Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εγω πιστευω πως και το cbr 954rr ειναι ενα απο τα καλυτερα της honda
μου αρεσει πολυ...ισος περισσοτερο απο το 1000rr
T O iιδιο ισχυει και για σενα τεκνον μου!Η καλυτερη μοτο.ειναι αυτη  που ΕΣΥ θεωρεις οτι ειναι η καλυτερη μοτο!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ειναι πολυ απλο!Η καλυτερη μηχανη του κοσμου ειναι αυτη που ... Ε  Σ  Υ θεωρεις οτι ειναι η καλυτερη μηχανη του κοσμου!!!Περι ορεξεως...

Αυτο ακριβώς εννοούσα

Δεν εχει σημασια τι λένε τα περιοδικά - αυτά διαφήμηση κανουνε

σημασια εχει ΕΣΕΝα τι σου αρέσει και τι σου ταιριάζει οδηγικά

Γκάμπα, θα το παρεις το καινούργιο 5κύλινδρο;
 

Επισκέπτης
Δεν υπαρχει καλιτερη μηχανη για εμενα τουλαχιστον
Για να ειμουν απολιτα ικανοποιημενος θα επρεπε να ειχα 3 τουλαχιστον μηχανες και ο συνδιασμος τους θα ηταν το τελειο
π.χ. ενα cr ή yz 250 + crf 450+ ενα ss
 

Επισκέπτης
Δεν υπαρχει καλιτερη μηχανη για εμενα τουλαχιστον
Για να ειμουν απολιτα ικανοποιημενος θα επρεπε να ειχα 3 τουλαχιστον μηχανες και ο συνδιασμος τους θα ηταν το τελειο
π.χ. ενα cr ή yz 250 + crf 450+ ενα ss
ΤΡΑΝSFORMER BIKE!!!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
ειναι θέμα προτεραιοτήτων, προσωπικών "θέλω", αντικειμενικών "μπορώ" και ένα σώρο παραμέτρων πολύ προσωπικών

 

Επισκέπτης
Η μαγκια ειναι να μπορεις να τα παρεις ολα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Οχι φιλε δεν ειναι μαγκια να τα παρεις

Μαγκια ειναι να τα οδηγήσεις όπως τους αξίζει. Και αυτο ΔΕ μπορεις να το κάνεις ουτε εσυ ουτε κανενας.

Δεν κανει το μηχανάκι τον οδηγό. Το αντίθετο συμβαίνει
 

Επισκέπτης
Οχι φιλε δεν ειναι μαγκια να τα παρεις

Μαγκια ειναι να τα οδηγήσεις όπως τους αξίζει. Και αυτο ΔΕ μπορεις να το κάνεις ουτε εσυ ουτε κανενας.

Δεν κανει το μηχανάκι τον οδηγό. Το αντίθετο συμβαίνει
Αυτο ενοειται αλλα αν καποιος εχει πολυ χρημα και ειναι φουλ στην καυλα σιγουρα δεν θα ειχε μονο μια μοτοσυκλετα
 

Επισκέπτης
ο rossi θα εχει μηχανη αραγε???????????????????????????
O Fredy Spencer ,το 1983,αν δεν κανω λαθος(που και να κανω,μικρη σημασια εχει)κατεκτησε το πρωταθλημα στα 500(τοτε)c.c. KAI στα 350 c.c.!!!Δυο Π.Π. την ΙΔΙΑ χρονια!!!Την επομενη χρονια κατεκτησε<<μονο>> τα 500!Ο Σπενσερ Δ Ε Ν οδηγησε ΠΟΤΕ μοτοσυκλετα στον δρομο!Τις θεωρει πολυ επικινδυνες!!!
 

Επισκέπτης
O Fredy Spencer ,το 1983,αν δεν κανω λαθος(που και να κανω,μικρη σημασια εχει)κατεκτησε το πρωταθλημα στα 500(τοτε)c.c. KAI στα 350 c.c.!!!Δυο Π.Π. την ΙΔΙΑ χρονια!!!Την επομενη χρονια κατεκτησε<<μονο>> τα 500!Ο Σπενσερ Δ Ε Ν οδηγησε ΠΟΤΕ μοτοσυκλετα στον δρομο!Τις θεωρει πολυ επικινδυνες!!!
Αυτο πιστευω και εγω γι'αυτο παντα με μηχανη οταν βρισκομαι σε δημοσιο δρομο κοιταω γυρο μου μην με πατησει κανενας και παω με 50 χιλιομετρα.
Παντα εκανα και θα κανω μαλακιες(σουζες κ.λ.π)σε δρομους ερημικους και σε λιγο καιρο που θα παρω supersport μηχανη παιζει να το βαλω σε καμια πιστα. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Γεια χαρα σ'ολους!Απο λαθος υπολογισμο μου,ανεφερα χτες,οτι,ο αγωνας ξεκινα στις 18.00(ΑΝ βρω που εχει το πληκτρολογιο την ανω-κατω τελεια,χωρις να κανω ανω-κατω τον υπολογιστη,θα την χρησιμοποιησω,το υποσχομαι)Ο αγωνας,λοιπον,για οσους δεν το ξερουν ηδη,ΞΕΚΙΝΑ στις 15 (ανω-κατω τελεια) 00.Στις ΤΡΕΙΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ,τοπικη ΩΡΑ!Πρεπει να ειναι,λοιπον στις ΔΕΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ,ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ!Η ματαδοση,θα ξεκινησει απο την Ε.Τ.3 στις ΟΚΤΩ και ΜΙΣΗ το βραδυ ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ!Ευχομαι να απολαυσουμε εναν αγωνα,οπως απολαυσαμε τον προηγουμενο που εγινε στην χωρα που βρισκεται βορεια-βορειοδυτικα της ΚΟΥΒΑΣ και να VINCERE DUCATI(Aλλιως...την γαμησαμε!Ποιος μας σωνει απο τον Ικτερο???)ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ!!!ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕΣ(Μακαρι να εσωζε και τα μυαλα,των κεφαλιων που το φορανε)
 

Επισκέπτης
Kαλον θα ητο,η αγαπημενη μου DUCATI,αν θελει να ξαναVINCERE,να επισκεφθει,το συντομοτερο δυνατο,εναν ΓΙΑΤΡΟ...!!!Ειναι φτιαγμενοι ο ενας για τον αλλον...ΤΕΛΟΣ!!!Υ.Γ. Α, ρε κιτρινιαρη,ικτερε...με τον :priest: :priest: :priest: γκαντεμοσαυρο  :priest: :priest: :priest:που εβαλες αβαταρ...μας καταστρεψες!!!Αποτελεσματα φρεσκα στο
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.278
Πόντοι
12.056
Πειτε ρε παιδια να μαθω τι εγινε και εγω???

Νικησε ο Στονερ η ασχολειτε με το κτηματολογιο παλι???  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πειτε ρε παιδια να μαθω τι εγινε και εγω???

Νικησε ο Στονερ η ασχολειτε με το κτηματολογιο παλι???   :2funny: :2funny:
Επι του προκειμενου!!!Δεν προκειται να πεσουμε στο επιπεδο των υποστηρικτων...συλληβδην,κιτρινων στρουμφακιων(μεταξυ των οποιων και του Π Α Ν Α Ξ Ι Ο Υ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ Valentino Rossi)!!!Oι μεθοδοι που χρησιμοποιουνται εχουν ηδη καταγγελθει σε διεθνη φορα!Τον λογο εχει η δικαιοσυνη,στην οποια εχουμε τυφλη εμπιστοσυνη!Αν,βεβαια,ω μη γενοιτο, δεν μας βολεψουν οι αποφασεις της,θα στειλουμε τον Μαριο :uzi:,τον Τζιακομο :uzi: και τον Μασιμο  :uzi:,να ψυθιρισουν δυο λογακια στο αυτακι του ικτερου,να μαθει να μας ευχεται επιτυχιες και αλλα τετοια που ξερει!!!Αχ ρε DUCATI...ΠΟΤΕ Θα ξαναVINCERE???
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.446
Κριτικές
5
Like
67.278
Πόντοι
12.056
Ωραιος καιρος σημερα...

Γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε.... :2funny: :2funny: :2funny:

Μητσοτακηηηηηηηηηης  :grin: :grin:
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ρε μαγκες ποια μηχανη μπορει να κερδισει το bandit 1250 στα 0-150 χλμ/ωρα ;
Το tiger και το καινουριο fjr πως πανε στις χαμηλες;
και τελος αυτη την παπαρια πως την κοβετε:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom