Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Παιδιά, για τα νούμερα και τις οδούς των μαγαζιών υπάρχει ο κατάλογος.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Βολτούλα απόψε στα γνωστά μέρη όπου επικρατούσε ψιλονέκρα και μέτρια πράματα!!
Στην Ιάσωνος(19 νομίζω) στο διώροφο, στο κάτω ήταν η Σόνια με το υπέροχο χαμόγελο, τα κρεμασμένα βυζιά της και την πολύ καλή πίπα που κάνει!! Μου αρέσει ο αέρας που έχει την ώρα που παρουσιάζεται στο σαλόνι!!
Απέναντι, αυτό με το ασανσέρ ήταν κλειστό!!
Δίπλα στον όροφο, κοντούλα, ξανθούλα με μικρά βυζάκια, αλλά δεν μου γέμισε το μάτι!!
Δίπλα πάλι(είπαμε δεν θυμάμαι νούμερα), μελαχροινή ψιλογεματούλα όπου εξίσου δεν μου άρεσε! Σε αυτό το σπίτι, πριν πολύ καιρό έπαιρνα σχεδόν συνέχεια, μέχρι να πηγαίνω στην Κατερίνα χιχι, μία μελαχροινή ψηλή ομορφούλα με ωραία βυζάκια ονόματι Μαρίνα!! Έχω να τη δω πάρα πολύ καιρό! Γνωρίζει κανείς κάτι;;
Στην Κολωνού, η Κατερίνα ορεξάτη στη θέση της και απέναντι ακριβώς στην δεξιά πράσινη πόρτα, η Ειρήνη με τις υπέροχες βυζάρες της και με νέο λουκ!! Εκεί κατέθεσε το φιλαράκι μου!!
Εγώ τίμησα το Κατερινάκι για ακόμα μία φορά(έπονται και πολλές άλλες)!!!!!!!
Αυτά... μετά την κάναμε για βρώμικο και γρήγορες βόλτες στην παραλιακή!!!
Με τις υγείες σας!!

Τη Μαρίνα φίλε την είχα τιμήσει πριν καμια βδομάδα και μου είχε πει πως έλειπε τόσο καιρό για διακοπές...
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Μάγκες εγώ έχω ακόυσει ότι εκεί υπάρχει πολύ μπίχλα. Ανοιξε καθαρό μαγαζί?
Με τους Πακιστανούς θα βρωμίσει σε ένα μήνα. Το θέμα είναι να ανοίξει ένα καθαρό και να μην αφήνει ξένους.

+100
 

Επισκέπτης
διλαδι επεστρεψε ι μαρινα τορα???γιατι εχο καιρο να παο μεταξουργειο...αν καπιος εχι παι τορα προσφατα και ειδε μαρινα στο ιασονος 20 α ας ενιμεροσει...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Την ξαναπήρα σήμερα στο ίδιο μαγαζί. Πάνω-κάτω όπως τα έχω γράψει στην κριτική μου και ακόμα καλύτερα. Πρόκειται για αληθινό διαμαντάκι. Μεγάλο της όπλο η συμμετοχή της... Αν και τεράστιος fan της Καρίνας (η οποία σε καμιά βδομάδα θα επιστρέψει μάλλον), με την Όλγα περνάω πολύ καλύτερα.
 

Επισκέπτης
παιδια ξερει κανεις αν δουλευει ακομα η κελλυ απο κολωνου30β και αν ναι τι ωρες??
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Για τη Τζαστίν www.bourdela.com/content/view/418/225/lang,el/#jreview_260]είχα ξαναγράψει λίγο παλιότερα[/url]. Σήμερα την ξαναπέτυχα και την ξαναπήρα στο www.bourdela.com/content/view/411/225/lang,el/]Κολωνού 32Β (& Λεωνίδου)[/url] κατά τις 17:40 (απογευματινή βάρδια). Το ίδιο καλή και με σημάδια βελτίωσης (πιο ελεύθερα πιασίματα/γλειψίματα σε ρόγες/καβλόλογα). Το teeny σώμα της σε συνδυασμό με το όμορφό της πρόσωπο μούρλια! Μια αξιόλογη επιλογή των 20€...
 

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Έβαλα το συκεκριμένο review στις κριτικές σπιτιών, αλλά δεν εμφανίστηκε ακόμα, την παραθέτω και εδώ προς ενημέρωση των συναγωνιστών:
Σάββατο βράδυ 23/10 κατά τις 03.00, μετά από βόλτα στα υπόλοιπα σπίτια, καταλήγω Κεραμεικού 15Β. Πολύ ωραίος και προσεγμένος χώρος, καμία σχέση με τα δεδομένα της περιοχής. Η τσατσά ευγενέστατη, κατεβαίνει και η κοπέλα, γύρω στο 1.68, μελαχρινή μακρύ μαλλί, πολύ ωραίο 3άρι φυσικότατο στήθος, χρέωνε €15, αποφασίζω να μπω. Το δωματιο πολύ καθαρό, αλλά περίμενα κανένα 15λεπτο. Η κοπέλα ήταν στον ένα μονάδικό πελάτη πριν από μένα όλη αυτή την ώρα (καλό αυτό σκέφτηκα....). Έρχεται λοιπόν, συστήνεται Ντίνα ή Αντίνα αν άκουσα καλά, 19 χρονών, πιπινάκι από Ρουμανία. Πολύ χαμογελαστή και πρόθυμη, αρχικά αξιοπρεπής πιπα, ιεραποστολικό στην άκρη του κρεβατιού με συμμετοχή και φιλάκια στα ωραία της ποδαράκια, στα τέσσερα για λίγο με υπέροχη θέα και τέλος από πάνω με φιλάκια στο υπέροχο στήθος της. Μου φάνηκε πρωτάρα και λίγο άπειρη, αλλά ήταν πολύ πρόθυμη και δεκτική και έδειχνε να το απολαμβάνει σε βαθμό που ευχαριστήθηκα πολύ. Σίγουρα θα ξαναπάω, απλά μου είπε ότι δουλεύει 23.00 με 06.00 και δεν είναι πολύ βολική ώρα για μένα, μακάρι να την βάλουν σε πιό νωρίς βάρδια. Διάβασα κριτική συναγωνιστή για παρόμοια κοπέλα στο Κεραμεικού 13Α, πρέπει μάλλον να είναι η ίδια κοπέλα και να παίζει και στα δύο σπίτια. Συνοψίζοντας πολύ καλή εμπειρία, την προτείνω ανεπιφύλακτα...
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
το μικρό στην Ιάσωνος 30 το πάνω που έδινε και κουλούρι με έξτρα, το έχει δει κανείς;
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
8
Like
92
Πόντοι
1
Για τη Τζαστίν www.bourdela.com/content/view/418/225/lang,el/#jreview_260]είχα ξαναγράψει λίγο παλιότερα[/url]. Σήμερα την ξαναπέτυχα και την ξαναπήρα στο www.bourdela.com/content/view/411/225/lang,el/]Κολωνού 32Β (& Λεωνίδου)[/url] κατά τις 17:40 (απογευματινή βάρδια). Το ίδιο καλή και με σημάδια βελτίωσης (πιο ελεύθερα πιασίματα/γλειψίματα σε ρόγες/καβλόλογα). Το teeny σώμα της σε συνδυασμό με το όμορφό της πρόσωπο μούρλια! Μια αξιόλογη επιλογή των 20€...

Τζαστιν ε?τι μου θυμησες τωρα...
Η συγκεκριμενη εκανε μεγαλη καριερα τα τελευταια χρονια στη Θεσσαλονικη(οι συναδελφοι απο εκει την ξερουν σιγουρα) και μαλιστα δουλευε παραδοσιακα σε ακριβα μουρδελα, οχι στα κλασικα του Βαρδαρη, συνηθως στην Α. Γεωργιου 4. Πριν λιγο καιρο λοιπον που πηγα στο συγκεκριμενο, η τσατσα μου ειπε οτι εχει φυγει Αθηνα, οτι δουλευει σε αθλια μπουρδελα(προφανως εννοουσε Μεταξουργειο) και το κυριωτερο:οτι εχει πεσει στην πρεζα!Δεν ξερω αν ειναι αληθεια, για καλο και για κακο, προσοχη φιλοι!
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα συναγωνιστες! Χθες το βραδυ περνωντας απο Μεταξουργειο, ανεβηκα μια στο Ιασωνος 19α το πανω οπου κατα περιεργο τροπο ηταν ανοιχτο..(τα βραδια το θυμαμαι παντα κλειστο) και ειδα ενα ξανθο μωρο με απιστευτο σωμα και προσωπο.. την Λαρίσσα με μετριο υψος.Δεν μπηκα ομως γιατι σκοπευα να παω Φυλης.Την εχει παρει κανεις.Τι λεει απο υπηρεσιες?
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Η περιπετειες ενος νυχτοβιου μπουρδελιαρη pt 1

Καλησπερα συναδελφοι πουτανομπιχτες και μπουρδελομανεις.
Σημερα η κοπελα μου ειχε περιοδο και εγω δε κρατιωμουν. Τι να κανω
ο κακομοιρης, καβατζα δεν εχω, λεω ας παω στη Φυλης να ριξω κανα
πεος διοτι μας εφαγε και η ακριβεια και το στουντιο θα το βλεπουμε πλεον σπανιως.
Επειδη σχολαγα κατα τις 21:30 σημερα λογω φορτου εργασιας, ελεγα να παω σπιτι,
να κανω ενα ντουζακι και να κατηφορησω προς κεντρο κατα τις 23:00. Ελα ομως
που ειχε κινηση και μολις εφτασα σπιτι κατα τις 22:30 (γαμω το ΙΧ μου γαμω)
με παιρνει το μωρο στο τηλ και δε μπορουσα να τη κλεισω. Με λιγα λογια περασε η
ωρα και δεν προλαβαινα να κατεβω πριν τις 12 (πριν το κλεισιμο).

Λεω λοιπον να κατεβω προς Μεταξουργειο να παω στη λατρεμενη Κατερινα στην οδο
Κολωνου που ειναι εγγυηση. ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ. Ηταν κλειστα και η απογοητευση ηταν μεγαλη.
Εκτος αυτου αν και εριξα 2 κρυους δε περασα καθολου καλα και μετανιωσα που κατεβηκα.
Εκτος των αλλων (για τριτη φορα) μου συνεβη ενα σκηνικο με εναν τυπο τελειως του
υποκοσμου και τωρα θα μπορουσα ανετα να σας γραφω με ενα σουγια καρφωμενο στο στομαχι μου.
ΠΟΛΥ επικινδυνο το Μεταξουργειο, μαλλον θα το κοψω οριστικα.

Επειδη η ωρα ειναι περασμενη, θα επανελθω δριμυτερος αυριο με αναλυτικη αναφορα απο
επισκεψη σε ολα σχεδον τα ανοιχτα σπιτια της περιοχης.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Eμ δεν πηγες στην Ιασωνος... ;)

Υγ.Κανει ψοφοκρυο αποψε ,δεν εχουν ορεξη οι κοπελιτσες.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Η περιπετειες ενος νυχτοβιου μπουρδελιαρη pt 1

Καλησπερα συναδελφοι πουτανομπιχτες και μπουρδελομανεις.
Σημερα η κοπελα μου ειχε περιοδο και εγω δε κρατιωμουν. Τι να κανω
ο κακομοιρης, καβατζα δεν εχω, λεω ας παω στη Φυλης να ριξω κανα
πεος διοτι μας εφαγε και η ακριβεια και το στουντιο θα το βλεπουμε πλεον σπανιως.
Επειδη σχολαγα κατα τις 21:30 σημερα λογω φορτου εργασιας, ελεγα να παω σπιτι,
να κανω ενα ντουζακι και να κατηφορησω προς κεντρο κατα τις 23:00. Ελα ομως
που ειχε κινηση και μολις εφτασα σπιτι κατα τις 22:30 (γαμω το ΙΧ μου γαμω)
με παιρνει το μωρο στο τηλ και δε μπορουσα να τη κλεισω. Με λιγα λογια περασε η
ωρα και δεν προλαβαινα να κατεβω πριν τις 12 (πριν το κλεισιμο).

Λεω λοιπον να κατεβω προς Μεταξουργειο να παω στη λατρεμενη Κατερινα στην οδο
Κολωνου που ειναι εγγυηση. ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ. Ηταν κλειστα και η απογοητευση ηταν μεγαλη.
Εκτος αυτου αν και εριξα 2 κρυους δε περασα καθολου καλα και μετανιωσα που κατεβηκα.
Εκτος των αλλων (για τριτη φορα) μου συνεβη ενα σκηνικο με εναν τυπο τελειως του
υποκοσμου και τωρα θα μπορουσα ανετα να σας γραφω με ενα σουγια καρφωμενο στο στομαχι μου.
ΠΟΛΥ επικινδυνο το Μεταξουργειο, μαλλον θα το κοψω οριστικα.

Επειδη η ωρα ειναι περασμενη, θα επανελθω δριμυτερος αυριο με αναλυτικη αναφορα απο
επισκεψη σε ολα σχεδον τα ανοιχτα σπιτια της περιοχης.
Βρε συ….μη μασας με τα θρασσυδειλα κατακαθια που κυκλοφορανε εκεί….
Εγω ειμαι χρονια σ’αυτην την πιατσα και ότι ωρα και να βγω να παρω το αμαξι μου και να φυγω….με μια φωνη…βαρανε ολοι προσοχες….Αν βρεθεις ποτε στα δυσκολα
Απλά «φωναξε με»…!!!!
xmas-115.gif
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Μην με τρομαζετε βραδιατικα.

Δηλαδη αν σου βγαλουν μαχαιρι?

Μου διηγηθηκε προσφατα ενας φιλος που δουλευει νυχτερινη βαρδια σε ρεσεψιον. :(

Του εβγαλαν πιστολι με σιγαστηρα!

Και μετα του εκλεισαν το στομα και τον κλειδωσαν στο υπογειο. :o
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Μην με τρομαζετε βραδιατικα.

Δηλαδη αν σου βγαλουν μαχαιρι?

Μου διηγηθηκε προσφατα ενας φιλος που δουλευει νυχτερινη βαρδια σε ρεσεψιον. :(

Του εβγαλαν πιστολι με σιγαστηρα!

Και μετα του εκλεισαν το στομα και τον κλειδωσαν στο υπογειο. :o
Ελα μωρε….τωρα βλακειες….
Οπουδηποτε έχεις φοβο….Και την ωρα που κοιμασαι σπιτι σου….ερχεται ο άλλος και σου ψεκαζει ένα ωραιο σπρευ…και σε γδυνει αθορυβα και κυριλατα….
Το θεμα είναι…εκεί που πας….οπου και να πας…..να μην δινεις στοχο…
Υπαρχουν παντου μεσα στο κεντρο…τα 24ωρα παρκιν για αυτοκινητα και μηχανες…
Κι αν δηλαδη περπατησεις και λιγο…..τι πειραζει????
Δεν ειπαμε….????….Η κάθε καβλα…εχει την θυσια της….!!!!
Κι ακομα καλυτερα….τις πρωτες πρωινες ωρες….σε τετοια στεκια….να εχετε και παρεα…!!!!
xmas-115.gif
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
31 Δεκεμβριου παντως το φιλαρακι μου θα παραιτηθει μετα απο αυτο..

Υγ Ηταν η δευτερη φορα που του συνεβει.Ειχε παγωσει
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom