Νέα

Μειώσεις τιμών στον αγοραίο έρωτα : ας μαζευτούμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bleach
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιστευετε οτι η αποχη θα βοηθησει στη μειωση τιμων στον αγοραιο ερωτα?

  • ναι

    Ψήφοι: 97 74,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,3%
  • μαλλον

    Ψήφοι: 18 13,7%
  • αποκλειται

    Ψήφοι: 7 5,3%
  • δεν ξερω

    Ψήφοι: 2 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    131

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
αμα ο μαλακας νεοελληνας πληρωνει 300ευρω για 1 ωρα σε κοπελες που η τιμη τους στο εξωτερικο ειναι 100 για το 2ωρο ε καλα τους κανουν...

σε στουντιομπορδελα οι τιμες σχετικα καλες ειναι,αν σκεφτεις οτι στη φυλης μπορει να περασεις και καταπληκτικα με 20ευρω...σε στουντια παλι ισχυει το ιδιο αλλα στην ουσια πληρωνεις την καθαριοτητα του χωρου και τα εξτρα προγραμματα αφου το 50ρικο ανετα μπορεις να το κλαψεις οπως και το 20ρικο...

οσον αφορα μασαζ και τετοια ,τα 100ευρω που ζητανε συνηθως (για μπριζολερι μιλαω) παλι πολλα ειναι...μασαζ σκατα και το πηδημα σαν της φυλης επιπεδου...τωρα αμα ο αλλος φτιαχνεται με το χωρο η με την ιδεα δικο του θεμα...

στριπ και λοιπα ακριβα ειναι γενικως...παντα σε σχεση με τις υπηρεσιες που προσφερουν...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μια αποχη νομιζω οτι θα φτιαξει λιγο τα πραγματα ,το θεμα ειναι οτι παντα θα υπαρχουν ξεπετες  :jerking: :jerking: :jerking:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Μια αποχη νομιζω οτι θα φτιαξει λιγο τα πραγματα ,το θεμα ειναι οτι παντα θα υπαρχουν ξεπετες  :jerking: :jerking: :jerking:
αλλιως ειναι η ξεπετα των 20 κι  αλλιως των 300ευρω...και υπαρχουν και οι τρισμεγιστοι μαλακες που λενε ''δεν εχω αναγκη και τα δινω..'' γι αυτο δεν παμε καλα σαν πορνολαος... :2funny:
 

mirage2000

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
53
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Τις τιμες στα μπουρδελα και στα στουντιο τις θεωρω λογικες αρκει βεβαια να μην πεσεις σε κομοδινο!Call girl δεν εχω παρει για να πω την αποψη μου.Τα στριπτιτζαδικο παντως ειναι ακριβα και δεν προσφερουν και παρα πολλα συν το οτι τα ποτα τους ειναι μπομπα σχεδον παντα!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
αμα ο μαλακας νεοελληνας πληρωνει 300ευρω για 1 ωρα σε κοπελες που η τιμη τους στο εξωτερικο ειναι 100 για το 2ωρο ε καλα τους κανουν...

σε στουντιομπορδελα οι τιμες σχετικα καλες ειναι,αν σκεφτεις οτι στη φυλης μπορει να περασεις και καταπληκτικα με 20ευρω...σε στουντια παλι ισχυει το ιδιο αλλα στην ουσια πληρωνεις την καθαριοτητα του χωρου και τα εξτρα προγραμματα αφου το 50ρικο ανετα μπορεις να το κλαψεις οπως και το 20ρικο...

οσον αφορα μασαζ και τετοια ,τα 100ευρω που ζητανε συνηθως (για μπριζολερι μιλαω) παλι πολλα ειναι...μασαζ σκατα και το πηδημα σαν της φυλης επιπεδου...τωρα αμα ο αλλος φτιαχνεται με το χωρο η με την ιδεα δικο του θεμα...

στριπ και λοιπα ακριβα ειναι γενικως...παντα σε σχεση με τις υπηρεσιες που προσφερουν...

όλα τα προιόντα τα πληρώνουμε ακριβότερα....οι πουτάνες θα αποτελούσαν εξαίρεση?

ΥΓ πολλές τουρίστριες(του κώλου) αν κατεβάσουν την τιμή από τα 300 στα 100,δεν θα έχουν ούτε ένα ραντεβού!!!

τέτοιοι είμαστε.....
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
αμα ο μαλακας νεοελληνας πληρωνει 300ευρω για 1 ωρα σε κοπελες που η τιμη τους στο εξωτερικο ειναι 100 για το 2ωρο ε καλα τους κανουν...

σε στουντιομπορδελα οι τιμες σχετικα καλες ειναι,αν σκεφτεις οτι στη φυλης μπορει να περασεις και καταπληκτικα με 20ευρω...σε στουντια παλι ισχυει το ιδιο αλλα στην ουσια πληρωνεις την καθαριοτητα του χωρου και τα εξτρα προγραμματα αφου το 50ρικο ανετα μπορεις να το κλαψεις οπως και το 20ρικο...

οσον αφορα μασαζ και τετοια ,τα 100ευρω που ζητανε συνηθως (για μπριζολερι μιλαω) παλι πολλα ειναι...μασαζ σκατα και το πηδημα σαν της φυλης επιπεδου...τωρα αμα ο αλλος φτιαχνεται με το χωρο η με την ιδεα δικο του θεμα...

στριπ και λοιπα ακριβα ειναι γενικως...παντα σε σχεση με τις υπηρεσιες που προσφερουν...

αν πεσουν οι τιμες θα γινω αστροναυτης
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
μα δεν θέλουμε να πέσουν.....δεν ανεχόμαστε να γαμάμε φτηνές πουτάνες και να τις πιάνουμε κορόιδα!!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
αμα ο μαλακας νεοελληνας πληρωνει 300ευρω για 1 ωρα σε κοπελες που η τιμη τους στο εξωτερικο ειναι 100 για το 2ωρο ε καλα τους κανουν...
και να ταν και επιπεδου ct...
ρωσιδια που δουλευανε σε στουντιο με 50αρακια,και cg με 140,βαφτιζονται ct των 300...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αν πεσουν οι τιμες θα γινω αστροναυτης
Θα τις ριξουν....αλλα θα ειναι αργα πλεον....οι περισσοτεροι θα εχουν βρει οικονομικοτερες και ποιοτικοτερες λυσεις!!!........Μιλω αποκλειστικα για τα Στουντιο....προσωπικα εγω, ειναι τωρα κοντα στους δυο μηνες που τα σταματησα.....γιατι το εχουν παραχεσει τα περισσοτερα...να μην πω ολα.....δινω κατι παραπανω..και καλω... πιο λιγες φορες, σπιτι μου πλεον!!!!.....Να φανταστεις οτι ημουνα στους φανατικους στουντιακηδες!!!....Μια αποφαση ηταν...και την πηρα....δεν γλυτωνω χρηματα...απλα καταληξα στο συμπερασμα οτι τα στουντιο...ειναι μια μεγαλη απατη και εξαρτηση!!!!!!!!!!
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
Θα τις ριξουν....αλλα θα ειναι αργα πλεον....οι περισσοτεροι θα εχουν βρει οικονομικοτερες και ποιοτικοτερες λυσεις!!!........Μιλω αποκλειστικα για τα Στουντιο....προσωπικα εγω, ειναι τωρα κοντα στους δυο μηνες που τα σταματησα.....γιατι το εχουν παραχεσει τα περισσοτερα...να μην πω ολα.....δινω κατι παραπανω..και καλω... πιο λιγες φορες, σπιτι μου πλεον!!!!.....Να φανταστεις οτι ημουνα στους φανατικους στουντιακηδες!!!....Μια αποφαση ηταν...και την πηρα....δεν γλυτωνω χρηματα...απλα καταληξα στο συμπερασμα οτι τα στουντιο...ειναι μια μεγαλη απατη και εξαρτηση!!!!!!!!!!
αλλη φαση το στουντιο αλλη το cg
καμια σχεση
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Οταν ήμουν φοιτητής στη Ρουμανία, το τελευταίο χρόνο σπουδών, είπα να το ρίξω έξω..και στις πουτάνες (γιατί τα προηγούμρνα χρόνια δεν έφταναν ούτε για να φάω...και τώρα τα λεφτά που κοπιαζε ο πατέρας μου εγώ να τα τρωω σε πουτάνες...ε δε μου πήγαινε). Γιαυτό είπα τους τελευταίους μηνες πριν φύγω να δοκιμάσω τις περίφημες Ρουμάνες πεταλουδίτσες...
Τέλος πάντων πήγαμε με ένα φίλο μου πιο έμπειρο σε ένα κωλάδικο... εκεί ένας τυπάς σκέτη λερα (μιλάμε νονος της νυχτας) μας έβαλε να πιουμε και μας παρουσίασε καμια 10αρια κοπέλες...από τις οποίες το 1/3 ήταν μουνάρες!!!
Είδα μια μελαχροινή, ψηλή, βυζάρες 4-5αρι, αδύνατη, κωλάρα. Μοντέλο σκέτο. Ζαλίστηκα. Ο τυπάς το κατάλαβε πως ήμουν άβγαλτος και λιγούρης και πήγε να μας μαδήσει, αλλα ο φίλος μου πιο έμπειρος, έκανε διαπραγματευσεις και συμφωνήσαμε 100δολάρια για 3ώρες (τότε πριν 10χρόνια, μάλλον μιλάμε για 200ευρώ σημερινά, μπορεί και παραπάνω)
Ομως η τιμή και πάλι ήταν πάρα πολύ καλή σε σχέση με σήμερα!!!
Ο φίλος πήρε ένα ξανθό άγγελο, μια μουνάρα, μολδαβή, με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, απίστευτη (τελικά ήταν πιο φοβερό μουνί από τη δικιά μου.... την πήρα όταν αποφοίτησα, τελευταία μέρα πριν φύγω)
Μιλάμε 3 ώρες, εκπληκτική, ακούραστη, το κάναμε 3 φορές, και ήρθε και την πήρε ο τυπάς από το σπίτι μου ξημερώματα..
Μιλάμε παιδιά, μουνάρες, δεν ξέρω επειδή ήμουν πιο μικρός αν μου δημιουργούνταν μια εξειδανικευμένη εικόνα, αλλά ήταν σαν μοντέλα. Δεν ξαναπήγα με τέτοιου επιπέδου γυναίκες, γιατί δεν κυκλοφορούν και δίπλα μας, ουτε σε στούντιο εδώ συνάντησα τέτοιες..
Α, αυτή την πήρα 3 φορές συνολικά.. τη δεύτερη ξεχάστηκε, κοιμηθήκαμε λιγάκι και είδαμε είχαν περάσει 4+ ώρες. Μας ξύπνησε ο νταβας που χτυπούσε επίμονα το κουδούνι. Ετρεμε σαν το ψάρι η κοπέλα, και ντυνόνταν σαν τρελή. Της είπα έλα σιγά, εγώ φταίω. Οταν άνοιξα την πόρτα ο τυπάς ήταν κατακόκκινος, την κεραυνοβόλησε με μια ματιά, εμένα μου χαμογέλασε και μου είπε..."στο κάνω δώρο τη μια παραπάνω ώρα, αλλά δε θα την ξαναπάρεις"
Μετά από κανα μήνα όταν την ξαναπήρα για τελευταία φορά, ήταν πολύ τυπική, τη ρώτησα τότε όταν φύγατε σου είπε τίποτα αυτός? απέφυγε να απαντήσει και ξεχαστήκαμε...
Αργότερα, όταν πήρα τη φίλη της τη ξανθιά, μιλάμε υπερ-μούναρος, τρελάθηκα, αλλά ήταν η τελευταία μου μέρα και λέω τέρμα φεύγω... μου εκμυστηρεύτηκε για τη φίλη της πως τότε που είχαμε αργήσει, μπαίνοντας στο ασανσερ η μελαχροινη της έχωσε μια μπουνιά ο νταβάς με όλη του τη δύναμη στα μούτρα...
Συγνώμη που ξέφυγα από το θέμα..
Ηθελα να πω πως οι υπηρεσιες και οι τιμές έχουν αλλάξει πολύ, αλλά πολύ σημαντικό είναι η ποιότητα πάρα πάρα πολύ χαμηλή.
Πιστεύω είμαστε κορόιδα μεγάλα που πληρώνουμε τόσα ακριβά για τέτοιες κοπέλες για 15-20λεπτά.
αυτά και συγνώμη...
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
απαραδεκτες τιμες να επεμβει η τροικα
 

ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
365
Κριτικές
46
Like
0
Πόντοι
231
Πεταξε ο ενας μια γνωμη, ο αλλος τη σχολιασε και μετα παραπονιεστε οτι ο κοσμος δεν διαβαζει το φορουμ και ρωταει ή οτι ολα ειναι ακριβα. Αξιοι της μοιρας μας ολοι. Καληνυχτα
Μην σου φαινεται περιεργο αγαπητε. Ορισμενοι βλακες προσπαθουν να μαζευουν "αστερια" και οπου βρουν "πορτα ανοιχτη" μπουκαρουν. Μπαινεις σε καποιο ενδιαφερον θεμα, και βλεπεις 1200 σελιδες απο τις οποιες οι 1150 ειναι εκτος θεματος. Μουντζες κανονικα θα επρεπε να μαζευουν οι ανεγκεφαλοι αυτοι βλακες.
 

xostikas36

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
62
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Μην σου φαινεται περιεργο αγαπητε. Ορισμενοι βλακες προσπαθουν να μαζευουν "αστερια" και οπου βρουν "πορτα ανοιχτη" μπουκαρουν. Μπαινεις σε καποιο ενδιαφερον θεμα, και βλεπεις 1200 σελιδες απο τις οποιες οι 1150 ειναι εκτος θεματος. Μουντζες κανονικα θα επρεπε να μαζευουν οι ανεγκεφαλοι αυτοι βλακες.
ΣΩΣΤΟ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΦΙΛΕ ΠΕς ΤΑ
 

Revenger

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Μην σου φαινεται περιεργο αγαπητε. Ορισμενοι βλακες προσπαθουν να μαζευουν "αστερια" και οπου βρουν "πορτα ανοιχτη" μπουκαρουν. Μπαινεις σε καποιο ενδιαφερον θεμα, και βλεπεις 1200 σελιδες απο τις οποιες οι 1150 ειναι εκτος θεματος. Μουντζες κανονικα θα επρεπε να μαζευουν οι ανεγκεφαλοι αυτοι βλακες.
ΣΩΣΤΟΣ ο ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΟΣ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom