Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Εξοχώτατος my ass που λένε και στην Οξφόρδη. Κι εσένα παντως η απόσταση σε σώζει :2funny:

  Την επομενη φορα ελπιζω να ερθει με το καινουργιο...




  (και να παρω εγω το Raptor....χεχεχε)
 

Επισκέπτης
Ρε μπον,πλακιτσα μας κανεις???1098 και mostro???ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ και ξερεις τα 10πλασια απο μενα,αλλα...
 

Επισκέπτης
Καλο?
 

Συνημμένα

  • Honda-CBR954RR-FireBlade-2002.JPG
    Honda-CBR954RR-FireBlade-2002.JPG
    40,4 KB · Εμφανίσεις: 22

Επισκέπτης
ΔΕΝ νομιζεις οτι ειναι λιγο παλιο???Λεω εγω τωρα...
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Ρε μπον,πλακιτσα μας κανεις???1098 και mostro???ΕΣΥ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ και ξερεις τα 10πλασια απο μενα,αλλα...

Κοίτα, λόγω δουλειάς, 1098 βρίσκω συχνά να ξεκαβλώσω, το διλλημα μου είναι αν πρέπει να τα χώσω για να κάνω ενα τετοιο διαόλι δικό μου.
Από την άλλη, η μοτ/τα μου εδω και 8 χρόνια είναι naked ίσως το καλύτερο  ever made αν είχε αλλα 15 άλογα και τις OHLINS που χει το S4R.
Cagiva Raptor 1000  (TL engine 125 HP). Έτσι, το  S4r αποτελεί πολύ κοντινή επιλογή σ αυτό που θά θελα. Για να μην αγριέψω και παραγγείλω...
 

Επισκέπτης
Κοίτα, λόγω δουλειάς, 1098 βρίσκω συχνά να ξεκαβλώσω, το διλλημα μου είναι αν πρέπει να τα χώσω για να κάνω ενα τετοιο διαόλι δικό μου.
Από την άλλη, η μοτ/τα μου εδω και 8 χρόνια είναι naked ίσως το καλύτερο  ever made αν είχε αλλα 15 άλογα και τις OHLINS που χει το S4R.
Cagiva Raptor 1000  (TL engine 125 HP). Έτσι, το  S4r αποτελεί πολύ κοντινή επιλογή σ αυτό που θά θελα. Για να μην αγριέψω και παραγγείλω...
Ειχε κουβαλησει ο σολωνας στας Σερρας τετοιο!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!
 

Επισκέπτης
Θεωρω,οτι,το χωροδικτυωμα και το δικο μου ΔΕΝ θα ξεπεραστουν ΠΟΤΕ(Σε οτι αφορα την μαζικη παραγωγη)
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Πλάκα- πλάκα, τρόμάξαμε τη  Bite και πήρε δρόμο. Βάλε ένα ζευγάρι γόβάκια  Guzzi στην είσοδο τοθ θρέντ μπας και φανεί πάλι.

Guzzi είπα, όχι μπότες  DAINESE!!!
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Το χωροδικτύωμα, έχει το ασύγκριτο πλεονέκτημα σε σχέση με το αλουμίνιο ότι ένας καλός βελτιωτής μπορεί να του αυξήσει-μειωσει εύκολα την ακαμψία και γενικά να το  φέρει στα μέτρα του οδηγού του πιο εύκολα (μιλάμε πάντα για  top αγωνιστική χρήση) αλλάζοντας τη διάμετρο-μήκος στις σωλήνες του "καγκελου"
 

Επισκέπτης
Αχρηστε και ηλιθιε προεδρε!Σε μεθυσε η εξουσια!GUCCI ειναι τα παπουτσια!Κολλημενε!Οι μοτο ειναι GUZZI!ANTE τωρα,να κατσω να ξαναγραφω 5 ωρες για να την ψησω να κανει φωτογραφιση με το στρινγκ του Β.Β.C.
 

Επισκέπτης
Το χωροδικτύωμα, έχει το ασύγκριτο πλεονέκτημα σε σχέση με το αλουμίνιο ότι ένας καλός βελτιωτής μπορεί να του αυξήσει-μειωσει εύκολα την ακαμψία και γενικά να το  φέρει στα μέτρα του οδηγού του πιο εύκολα (μιλάμε πάντα για  top αγωνιστική χρήση) αλλάζοντας τη διάμετρο-μήκος στις σωλήνες του "καγκελου"
An κατσουμε να παραθεσουμε τα,ενθεν κακειθεν πλεονεκτηματα,θα εχει ολοκληρωθει το πειραμα του CERN και εμεις ακομα εδω θα ειμαστε!Για τον μεσο , απλο αναβατη,το χωροδικτυωμα υπερτερει!!!
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Αχρηστε και ηλιθιε προεδρε!Σε μεθυσε η εξουσια!GUCCI ειναι τα παπουτσια!Κολλημενε!Οι μοτο ειναι GUZZI!ANTE τωρα,να κατσω να ξαναγραφω 5 ωρες για να την ψησω να κανει φωτογραφιση με το στρινγκ του Β.Β.C.
Δίκιο έχεις. Όλο το γράφω λάθος. Κι αν έχω πληρώσει τέτοια για δώρα !!!
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  ...."Εχω ακουσει να λενε οτι τα Ιταλικα χαλανε...."


    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


  την επομενη φραση παρακαλω.... :rockon: :rockon: :rockon:


 
 

Επισκέπτης
Το εχουμε παρακανει στο θρεντ αυτο , φιλε!!!Πρεπει να το ελαφρυνουμε λιγο,να διαβαζεται λιγο πιο ευκολα απο περισσοτερο κοσμο!Ετσι,ισως φερουμε πιο πολλους κοντα στις ΜΟΤΟ.
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
[size=10pt]
για να μην πω το ZZR-1400, θεωρώ πως και το 1100 ακόμα το ξεφτίλιζε κι ας ήταν μοντέλο του 1990
[/size]
Το μαυροπουλι παντως το ξεπουπουλιζει ανετα!
Το tomahawk κανει 0-100 σε 1,5 sec!!!
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Το εχουμε παρακανει στο θρεντ αυτο , φιλε!!!Πρεπει να το ελαφρυνουμε λιγο,να διαβαζεται λιγο πιο ευκολα απο περισσοτερο κοσμο!Ετσι,ισως φερουμε πιο πολλους κοντα στις ΜΟΤΟ.

Τι λες ρε μουρλοκομείο! Από το  bourdela.com θα φέρουμε κόσμο στις μοτ/τες? ΜΟΝΟ αν βάλουνε αυτοκόλλητο το γλόμπο !
 

Επισκέπτης
Κανω που κανω 5 χρονια να γραψω μια σειρα,αρχισε να κολλαει κι'ολας...αντε να δουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom