Νέα

Mε ποιά κυβέρνηση περνούσε καλύτερα ο λαός ΠΑΣΟΚ ή ΝΔ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

με ποια κυβερνηση περναγε καλυτερα ο λαος ΠΑΣΟΚ Η ΝΔ

  • ΠΑΣΟΚ

    Ψήφοι: 13 48,1%
  • ΝΔ

    Ψήφοι: 7 25,9%
  • ΤΑ ΙΔΙΑ

    Ψήφοι: 7 25,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    27

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Το μεγαλο λαθος του ΠΑΣΟΚ(σε πολιτικαντικο επιπεδο)ηταν ο Γιωργος...το παιντι ηταν ακαταλληλο αλλα ο Κινεζος αποδειχτηκε στο τελος τι γελοιο ατομο ηταν πραγματικα,εγκατελειψε το πλοιο που βυθιζοταν και εδωσε το τιμονι στον Γιωργο,για να μπορει μετα να το παιζει μεγας εσωκομματικος παραγοντας.Ειχα την εντυπωση οτι μιλαγες για το 6ταξιο Γυμνασιο.
οχι ρε το 70 γενιθικα,στη τριτη εμινα στον τοπο,γιμνασιο εκαμε ο πατερασ μου και αυτος το παρατισε στη τεταρτη
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Βρε ατιμε βοθρε!!!!!!
Μας δουλευεις ολους?Στα πρωτα σου μηνυματα μια χαρα Ελληνικα εγραφες και τωρα το παιζεις ανορθογραφος? :grin:
ιχε ορθογραφικο λεξικο το κομπιουτερ
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Βρε ατιμε βοθρε!!!!!!
Μας δουλευεις ολους? Στα πρωτα σου μηνυματα μια χαρα Ελληνικα εγραφες και τωρα το παιζεις ανορθογραφος? :grin:

ιχε ορθογραφικο λεξικο το κομπιουτερ

Όποιοι/ες χρειάζονται ορθογραφική βοήθεια στις δημοσιεύσεις τους υπάρχει το δωρεάν πακέτο εφαρμογών γραφείου Open office, το οποίο περιλαμβάνει επεξεργαστή κειμένου και λειτουργεί σε όλες τις πλατφόρμες (Microsoft Windows, Solaris, Linux, Μac OS).

 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Όποιοι/ες χρειάζονται ορθογραφική βοήθεια στις δημοσιεύσεις τους υπάρχει το δωρεάν πακέτο εφαρμογών γραφείου Open office, το οποίο περιλαμβάνει επεξεργαστή κειμένου και λειτουργεί σε όλες τις πλατφόρμες (Microsoft Windows, Solaris, Linux, Μac OS).

σοθικες εγο ξερο να το ανιγο και να το κλινο,απο χριστουγενα να μου τα φτιακσι ο αδερφος μου
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
σοθικες εγο ξερο να το ανιγο και να το κλινο,απο χριστουγενα να μου τα φτιακσι ο αδερφος μου
να έρθω εγώ ρε σκράπα να στον φτιάξω μου έχεις βγάλει τον καρκίνο με τα κωλοπόστ σου..
:knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
γραφείου Open office, το οποίο περιλαμβάνει επεξεργαστή κειμένου και λειτουργεί σε όλες τις πλατφόρμες

μην του μιλάς για πλατφόρμες αυτού του σκράπα το μυαλό του πάει σε γυναικεία παπούτσια.....

Αυτός ειναι ικανός να ζητήσει το ΟπενΟφις στον Μούγερ.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
μην του μιλάς για πλατφόρμες αυτού του σκράπα το μυαλό του πάει σε γυναικεία παπούτσια.....

Αυτός ειναι ικανός να ζητήσει το ΟπενΟφις στον Μούγερ.

Υπάρχει ακόμα ο Μούγερ;
Απο κει μου έπαιρνε παπούτσια η γιαγιά μου όταν ήμουνα μικρός.          :)
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
οχι ρε πλατφορμα εχι στι λαχαναγορα που φορτονουν τις πατατες,καρπουζοπεπονα κλπ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
ΟΧΙΑ κοίτα τι ωραία που είναι τα αβατάρ μας;  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Πίπα κώλο ένα πράμα.... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom