Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Έχω να "προπονηθώ" στο άθλημα κάνα μήνα
τώρα!! Από βδομάδα λέω να πάω να δω τι "φοριέται"!!
:)
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.335
Πόντοι
6.195
Βόλτα από το Μεταξουργείο χθές και δεν έπαιζε ΤΙΠΟΤΑ.
Και ώς εκ θαύματος Μ.Αλεξάνδρου 22 βγαίνει μιά μαυρούλα με αρκετά καλό στήθος (3) και ωραίο κορμάκι με ξανθό μαλλί περμαναντ. Πάω να φύγω καθώς δεν έχω καλή εμπειρία από μαύρες και με πιάνει η τσατσά "και δεν βιάζεται , και κάνει καλό κρεβάτι και..και..και.." . Ηταν ευγενέστατη (και τσατσά και κοπέλα) και λέω δεν την κάνω τι έγινε .. άντε και έχασα 15 ευρώ...
Λοιπόν μάγκες ...προλάβετε.... Η κοπέλα έδειξε τέτοια συμμετοχή που τύφλα να έχουν τα CG. Δεν πέρασα έτσι ούτε στα στούντιο του 50αρικου ούτε στις βίζιτες των 150 . Την πήρα και δεύτερη φορά. Δεν υπήρξε στάση που δεν την έκανε και η πίπα της ήταν θεική. Στο πισωκολλητό τα είδα όλα καθώς και το κολαράκι και το κούνημα που έκανε ήταν καταπληκτικά. Τελείωσα και δεν τον έβγαζε από μέσα.
Αν εξαιρέσεις τον χάλια χώρο ηταν ΥΠΕΡΟΧΑ.
Την συνιστώ σε ολους σας...... άσε που λέω να ξαναπάω σήμερα
Αααα... μου είπε ότι είναι από Τζαμαίκα και δεν μιλάει και πολλά ελληνικά. Με αγγλικά θα συννενοηθήτε μιά χαρά.....
Προλάβετε......
 

pavlosp

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
37
Like
1
Πόντοι
0
Πήγα στην Καλέργη 33, σήμερα, εχει ένα πολύ μουνί. Ρουμανα μελαχρινή πολύ ωραίο βυζί προς το μεγάλο, και πολύ καυλιάρικο κώλο. Στο δωμάτιο όμως παιδιά Η ξενέρα!!!!!!

Πίπα καλή, όταν πάει να ξεκινήσει το παιχνίδι τη λέω στα τέσσερα αυτή όμως πρόλαβε και ξάπλωσε και μου άνοιξε τα πόδια της. Τη λέω δε μου αρέσει έτσι, και απαντά " έλα-έλα να τελειώνουμε" Πρώτη φλασια!!!

Αρχίζω το χώσιμο... και την πιάνω τα πόδια. Αυτή " Αχ πονάω στο πόδι!" Δεύτερη φλασια!!!

Συνεχίζω το.... και μου λέει "αντε περιμένουν έξω κανε γρήγορα" Τρίτη φλασια!!!

Απαντω! Αντε φύγε μωρή!!!

Η διαδικασία δε κράτησε 5 λεπτά, εν το μεταξύ κόσμο δεν είχε.

Αυτά, κρίμα γιατί είναι πολύ μουνί.
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
φιλε εγω θα σηκωνομουνα και θα τραβαγα την καποτα και θα την εχυνα στην μαπα
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
το καρινακι ηταν στη θεση του το πρωι,  τελικα τα γαμησια την κανουν πιο ομορφη, σημερα ηταν φρεσκαδουρα, και κουκλα, την απατησα ομως, πηγα στην αλλη κοντη, την κατια, το κωλαρακι τρελλο οπως παντα...
στο 134 πανω, η ρωσιδα ειναι μαπα στο πηδημα, μιλενα τη λενε.
αν γυρισει η ντενιζ ενημερωστε,  καλο γαμοweekend
Ρε KostaF16 πέτυχα τη Μιλένα στο 71 πριν μία εβδομάδα και μου έκανε το καλύτερο γαμήσι που το συγκρίνω μόνο με εκείνο της jenifer (140ευρω) και ανώτερο της Σόνιας (50ευρώ). Αισθάνθηκα ότι έφυγα από το ρδελο πλουσιότερος. Έκανα  post αλλά δεν είδα κανένα να γράψει για αυτήν. Τι να έγινε? Κανένας παιδαράς δεν είμαι να πω ότι ήταν έτσι μόνο σε μένα. Ρε την έχει πάρει κανένας άλλος?
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Να πας βολτα το gayboy, το heilakia, το kolaraki & την mounitsa!!!!  (εκλεκτα μελη του site!!)   :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:

Φιλαράκο, πολύ σκληρός είσαι!

Τύφλα νά' χει η Gestapo.

Ήμαρτον.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

( ʼν και η Μνίτσα αν αλλάξει το avatar της τρώγεται. Μην είσαι άδικος. )
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Βόλτα από το Μεταξουργείο χθές και δεν έπαιζε ΤΙΠΟΤΑ.
Και ώς εκ θαύματος Μ.Αλεξάνδρου 22 βγαίνει μιά μαυρούλα με αρκετά καλό στήθος (3) και ωραίο κορμάκι με ξανθό μαλλί περμαναντ. Πάω να φύγω καθώς δεν έχω καλή εμπειρία από μαύρες και με πιάνει η τσατσά "και δεν βιάζεται , και κάνει καλό κρεβάτι και..και..και.." . Ηταν ευγενέστατη (και τσατσά και κοπέλα) και λέω δεν την κάνω τι έγινε .. άντε και έχασα 15 ευρώ...
Λοιπόν μάγκες ...προλάβετε.... Η κοπέλα έδειξε τέτοια συμμετοχή που τύφλα να έχουν τα CG. Δεν πέρασα έτσι ούτε στα στούντιο του 50αρικου ούτε στις βίζιτες των 150 . Την πήρα και δεύτερη φορά. Δεν υπήρξε στάση που δεν την έκανε και η πίπα της ήταν θεική. Στο πισωκολλητό τα είδα όλα καθώς και το κολαράκι και το κούνημα που έκανε ήταν καταπληκτικά. Τελείωσα και δεν τον έβγαζε από μέσα.
Αν εξαιρέσεις τον χάλια χώρο ηταν ΥΠΕΡΟΧΑ.
Την συνιστώ σε ολους σας...... άσε που λέω να ξαναπάω σήμερα
Αααα... μου είπε ότι είναι από Τζαμαίκα και δεν μιλάει και πολλά ελληνικά. Με αγγλικά θα συννενοηθήτε μιά χαρά.....
Προλάβετε......
Ρε αλάνι τι ώρα την πέτυχεσ την μαυρούκα???
 

neo123

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
223
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Μόλις γύρισα από το Μαυράκι. Είναι όπως τα λέει ο veneto απλώς είναι νταρντανοκατασκευή και όχι καλό κορμάκι. Έχει σφικτό δέρμα όμως και δεν χαλιέσαι απο το μέγεθος. Στο δωμάτιο έχει καλή συμπεριφορά και αντέχει λόγω κατασκευής σε γερό σφυροκόπημα. 
Στα μείων το ένα κιλό κρέμα που βάζει στο νι της.
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Η μαυρουκα λεγετε Αννετ, δεν θα ελεγα νταρντανα αλλα καμπυλωτη, ωραιο τουρλοτο & πεταχτω κολο, βυζια ςτσι & ετσι.  Ειναι παρα πολυ καλη και σιγουρα  best value για τα λεφτα.  Το σπιτι ψιλο χαλια αλλα δεν βαργεσαι, ενα γαμηση ειναι και οχι μονη εγκατασταση!

Μια διορθωση, οχι οτι θα κανει διαφορα στο σεξ αλλα, το κοριτσι ειναι απο Νιγερια και οχι Τζαμαικα.  Μην μπερδευστε λογο χρωματος οτι ειναι Τζαμαικανες κ'Βραζιλιανες , γαμιστετες λογο παρουσιας και οχι γεωγραφικης θεσης!!  :2funny:

Το ατου της Αννετ ειναι οτι δεν βιαζεται και οντως δινει αυτο το ψιλο αισθημα του gf.
 

Vyziologikos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
55
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Βιργινίας Μπενάκη και Κωνσταντινουπόλεως. Τίνα Γερμανίδα MILF με 3+ βυζί και λεπτή. Το μόνο αξιόλογο Παρασκευή βράδυ στις 3 και πε΄ρασα. Αξιόλογη, με αρκετή συμμετοχή και γερμανική καβλερή προφορά. Μέτριο κρεβάτι, καλό σώμα για την ηλικία και πολύ ωραία βυζιά. Πάω να το αναφέρο και στο thread "βυζοπούλες..." :cheesy:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στο σπίτι στην Κολοκυνθούς 38 δουλεύει μια goth  γκόμενα η ʼννα. Την έχει πάρει κανείς? Η τσατσα μου είπε ότι δούλευε παλιά τις μεταμεσονύχτιες ώρες και τώρα είναι απογευματινή. Μου έκανε εντύπωση οτι είναι ωραία και για να βγει από το δωμάτιο περιμέναμε στο σαλόνι κανα 20λεπτο.
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Κάτι άλλο!!
Τι ώρα περίου αλλάζουν βάρδιες το βράδυ;
Παρατήρησα γύρω στις 11-11:30!!
Τι λέτε;;
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ωρέ παληκάρια!! Ήντα 'γινε!!
Κανείς δεν έχει να πει κάνα νεό
από το "μέτωπο";;
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
με τον ορο goth τι εννοουμε ?
οσο ζω μαθαινω !
 

leonidas

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2005
Μηνύματα
138
Like
34
Πόντοι
1
ευχαριστω
με φωτισες γιατι τα γερω τα group
 

Επισκέπτης
παιδιά ξέρετε αν το μπουρδέλο στην αχιλλέως 51 είναι καλό?πώς είναι η γκόμενα?και κυρίως τηρούνται οι κανόνες υγιεινής ή κινδνεύει να κολλήσει κανείς τπτ εκεί?έχω ακούσει μόνο ότι δουλεύει καποιά Αννούλα εκεί.αν κανείς ξέρει ας στείλει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom