Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Καλά, δεν είναι και υποχρεωτικό...
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
Καλά, δεν είναι και υποχρεωτικό...
ενταξει.απο παλιοτερες εποχες θυμαμαι μπαζα ηλικιωμενες χοντρες με εξαιρεση ψηλα την ιασωνος και αριστερα οπως ανεβαινουμε που δε θυμαμαι το δρομο.σε καποια σε πιανει τρομος αμα πας.περα απ τη μποχα.υπαρχει και ενα πριν την ιασωνος αριστερα σε ενα μικρο δρομακι.αυτο το θυμαμαι στανταρ.εκει ειχα δει μαυρη...το δρομο δε θυμαμαι. αυτα
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ανταπόκριση Παρασκευή 5/1 προς Σάββατο μεταμεσονύχτια βάρδυα (μετά τη 1:00)

Κολωνού 27 Α  Μπάζο

Κολωνού 27 Β  Μπάζο

***Κολωνού 30Α (Γωνιακό) Η γνωστη κορμάρα-γκομενάρα ελαφρως αλοιθωρη Βαλεντινα με τις ανταυγιες. Τρελο μουνι, βιαστική (την ειχα πάρει πριν κανα χρονο, οταν ηταν μελαχροινη, καλη πιπα αλλα βιαστικη και τυπικη)

Κολωνού 30Β (παλιο στέκι Μάρθας κουλουρτζούς) Μετρια προς μπαζο

*** Κολωνου 32Β ΚΑΛΗ

Λεωνίδου 28 κάτω: Πανκιο με κοντο μαλι και στραβοχυμενο στηθος. Η τσατσα πολυ ανωτερη

Λεωνίδου 28 πάνω: Μαύρη

Αχιλλεως 40 ΠΟΛΥ ΜΠΑΖΟ ΧΟΝΤΡΗ

Ιασωνος 19 κατω: Μέτρια super βιαστικη, ο χωρος βρωμαει - ΜΑΚΡΥΑ

***Ιασωνος 19 πάνω: ΚΑΛΗ αλλά πολυ μεγάλη ουρά

***Ιάσωνος 20Α ΚΑΛΗ

Ιάσωνος 20Β Κοντοπουτανο μελαχροινη καριολα που ειχα κανει το λαθος να παρω το καλοκαιρι που ηταν στο σπιτι της Μαρθας στη Κολωνου και την εδιωξα πριν τελειώσω. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ

Ιάσωνος 20Γ Μπάζο

***Ιάσωνος 30: Γκομενάρα αλλά μαύρη

Ιάσωνος δίπλα στο 37 (με τις σκάλες) ΜΠΑΖΟ

Με *** σημειώνω όσες θα μπορούσε ενας λογικος ανθρωπος να πηδηξει. Οι άλλες ουτε τσάμπα
Παρατήρησα πολλά μπαζα και ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΑ. Εχει παραγίνει. Σε ένα που μπήκα βρώμαγε σκατα. ΗΜΑΡΤΟΝ
Δε μου λες, κρατάς μπλοκάκι με σημειώσεις και τα θυμάσαι όλα αυτά?
 

demis42

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
μεταξουργειο....η βρωμα στο μεγαλειο...γηναικες  μπαζα,εκτος  κανα δυο  που χαραμηζονται  ......
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ότι μυρίζει η πριοχή εκεί το γνωρίζουμε, ειδικά απέναντι
από το κινέζικο!!
Τόσο καιρό πάω και δεν ξέρω πως λένε τον πεζόδρομο που βρίσκουμε όταν κάνουμε αριστερά στο αραβικό κεφενείο και αριστερά τον βρίσκουμε (τον πεζόδρομο)!! Εκεί που είναι 3 στ' αριστερά, 1 με το ασανσέρ με μια μικροκαμωμένη που έβρισκα, το διπλανό που ανεβαίνεις πάνω και το πιο δίπλα με την υπέροχη Μαρίνα, και 1 απέναντι, που την τελευταία φορά πέτυχα μια με μεγάλο αλλά κρεμασμένο στήθος η οποία όταν μπήκε στο δωμάτιο, γονάτισε, μου φόρεσε προφυλακτικό
και είπε "γεια σου, με λένε Τίνα (αν θυμάμαι καλά) και άρχισε να
με πιπώνει!! Παραλίγο να με πιάσουν τα γέλια!!
Έτσι πρέπει να συστήνονται οι σημερινές κοπέλες!!  :grin:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Συμφωνώ... γύρισε το Καρινάκι μας παίδες (προχτές απ' ο,τι μου είπε) και την πήρα φυσικά. Σταθερή αξία... εξελίσσεται σε μία απ' τις αγαπημένες μου ever.  Αυτά στη μεσημεριανή βάρδια... τα υπόλοιπα μαγαζιά δεν τα επισκέφτηκα καν.
Το απόγευμα στο μαγαζί της Κατερίνας πήρα τη Χριστίνα. 20?. Ωραίο πρόσωπο και σώμα αν και δε βγάζει το σουτιέν και δεν αφήνει να τη γλείψεις. Πίπα καλή και ψιλοστενομούνα παρά την κρέμα που βάζει σε αρκετά μεγάλες ποσότητες. Από συμμετοχή όχι πολλά πράγματα, αλλά υπομονετική. Το μαγαζί βέβαια είναι απ' τα καλύτερα - αν όχι το καλύτερο - της περιοχής. Τα χαρτιά bourdela.com σε σαλόνι και δωμάτιο πολύ μ' αρέσουν.
Α, η Χριστίνα με μαύρες μπότες που δε βγάζει στο κρεβάτι για τους fan.
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
Ότι μυρίζει η πριοχή εκεί το γνωρίζουμε, ειδικά απέναντι
από το κινέζικο!!
Τόσο καιρό πάω και δεν ξέρω πως λένε τον πεζόδρομο που βρίσκουμε όταν κάνουμε αριστερά στο αραβικό κεφενείο και αριστερά τον βρίσκουμε (τον πεζόδρομο)!! Εκεί που είναι 3 στ' αριστερά, 1 με το ασανσέρ με μια μικροκαμωμένη που έβρισκα, το διπλανό που ανεβαίνεις πάνω και το πιο δίπλα με την υπέροχη Μαρίνα, και 1 απέναντι, που την τελευταία φορά πέτυχα μια με μεγάλο αλλά κρεμασμένο στήθος η οποία όταν μπήκε στο δωμάτιο, γονάτισε, μου φόρεσε προφυλακτικό
και είπε "γεια σου, με λένε Τίνα (αν θυμάμαι καλά) και άρχισε να
με πιπώνει!! Παραλίγο να με πιάσουν τα γέλια!!
Έτσι πρέπει να κάνουν να συστήνονται οι σημερινές κοπέλες!!  :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ρε παιδιά σε αυτό το Μεταξουργείο πώς πηγαίνετε? Η ωραιότερη κοπέλα στην Ιάσωνος είναι πιο άσχημη και από Ανατολιογερμανίδα αρσιβαρίστρια
Έλεος.  :headbang:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Με το αυτοκίνητο!
Ρε παιδιά σε αυτό το Μεταξουργείο πώς πηγαίνετε? Η ωραιότερη κοπέλα στην Ιάσωνος είναι πιο άσχημη και από Ανατολιογερμανίδα αρσιβαρίστρια
Έλεος.  :headbang:

Με το αυτοκίνητο! Ζορίζομαι λίγο να βρω να παρκάρω βέβαια!!
Βασικά έχω να πάω 1 μήνα!! Όποτε πηγαίνω με φιλαράκι μου,
τσεκάρουμε τι παίζει σε 8 σπίτια και διαλέγουμε το
καλύτερο ή την κοπέλα που δεν έχουμε πάρει!!
Σε γενικές γραμμές μέτρια με καλά θα έλεγα πως είναι
τα πράματα!! Δεν πάω Φυλής γιατί είναι λιγάκι μαριά και δεν βρίσκω να παρκάρω!
Το πράγραμμα της βόλτας είναι, καμιά μπυρίτσα, βόλτα από Λιμανάκια-Βουλιγμένη ή μια γρήγορη βόλτα μέχρι τα διόδια Αιφιδνών (το σπορ βλέπετε), Μεταξουργείο και μετά στο Δέλτα Φαλήρου για βρώμικο!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ρε παιδιά σε αυτό το Μεταξουργείο πώς πηγαίνετε? Η ωραιότερη κοπέλα στην Ιάσωνος είναι πιο άσχημη και από Ανατολιογερμανίδα αρσιβαρίστρια
Έλεος.  :headbang:

Εγω εχω πετυχει ωραια γκομενάκια. Δυσκολα αλλα αν ψαξεις...
Το μετα της 12 πιστευω ειναι το μονο που το κραταει ακομα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
σημερα βραδυ τζιφος, η μεγαλη απουσα ηταν η βερονικα, μεγαλο κενο... την τρωνε στην ιταλια . heelover δεν θυμασαι την ιασωνος? ντροπη.
σε λιγες ωρες antisthenis θα ειμαι στην καρινα, αν εχει αλλαξει κατι θα ενημερωσω.
 

demis42

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
συγνωμη  συμπολεμιστη  το μονο που μπορης να πετηχης  βρωμα  και μπαζοπουτανες του κιλου και αν τηχης κανενα καπως καλο μουνι  στο κρεβατι θα ειναι για νεκροφιλους......
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Ωραίος... Από ποιο ακριβώς είναι;
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
το καρινακι ηταν στη θεση του το πρωι,  τελικα τα γαμησια την κανουν πιο ομορφη, σημερα ηταν φρεσκαδουρα, και κουκλα, την απατησα ομως, πηγα στην αλλη κοντη, την κατια, το κωλαρακι τρελλο οπως παντα...
στο 134 πανω, η ρωσιδα ειναι μαπα στο πηδημα, μιλενα τη λενε.
αν γυρισει η ντενιζ ενημερωστε,  καλο γαμοweekend
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
heelover τωρα που εφυγε η ντανα με τα τακουνια  να σημαδευουν το ταβανι εχεις βρει αντιικαταστατρια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom