Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
...Άργησες. Πως να  VINCERE χτες η DUCATI μοτοσυκλέττες φτιαχνουμε στη Μπολώνια όχι ανεμότρατες.
Δεν σωζεσαι , με κατι τετοια,εφιαλτη!!!Οσο και να γλυψεις τωρα,η δαμοκλειος θα λειτουργησει!!!Ακους εκει!!!Συμφωνιες με τον  :uzi: :uzi: :uzi:IKTEROS
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Εγω θα ειμαι εκει...

Εσενα παλι η Express Service θα σε φερει η η ΕΛΠΑ?????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποτε ρε απατεώνα με έφερε η ΕΛΠΑ;

Που κάθε φορά που μαζεύεται το BBC ψάχνετε να βρειτε ποιο στρώμα ειναι του καθενος.

Θα σε περάσω απο την εσωτερική με +40 και με το ένα χέρι θα ξύνω τη μύτη μου
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Δεν κάνεις διαφήμιση. Ο Μαθιός (Τζουβαλάς) δεν ασχολείται πια με τις μοτοσυκλέττες, έχει γινει εργολάβος κατασκευής βιομηχανικών χώρων και καταστημάτων, κυρίως μοτ/τας. Επειδή έχω επαφή ακόμα μαζί του (φυσικό είναι) θα τον ρωτήσω αν σαν παρεργο ασχολείται ακόμα, αν και αμφιβάλλω σοβαρα.
 

Επισκέπτης
Για την ιστορια!Εκδρομη λεσχης,ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗΣ,στην Αραχωβα!Τυπακος με VARADERO, με τζην και ημιμποτο(οχι ημιψηλο)τρωει το δουλεμα της ζωης του!Στην επιστροφη...ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΟΛΟΙ την πινακιδα του!Κ 1000 RS στην υλικη ΤΕΖΑ εκανε πλακα σε 5 κοπαδια S.S.!Με ενα ζετακι,ενα παπι και ενα ΜΒ-5,ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ,ΣΤΑ ΒΑΡΔΟΥΣΙΑ και ειχαμε κανει 2 φορες το γυρο της πελλοπονησου!!!ΔΕΝ κανουν τα ρασα τον καρδιναλιο!
 

Επισκέπτης
Ποτε ρε απατεώνα με έφερε η ΕΛΠΑ;

Που κάθε φορά που μαζεύεται το BBC ψάχνετε να βρειτε ποιο στρώμα ειναι του καθενος.

Θα σε περάσω απο την εσωτερική με +40 και με το ένα χέρι θα ξύνω τη μύτη μου
ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΕ CD ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ!Ντρεπομαι ,ομως να την ανεβασω(δεν ξερω κιολας πως)
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.272
Πόντοι
12.056
Ενφο????

Επειδη βλεπω να πιανει βροχη να φερω μαζι μου το WD40 για τα ηλεκτρικα σου????

Που να σπρωχνεις τωρα στις ανηφορες με τα 12ποντα γερος ανθρωπος  :P :P :2funny:
 

Επισκέπτης
Κυριοι,ας σοβαρευτουμε :2funny: :2funny: :2funny:Ποια ειναι η μεγαλυτερη ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ σας με μοτοσυκλετες???Υ.Γ.θηλυκα,αν ενυπαρχουν,δεκτα!!!
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.272
Πόντοι
12.056
Ελα να γελασουμε λιγο..

Να μαθαινουν και οι νεοι.. :grin: :grin:

[youtube=425,350]M-z6-skXvh[/youtube]
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Κυριοι,ας σοβαρευτουμε :2funny: :2funny: :2funny:Ποια ειναι η μεγαλυτερη ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ σας με μοτοσυκλετες???Υ.Γ.θηλυκα,αν ενυπαρχουν,δεκτα!!!
Τολμώ να πω, έχουνε πραγματοποιηθεί. Έχω οδηγήσει σε πάρα πολλές από τις ασφάλτινες πίστες της Ευρώπης όπου γίνονται αγώνες επιπέδου WorldSbk/ MotoGP (Misano, Le Mans, Paul Ricard, Mugello, Vallelunga, Almeria, Valencia, Catalunya, Jarama κ.α)  αλλά και σε πολλές ακόμα σε άλλες ηπείρους (Kyalami, Phillip Island, Homestead, Las Vegas) κι έχω οδηγήσει Off Road από τη Σουηδία μέχρι τον Καυκασο τη Μογγολία και την έρημο Μοχάβε.
Κορυφαίες στιγμες πάντως όταν οδήγησα την 998 του Καρλ Φόγκαρτυ και σε Off Road την ΚΤΜ 550 του Ζοελ Σμετς
 

Επισκέπτης
Τολμώ να πω, έχουνε πραγματοποιηθεί. Έχω οδηγήσει σε πάρα πολλές από τις ασφάλτινες πίστες της Ευρώπης όπου γίνονται αγώνες επιπέδου WorldSbk/ MotoGP (Misano, Le Mans, Paul Ricard, Mugello, Vallelunga, Almeria, Valencia, Catalunya, Jarama κ.α)  αλλά και σε πολλές ακόμα σε άλλες ηπείρους (Kyalami, Phillip Island, Homestead, Las Vegas) κι έχω οδηγήσει Off Road από τη Σουηδία μέχρι τον Καυκασο τη Μογγολία και την έρημο Μοχάβε.
Κορυφαίες στιγμες πάντως όταν οδήγησα την 998 του Καρλ Φόγκαρτυ και σε Off Road την ΚΤΜ 550 του Ζοελ Σμετς
Ευγε νεε μου!Αυτοδικαιως,ανακηρυσσεσαι προεδρος,με συνοπτικες διαδικασιες,απαλλασσεσαι παντων των κατηγοριων,την τυχη σου να εχουμε και ειθε το πνευμα του φαμπιο να φωτιζει τα βηματα σου!νεξτ πλιηζ!Αντε,αντε...ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΦΩΤΙΑ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΠΛΕΞΟΥΔΕΣ ΤΩΝ ΧΟΝΤΑ!!!ΕΛΑ..
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.272
Πόντοι
12.056
HZY?? Το κρανος που φορας ειναι το Douhan????  :think: :think:
 

Επισκέπτης
Oρθον!Του αντιπαθους και αταλαντου(πλην ΕΡΓΑΤΙΚΟΤΑΤΟΥ) κυριου MICK DOOHAN!240.000 δρχ. αγορα εκ του ΑΝΤΙΠΑΘΕΣΤΑΤΟΥ(πλην ΑΝΤΙΠΑΘΕΣΤΑΤΟΥ)αντιπροσωπου εν ετει 1996...Ακομα ποναει ο πισινος μου!!!
 

Επισκέπτης
Τολμώ να πω, έχουνε πραγματοποιηθεί. Έχω οδηγήσει σε πάρα πολλές από τις ασφάλτινες πίστες της Ευρώπης όπου γίνονται αγώνες επιπέδου WorldSbk/ MotoGP (Misano, Le Mans, Paul Ricard, Mugello, Vallelunga, Almeria, Valencia, Catalunya, Jarama κ.α)  αλλά και σε πολλές ακόμα σε άλλες ηπείρους (Kyalami, Phillip Island, Homestead, Las Vegas) κι έχω οδηγήσει Off Road από τη Σουηδία μέχρι τον Καυκασο τη Μογγολία και την έρημο Μοχάβε.
Κορυφαίες στιγμες πάντως όταν οδήγησα την 998 του Καρλ Φόγκαρτυ και σε Off Road την ΚΤΜ 550 του Ζοελ Σμετς

Άξιος φίλε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Κυριοι,ας σοβαρευτουμε :2funny: :2funny: :2funny:Ποια ειναι η μεγαλυτερη ΦΑΝΤΑΣΙΩΣΗ σας με μοτοσυκλετες???Υ.Γ.θηλυκα,αν ενυπαρχουν,δεκτα!!!

Απο το γυμνάσιο που κυκλοφορούσαμε με τα παπάκια έφαγα κάτι σαβούρες και από τότε μέχρι σήμερα είμαι λίγο συντηριτικός αναβάτης - υπάρχουν βέβαια και οι στιγμές αδρεναλίνης  ;)
Ωστόσο, μπορεί να γελάσετε με αυτό που θα σας πω, αλλά θέλω να μάθω να κάνω σούζες....
Παίζει να πάω και στην Αγγλία κάποια στιγμή - έχω ακούσει ότι υπάρχει μια εξειδικευμένη σχολή για τέτοιου είδους κασκαντεριλικια  :rockon: :rockon:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Απο το γυμνάσιο που κυκλοφορούσαμε με τα παπάκια έφαγα κάτι σαβούρες και από τότε μέχρι σήμερα είμαι λίγο συντηριτικός αναβάτης - υπάρχουν βέβαια και οι στιγμές αδρεναλίνης  ;)
Ωστόσο, μπορεί να γελάσετε με αυτό που θα σας πω, αλλά θέλω να μάθω να κάνω σούζες....
Παίζει να πάω και στην Αγγλία κάποια στιγμή - έχω ακούσει ότι υπάρχει μια εξειδικευμένη σχολή για τέτοιου είδους κασκαντεριλικια  :rockon: :rockon:

  Παθος;
  Σου εχω ενα δωρακι....
  Κοιτα τα πμ σου σε λιγο....
  Παει και για αβαταρ λεμεεεεεε
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Δε χρειάζεται να τρέχεις στην Αγγλία, εκτός αν σκοπεύεις να γίνεις επαγγελματίας  stunt rider. Κοίτα στα περιοδικά και δη στο 0-300 πότε έχει το επόμενο "σχολειο" του  California Superbike School. Σε διαβεβαιώνω ότι αξίζει κάθε € που θα καταθέσεις για να μάθεις όχι μόνο σούζες αλλα ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ οδήγηση. Αν πας, κανε μου ενα  PM έχω γνωστούς ανάμεσα στους "δάσκαλους"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom