Νέα

Μηνυση για ψευτικο λογο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dark unlimited
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 300
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
ρε φιλε για κανε λιγο πιο λιανα αυτο  το καφροπαρεας :grin:
Λεγοντας καφροπαρεας εννοω τους τυπαδες που ξεχυνοντε σε αγελες αναζητωντας γκομενακια,την πευτουν σε οτι εχει δυο ποδια και κατι που μοιαζει με μουνι και οταν μπενουν σε ενα μαγαζι κανουν λες και τους ειχαν σε κλουβι που απαγορευοταν η μαλακια για 20 χρονια.Δηλαδη ο τυπος που θα χωθει σε μια γκομενα και μετα ενω ακομα τον βλεπει θα παει στην παρεα του και θα αρχισει να κανει νοηματα του τυπου θα της ξεσκισω τον αδοξαστο θα την ανοιξω στα δυο θα τη γαμησω μεχρι να μπαταρει και τετεια.Κατι το οποιο εγω το βρισκω γαμω τις φασεις για να γελασω αν το βλεπω αλλα αυτος δεν νομιζω οτι εχει ελπιδες να γαμησει ποτε την συγκεκριμενη γκομενα  :grin: :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ποιος είναι πάλι αυτός ο κοτσοβολος που μας πουλάει πνεύμα?
Με τέτοιο πνεύμα δεν τον βλέπω να βγάζει φραγκο. Σκέψου να παει να πει στην αλλη παμε στην δικαστηρια να ζητησεις τα 100 ευρω  :2funny: Με τις κοτσάνες τους παίρνουν και στον λαιμό τους κόσμο οι αχρηστοι
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Εγω παντος καποτε ειχα δωσει 200 ευρω σε εναν απο τους δικηγορους που την στηνουν εξω απο την ευελπιδων και περημενουν πελατες για να με περασει αυτοφορο.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Εγω παντος καποτε ειχα δωσει 200 ευρω σε εναν απο τους δικηγορους που την στηνουν εξω απο την ευελπιδων και περημενουν πελατες για να με περασει αυτοφορο.
αυτο τι σχεση εχει μαγκα μου;
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Δεν εχει.Απλα λεω πως βγαζουν ευκολα και ανετα λευτα ειτε ειναι γνωστες ειτε δεν ειναι.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Εγω παντος καποτε ειχα δωσει 200 ευρω σε εναν απο τους δικηγορους που την στηνουν εξω απο την ευελπιδων και περημενουν πελατες για να με περασει αυτοφορο.

οι λεγομενοι διαδρομιστες. το λεφουσι της δικηγοριας.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Δεν συμφωνεις οτι  ενας δικηγορος παταει πανω στην αγνοια του πελατη και τον υπερχρεωνει για δουλεια ρουτινας? (οπως γινετε περηπου σε ολα τα επαγκελματα)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δεν συμφωνεις οτι  ενας δικηγορος παταει πανω στην αγνοια του πελατη και τον υπερχρεωνει για δουλεια ρουτινας? (οπως γινετε περηπου σε ολα τα επαγκελματα)

Κλεφτεs να γινουνε???Οπωs μπορει ο καθεναs
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δεν συμφωνεις οτι  ενας δικηγορος παταει πανω στην αγνοια του πελατη και τον υπερχρεωνει για δουλεια ρουτινας? (οπως γινετε περηπου σε ολα τα επαγκελματα)
θεωρω οτι παντου υπαρχουν λαμογια οπως λες και συ. Απο κει και περα η δουλεια δεν ειναι ευκολη ανετη και χαλαρη.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Κλεφτεs να γινουνε???Οπωs μπορει ο καθεναs
Δεν ειπα εγω να γινουν κλεφτες.Τονισα αλοστε οτι αυτο γινεται σχεδον σε ολα τα επαγκελματα.Απλως η συγκεκριμενη εμπειρια μου με αυτον τον δικηγορο μου αφησε την εντυπωση οτι μου πειρε 200 ευρω για 2 συμβουλες λιγη χαρτουρα και λιγη ''ασφαλεια''.Κατα τα αλλα την δουλεια που ειχε μαζι μου την ξεπεταξε σε πολυ λιγο χρονο.Εγω δουλευω 4 μερες για να βγαλω 200 ευρω....τωρα θα μου πεις,πρωτον να μην εκανα μαλακιες για να μη περναγα αυτοφορο και δευτερον αλλοι βγαζουν 200 ευρω σε 10 λεπτα.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
θεωρω οτι παντου υπαρχουν λαμογια οπως λες και συ. Απο κει και περα η δουλεια δεν ειναι ευκολη ανετη και χαλαρη.
Καμια δουλεια δεν ειναι ευκολη ανετη και χαλαρη.Η συγκεκριμενη δουλεια που εκανε ο συγκεκριμενος δικηγορος που φανηκε ''λιγοτερη'' απο την τιμη της.Αλλα οπως ειπα και στο παραπανω σχολιο μου,δεν το κατακρηνω απλα το αναφερω.Και εγω στον τομεα μου μαλλον βαραω στα αυτια τους ανυποψιαστους,ετσι δουλευει ο κοσμος.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δεν ειπα εγω να γινουν κλεφτες.Τονισα αλοστε οτι αυτο γινεται σχεδον σε ολα τα επαγκελματα.Απλως η συγκεκριμενη εμπειρια μου με αυτον τον δικηγορο μου αφησε την εντυπωση οτι μου πειρε 200 ευρω για 2 συμβουλες λιγη χαρτουρα και λιγη ''ασφαλεια''.Κατα τα αλλα την δουλεια που ειχε μαζι μου την ξεπεταξε σε πολυ λιγο χρονο.Εγω δουλευω 4 μερες για να βγαλω 200 ευρω....τωρα θα μου πεις,πρωτον να μην εκανα μαλακιες για να μη περναγα αυτοφορο και δευτερον αλλοι βγαζουν 200 ευρω σε 10 λεπτα.
Και αυτοs πρεπει να καλυψει και τιs μερεs που δεν θα υπαρχει πελατηs
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Και αυτοs πρεπει να καλυψει και τιs μερεs που δεν θα υπαρχει πελατηs
Σιγουρα.Και ακομα και να μην ηταν ετσι...δεν με υποχρεωσε κανεις να βρεθω στο αυτοφορο...ουτε και να ζητησω δικηγορο θα μπορουσα να το περασω ετσι.Δεν κλαιγομαι για τα λευτα που του εδοσα.Πιο λιανα ειναι σαν να πηγαινεις να πιεις καφε και σου χρεωνουν το φρεντο 7 ευρω.Μπορει το μαγαζι να εχει προβληματα και τεραστιο ενοικιο και να προσπαθει να βγει...η μπορει και απλα να αισχροκρει.Αλλα εσενα η ιδια γευση θα σου μεινει:οτι ο καφες ηταν πανακριβος.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Δεν ειπα εγω να γινουν κλεφτες.Τονισα αλοστε οτι αυτο γινεται σχεδον σε ολα τα επαγκελματα.Απλως η συγκεκριμενη εμπειρια μου με αυτον τον δικηγορο μου αφησε την εντυπωση οτι μου πειρε 200 ευρω για 2 συμβουλες λιγη χαρτουρα και λιγη ''ασφαλεια''.Κατα τα αλλα την δουλεια που ειχε μαζι μου την ξεπεταξε σε πολυ λιγο χρονο.Εγω δουλευω 4 μερες για να βγαλω 200 ευρω....τωρα θα μου πεις,πρωτον να μην εκανα μαλακιες για να μη περναγα αυτοφορο και δευτερον αλλοι βγαζουν 200 ευρω σε 10 λεπτα.

καλα ρε εμενα ο δικηγορος μ αυξησε τη τιμη απο 15ευρω σε 20 και εκανα παραπονα  :2funny: και σενα σου πηρε 200ευρω? :think: :think: :think:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
καλα ρε εμενα ο δικηγορος μ αυξησε τη τιμη απο 15ευρω σε 20 και εκανα παραπονα  :2funny: και σενα σου πηρε 200ευρω? :think: :think: :think:
Δεν ηταν ο προσωπικος μου δικηγορος αυτος.Ηταν απο τα ''κορακια'' που την στηνουν εξω απο την εβελπιδων και αν δουν κανεναν ''χαμενο'' τον πλησιαζουν και τον ''βοηθανε''. Σαν τους τοκογλυφους εξω απο τα κασινο!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
καλα ρε εμενα ο δικηγορος μ αυξησε τη τιμη απο 15ευρω σε 20 και εκανα παραπονα  :2funny: και σενα σου πηρε 200ευρω? :think: :think: :think:

εσενα το σου εκανε με 20 ευρω ο δικηγορος σου εδωσε τσιχλα να μασσουλησεις απο το πακετο του;  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom