Νέα

Μοτοσυκλέτα,μιλάμε για.....την άλλη μας γκόμενα..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Altec73
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 346K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Δεν περιγράφω άλλο,  review  των δοκιμαστικών στο τέλος.
 

Επισκέπτης
ETΣΙ οπως πανε,θα κατεβουν κατω και απο το 1.41!θα μας τρελλανει ο Ντε Πουνιε!!!
 

Επισκέπτης
Valentino Rossi 1.40.776  Casey Stoner 1.41.243 Nickey    Hayden 1.41.271...Aντε να δουμε , τι θα μας ξημερωσει...
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Φοβερός Ρόσσι, ο καλύτερος μακράν φαίνεται σε μια άγνωστη για όλους πίστα!(1.40.778)
Εξαιρετικός ο Στόνερ και αναμφίβολα θα δούμε μάχη αυριο (1.40.860)

Μια κλάση μόνοι τους αυτοί οι δύο.
Λορένθο και Χέυντεν έδειξαν ότι η Μισλέν εξακολουθεί να έχει καταπλήκτικό λάστιχο δοκιμών, τα race tyres δεν είναι τόσο καλά.(1.41.177 και 1.41.271 αντίστοιχα)
Χέυντεν και Σπάις(1.41.464) αναμενόμενο να πάνε τόσο καλά αφού έχουν κάνει πολλές δοκιμές εκει βοηθώντας στο σχεδιασμό της πίστας.
Ο Ντε Πουνιέ (1.41.492) φοράει ήδη το μαγιό για τη βουτιά αυριο.
Για τον Ντόβι(1.41.744), τα πα παραπάνω.
Μεταξύ Πεντρόθα και Ελίας (1.41.754 και 1,41,886) βλέπω νικητή αύριο τον Ελίας γιατί α) Ο Ελίας δεν πάει ποτέ πολύ καλά με λάστιχα δοκιμών ούτε θά χει τόσο καλά λάστιχα δοκιμών όσο ο Πεντρόθα, αλλά β) ξέρει πάρα πολύ καλά τη συμπεριφορά των Μπριτζστόουν στη διάρκεια του αγώνα αντίθετα με τον Πεντρόθα και γ) γυαλίζει το μάτι του.
 

Επισκέπτης
Aντε με το καλο, αυριο ,να γινει ενας υπεροχος αγωνας, αρκει να...... VINCERE ηΔΟΥΚΙΣΣΑ!!!
 
OP
OP
Altec73

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
5
Like
67.298
Πόντοι
12.056
Παρτε και το νεο Αβαταρ μου  :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Καθολου,συγχαρητηρια!!!Αμεση και εγκυρη ενημερωση!!!ΣΥΜΦΩΝΑ  με εγκυρες πληροφοριες , οπως αναφερει το πρακτορειο REUTERS, αυριο το πρωι,επιτροπη οδηγων,με κορυφη τον ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ,ME THN OMAΔA THΣ DUCATI, CASEY STONER,θα καταθεσει επιστολη διαμαρτυριας,το περιεχομενο της οποιας,θα αναφερει,μεταξυ αλλων,τους φοβους και τους προβληματισμους της(DUCATI)σε οσα αφορουν το αδιαβλητο της διεξαγωγης του πρωταθληματος!Ισχυριζονται,οτι,συνεληφθη γνωστος πρακτορας βιομηχανικης κατασκοπειας,ονοματι ALTEC 21 IKTEROS,να τελει τελετες μαυρης μαγειας,προεξαρχοντος του μεγαλου ιαπωνος μαγιστρου :helpplea: :helpplea: :helpplea: MITSO TA KI :helpplea: :helpplea: :helpplea:!KATOΠΙΝ,θα τελεστει επιμνημοσυνως δεησις :priest: :priest: :priest:,χωροστατουντος του ιντζενιερε Μασιμο Ταμπουρινι και περιφορα των λειψανων του Μαικ(ΔΕ ΜΠΑΙΚ)Χειλγουντ!Οσοι πιστοι προσελθετε!Εισοδος και σκορδα δωρεαν!!!
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Καθολου,συγχαρητηρια!!!Αμεση και εγκυρη ενημερωση!!!ΣΥΜΦΩΝΑ  με εγκυρες πληροφοριες , οπως αναφερει το πρακτορειο REUTERS, αυριο το πρωι,επιτροπη οδηγων,με κορυφη τον ΕΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ,ME THN OMAΔA THΣ DUCATI, CASEY STONER,θα καταθεσει επιστολη διαμαρτυριας,το περιεχομενο της οποιας,θα αναφερει,μεταξυ αλλων,τους φοβους και τους προβληματισμους της(DUCATI)σε οσα αφορουν το αδιαβλητο της διεξαγωγης του πρωταθληματος!Ισχυριζονται,οτι,συνεληφθη γνωστος πρακτορας βιομηχανικης κατασκοπειας,ονοματι ALTEC 21 IKTEROS,να τελει τελετες μαυρης μαγειας,προεξαρχοντος του μεγαλου ιαπωνος μαγιστρου :helpplea: :helpplea: :helpplea: MITSO TA KI :helpplea: :helpplea: :helpplea:!KATOΠΙΝ,θα τελεστει επιμνημοσυνως δεησις :priest: :priest: :priest:,χωροστατουντος του ιντζενιερε Μασιμο Ταμπουρινι και περιφορα των λειψανων του Μαικ(ΔΕ ΜΠΑΙΚ)Χειλγουντ!Οσοι πιστοι προσελθετε!Εισοδος και σκορδα δωρεαν!!!

    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


   
 

Επισκέπτης
τι γελας ρε μαλακα?45 λεπτα εκαμα να το γγαψω!μου φυγε η ψυχη!μαρικααααααα μου!κι οχι τιποτ'αλλο...ΤΟ ΞΑΝΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΤΟΥ!Ρεζιλι με εχει καμει
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
τι γελας ρε μαλακα?45 λεπτα εκαμα να το γγαψω!μου φυγε η ψυχη!μαρικααααααα μου!κι οχι τιποτ'αλλο...ΤΟ ΞΑΝΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΚΩΛΟΠΑΙΔΟ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΤΟΥ!Ρεζιλι με εχει καμει


  Την ταχυτητα σου στο πληκτρολογιο να την εχει ο Ροσσι αυριο...

  Οσο για τον ικτερο,υποχωρησε η μου φαινεται;

  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Πλάκα πλάκα, αυτή η πίστα μπορεί να φαίνεται γρήγορη, αλλά είναι ψιλοφάκα, και μάλιστα φάκα κατσαρή (με πολλά σαμαράκια). Εκνευρίζομαι τρομερά με το Μελάντρι, η μηχανή του σε ολους τους αγώνες βγαζει λίγο παραπάνω τελική απ του Στόνερ, αλλά την πάει σα σαύρα εδάφους εδάφους στις στροφές.
 

Επισκέπτης
Κοντος ψαλμος :priest:αλληλουια!Ελπιζω να ΜΗΝ βρεχει και κανει εναν απλο αγωνα τακτικης ο ντοκτορ,με τον Στοουνερ να ξεσαλωνει...και να πεφτει!!!Αν και δεν ελπιζω τιποτα για φετος,μηδενα προ του τελους...Ο ΜΑΡΚΟ οπως και να το κανουμε,ΔΕΝ ξεχασε να πιλοταρει,αλλα...μπαμπας,ηλικια,επικειμενη αποχωρηση...!ΙΔΩΜΕΝ ,κυριοι!Ες αυριον τα σπουδαια(Πω-πω ,ρε πουστη μου...τι κλασσικη μορφωσις???)
 

Επισκέπτης
Ενδιαφερομαι για μηχανη ss 600ή1000cc  μεχρι 7000euro. Τι προτεινετε??
:rockon: :rockon:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Αληθεια φιλε ραλλυ..
Ψαχνεις αποκλειστικα για σουπερ σπορ;
Δεν σε προβληματιζει η περιορισμενη χρηστικοτητα τους;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom