Νέα

Μέρες με ζευγάρια σε τσοντοσινεμά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Zeygariathens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 106
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Καλησπερα στα ζευγάρια!παντως εγώ ένα έχω να πω!αν οργανώσετε κάτι τέτοιο πιστευω θα ειναι κάτι καλο γτ θα ακολουθήσουν και διστακτικά ζευγάρια και θα έχει ενδιαφέρον για όλους σιγά σιγά..μπραβο παιδιά..
Μακάρι να γίνει αυτό!
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Είμαστε ενα νέο ζευγάρι εδω στο site
Εμπειρίες έχουμε πολλές. Μέσα Μαΐου θα είμαστε Αθήνα και θα μας ενδιέφερε ζευγάρι για παρέα σε τέτοιον χώρο. Επίσης, μας ενδιαφέρουν και προτάσεις για outdoor στην Αθήνα.
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.125
Πόντοι
206
Είμαστε ενα νέο ζευγάρι εδω στο site
Εμπειρίες έχουμε πολλές. Μέσα Μαΐου θα είμαστε Αθήνα και θα μας ενδιέφερε ζευγάρι για παρέα σε τέτοιον χώρο. Επίσης, μας ενδιαφέρουν και προτάσεις για outdoor στην Αθήνα.
2 ζευγαρια σε σινεμα θα σας παρτουζωσουν ολοι
 
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
Εγγρ.
30 Μαρ 2022
Μηνύματα
77
Like
466
Πόντοι
20
που συνηθως δεν εχουν στυση η δεν ξερουν τι ψαχνουν
Το θέμα της στύσης δεν είναι "θεμα". Στον οποιονδήποτε μπορεί να συμβεί. Εμείς αν κ έχουμε πολλές εμπειρίες σαν ζευγάρι, έτυχε σχετικά πρόσφατα κ σε μενα.και μαλιστα; σε σχήμα με την γυναίκα μου κ δύο άλλες γυναίκες (οσο περίεργο κι αν σ ακούγετε), δεν λειτουργησα καν! Πες το άγχος, μποκαρισμα; οπως θες. Μπορεί να συμβεί λοιπόν, και δεν είναι παρεξηγησιμο. Μπούφο και μαλακα ομως χαρακτηρίζουμε κάποιον που είναι πονηρουλης (με την καλή εννοια), όχι διαθέσιμος για οτι εμείς ζητάμε σαν ζευγάρι αλλά προσποιείται μπας και γαμησει, αλλά και με απαράδεκτη συμπεριφορά.
 

Cuck_tsoda

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
35
Like
41
Πόντοι
0
Καλησπέρα, παίζει κανας ψωλαρας δυνατός γαμιας (bi ή gay αρρενωπός) να ενδιαφέρεται να ξεμουνιασει δεσμευμένο πουτανακι με κωλαρα, ενώ ο γκομενος του τους παιρνει μάτι και την παίζει; Είμαστε γκει ζευγάρι και μας ενδιαφέρει τέτοια φαση
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Το θέμα της στύσης δεν είναι "θεμα". Στον οποιονδήποτε μπορεί να συμβεί. Εμείς αν κ έχουμε πολλές εμπειρίες σαν ζευγάρι, έτυχε σχετικά πρόσφατα κ σε μενα.και μαλιστα; σε σχήμα με την γυναίκα μου κ δύο άλλες γυναίκες (οσο περίεργο κι αν σ ακούγετε), δεν λειτουργησα καν! Πες το άγχος, μποκαρισμα; οπως θες. Μπορεί να συμβεί λοιπόν, και δεν είναι παρεξηγησιμο. Μπούφο και μαλακα ομως χαρακτηρίζουμε κάποιον που είναι πονηρουλης (με την καλή εννοια), όχι διαθέσιμος για οτι εμείς ζητάμε σαν ζευγάρι αλλά προσποιείται μπας και γαμησει, αλλά και με απαράδεκτη συμπεριφορά.
ειλικρηνεστατος, μου εχει συμβει και μενα.
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
οσες φορες πετυχα ζευγαρι, και ειχε κοσμο, ολοι ηταν διακρητικη, οσοι επαιζαν εδιναν χωρο στους αλλους , υπομονετικη και με ευγενεια θα ελεγα.
οσα ζευγαρια τι επιθυμουν μην δισταζουν, πραγματοποιησετε τις φαντασιωσεις σας.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
126
Like
7.850
Πόντοι
7.885
καλημερα γυρω στις 5΄30 με 6,00 το απογευμα θα ερθω με το μιλφακι μου για παιχνιδακι στο ατραχχ
Μπραβο για την ενημερωση τυπε, αναμενουμε και κριτικη απο την επισκεψη.
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
592
Like
1.125
Πόντοι
206
καλημερα γυρω στις 5΄30 με 6,00 το απογευμα θα ερθω με το μιλφακι μου για παιχνιδακι στο ατραχχ
ο κλεαρχος η μαρινα μονο ο κοντος λειπει αλλα θα τον βρειτε σιγουρα στο ατραξ:grin:
 

Kareklas_

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
65
Like
74
Πόντοι
0
Πάντως μπράβο που ενημερωσατε. Μακαρι να μπορουσα σημερα
 

soylakostas72

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
223
Like
191
Πόντοι
1
Τελικά έγινε κάτι? Γιατί μας ενδιαφέρει η όλη φάση σε Τσοντοσινεμα....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.788
Κριτικές
126
Like
7.850
Πόντοι
7.885

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom