Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 742K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Οπωσ εχω ξαναπει, οι περισσοτεροι εδω μεσα υπερβαλλουν στιρηζονταs τιν αποψη τουs. Το ιδιο & ο Μολδολαγνοs & Vonmak. Το καμακι εδω χωριs ρωσικα η εστω ρουμανικα ειναι σχεδον αδυνατο. Επισηs το να γυρναs στο Κισιναου με χαρτh σαν τουρισταs μονο γραφικοs γινεσαι παρα αποτελεσμα εχει. Το μονο που μπορει να εχει καποια αποτελεσματα ειναι να πειs οτι εισαι επενδυτηs φρεσκοs, & οτι μενειs μονιμα εκει
πριν 10 χρονια οταν δεν ηξερα τη γλωσσα αλλα ημουν 37 γαμουσα πιο πολλες ,βεβαια αλλα τα χρονια τοτε αλλα καθε μερα επαιρνα 2 και 3.Αλλα τωρα βλεπω τον φλ που τα εχει τα χρονακια του (συγνωμη φιλε) και χωρις τη γλωσσα αν και ντροπαλος ξεσκιζεται
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Συναγωνιστες φιλάκια πολλά απο Σόφια είμαι για τριήμερο εδώ και σας παρακολουθώ..
λοιπόν Δημητράκη κλπ τι πάθατε με τον  moldolagno ????? :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
εγώ ήξερα αποτην πρώτη επαφή οτι δεν θα μας έβρισκε γυναίκες απλά θα είχαμε οποια βοήθεια θέλαμε για την παρμονή μας εκεί εκτός απο το να μας φέρει γυναίκες απο κει και πέρα κάναμε ότι καλύτερο επί πληρωμή και καμακι και περάσαμε καλά τέλος τα είπαμε χίλιες φορες γιατί επαναλαμβανόμαστε???????
Εγώ θα ξαναπάω αλλά όχι για 9 μέρες χεχεχεχεχεχεχεχεεχεχεχεχεεχεεεεεεεεεεεε.
κανένα μήνα και βάλε έχει παιχνίδι για όλλα τα γούστα αρκεί να υπάρχει χρήμα και μετρανε σπιτι , ρουχα ,αυτοκινητο και έρχωμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι σύντομα.
εσυ δεν εβαλες μυαλο μου φαινεται σε τρωει ο :kissass2: δεν θα σου επιτρεψω να με ξεπερασεις εγω εβγαλα γου μονο με 3 μαζι
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
Και στιν Κορεα εχει πολυ καμακι για τουσ ντοπιουs


Αυτο εννοω, οτι λεs μονο για να λεs, & αερολογειs non-stop. Ειλικρινα πιστευω οτι εισαι παντελωs ασχετοs με τh χωρα. Η αστυνομια στο Κισιναου πaiρνει 150 Λει το μικροτερο δωρακι (για ζωνη), δηλαδη 10 ευρω. Με 5 ευρω δεν λαδωνεται κανειs πλεον. Οταν ερθειs, ελπιζω να καταλαβειs.

Δέν ξέρω τι λέτε αλλα εμένα δεν με σταμάτησαν ούτε μια φορά κυκλοφορούσα καθε μέρα με το αυτοκινητο για καμάκι και εεε 10 ευρώ ειναι και στην βουλγαρία το δωράκι αν σε σταματήσουν σιγά το νέο.
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
εσυ δεν εβαλες μυαλο μου φαινεται σε τρωει ο :kissass2: δεν θα σου επιτρεψω να με ξεπερασεις εγω εβγαλα γου μονο με 3 μαζι

Δεν σε καταλαβαίνω αλλά εδώ ειναι η πηγή της βίζιτας αγόρι μου πάρε όσες θέλεις 30 - 50 ευρώ το κομάτι ανά ώρα αλλά πάνω απο δύο δεν τις καταφέρνω. Πάμε για άλλα γουστα μετά...................
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Δεν σε καταλαβαίνω αλλά εδώ ειναι η πηγή της βίζιτας αγόρι μου πάρε όσες θέλεις 30 - 50 ευρώ το κομάτι ανά ώρα αλλά πάνω απο δύο δεν τις καταφέρνω. Πάμε για άλλα γουστα μετά...................
σε περιμενω σκιστηηηηηηηηηηηηηηη :fuck2:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Μπααααα... Εγώ δεν θα κάνω τίποτα.. Δεν θα με αφήνει ο Moldolagnos γιατί ζηλεύει :2funny: :2funny:..Γι αυτό θα τιε αφήσω να με ξεσκίσουν αυτές στο  :knockinb:..
γαμα οσο θελεις εσενα δεν σε φομαμαι ,μονο τον πιτσι αυτος δεν θα μας αφησει ουτε κοκαλακι
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Και στιν Κορεα εχει πολυ καμακι για τουσ ντοπιουs


Αυτο εννοω, οτι λεs μονο για να λεs, & αερολογειs non-stop. Ειλικρινα πιστευω οτι εισαι παντελωs ασχετοs με τh χωρα. Η αστυνομια στο Κισιναου πaiρνει 150 Λει το μικροτερο δωρακι (για ζωνη), δηλαδη 10 ευρω. Με 5 ευρω δεν λαδωνεται κανειs πλεον. Οταν ερθειs, ελπιζω να καταλαβειs.

Είσαι αστείος...
Υπεραξία τέλος για σήμερα!
Πήγαινε μέτρα καμιά ρέγγα τώρα!
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
Δέν ξέρω τι λέτε αλλα εμένα δεν με σταμάτησαν ούτε μια φορά κυκλοφορούσα καθε μέρα με το αυτοκινητο για καμάκι και εεε 10 ευρώ ειναι και στην βουλγαρία το δωράκι αν σε σταματήσουν σιγά το νέο.

Δεν το κατάλαβες...
Ο "αγαπητός" αναφερόταν σε νεώτερο post του 1/3 του (YANTIS) στο οποίο έλεγε ότι η μίζα των τροχονόμων στην Μολδαβία είναι 100 Ευρώ!
Βέβαια, αλλάζοντας nick-name τόσο συχνά, άρχισε να χάνει λάδια, και δεν θυμάται τι έχει λέει κάθε φορά.
 

Επισκέπτης
μολισ βρικα χρονο και διαβασα ολα αυτα που γραφετε!!!ελιοσα μιλαμε !!!χεχε!!!
απο βδμαδα θα ανεβασο φοτογραφιεσ απο τιν ομορφι πολι και ατακτεσ πλιροφοριεσ περι αγορεου εροτα!χεχε!αναλιτικο πορνορεπορταζ απο το χισιναου!

τα πορνοχερετισματα μου σε μολδολαγνο,φλαουερ και αλανταλον με τουσ οποιουσ περασαμε σουπερ στο χισιναου!ειδικα με τον μαχιμο σιναγονιστι και ιπερτατο πουτανιαρι αλανταλον που πιγεναμε στα καλτ μπαρακια και καμακοναμε πουτανεσ!!!!!!!!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
20
Πόντοι
16
μολισ βρικα χρονο και διαβασα ολα αυτα που γραφετε!!!ελιοσα μιλαμε !!!χεχε!!!
απο βδμαδα θα ανεβασο φοτογραφιεσ απο τιν ομορφι πολι και ατακτεσ πλιροφοριεσ περι αγορεου εροτα!χεχε!αναλιτικο πορνορεπορταζ απο το χισιναου!

τα πορνοχερετισματα μου σε μολδολαγνο,φλαουερ και αλανταλον με τουσ οποιουσ περασαμε σουπερ στο χισιναου!ειδικα με τον μαχιμο σιναγονιστι και ιπερτατο πουτανιαρι αλανταλον που πιγεναμε στα καλτ μπαρακια και καμακοναμε πουτανεσ!!!!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ναι ρε γαμώτω ότι θα έκανα και καμάκι στις εκδιδόμενες ούτε στο ονειρό μουδεν θα το φανταζόμουν  πάντως είναι άλλη εμπειρία τεσπα.

είμαι Σόφια στην πηγή της Βίζιτας και της απογοήτευσης διότι όταν μάθης στα καλύτερα τα καλά δέν σε αρκούν πλέον μόλις έφυγε  μία μικρή 20 ετών χάλια μαύρα στην συμετοχή
δεν μπορώ αρρώστησα έχω πάθη μολδαβομουνίαση και πρέπει γρήγορα να γιατρευτώ δεν γουστάρω πλέον καμία .
( είναι η δεύτερη σήμερα που δεν έμεινα ικανοποιημένος στο θέμα της συμετοχής τι κι αν είναι μπουμπουκι λουλουδάκι κούκλα σκατά στα μούτρα τους θα γράψω στην Σόφια σχετικά.


 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Δεν το κατάλαβες...
Ο "αγαπητός" αναφερόταν σε νεώτερο post του 1/3 του (YANTIS) στο οποίο έλεγε ότι η μίζα των τροχονόμων στην Μολδαβία είναι 100 Ευρώ!
Βέβαια, αλλάζοντας nick-name τόσο συχνά, άρχισε να χάνει λάδια, και δεν θυμάται τι έχει λέει κάθε φορά.

και αυτοs το ιδιο ασχετοs με τη χωρα ειναι οπωs εσυ, σε αυτο ταιριαζεται  :2funny: :2funny:
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Το ποιος συνεχίζει τις βλακείες είναι μιά άλλη υπόθεση...
Αυτό που μου έστειλες σε ΡΜ είναι να βάλουμε στοίχημα ότι δεν είσαι ο RED!
Μάλιστα! Και πως θα το κάνουμε αυτό όταν δεν γνωρίζω την φατσούλα του γλυκού μου κόκκινου RED, αλλά ούτε και την δική σου?
Τι έγινε, θα μαζέψεις 1-2 άχρηστους για να μου συστηθούν ως RED και YANTIS?
Γιατί δεν κάνεις το άλλο που είναι πιό απλό και πιό σίγουρο? Άντε μιά βόλτα από τον Moldo που ξέρει τον RED.
10 φορές σε προσκάλεσε για καφέ αλλά ποιείς την νήσσαν (κάνεις το παπί) περί σχολής Δημητράκη και άλλα!
Όσο λοπόν θα συνεχίσεις να γράφεις τα ίδια κουφά με τον RED και τον YANTIS και θα μας πρήζεις με το πόσο κάνει η φέτα, οι ρέγγες και οι αντζούγιες, εγώ (και αρκετοί άλλοι)θα συνεχίσουμε να έχουμε την άποψη ότι RED=YANTIS=NEMIROF.

δηλαδη, αλλη δουλεια δεν εχω, να τρεχω να αποιδειξω πιοs ειμαι για τον καθε αναγνωστι του καθε σιτε. Και ειμαι & παντρεμενοs. Αν ομωs ειναι να κερδισω κατι (εστω 500ε) οταν ερθειs Μολδαβια, στειλε πμ & τα λεμε στο Μολδολαγνο. Το Υαντιs τον εχω ξεμπροστιαση σε πολλα τοπικ οταν λεει ασχετα Η βαζει ασχετεs φωτο. Με τον Red γενικα συμφωνο αν και υπερβαλλει & αυτοs πανω στον "καυγα"
 

soritas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2009
Μηνύματα
593
Like
0
Πόντοι
6
δηλαδη, αλλη δουλεια δεν εχω, να τρεχω να αποιδειξω πιοs ειμαι για τον καθε αναγνωστι του καθε σιτε. Και ειμαι & παντρεμενοs. Αν ομωs ειναι να κερδισω κατι (εστω 500ε) οταν ερθειs Μολδαβια, στειλε πμ & τα λεμε στο Μολδολαγνο. Το Υαντιs τον εχω ξεμπροστιαση σε πολλα τοπικ οταν λεει ασχετα Η βαζει ασχετεs φωτο. Με τον Red γενικα συμφωνο αν και υπερβαλλει & αυτοs πανω στον "καυγα"

Θα έβαζα ευχαρίστως στοίχημα μαζί σου, αλλά φοβάμαι ότι δεν θα έχεις να πληρώσεις. Στο έχω ξαναπεί και σε παλιότερο post, όταν έγραφες σας RED. Και με τον RED (δηλαδή εσένα έβαλα στοίχημα) αλλά το έχασες και ποιείς την νήσσα. Από το να λες τις γνωστές χαζομάρες, καλύτερα κράτα τα λεφτά σου μπας και βγάλεις τη χρονιά!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
μια παρακληση σε ολους οσους θελουν να ελθουν μολδαβια.Στο αεροδρομιο εχει τσιγαρα που εκτος ευρωπης ειναι στη μιση τιμη παρακαλω πολυ BF mple σας ευχαριστω
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
μια παρακληση σε ολους οσους θελουν να ελθουν μολδαβια.Στο αεροδρομιο εχει τσιγαρα που εκτος ευρωπης ειναι στη μιση τιμη παρακαλω πολυ BF mple σας ευχαριστω
Να καπνίζεις Nistru αφιλτρα :uglystupid:!! Εξαιρετρικά και κάνεις και οικονομία :2funny:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Να καπνίζεις Nistru αφιλτρα :uglystupid:!! Εξαιρετρικά και κάνεις και οικονομία :2funny:
φτου θα ψωφισω μετα ακαριαια το εκανα αυτο σε ενα και καλα λεφτα ελληνα που ηρθε του αγορασα σαν δωρο ,πριν απο 5 χρονια μια κουτα τεμπ (τα πιο φτηνα) πληρωσα 15 λει και του ειπα οτι ειναι τα πιο γαματα τσιγαρα της μολδαβιας τα πηγε κατω και τα μοιραζε(με τσιγκουνια γιατι του ειπα ειναι πανακριβα) στους φιλους και καμαρωνε , το τι ακουσε απο ολους μετα δε λεγεται :rockon: :rockon:
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
σπαστηηηηη  :rockon:δεν αντεχω αλλο μονος το τι μουνι ηταν χτες στο μαγαζι δε το φανταζεσαι.Πιτσο περισσυλογη εκανες και δεν εμφανιζοσουν?? νομιζα οτι εδειξες τα ωιδεο και σου εκανες μουτεντ
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Είσαι αστείος...
Υπεραξία τέλος για σήμερα!
Πήγαινε μέτρα καμιά ρέγγα τώρα!

καλυτερα αστειοs, παρα ασχετοs & δηθεν, που αερολογει χωριs να λεει τιποτα συγκεκριμενο, τα παραδειγματα σου πολλα, καραβανια Ουκρανων πανε για αγορεs στιν Μολδαβια, (οταν τα μαγαζια τισ Μολδαβιαs αγοραζουν χονδρικη απο Οδησσο & Τουρκια), Η ο ανεπαναληπτοs συλλογισμοs σου αφου ολο το βραδυ η πουτανα παιρνει 100ε, λογικα τιν ωρα θελει 10ε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom