Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Πολλα respect και πολλους αγωνιστικους χαιρετισμους στους πιτσιρικάδες απο το λυκειο Ηρακλειου  Κρητης που ειναι στην Αθηνα για 5ημερη και σκασαν στο μεταξουργειο (εγω τους πετυχα στη Κεραμεικου) για μπουρδελότσαρκα :grin: Αξια νεολαια βγάζει η Κρητη μου φαίνεται :cheesy:


και εγω νομιζα οτι η κρητη βγαζει αδερφαδες!μπραβο!μεταξουργειο τα μαθητουδια......hard core sex!

Λίγα με την Κρήτη...............
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Πολλα respect και πολλους αγωνιστικους χαιρετισμους στους πιτσιρικάδες απο το λυκειο Ηρακλειου  Κρητης που ειναι στην Αθηνα για 5ημερη και σκασαν στο μεταξουργειο (εγω τους πετυχα στη Κεραμεικου) για μπουρδελότσαρκα :grin: Αξια νεολαια βγάζει η Κρητη μου φαίνεται :cheesy:


και εγω νομιζα οτι η κρητη βγαζει αδερφαδες!μπραβο!μεταξουργειο τα μαθητουδια......hard core sex!

Ήντα πες ωρέεε!!!!!!
Ώπα λέωωω!!!
Έχω πολύ καιρό να επισκευτώ τα σπιτάκια
των Χανίων!!
 

Επισκέπτης
σαβαλα τιν ξερο τιν στελλλα μιλφ που πιτσιλισεσ!!εμενα σαν εμφανισι δε μου αρεσε!!!!επισισ ξερο τον τσατσα εκει!!!τον αγγελο!!!!οταν δουλευα κουριερ στιν πλατια καραισκακι κοντα εκανε καθε προι τσαρκα !!!!και πιγαινα στο αγγελουδακι και μιλουσαμε!!!!πολι καυλιαρετζος!!!μου ελεγε ασε τιν κοπελα και να ερθο εγο στο δοματιο!!!!και εγο του ελεγα ελα καυλιαρι μου....δεν θελο εσενα αλλα τιν κοπελα!!!!αχχαχαχααχχαχα!!!!!ειχε καυλοσει ο πουστις με το μεγαλο πιτσιλιστι!!!αχαχαχαχαχ!!
 

Επισκέπτης
κανα νεο απο μεταξι μαγκες?????καμια ενιμεροσι????δραστιριοποιηθητε καυλιαιρδες!!!!αντε αντε!!!
 

Επισκέπτης
γεια σου καυλιαρι παυλο!!!εχο εξιγισει πολλες φορες ποσ δε μπορο να γραφο ελινικα γιατι εχο σινιθισει τα λατινικα!!!σχολειο πιγα και τορα ειμαι φοιτιτισ απλα δεν μπορο να γραφο ελινικα...μου σπανε τα νευρα!!!!οι καυλιαριδες σιναγονιστεσ και σινεμπουρδελιαρισ εχουν μαθει πλεον!!!!παυλο τι νεα???που θα χισιςσιμερα φιλε???
 

Επισκέπτης
αντε ρε καυλιαριδες!!!ξιπνιστε!!!!!τι κανετε????ασ μιλισουμε για πουτανες!!!!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ρε παιδια στην κατηγορια των μπουρδελων Αθηνας εχω φτιαξει ενα θεμα οπου κανουμε λιστα με τα καθαρα μπουρδελα και ενα αλλο με τα βρωμικα.
Επειδη το Μεταξουργειο εχει αρκετα πολυ βρωμικα, συμπληρωστε απο τις εμπειριες σας για να τα αποφευγουμε.
Επισης αν το καινουριο στη ΚΕραμεικου ειναι πραγματικα καθαρο βαλτε το στην αντιστοιχη λιστα. Ευχαριστω
 

Επισκέπτης
οντοσ εχο ακουσει πισοχοστι οτι αυτο το νεο σπιτι στι κεραμικου ειναι καθαρο!!!!!οσοι καυλιαριδεσ το εχουν επισκευτει ας πουνε γνομες!!!!
 

psarouklas

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες εγώ έχω ακόυσει ότι εκεί υπάρχει πολύ μπίχλα. Ανοιξε καθαρό μαγαζί?
Με τους Πακιστανούς θα βρωμίσει σε ένα μήνα. Το θέμα είναι να ανοίξει ένα καθαρό και να μην αφήνει ξένους.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Μάγκες εγώ έχω ακόυσει ότι εκεί υπάρχει πολύ μπίχλα. Ανοιξε καθαρό μαγαζί?
Με τους Πακιστανούς θα βρωμίσει σε ένα μήνα. Το θέμα είναι να ανοίξει ένα καθαρό και να μην αφήνει ξένους.
Μη ψαρωνεις φιλε  :2funny: :2funny:!
Μπιχλα παιζει να βρεις και στα πιο καλα μαγαζια αναλογως τη μερα που θα πας!
Εννοειται πως το ρατσιστικο σου σχολιο το προσπερνω γιατι εχω δει και μπιχλες ελληνες σε τετοια μερη καθως και καπη που πανε να γαμησουν.
Δυστυχως τετοιο μπουρδελο που εχουμε γινει σα χωρα πρεπει να γαμανε και οι αλλοδαποι εκει που μενουν κιολας(μεταξουργειο-βαθης),σλίμονο σε μας στα δυτικα προαστια που κανουμε δρομολογια αντε γεια! :headbang:
Τα μεγαλυτερα ακυρα ταχω φαει απο ελληνες σε μπουρδελα που ειναι για φτυσιμο δυστυχως.
Αλλα ολοι πρεπει να γαμησουν ετσι..?
Αν μας χαλαει η λεγομενη "μπιχλα"¨τα σκαμε και παμε στουντιο και οχι στο μεταξουργειο.
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Το μόνο που εγώ ξέρω ίσως και να κάνω λάθος αν είναι όντως μόνο αυτό είναι στην Κολωνού στο πρώτο που είναι η Βαλεντίνα και κάθε φορά που μπαίνω ακούω το ίδιο. "Μόνο Έλληνες. Ούτε Κύπριους..."
 

Επισκέπτης
εχθεσ απο μεταξουργειο πεσμενα τα πραγματα!!!τα μισα σπιτια κλειστα!!!λεονιδου 6 ι γνοστι μαρθα που δινι το κουλουρι τισ με 25 ευρα!τσατσοσ τισ ο κιριοσ διμιτρισ τον οποιο γνορισα!!!!στιν κολονου 30 το δευτερο σπιτι μετα τισ κατερινασ ιταν το χριστινακι ,ροσιδακι ξανθο!μετριο!στι γονια λεονιδου και κολονου ειχε πολι κοσμο μεσα!γινοταν τισ πουτανασ και δεν κατσαμε!!τα απεναντι σπιτια 27α και 27β κλειστα!!!μετα στιν ιασονοσ τα μισα κλειστα...πιγαμε μονο σε διο ....στο 20α οπου ιταν ι κιρια ελευθερια ι φιλι μου εκι!!!και ειχε το πουτανακι εν ονοματι διμιτρα...μετρια πραματα!τελος στο 19α ιταν κλασικα το κοντοπουτανο καυλιαρικο για τρελα πιτσιλισματα ελενακι!!!!!
ρεζουμε...τα περισοτερα σπιτια ιταν κλειστα για το λογο οτι δεν ειχαν κοπελες να τα δουλεψουν!!!ειχαν φιγι τα πουτανακια!!!!απο εγκιρι πιγι το εμαθα!!!χεχε!!!
 

Επισκέπτης
να τονισο ποσ ι βολτα στο μεταξι εγινε με τον κομι τις καυλασ dysan!!!!
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Το μόνο που εγώ ξέρω ίσως και να κάνω λάθος αν είναι όντως μόνο αυτό είναι στην Κολωνού στο πρώτο που είναι η Βαλεντίνα και κάθε φορά που μπαίνω ακούω το ίδιο. "Μόνο Έλληνες. Ούτε Κύπριους..."
Κυνηγέ ποια είναι ακριβώς η διεύθυνση αυτού που δουλεύει η Βαλεντίνα;
 

Επισκέπτης
κολονου και λεονιδου γονια!!!!να επισιμανο δεν περνει ξενουσ ι τσατσα τις βαλεντινας!!!επισισ ουτε στιν αισονοσ στο 20α ι κιρια ελευθερια δε περνει ξενους!!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Τσαρκα στο Μεταξουργει ο Κυριακή (εχθές) αργά το βράδυ. Ημουν εκει απο 2:45 ως 4:30 περιπου.

Αυτη τη φορα επισκευτηκα λιγοτερα σπιτια απο την προηγουμενη Τριτη οπου ειχα παει σε 27 (ειχα κανει πληρη ενημερωση αλλα σβηστηκε). Μια απο τις αιτιες ειναι οτι πετυχα τον Πιτση πιασαμε τη κουβεντα και περασε η ωρα.
Εχουμε λοιπον:

*Ιασωνος 19 Ισογειο:
Ελενη τη λενε νομιζω, σχετικα κοντη ωραια γκομενα με πολυ καλο κωλο. Αλλαξε χτενισμα και ειναι καυλα. Συμφωνα με Πιτση ειναι καλη στο δωματιο. Μεγαλη αναμονη. Τη συνιστω αλλα το σπιτι ειναι λιγο μες στη μπιχλα

Ιασωνος 19 Πανω οροφος:
Κλειστο


Ιασωνος 20Α
Μετρια βαριεστημεν η εγγυηση για χαλια κρεβατι (το ειχε πει η ιδια η τσατσα πριν κανα μηνα στον Πιτση οτι η συγκεκριμεν η ειναι γτπ)

*Ιασωνος 20Β
Μαζι με το 19 η καλυτερη της τσαρκας. Ψωνισα κατα τις 4:00
Σαντρα. Ειναι σεξοβομβα. Εχει απιστευτες καμπυλες, ειναι πολυ νταρντανα με βυζαρες, κωλαρα μπουταρες κτλ.
Για να πω την αληθεια την υποψιαστηκα για τρανς, αλλα αν ειναι δεν της φαινεται.
Στο παρασυνθημα . Εχει πολυ καλη συμπεριφορα, πιασαμε τη κουβεντα. Καταρχας αρνηθηκε να χρησιμοποιησει το δικο μου durex γιατι μου ειπε οτι σπανε. Και αλλες μου το εχουν πει αυτο. Εγω εχω χρησιμοποιησει durex καμια 100ρια φορες και δεν εχει σπασει ποτε παντως.
Πιπα πολυ καλη, αερινη απορροφητικ η (χαχαχαχ) χωρις να ακουμπα καθολου στα δοντια.
Οχι για πολυ ωρα, οσο χρειαζεται. (Ασχετο:Μου αρεσε παντως που εχει σωμα οχι παρα πολυ σφιχτο, αλλα ουτε και πλαδαρο. Επισης αυτη η προστυχη φατσα ειναι για πολλα λιτρα
σπερμα....) Τη πηρα για κανα δυο λεπτα ιεραποστολι κο και μετα που αρχιζα να βαριεμαι τη γυρισα στα 4. Η ολη φαση κρατησε λιγοτερο απο 10 λεπτα αλλα ηταν μια χαρα. Σιγουρα θα ξαναπηγαινα . Λεπτομερεια: Εμπαινα ολος μεσα, οσο δε παιρνει που λενε και αυτη δεν μασαγε καθολου. Στο τελος οταν τελειωσα εκανε κατι τρελα κωλοκουνημα τα πριν βγω παραλιγο να ξαναχυσω (χαχαχαχ).....
Απ'οτι θυμαμαι μονο η γνωστη Κατερινα απο Κολωνου μου το εχει κανει αυτο στα χρονια της μπουρδελοκα ριερας μου

Ιασωνος 20Γ
Το τερας του Λοχ Νες.

Ιασωνος 43
Ο τσατσος με τα γυαλια και το σκουλαρικι ειχε αραξει στραβα σε μια βρωμοπολυθρ ονα και ψιλοκοιμοτα ν ενω τραγουδουσε στους ρυθμους του ραδιοφωνου. Απιστευτη μπιλχα σα χωματερη το σπιτι. Βαρεθηκα να περιμενω και εφυγα χωρις να δω τι παιζει.

Ιασωνος 37
Κλειστο

Ιασωνος διπλα στο 37 (οροφος)
Μετρια προς καλουτσικη μελαχοινη με κατσαρο μαλι, μοιαζει με Λατινοαμερι κανα

*Ιάσωνος και Λεωνιδου Υπογειο
Γκομεναρα μαυρη

Καλλεργη 33
Μετρια, οχι κακη

Κολωνου 27Α (Ισογειο)
Καλουτσικη με ωραιο βυζι. Οχι σπουδαια αλλα τη γαμαγα ανετα. 15 ευρω

Κολωνου 27β (Οροφος)
Κλειστο

Κολωνου 30Α και Λεωνιδου (1ο απο τα 4 μετρωντας απο Λεωνιδου)
Μπαζοην ηλικια 15 ευρω. Η χειροτερη που εχω δει ποτε σε αυτο το σπιτι που παντα φερνει καλες. Παλιοτερα δουλευε Λιοσιων 90κατι

Κολωνου 30Β (2ο απο τα 4 μετρωντας απο Λεωνιδου)
Κλειστο

Κολωνου 32Α (3ο απο τα 4 μετρωντας απο Λεωνιδου)
Καλουτσικη για τα στανταρ του Μεταξουργει ου. Ξανθια με συλικονατο βυζι που θυμιζει εντονα ανατολικη ευρωπη. Εμενα δε μου αρεσε.Παλια δουλευε νομιζω Φυλης 200

Κολωνου 32Β (4ο απο τα 4 μετρωντας απο Λεωνιδου)
Το σπιτι της Κατερινας - κλειστο

Λεωνιδου 28 πανω
Μετρια προς μπαζο μαυρη

Λεωνιδου 28 κατω
30+ μετρια προς μπαζο με σχετικα μεγαλο βυζι

Λεωνιδου 6
Η γνωστη Μαρθα απο Πολωνια. Αδυνατη σχεδον αβυζη ψηλη ξανθια. Πολυ μετρια πιπα, κωλος 25, μουνι 20 ευρω. Την εχω παρει 4-5-6 φορες αλλα δε λεει. Κωλος κουβας. 40 χρονια βαρελας τετοιο πατο δε ξαναδα. Επιασα τη κουβεντα με τον τσαστο και τον ρωταγα αν θα ξαναφερει την Αννα τη Τσεχα το μοντελο απο Τσεχια που εκανε το καλυτερο κρεβατι που εχω δει ποτε μου. Ειπε θα ξαναρθει φετος .

Μεγ Αλεξανδρου δεν πηγα γιατι την Τριτη ειδα στο ενα τον Γκοτζιλα και στο αλλο ενα μπαζο μαυρη.

Ακομηνατου στο 2ο (το πρωτο κλειστο) Την Ακομηνατου θα τη βρειτε αν παρετε τη Λεωνιδου προς τα πανω μεχρι τερμα.
Καλη μαυρη, χωρος πολυ καλος, τσατσα σιχαμενη τσιγγανα, 15 ευρω.


με * σημειωνω αυτες που θα γαμαγα εγω. Στις αλλες δε πηγαινα με τιποτα
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Και γαμω της αναφορες ΕΥΓΕ Αξιος
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Βολτούλα απόψε στα γνωστά μέρη όπου επικρατούσε ψιλονέκρα και μέτρια πράματα!!
Στην Ιάσωνος(19 νομίζω) στο διώροφο, στο κάτω ήταν η Σόνια με το υπέροχο χαμόγελο, τα κρεμασμένα βυζιά της και την πολύ καλή πίπα που κάνει!! Μου αρέσει ο αέρας που έχει την ώρα που παρουσιάζεται στο σαλόνι!!
Απέναντι, αυτό με το ασανσέρ ήταν κλειστό!!
Δίπλα στον όροφο, κοντούλα, ξανθούλα με μικρά βυζάκια, αλλά δεν μου γέμισε το μάτι!!
Δίπλα πάλι(είπαμε δεν θυμάμαι νούμερα), μελαχροινή ψιλογεματούλα όπου εξίσου δεν μου άρεσε! Σε αυτό το σπίτι, πριν πολύ καιρό έπαιρνα σχεδόν συνέχεια, μέχρι να πηγαίνω στην Κατερίνα χιχι, μία μελαχροινή ψηλή ομορφούλα με ωραία βυζάκια ονόματι Μαρίνα!! Έχω να τη δω πάρα πολύ καιρό! Γνωρίζει κανείς κάτι;;
Στην Κολωνού, η Κατερίνα ορεξάτη στη θέση της και απέναντι ακριβώς στην δεξιά πράσινη πόρτα, η Ειρήνη με τις υπέροχες βυζάρες της και με νέο λουκ!! Εκεί κατέθεσε το φιλαράκι μου!!
Εγώ τίμησα το Κατερινάκι για ακόμα μία φορά(έπονται και πολλές άλλες)!!!!!!!
Αυτά... μετά την κάναμε για βρώμικο και γρήγορες βόλτες στην παραλιακή!!!
Με τις υγείες σας!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom