Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Απο το γυμνάσιο που κυκλοφορούσαμε με τα παπάκια έφαγα κάτι σαβούρες και από τότε μέχρι σήμερα είμαι λίγο συντηριτικός αναβάτης - υπάρχουν βέβαια και οι στιγμές αδρεναλίνης  ;)
Ωστόσο, μπορεί να γελάσετε με αυτό που θα σας πω, αλλά θέλω να μάθω να κάνω σούζες....
Παίζει να πάω και στην Αγγλία κάποια στιγμή - έχω ακούσει ότι υπάρχει μια εξειδικευμένη σχολή για τέτοιου είδους κασκαντεριλικια  :rockon: :rockon:

  Παρε με το καλο το Stret Triple και θα σε μαθει εκεινο...
  Εννοια σου....
  Κατι ξερω που σου λεω...
 

Επισκέπτης
Απο το γυμνάσιο που κυκλοφορούσαμε με τα παπάκια έφαγα κάτι σαβούρες και από τότε μέχρι σήμερα είμαι λίγο συντηριτικός αναβάτης - υπάρχουν βέβαια και οι στιγμές αδρεναλίνης  ;)
Ωστόσο, μπορεί να γελάσετε με αυτό που θα σας πω, αλλά θέλω να μάθω να κάνω σούζες....
Παίζει να πάω και στην Αγγλία κάποια στιγμή - έχω ακούσει ότι υπάρχει μια εξειδικευμένη σχολή για τέτοιου είδους κασκαντεριλικια  :rockon: :rockon:
Για να μην τραβιεσαι...δε πας καλυτερα ισαμε το RIDING SCHOOL του 0-300???Μην σπερνεις και εγκεφαλικα στην εξοχωτατη ΦΡΕΣΚΙΑ!Ασε να τα παθουμε εμεις,μετα την φωτογραφηση!
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Λοιπον Παθος...
  Παρτο απο εδω....δεν μπορω να στο στειλω σε πμ...

   
 

Συνημμένα

  • 37348x115bj7.jpg
    37348x115bj7.jpg
    8,6 KB · Εμφανίσεις: 20

Επισκέπτης
Δε χρειάζεται να τρέχεις στην Αγγλία, εκτός αν σκοπεύεις να γίνεις επαγγελματίας  stunt rider. Κοίτα στα περιοδικά και δη στο 0-300 πότε έχει το επόμενο "σχολειο" του  California Superbike School. Σε διαβεβαιώνω ότι αξίζει κάθε € που θα καταθέσεις για να μάθεις όχι μόνο σούζες αλλα ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ οδήγηση. Αν πας, κανε μου ενα  PM έχω γνωστούς ανάμεσα στους "δάσκαλους"

Ευχαριστώ φίλε! Την ξέρω τη σχολή και έχω σκοπό να κάνω όλους τους κύκλους. Ο κουμπάρος μου έκανε τη σχολή σε χώμα στο Νίκο Σπανό και πραγματικά άλλαξε ο τρόπος που βλέπει την οδήγηση σε χώμα...
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Η σούζα, και ειδικά η μεγάλη σούζα, είναι δείγμα ικανού αναβάτη που έχει απόλυτο έλεγχο της μοτ/τας του. Αδιαφόρησε γι αυτούς που σε επικρίνουν "ου γαρ οίδασι".
Επιπλέον, η σούζα και είδικά η σούζα σε σφήνα ανάμεσα σε πηγμενα στην κίνηση αυτοκίνητα είναι η υπέρτατη κραυγή διαμαρτυρίας του μοτοσυκλεττιστή που μια ζω'η σ αυτή την κολοχώρα εντάσσεται στην κατηγορία "περιθωριακοί πολίτες Β κατηγορίας"
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Για να μην τραβιεσαι...δε πας καλυτερα ισαμε το RIDING SCHOOL του 0-300???Μην σπερνεις και εγκεφαλικα στην εξοχωτατη ΦΡΕΣΚΙΑ!Ασε να τα παθουμε εμεις,μετα την φωτογραφηση!

θα κανει κ φωτογραφιση ο παθος?
κ σουζες?

 

Επισκέπτης
Η σούζα, και ειδικά η μεγάλη σούζα, είναι δείγμα ικανού αναβάτη που έχει απόλυτο έλεγχο της μοτ/τας του. Αδιαφόρησε γι αυτούς που σε επικρίνουν "ου γαρ οίδασι".
Επιπλέον, η σούζα και είδικά η σούζα σε σφήνα ανάμεσα σε πηγμενα στην κίνηση αυτοκίνητα είναι η υπέρτατη κραυγή διαμαρτυρίας του μοτοσυκλεττιστή που μια ζω'η σ αυτή την κολοχώρα εντάσσεται στην κατηγορία "περιθωριακοί πολίτες Β κατηγορίας"

μακάρι μια μέρα να φτάσω σε αυτό το επίπεδο, μικρός είμαι ακόμα, που θα παει θα το καταφέρω επειδή γουστάρω τις μηχανές με τρέλα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
οχι θα παθω εμφραγμα κ εγκεφαλικο μαζι
δεν θα κανεις τπτ απαγορευεται
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16

Ορίστε...οδηγίες για σούζες...καλά τα λεεει λεμεεεε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom