Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
150
Κριτικές
13
Like
507
Πόντοι
31
παιδια εχτες πηγα στν κολωνου 32 ή 33 στην Χριστινα,ρωσιδουλα καλη με ωραια στητα βυζια μαλλον σιλικονατα.
Οσο ωραιο σωμα ειχε τοσο σκατα περιποιηση!!μν πατε γτ θα κλαιτε τα λεφτα σας!!
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά ξέρετε αν το μπουρδέλο στην αχιλλέως 51 είναι καλό?πώς είναι η γκόμενα?και κυρίως τηρούνται οι κανόνες υγιεινής ή κινδνεύει να κολλήσει κανείς τπτ εκεί?έχω ακούσει μόνο ότι δουλεύει καποιά Αννούλα εκεί.αν κανείς ξέρει ας στείλει


Φίλε, την Αννούλα την έχω πάρει και είναι σκέτη απογοήτευση. Θα κλαις τα λευτά σου. Να φανταστείς, όταν ήρθε μέσα, έπεσε δίπλα μου και κοιμώταν. Ήταν, βέβαια γύρω στις 2 το βράδυ, αλλά ήταν Η ξενέρα. Όσο για κουλούρι, τίποτα. Στο μουνί της τό 'βαλα και παραπονιόταν ότι πονάει. Που να πω για κώλο?
 

Επισκέπτης
καυλιάρηδες καλημέρα!στο μεταξουργείο υπάρχει στο πεζόδρομο ένα ωραίο μωρό ελληνίδα ελένη !!!!την έχουν γαμήσει 3 φίλοι μου και έχουν τρελαθεί!!!καλές εντυπώσεις και φοβερό μουνάκι!αξίζει για 20 ευρά!!!!την έχει δοκιμάσει κανεις???
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.335
Πόντοι
6.195
Βράδυ (2:00) Παρασκευής Αχιλλέως και Μαραθώνος , Ρωσίδα - Βικτόρια.
Ετσι όπως πρέπει να είναι μιά γυναίκα. Με τα πιασιματά της και τρελλά στητά βυζιά (3άρια). Μπορεί να μην είναι σε στύλ μοντέλου αλλά χαίρεσαι να πιάνεις (και να γαμάς). Ναι .. έχει λίγη κοιλίτσα ... ναι έχει 2-3 κιλάκια παραπάνω .. αλλα...γούσταρα με τρέλλα.
Αρκετά καλή περιποίηση για Μεταξουργείο. Θα την γούσταρα να την είχα καμιά ωρίτσα. Την επόμενη φορά θα ρωτήσω.
Κατά τα άλλα όλο το Μεταξουργείο μεσα στο χάλι....
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Βράδυ (2:00) Παρασκευής Αχιλλέως και Μαραθώνος , Ρωσίδα - Βικτόρια.
Ετσι όπως πρέπει να είναι μιά γυναίκα. Με τα πιασιματά της και τρελλά στητά βυζιά (3άρια). Μπορεί να μην είναι σε στύλ μοντέλου αλλά χαίρεσαι να πιάνεις (και να γαμάς). Ναι .. έχει λίγη κοιλίτσα ... ναι έχει 2-3 κιλάκια παραπάνω .. αλλα...γούσταρα με τρέλλα.
Αρκετά καλή περιποίηση για Μεταξουργείο. Θα την γούσταρα να την είχα καμιά ωρίτσα. Την επόμενη φορά θα ρωτήσω.
Κατά τα άλλα όλο το Μεταξουργείο μεσα στο χάλι....

Παιζει ακαποτο ή κολαρακι?Πες κατι παραπανω ρε φιλε !!
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.335
Πόντοι
6.195
Ούτε το ένα ούτε το άλλο η συγκεκριμένη. Απλά την γουστάρω σαν γυναίκα και παρουσία
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
καυλιάρηδες καλημέρα!στο μεταξουργείο υπάρχει στο πεζόδρομο ένα ωραίο μωρό ελληνίδα ελένη !!!!την έχουν γαμήσει 3 φίλοι μου και έχουν τρελαθεί!!!καλές εντυπώσεις και φοβερό μουνάκι!αξίζει για 20 ευρά!!!!την έχει δοκιμάσει κανεις???

Ο πεζόδρομος έχει 1000000 μπουρδέλα με 4000000 βάρδιες....Αν γίνεις πιο συγκεκριμένος ίσως τη γαμήσουμε κ εμείς ;)
 

Επισκέπτης
Παιδιά 2 μπουρδέλα που είναι στη Μυλλέρου πάνω από την Αχιλλέως λένε;Το μπουρδέλο στην Αχιλλέως 40 αξίζει;Το site έχει τη χείριστη κριτική για αυτό,αλλά έχω δει καλά σχόλια από καποιόν φίλο.Αν κάποιος φίλος έχει άποψη για αυτά ας στείλει
 

Επισκέπτης
καυλιάρηδες καλημέρα!στο μεταξουργείο υπάρχει στο πεζόδρομο ιασονος ένα ωραίο μωρό ελληνίδα ελένη !!!!την έχουν γαμήσει 3 φίλοι μου και έχουν τρελαθεί!!!καλές εντυπώσεις και φοβερό μουνάκι!αξίζει για 20 ευρά!!!!την έχει δοκιμάσει κανεις???
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα παίδες. Είπα χτες να περάσω απο μεταξουργείο κατά τις 00:30. Απογοητεύτικα. Έψαξα όλα μα όλα τα σπίτα και δεν βρήκα μια γυναίκα της προκοπής. Έχει πέσει πάρα πολύ το επίπεδο δυστυχώς.Μόνο  η χριστίνα στην κολωνού άξιζε που την έχω πάρει 4 φορές και την έχω βαρεθεί πιά. Τσάμπα κόπος ο χτεσινός. Το αστείο της βραδιάς. Πάω σ ένα σπιτάκι που έγραφε studio στο οποίο χτυπάς κουδούνι. Χτυπάω το κουδούνι και βγαίνει στην πόρτα στο παραθυράκι ένα χάλια τραβέλι. Το είδα και τρόμαξα!ʼρχισα να τρέχω και μου φώναζε "Τρέξε-Τρέξε!!!Τον πούλο κωλόπαιδο!!!"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Έκανα μια βόλτα το βράδυ! Πεσμένα πράματα!!
Στην Κολωνού τίποτα το ιδιαίτερο εκτός από την Κατερίνα! Δεν την πήρα όμως! Στην Λεωνίδου 6 ήταν μια ρωσιδούλα! Ο τσάτσος γαμώ τις φάσεις είχε!
"Καλώς τα παιδιά, τι κάνετε αγόρια! Από δω το ρωσάκι μου..
τι, δε σας αρέσει;; Του λέμε πως θα κάνουμε μια γύρα και βλέπουμε και μας λέει.. ό,τι θέλτε μάγκες μου"!! Είχε πιει σίγουρα κάνα καφάσι μπύρες!! :grin:

Στην Ιάσωνος το μόνο καλό όπου και κατέθεσα ήταν στο 19 ισόγειο η Σόνια! Πολύ τσαχπίνα, heels εννοείται :dancing:, πεσμένο μεγάλο στήθος το οποίο το χάιδευε και το ζούλαγε όταν την πηδούσα :boobies:! Την έχω ξαναπάρει
και θα την ξαναπάρω! Καλή συμμετοχή και στο πήδημα, δεν βαριόταν κλπ!Αυτή ήταν που την προηγούμενη φορά μπαίνει μέσα, μου λέει "γεια με λένε Σόνια" κι άρχισε το κλαρίνο! :cheesy: Τη συνιστώ ;)
 

Επισκέπτης
σήμερα το πρωί στην Ιάσωνος στο 19 στο πάνω. ένα μίνι γκομενάκι με ωραίο βυζάκι και καλό σωματάκι. όχι αυτό το άβυζο που δίνει κωλαράκι. λέω να περάσω. πίπα βιαστική, και μετά πισωκολητό βιαστικό και πολύ βαριομάρα. μόνο η μίνι εμφάνιση αξίζει. κατά τα άλλα 15 ευρώπουλα για τυπικό χύσιμο που θα μπορούσε να ήταν και μαλακία.
 

Επισκέπτης
σήμερα το πρωί στην Ιάσωνος στο 19 στο πάνω. ένα μίνι γκομενάκι με ωραίο βυζάκι και καλό σωματάκι. όχι αυτό το άβυζο που δίνει κωλαράκι. λέω να περάσω. πίπα βιαστική, και μετά πισωκολητό βιαστικό και πολύ βαριομάρα. μόνο η μίνι εμφάνιση αξίζει. κατά τα άλλα 15 ευρώπουλα για τυπικό χύσιμο που θα μπορούσε να ήταν και μαλακία.

Την λένε Μαρία και είναι εκεί κάθε πρωί εδώ και πολύ καιρό (την έχω πάρει 1-2 φορές λόγω πρωϊνής κάβλας και λόγω του γεγονότος ότι τέτοια ώρα δεν παίζει και τίποτα καλύτερο στην περιοχή). Σε μένα η πίπα δεν ήταν βιαστική (καμία από τις 2 φορές) και στο γαμήσι είχε "κάποια" συμμετοχή (μην φανταστείτε τρελά πράγματα, απλά βόγγαγε αρκετά και ψιλοκουνιόταν).

Το κορμάκι όντως πολύ καλό, φαίνεται αρκετά πιτσιρίκα κιόλας. Οι λάτρεις των μινιόν-μπιμπλό δεν θα κλάψουν το 15άρι. Το στήσιμο στα 4 που κάνει είναι πολύ καλό και μπορείτε έτσι όπως είναι να απλώσετε τα γόνατά σας και να της ανοίξετε τα πόδια όσο πάει (την σκίζεις σαν σαρδέλα!).
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.335
Πόντοι
6.195
Στην Ιάσωνος το μόνο καλό όπου και κατέθεσα ήταν στο 19 ισόγειο η Σόνια! Πολύ τσαχπίνα, heels εννοείται :dancing:, πεσμένο μεγάλο στήθος το οποίο το χάιδευε και το ζούλαγε όταν την πηδούσα :boobies:! Την έχω ξαναπάρει
και θα την ξαναπάρω! Καλή συμμετοχή και στο πήδημα, δεν βαριόταν κλπ!Αυτή ήταν που την προηγούμενη φορά μπαίνει μέσα, μου λέει "γεια με λένε Σόνια" κι άρχισε το κλαρίνο! :cheesy: Τη συνιστώ ;)

Είναι η αγαπημένη μου :) . Την τιμάω πάντα και ντούπλεξ.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
σήμερα το πρωί στην Ιάσωνος στο 19 στο πάνω. ένα μίνι γκομενάκι με ωραίο βυζάκι και καλό σωματάκι. όχι αυτό το άβυζο που δίνει κωλαράκι. λέω να περάσω. πίπα βιαστική, και μετά πισωκολητό βιαστικό και πολύ βαριομάρα. μόνο η μίνι εμφάνιση αξίζει. κατά τα άλλα 15 ευρώπουλα για τυπικό χύσιμο που θα μπορούσε να ήταν και μαλακία.

Ρε παιδια αυτη η Μαρια που ακριβως ειναι???? Περασε ενας γνωστος μου μολις τωρα και μου ειπε οτι στο 19 (πανω) ειναι η γνωστη καρινα  :smitten:

Στην Ιάσωνος το μόνο καλό όπου και κατέθεσα ήταν στο 19 ισόγειο η Σόνια! Πολύ τσαχπίνα, heels εννοείται :dancing:, πεσμένο μεγάλο στήθος το οποίο το χάιδευε και το ζούλαγε όταν την πηδούσα :boobies:! Την έχω ξαναπάρει
και θα την ξαναπάρω! Καλή συμμετοχή και στο πήδημα, δεν βαριόταν κλπ!Αυτή ήταν που την προηγούμενη φορά μπαίνει μέσα, μου λέει "γεια με λένε Σόνια" κι άρχισε το κλαρίνο! :cheesy: Τη συνιστώ ;)

Ναι, η Σονια αν και λιγο νταρντανουλα ειναι καλη πουτανα  :grin: (Αξιζει τα 15ε)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Νέκρα και σήμερα ρε γαμώτο!! Όταν πήγαμε τα 4 στην Ιάσωνος 19
και απέναντι ήταν κλειστά! Μετά από κάνα μισάωρο άνοιξαν! Τίποτα το
ιδιαίτερο! Μόνο μια κοπελίτσα μικροκαμωμένη χωρίς ιδιαίτερο στήθος αλλά
με κάτι heels μπότες μαύρες  :dancing: :dancing: :dancing: , άλλο πράμα
λέμε!! Πιο κάτω στην Ιάσωνος πολύ μαύρες έχει! ʼκυρο τελείως!!
Δεν έγινε κατάθεση και την κάναμε για κάνα στροφιλίκι :dancing:!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
5 ξημερωματα 6 του μηνα κατα τις 02:30:

Κολωνου και Λεωνιδου γωνιακο:
Η γνωστη Βαλεντινα, για οσους δεν ξερουν κορμαρα λαμπαδα αλλα συμμετοχη ελαχιστη

Κολωνου και Λεωνιδου το 2ο:
Μετρια προς μπαζο

Κολωνου και Λεωνιδου το 4ο (Κατερινας):
Μια ψηλη με περιεργα βυζια. Δεν ειναι κακο, την ειχα παρει το καλοκαιρι.

Κολωνου 27Α (ισογειο)
Μπαζολα

Κολωνου 27β (1ος)
Μια αδυνατουλα νεαρη καλουλα μου φανηκε

Ιασωνος διπλα στο 37 (με τις σκαλες εκει που φερνει συνηθως MILF)
H Mαρθα, μια κοπελα που τη λες δε τη λες MILF. Φαινεται γυρω στα 32-33
αλλα πολυ καλοδιατηρημενη και εχω ακουσει καλα λογια

Ιασωνος 37
Μετρια

Ιασωνος 20Α
Μετρια

Ιασωνος 20Β
Λοιπον εδω ηταν η πιο ομορφη της βολτας.  Ψηλη, νταρντανα, εντυπωσιακη με βυζαρες, μπουταρες και κωλαρα. Μοιαζει με λατινοαμερικανα πορνοσταρ. Απο τις γκομενες που αν δεις στο δρομο χαζευεις σαν μαλακας. Απο κοντα βεβαια (στο μισο μετρο) δεν ειναι τοσο εντυπωσιακη - εχει πλαδαρη κωλαρα). Εγω την ειχα παρει Δεκεμβρη και ηταν κρυωμενη. Ο συναγωνιστης που ηταν μαζι μου μου ειπε οτι τη λενε Κορινα.Την εχουμε παρει και οι 2 παλιοτερα και συμφωνησαμε οτι ειναι ψυγειο στο κρεβατι.

Ιασωνος 20Γ
Ακυρη τελειως

Ιασωνος 19Α (ισογειο)
Συμπαθητικη ΑΛΛΑ Ο ΧΩΡΟΣ ΒΡΩΜΑΕΙ. ΤΑ δωματια ειναι σιχαμενα. Πολυ μπιχλα

Στην Αρχη της Κολωνου εχει 2 κολητα. Στον πανω οροφο εχει μετριες μαυρες και στον κατω 35+ μετριες και κατω. 
Τα σπιτια που ειναι στο πρωτο τετραγωνο της Ιασωνος απο Αχιλλεως ειναι μεσα στη βρωμα, σιχαινεσαι να μπεις. Συνηθως γριες τερατα και τα συναφη.
 

Επισκέπτης
σήμερα κατά τις 12 το μεσημέρι. στο 19 το κάτω. μία ξανθιά με αρκετά καλό κορμί. την έχει πάρει κανείς; λέει στο δωμάτιο;
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Ιασωνος 30(επανω) μετα τις 00.00, πριν μερικες μερες,ΦΟΒΕΡΟ μαυρακι,μιλαμε για μανεκενακι!!! πιτσιρικι,τελειο προσωπο,ΑΠΙΘΑΝΟ κορμακι.Απιστευτα ΨΥΧΡΟ αλλα ειχα καβλωσει τοσο πολυ ,ΕΙΔΙΚΑ στα 4 απο αυτο που εσπρωχνα,που παρολο που αισθανομουν βιαστης λογω της μη συμμετοχης της το απολαυσα.
15 ευρω !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom