Νέα

Μια φορά και τέλος...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα victoras0
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.620
Πόντοι
3.346
Να ξερετε ολα ειναι στο μυαλο..αν βεβαια δεν εχεις στυτικα θεματα.
Μια αλλη φορα γκαυλωσα με γκομενα..μονο και μονο που την ειδα να εχει την ζωνη αυτοκινητου ενδιαμεσα απο τα βυζια.
Ενω στην ιεροδουλη που μ ερχεται με φορα παρτιδα τα βυζια..θελω και λιγα προκαταρκτικα για να ξεκινησω.
Αντε βγαλε ακρη.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.620
Πόντοι
3.346
Ισως το θεματακι να ειναι.. στο οτι πας και ξερεις οτι σιγουρα θα πηδηξεις θα πληρωσεις και θα φυγεις..ετσι μπαινεις σε μια διαδικασια χαλαρητιτας.
Ενω με γκομενα πλερωνεις καμια δεκαρια φορες και δεν πηδας παντα. πχ, εγω που με την αλλη βγηκαμε καμια 5-6 εξι φορες πληρωσα τους καφεδες και αυτη μ βλεπει σαν φιλο ακομα. :confused: αλλα που θα παει θα τον φαει αργα η γρηγορα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.620
Πόντοι
3.346
Βιάγκρα.
Ψευδάργυρος 50mg / μέρα
Καλή διατροφη
Καλή καρδιά
Γερός κορμός
Αν δεν εχει θεμα στυτικο..δεν χρειαζονται τα χαπια..εκτος και αν θελει να δοκιμασει για την εμπειρια.
Γυμναστικη θελει και καλη διατροφη..και να μην ντρεπεται με της γυναικες, δεν βοηθαει..
 

Xwristaboo

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
498
Πόντοι
21
Καλημέρα.
Αφού διάβασα σχόλια και με κάποια δάκρυσα (εσύ με το ΠΑΣΟΚ είσαι θεούλης) θα κοιτάξω να απαντήσω σοβαρά.
Το λοιπόν φίλε μου αυτά που περιγράφεις έχουν να κάνουν κυρίως με δύο παράγοντες (εκτός βέβαια εάν υπάρχει ιατρικό θέμα).
Το ένα είναι η ηλικία και γι΄ αυτό δεν μπορείς να κάνεις τπτ. Δλδ με την πάροδο των χρόνων λογικό είναι να μην είσαι όπως ήσουν στα 20. Υπάρχουν κάποια τιπς που βοηθάνε και θα στα πω λίγο πιο κάτω αφού έχουν βοηθήσει εμένα αρκετά.
Στην ίδια ηλικία είμαστε.
Το δεύτερο και κυριότερο είναι η ψυχολογία... αυτό πρέπει να καταφέρεις να το ελέγξεις οπωσδήποτε γιατί αλλιώς δε θα δεις ποτέ καμία βελτίωση.
Αν πηγαίνεις με το άγχος και την σκέψη δε θα μου σηκωθεί, θα χύσω γρήγορα κλπ αυτά ακριβώς θα σου συμβούν.
Οπότε πρώτα απ΄ όλα κοίτα να ελέγχεις το ψυχολογικό. Πήγαινε χαλαρός και σίγουρα θα δεις βελτίωση,
Αν δεν μπορείς μόνος σου συμβουλεψου ένα ψυχολόγο (δεν είναι ντροπή).
Τώρα κάτι που εμένα με βοήθησε αφού βέβαια έχω καταφέρει να ελέγχω το στρες είναι τα ενεργειακά ποτά.
Δηλαδή ένα red bull μια ωρίτσα πριν τον αγώνα και είδα μεγάλες διαφορές και σε ποιότητα στύσης αλλά και σε διάρκεια.
Αυτό βέβαια δούλεψε σε μένα και δεν συνεπάγεται ότι θα δουλέψει και σε άλλον.
Αν θες να δοκιμάσεις κάτι σε βοήθημα θα σου συνιστούσα να δοκιμάσεις κάτι φυτικό και όχι προιόν χημείας.
Από φίλο άκουσα για κάποιο μέλι από Τουρκία το οποίο κάνει θαύματα, αλλά δεν έχω δοκιμάσει ακόμα και δε μπορώ να έχω άποψη (θα το δοκιμάσω σίγουρα όταν θα έρθω Ελλάδα και θα μπορώ να πω με σιγουριά).
Η γνώμη μου λοιπόν είναι να το παλέψεις λίγο με τον εαυτό σου και αν δε δεις αποτελέσματα να πας σε κάποιον ειδικό ο οποίος σίγουρα θα σου πει πολύ πιο εύστοχα πράγματα απ΄ ότι λέμε όλοι εμείς εδώ μέσα.
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216
Αν δεν εχει θεμα στυτικο..δεν χρειαζονται τα χαπια..εκτος και αν θελει να δοκιμασει για την εμπειρια.
Γυμναστικη θελει και καλη διατροφη..και να μην ντρεπεται με της γυναικες, δεν βοηθαει..
Έτσι. Προσέχεις το σώμα σου και δεν το σκέφτεσαι γιατί είναι και θέμα ψυχολογίας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
477
Like
295
Πόντοι
21
Φίλε και ο κερατάς άνθρωπος είναι .....γιατί το λες αυτό....όλοι έχουμε υπάρξει κερατάδες.... οποίος πει δεν έχει υπάρξει...τότε είναι αυτή την στιγμή κερατάς.....ο κερατάς το μαθαίνει τελευταιος:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:
Κάτι ξέρεις εσύ
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Καλημέρα.
Αφού διάβασα σχόλια και με κάποια δάκρυσα (εσύ με το ΠΑΣΟΚ είσαι θεούλης) θα κοιτάξω να απαντήσω σοβαρά.
Το λοιπόν φίλε μου αυτά που περιγράφεις έχουν να κάνουν κυρίως με δύο παράγοντες (εκτός βέβαια εάν υπάρχει ιατρικό θέμα).
Το ένα είναι η ηλικία και γι΄ αυτό δεν μπορείς να κάνεις τπτ. Δλδ με την πάροδο των χρόνων λογικό είναι να μην είσαι όπως ήσουν στα 20. Υπάρχουν κάποια τιπς που βοηθάνε και θα στα πω λίγο πιο κάτω αφού έχουν βοηθήσει εμένα αρκετά.
Στην ίδια ηλικία είμαστε.
Το δεύτερο και κυριότερο είναι η ψυχολογία... αυτό πρέπει να καταφέρεις να το ελέγξεις οπωσδήποτε γιατί αλλιώς δε θα δεις ποτέ καμία βελτίωση.
Αν πηγαίνεις με το άγχος και την σκέψη δε θα μου σηκωθεί, θα χύσω γρήγορα κλπ αυτά ακριβώς θα σου συμβούν.
Οπότε πρώτα απ΄ όλα κοίτα να ελέγχεις το ψυχολογικό. Πήγαινε χαλαρός και σίγουρα θα δεις βελτίωση,
Αν δεν μπορείς μόνος σου συμβουλεψου ένα ψυχολόγο (δεν είναι ντροπή).
Τώρα κάτι που εμένα με βοήθησε αφού βέβαια έχω καταφέρει να ελέγχω το στρες είναι τα ενεργειακά ποτά.
Δηλαδή ένα red bull μια ωρίτσα πριν τον αγώνα και είδα μεγάλες διαφορές και σε ποιότητα στύσης αλλά και σε διάρκεια.
Αυτό βέβαια δούλεψε σε μένα και δεν συνεπάγεται ότι θα δουλέψει και σε άλλον.
Αν θες να δοκιμάσεις κάτι σε βοήθημα θα σου συνιστούσα να δοκιμάσεις κάτι φυτικό και όχι προιόν χημείας.
Από φίλο άκουσα για κάποιο μέλι από Τουρκία το οποίο κάνει θαύματα, αλλά δεν έχω δοκιμάσει ακόμα και δε μπορώ να έχω άποψη (θα το δοκιμάσω σίγουρα όταν θα έρθω Ελλάδα και θα μπορώ να πω με σιγουριά).
Η γνώμη μου λοιπόν είναι να το παλέψεις λίγο με τον εαυτό σου και αν δε δεις αποτελέσματα να πας σε κάποιον ειδικό ο οποίος σίγουρα θα σου πει πολύ πιο εύστοχα πράγματα απ΄ ότι λέμε όλοι εμείς εδώ μέσα.
To red bull, το πίνεις εσύ η το δίνεις στην γκόμενα;
 

Ivanthegreat1

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
29
Πόντοι
0
Κόψε πορνό και μαλακία 1-2 μήνες να δεις πως θα πάει (πολύ βασικό),επίσης προσπάθησε να είσαι χαλαρός και να μη το σκέφτεσαι γιατί χειροτερεύεις τη κατάσταση!Στο μυαλό είναι όλα...Η βελτίωση της φυσικής κατάστασης θα βοηθήσει επίσης..
 
Εγγρ.
12 Νοε 2013
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
130
Πόντοι
0
Στο θεμα γκομενα... μερικες φορες εκει που μιλαω με την αλλη..μου σηκωνεται :2funny: και το χειροτερο, δεν ειναι να κανουμε τιποτα. Απλα απο την ιδεα και μονο οτι μπορει καποια στιγμη να την πηδηξω.. ερχεται η αναπτυξη πολυ προωρα. :grin:

την πρώτη φορά το έχω πάθει και εγώ αυτό... Μετά απο καμποσες φορες με την ιδιια στρωνει η κατάσταση. Νομίζω είναι εγκεφαλικό. Θέλει δούλεμα στο μυαλό θεωρώ...
 

jumbo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
8
Like
409
Πόντοι
301
Κόψε πορνό και μαλακία 1-2 μήνες να δεις πως θα πάει (πολύ βασικό),επίσης προσπάθησε να είσαι χαλαρός και να μη το σκέφτεσαι γιατί χειροτερεύεις τη κατάσταση!Στο μυαλό είναι όλα...Η βελτίωση της φυσικής κατάστασης θα βοηθήσει επίσης..
Η αυτοϊκανοποίηση όταν υποκαθιστά συχνά την ερωτική πράξη κάνει ζημιά στη στύση και πιο πολύ στην εκσπερμάτωση. Λες και τη βρίσκει μόνο του μετά το εργαλείο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom