Νέα

Μηνυση για ψευτικο λογο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dark unlimited
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 300
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Δεν ηταν ο προσωπικος μου δικηγορος αυτος.Ηταν απο τα ''κορακια'' που την στηνουν εξω απο την εβελπιδων και αν δουν κανεναν ''χαμενο'' τον πλησιαζουν και τον ''βοηθανε''. Σαν τους τοκογλυφους εξω απο τα κασινο!

ε καλα ρε εγω μονο μετα απο γαμησι βγαζω τ λεφτα και παλι προσπαθω να κανω παζαρια  :grin:
εσεις πως χαλατε τοσα λεφτα  για τιποτα ειναι αξιο αποριας μαν  :grin:
εγω θα τον ελεγα παρε τα αρχιδια μου  :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
εσενα το σου εκανε με 20 ευρω ο δικηγορος σου εδωσε τσιχλα να μασσουλησεις απο το πακετο του;  :grin:

σφραγιδα και επισημη μεταφραση εντυπο εταιριας με εδρα τη βουλγαρια...τη μεταφραση τη κανω κ μονος μου για τη σφραγιδα επαιρνε η καρια 15 ευρω και τωρα το κανε 20  :headbang: :headbang:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
ε καλα ρε εγω μονο μετα απο γαμησι βγαζω τ λεφτα και παλι προσπαθω να κανω παζαρια  :grin:
εσεις πως χαλατε τοσα λεφτα  για τιποτα ειναι αξιο αποριας μαν  :grin:
εγω θα τον ελεγα παρε τα αρχιδια μου  :grin:
Και τι νομιζεις οτι θα επερνε αυτος και τι εγω? Αυτος θα εβρισκε αλλο πελατη και εγω να μην ηξερα τι και πως και να την παταγα κανονικα. Αν δεν τον χρειαζομουν λες να τα εδινα? Δε τα ετρωγα καλυτερα οπως μας διδασκει ο πικερ?  :2funny: :2funny: :2funny:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
σφραγιδα και επισημη μεταφραση εντυπο εταιριας με εδρα τη βουλγαρια...τη μεταφραση τη κανω κ μονος μου για τη σφραγιδα επαιρνε η καρια 15 ευρω και τωρα το κανε 20  :headbang: :headbang:
Για να κυκλοφορείς ακριβό "τουτου" με βουλγάρικες πινακίδες τύπε; :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
σφραγιδα και επισημη μεταφραση εντυπο εταιριας με εδρα τη βουλγαρια...τη μεταφραση τη κανω κ μονος μου για τη σφραγιδα επαιρνε η καρια 15 ευρω και τωρα το κανε 20  :headbang: :headbang:
  ε τυπε σιγα τα ωα.. δεν εκανες δικαστηριο ο σαουλ ειχε δικαστηριο σου λεει . σιγα μην πληρωνες για δικαστηριο 20 ευρω
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Και τι νομιζεις οτι θα επερνε αυτος και τι εγω? Αυτος θα εβρισκε αλλο πελατη και εγω να μην ηξερα τι και πως και να την παταγα κανονικα. Αν δεν τον χρειαζομουν λες να τα εδινα? Δε τα ετρωγα καλυτερα οπως μας διδασκει ο πικερ?  :2funny: :2funny: :2funny:

ε τοσοι δικηγοροι μαν στην ελλαδα ολο και καποιος θειος ξαδερφος μπατζανακης θα ναι δικηγορος σου  :grin:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Δεν ηταν ο προσωπικος μου δικηγορος αυτος.Ηταν απο τα ''κορακια'' που την στηνουν εξω απο την εβελπιδων και αν δουν κανεναν ''χαμενο'' τον πλησιαζουν και τον ''βοηθανε''. Σαν τους τοκογλυφους εξω απο τα κασινο!
Όχι κι έτσι  τύπε.
Σαν τους "ρουμ του λετ" στα νησιά να λες με τη διαφορά ότι στη περιπτωσή σου σε βοηθάει να κοιμηθείς σπιτι σου και όχι στο "κρατικό".
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Για να κυκλοφορείς ακριβό "τουτου" με βουλγάρικες πινακίδες τύπε; :grin:

καμια σχεση μαν ...συνεργαζομαι με εναν ελληνα π εχει εδρα εκει και τ κανω τις μεταφρασεις
mazda rx-8 εχω 130ευρω τελη +100 η ασφαλεια το χρονο εγγυηση τυπε  :grin:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
ε τοσοι δικηγοροι μαν στην ελλαδα ολο και καποιος θειος ξαδερφος μπατζανακης θα ναι δικηγορος σου  :grin:
Δε ζηταω χαρες απο συγκενεις τυπε.Οχι μονο ειναι κουτσομπολιδες αλλα το διατυμπανιζουν λες και σου εδωσαν το νεφρο τους.Fuck them  :grin:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
καμια σχεση μαν ...συνεργαζομαι με εναν ελληνα π εχει εδρα εκει και τ κανω τις μεταφρασεις
mazda rx-8 εχω 130ευρω τελη +100 η ασφαλεια το χρονο εγγυηση τυπε  :grin:
Τι ασφαλεια εχεις ρε μαν με 100 ευρω το χρονο?? Πες μηπως γλιτωσουμε τιποτα????
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Δε ζηταω χαρες απο συγκενεις τυπε.Οχι μονο ειναι κουτσομπολιδες αλλα το διατυμπανιζουν λες και σου εδωσαν το νεφρο τους.Fuck them  :grin:

εγω λεω οταν πεθανουν ολοι οι συγγενεις μου να παω να χεζω στους ταφους τους  :rockon: :rockon: :rockon:
ειμαστε αγαπημενο σοι  :grouphug:  :grin:
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Με τέτοιο πνεύμα δεν τον βλέπω να βγάζει φραγκο. Σκέψου να παει να πει στην αλλη παμε στην δικαστηρια να ζητησεις τα 100 ευρω  :2funny: Με τις κοτσάνες τους παίρνουν και στον λαιμό τους κόσμο οι αχρηστοι

Άχρηστοι δεσποινίς είναι τα άτομα που ακόμη σε χαρτζιλικώνουνε για να το παίζεις δήθεν  :jerking:. Άμα μου βρεις το σημείο που αναφέρθηκα σε 100,00 Ευρώ να σου δώσω δίκιο. Άλλα δυστυχώς έτσι διαβάζεις και τα δικόγραφα και γράφεις άλλα άσχετα που σου κυκλοφορούν στο κεφάλι και νομίζεις ότι θα δικαιωθείς στο τέλος. Άντε δεν ασχολούμαι και άλλο μαζί σου γιατί τσάμπα πάει …
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Καλά από γυναίκα που μπαίνει σε ιστοσελίδα για πόρνες και βρίζει δεν θα περίμενα περισσότερα. Αφού ξεχείλισες επίπεδο και νομική παιδεία τράβα να διαβάσεις και Γενικό Αστικό γιατί έχεις και εξετάσεις σε λίγο και άσε τις υποθέσεις αυτές σε άλλους πιο έμπειρους  ;)
Τι ειναι το "γενικο αστικο"?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Εγω παντος καποτε ειχα δωσει 200 ευρω σε εναν απο τους δικηγορους που την στηνουν εξω απο την ευελπιδων και περημενουν πελατες για να με περασει αυτοφορο.
Δεν την στηνουν εξω απο την ευελπιδων. Εξω απο την αιθουσα του αυτοφωρου την στηνουν. Εξω απο την ευελπιδων ποιος θα τους αναγνωρισει και ποιον θα τσακωσουν?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom