Νέα

Μειώσεις τιμών στον αγοραίο έρωτα : ας μαζευτούμε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bleach
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 289
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

πιστευετε οτι η αποχη θα βοηθησει στη μειωση τιμων στον αγοραιο ερωτα?

  • ναι

    Ψήφοι: 97 74,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 7 5,3%
  • μαλλον

    Ψήφοι: 18 13,7%
  • αποκλειται

    Ψήφοι: 7 5,3%
  • δεν ξερω

    Ψήφοι: 2 1,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    131

saras

Μέγας
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
264
Κριτικές
11
Like
134
Πόντοι
4.160
το θεμα  ειναι παιδια, τι υπηρεσιες μας παρεχουν...για παραδειγμα, ολοι στην ελλαδα φωναζουνε γιατι εχουμε χαμηλους μισθους. μα οι μισθοι δεν γινεται να ανεβουν, αφου ειμαστε μια χωρα που δεν παραγει τιποτα!δεν εχουμε βιομηχανια, πως θα ανεβουν οι μισθοι?αρα, θα πρεπει να κοιταξουμε γιατι εχουμε αδικαιολογητα υψηλες τιμες...
το ιδιο ισχυει και στον αγοραιο ερωτα...στα μπουρδελα δεν γινεται να ριξουν και αλλο τις τιμες.μπορουν ομως να βελτιωσουν τις υπηρεσιες, για παραδειγμα ο χρονος μεσα στο δωματιο να αυξηθει στα 15 λεπτα...
στα studio, μπορουν να πεσουν λιγο οι τιμες (απαραδεκτο για 69 να δινεις 80 ευρω!!!) και αν αυξηθει και εκει λιγο ο χρονος παραμονης, για παραδειγμα στα 25-30 λεπτα.και τα οποια εξτρα να ειναι μειωμενα.ανα 10 ευρω για παραδειγμα, οτι παραπανω προσφερουν οι κοπελες...
οσο για τα cg, αστα να πανε...εκει ειναι λαχειο και δεν νομιζω οτι πρεπει να ασχουμαστε πλεον...πολυ σπανια διαβαζεις κατι θετικο για cg, ειδικα απο εφημεριδες...
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Aργά ή γρήγορα όλες οι "τίμιες και καλές νοικοκυρές" πού χρωστάνε τό δάνειο τού σπιτιού θά βγούν στή βίζιτα.Τότε οι τιμές τών "επαγγελματιών" θά καταρρεύσουν.

΄Η αυτο θα γινει ή σε λιγο θα μας ζητανε χρηματα και οι γκομενες μας για να μας κατσουν.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Δεν ασχολούμαι με τον αγοραίο έρωτα...αλλά έχω δεί κάτι τρελλές τιμές...πρέπει να τις ρίξουν...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
κύριοι γιατί το συγχωνευσατε το θρέντ αυτό?είναι εντελώς άκυρο αυτό που κάνατε!αν δεν το βάλετε στη θέση του θα αποχωρήσω αμέσως!
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
ωραιο το θεμα κ συμφωνω απολυτα με τον συναγωνιστη. Εγω εδω κ καιρο εχω σταματησει να ξοδευω σε οτι ειναι πανω απο 20ε για τους οικους κ εχω σταματησει πληρως τα στουντιο κ ανεξαρτητες. Εαν δεν βαλουν μυαλο για την πολιτικη τιμων η κατασταση θα γινει τραγικη (απο κινηση) για εκεινους κυριως που εχουν τους χωρους αυτους.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
το πνεύμα του θρέντ αυτού δεν έχει καμμία σχέση με τη μείωση τιμών.Είναι κατι τελειως διαφορετικό!Είναι απαράδεκτο αυτό που έγινε
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
επαναλαμβανω,παρακαλώ πολύ όποιον συγχώνευσε το θρέντ να το επαναφέρει όπως ήταν,ειδάλλως δεν ξέρω και εγώ τί θα γίνει!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
βλέπω ότι δεν ίδρωσε το αυτάκι κανενός.Οπότε προφανώς δεν γουστάρεται από κάποιους η παρουσία μου εδώ.Οκ,τότε διαγράψτε με.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
βλέπω ότι δεν ίδρωσε το αυτάκι κανενός.Οπότε προφανώς δεν γουστάρεται από κάποιους η παρουσία μου εδώ.Οκ,τότε διαγράψτε με.

Ελα ρε...εντάξει...γίνονται τέτοιες μαλακίες...μπορεί να το έκανε και να έκλεισε και όταν γυρίσει να το φτιάξει...
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
εδω ομως μπαινουμε για να δουμε που θα γαμησουμε οχι που θα ψωνισουμε...
ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΑΓΟΡΑΙΟ ΕΡΩΤΑ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΙΜΩΝ???????ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΛΥΣΕΙ ΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΚΑΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ????ΛΑΘΟΣ ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ !!!!!ΠΑΝΤΟΥ ΠΕΡΙΚΟΠΕΣ ΤΙΜΩΝ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΣΘΟΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕΙΩΜΕΝΟΙ!!!!ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟΜΑΓΑΖΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΩΡΑΣ. ΠΑΝΤΟΥ!!!!ΓΕΜΙΖΑ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΕ 150 ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΩ 300. ΑΣΕ ΤΙΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ.ΓΙΑ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΑΣΤΟ, ΣΙΝΕΜΑ ΑΣΤΟ,ΦΑΓΗΤΟ ΑΣΤΟ, ΠΟΤΟ ΑΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΑΣΤΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΤΛ ΚΤΛ.ΠΑΝΤΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΙΜΩΝ!!!!ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΓΑΜΑΩ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΖΩΗ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ Η ΖΩΗ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ Η ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ???????ΕΛΕΟΣ....!ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΑΙΖΟΥΝ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ ΕΞΥΠΝΟΙ ΕΙΣΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΑΙ ΤΙ ΕΝΝΟΩ!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
300 μαμά και κόρη ή μόνο κόρη-ξεκαθάρισε ρε τύπε για να βγάλουμε και το vfm
Αχαχαχαχα
Η μαμα  με λέει πότε πότε παιδδδί μμμμού αλλα μάλλον άλλο εννοεί.
56 χρονώ χηράκλα θέλει τον λούτσο άγριο γιατι βρίζει κάθε φορά τον φουκαρά τον σχορεμμένο για την τύχη της.
Εδώ μόνο ο geiasou μπορεί να βοηθήσει που ξέρει απο μερέντες.

Το κακό είναι ότι η κόρη είναι καλό και εργαζόμενο κορίτσι έχει και γαμώ τους βύζους αι ότι της πώ πάντα ΝΑΙ , και απο επάνω και στα όρθια και απο κάτω τσιμπουκάκι πισωκολλητό σπέσιαλ περιποιήηση και δείχνει να το ευχαριστιέται πολύ.!
Αλλα ρε γαμώτο αισθάνομαι καμια φορά και τύψεις , πλερώνω όμως τις αμαρτίες μου και είμαι και κύριος.
αμα δεν φτιαχνει πελμενια δεν ειναι vfm
Άσε ρε παπά.
Η ουκρανή που είχα κάποτε σπιτώσει μου έφτιαχνε και πελμένη και ακρόσκα. Αλλα μόνο αυτά.
Και όλη μέρα στον καθρέπτη να δοκιμάζει να χτενίζεται και να αυτοφωτογραφίζεται. Και το σπίτι μές την μπίχλα.
Άσε που στο πήδημα όταν της έλεγα μουναρα μου σε σκίζω , γύρνα την κωλάρα σου , γλύψε την πούτσα μου γύριζε ατάραχη και μου έλεγε: παρακαλώ μην με βρίζεις!!!  :headbang:
Όσπου ένα βράδυ  και με κρύο την πέταξα έξω μαζί με μια βαλίτσα και τα βρακιά της. Ουυυυστ . Τσάμπα τα έξοδα καριόλα :huh:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.703
Κριτικές
126
Like
7.715
Πόντοι
7.885
Οπωσδήποτε μειώσεις σε στούντιο-κωλ γκερλς αλλά και στριπ-κωλόμπαρα γιατί έχει ξεφύγει το ζήτημα :jerking: :jerking:.Εκτός κι αν μπορούν να επιβιώσουν όλοι αυτοί με 3-4 πελάτες τις καθημερινές και καμιά 20αρια το ΣΚ έκαστο κατάστημα :headbang:,αν και το βλέπω απίθανο,εκτός κι αν το μαγαζί είναι αποκλειστικά για ξέπλυμα βρώμικου οπότε παώ πάσο :sunglasses: :sunglasses:
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Η κινηση στα στουντι-α μοιαζει να εχει πεσει αρκετα, αλλα, να μην ξεχναμε, οτι το "κοστος" τους ειναι σχετικα χαμηλο, οποτε εχουν αντοχες ακομα.Μπορουν και να ανακυκλωνουν,ορισμενες απο τις κυριες στην Φυλης, οποτε, παλι κερδος θα βγαινει. Παντως, ξεπλυμα απο στουντιο,ΜΑΛΛΟΝ, δυσκολα γινεται, καθ'ότι και αυτο μαυρο χρημα !
Την Τριτη, που μπηκα στην Ιππωνακτος,μετα απο πολυ καιρο, περι ωρα 20.00', μονος ημουν στο σαλονι και μονος βρεθηκα κατα την εξοδο, με αδειο το δευτερο δωματιο.Μαλιστα,ο τενεκες του δωματιου ηταν χαρακτηριστικα αδειος-εκτος και αν τον αδειαζουν πολυ τακτικα !
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

pantero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
16
Κριτικές
25
Like
228
Πόντοι
290

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom