιατρο με την μοτο της ΔΕΥΤΕΡΗΣ ΟΜΑΔΑΣ της DUCATI(VINCERE???αντε να δουμε)
 

Επισκέπτης

Αυτή είναι "ταμαμ" για τη Bite
ΥΓ...Κάνε κλικ στο άσπρο στα χρώματα

Κάποτε θεωρούσα ότι το να πάρεις μια Ducati σε οποιοδήποτε άλλο χρώμα πέρα του κόκκινου, είναι σαν να αγοράζεις μια ferrari σε μπλε χρώμα... Αηδία δηλαδή...
Όταν είδα το 848 σε λευκό αλλαξα αρδην αυτη μου τη θεώρηση...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Πλάκα- πλάκα, τρόμάξαμε τη  Bite και πήρε δρόμο. Βάλε ένα ζευγάρι γόβάκια  Guzzi στην είσοδο τοθ θρέντ μπας και φανεί πάλι.

Guzzi είπα, όχι μπότες  DAINESE!!!

Φιλε άλλο τα Guzzi τα μοτοσακό (ειμαι φανατικός)

και άλλο τα Gucci φορέματα και τα ρέστα

Επίσης θα ήθελα να τοποθετηθώ στο παρακάτω σχόλιο
Ενφο????

Επειδη βλεπω να πιανει βροχη να φερω μαζι μου το WD40 για τα ηλεκτρικα σου????

Που να σπρωχνεις τωρα στις ανηφορες με τα 12ποντα γερος ανθρωπος  :P :P :2funny:

Σέβομαι την ηλικία σου, η οποία δε σου επιτρέπει να θυμηθείς οτι απο το 2000 ειμαι κάτοχος γνήσιου BMW το οποίο ποτέ μα ποτέ δε με έχει αφήσει και για κανένα λόγο. Αν ειχα 1200 ντάξει, θα σου έλεγα οτι ίσως και να έχεις δίκιο αλλά για τα γνήσια BMW δεν παίζει τέτοιο θέμα.

Η λάσπη που ρίχνεις δε βρίσκει στόχο και σε εκθέτει - σα δε ντρέπεσαι

Και σε όποιον είπε στον Πάθος οτι θα μάθει σούζα αμα πάρει το μοτοσακό που θέλει. Αμα εισαι άγαρμπος στο άνοιγμα και σηκωθεί απότομα, αν δεν προλάβεις να πατήσεις πίσω φρένο έχεις φάει καπάκι.

Εγω λέω να πάει ο πάθος στη σουζοσχολή με δικά του λεφτά και να μας μάθει μετά και εμάς τσαμπέ.
 

Επισκέπτης
Και σε όποιον είπε στον Πάθος οτι θα μάθει σούζα αμα πάρει το μοτοσακό που θέλει. Αμα εισαι άγαρμπος στο άνοιγμα και σηκωθεί απότομα, αν δεν προλάβεις να πατήσεις πίσω φρένο έχεις φάει καπάκι.

Εγω λέω να πάει ο πάθος στη σουζοσχολή με δικά του λεφτά και να μας μάθει μετά και εμάς τσαμπέ.

Ευτυχώς το γκάζι το αγγίζω όπως αγγίζω τον κώλο μιας γκόμενας  :2funny: :2funny: απαλά δηλαδή  :boobies:


Ξύνεις πληγές με αυτό που μου λες Enfo, μακάρι να μπορούσα να ασχοληθώ επαγγελματικά με τη μοτοσυκλέτα είτε σαν εκπαιδευτής, είτε σαν οδηγός, είτε σαν έμπορος. Αν και τώρα που το καλοσκέφτομαι έχω κάτι στο μυαλό μου αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα βρω κοινό στην Ελλάδα για να πετύχει - αλλα που ξέρεις η ζωή έχει φαντασία...  Λες να κάνω στροφή στην καριέρα μου ;;;  :think: :think:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Πριν κάνεις στροφή Πάθος, σκέψου τις υποχρεώσεις που έχεις αναλάβει απέναντι σε φίλους και γνωστούς. Ελπίζω να ηταν σαφες το μήνυμα που θέλω να περάσω

Οταν εισαι εντάξει με τις υποχρεώσεις σου, να κάνεις αυτό που πραγματικά θέλεις. Η ζωή ειναι μικρή.
 

Επισκέπτης
Πριν κάνεις στροφή Πάθος, σκέψου τις υποχρεώσεις που έχεις αναλάβει απέναντι σε φίλους και γνωστούς. Ελπίζω να ηταν σαφες το μήνυμα που θέλω να περάσω

Οταν εισαι εντάξει με τις υποχρεώσεις σου, να κάνεις αυτό που πραγματικά θέλεις. Η ζωή ειναι μικρή.

Απόλυτα σαφές και δρομολογούνται για υλοποίηση ;)
 

Επισκέπτης
Καλο μου THREAD ,μονο σου δυο μερες τωρα θα μελαγχολησες!!! :'( :'( :'(Ουτε ενα τοσο δα μηνυματακι!!!GAMOTO...Μα ,που πηγαν ολοι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom