Νέα

Με αποκάλεσε με άλλο ονομα στο σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mariouklas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
411
Κριτικές
6
Like
2.232
Πόντοι
481
Την επόμενη φορά να τη ρωτήσεις
"μωρό μου, πως θες να με λένε απόψε?" :grin:

Σοβαρά τώρα, δεν έγινε και κάτι αν σε είπε με διαφορετικό όνομα. Εμενα η κολλητή μου φίλη ενώ γνωριζόμαστε από παιδιά και βλεπόμαστε αραιά και που, συχνά με αποκαλεί με το όνομα του άντρα της .

Θα σου έλεγα να το διασκεδάσεις το θέμα μαζί της και να χαρείτε το καλοκαιρινό σας ειδύλλιο.
Που ξέρεις άλλωστε, μπορεί να είναι η γυναίκα της ζωής σου.

Πήδα την όσο αντέχεις και κάνε την να ξεχάσει τ'όνομα της αυτή. :sunglasses:
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.373
Πόντοι
6.955
Η γκόμενα σκέφτεται κάποιον Γιώργο. Δεν θα σου πω να μείνεις ή να φύγεις αλλά μην την κυνηγάς.
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
Η γκόμενα σκέφτεται κάποιον Γιώργο. Δεν θα σου πω να μείνεις ή να φύγεις αλλά μην την κυνηγάς.
Γιωργος εδω
Τυπε ξεσκισε την,εγω την εχω γραμμενη στους ορχεις μου
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
8
Like
32.396
Πόντοι
6.536

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου και της γυναίκας ακόμη παραπάνω

Ένα είναι σίγουρο:Μην την παίρνεις στα σοβαρά τύπε μου

Ξέρω πως μπορεί να είναι ΄δύσκολο γιατί ίσως την έχεις ερωτευτεί,οπότε αυτό μπορεί να σε βάλει σε ένα φθοροποιό φαύλο κύκλο αναζήτησης απαντήσεων

Στο σημείο αυτό έχεις 3 επιλογές

-χωρίζεις με θετικό το ότι θα θεραπευτείς μια και καλή από το δηλητήριο που εκκρίνει αυτή η ιστορία

-μπαίνεις σε μια διαδικασία ανησυχίας και ελέγχου της κοπέλας στις κινήσεις της στα μηνύματά της στο κινητό ή τα σοσιαλ με σκοπό να την αθωώσεις από τις κατηγορίες που έχεις σχηματίσει μέσα σου για εκείνη
Όμως τελικά θα διαπιστώνεις πως όσο και αν εκείνη είναι καθαρή εσύ δε θα ησυχάζεις.Ενώ αν τελικά επιβεβαιώσεις του φόβους σου ίσως η πληγή είναι ακόμη πιο δυνατή.

Οπότε άποψή μου:Αν είσαι ερωτευμένος μαζί της ρίξτης ένα δύο απομυθοποιητικά μανίκια και κάντην τώρα που είναι νωρίς

Αν δεν είσαι ερωτευμένος και τη θες ξεκάθαρα μόνο για γαμήσι τότε κάτσε να τη γαμάς χωρίς να μοιράζεσαι άλλα πράγματα μαζί της αλλά φυσικά να είσαι στην αναζήτηση και άλλης γκόμενας
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
δηλαδη απτη μια δεν σου αρεσει που αρχιζει και εχει αισθηματα και γινεται πιο φορτικη, απτην αλλη νιωθεις σαν απατημενη συζυγος επειδη σε ειπε γιωργο; Τελικα τι θες τυπε; Ξερο σεξ χωρις πολλα πολλα ή μονογαμικη σχεση με ζηλεια και ιντριγκα;
Αμα ησουν εξυπνος θα της ελεγες να βγειτε εσυ με αυτην και ο γιωργος με οποια γαμαει (γιατι καποια γαμαει σιγουρα για να τον ονειρευεται η αλλη) και να κανετε μια επικη παρτουζα, που θα χει να την θυμαται ο γιωργος και θα φωναζει εκεινος το ονομα σου μετα :2funny:
 
OP
OP
Mariouklas

Mariouklas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
161
Πόντοι
0
Φίλε Μαριούκλα, δεν μας τα λες όλα. Πώς δικαιολογείται; Λέει ότι είναι το όνομα του μπαμπά της; του πρώην της; ότι σκεφτόταν όλη μέρα κάτι για τον Γιώργο Τράγκα ;

Πώς θα βοηθήσουμε αν δεν ξέρουμε τις δικαιολογίες της;

Όσο για το ότι γαμιέται καλά και άρα είναι γαμιόλα που πάει με πολλούς είναι άσχετο θέμα. Θα την προτιμούσες σαν αγγούρι; Να την γαμάς και να προσεύχεται; Όχι.

Οι σύντροφοι μπήχτες μιλούν σωστά. Γάμα εσύ να περνάς καλά και άσε τον Γιώργο να σκέφτεται "ποιος καριόλης είναι αυτός ο Μαριούκλας πάλι; "
Δικαιολογείται ότι απλά μπερδεύτηκε και ότι δεν είχε ποτέ κάποιον γκόμενο ονόματι Γιώργο. Απλά ητνα πριν για καφέ και ήταν ένας Γιώργος στην παρέα. Ίσως γι αυτό
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
Δικαιολογείται ότι απλά μπερδεύτηκε και ότι δεν είχε ποτέ κάποιον γκόμενο ονόματι Γιώργο. Απλά ητνα πριν για καφέ και ήταν ένας Γιώργος στην παρέα. Ίσως γι αυτό
οι ανθρωποι πιστευουν οτι θελουν να πιστεψουν
ελεγε ο Φρομ...........
 

Yvellow

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2019
Μηνύματα
96
Κριτικές
1
Like
263
Πόντοι
20
Δικαιολογείται ότι απλά μπερδεύτηκε και ότι δεν είχε ποτέ κάποιον γκόμενο ονόματι Γιώργο. Απλά ητνα πριν για καφέ και ήταν ένας Γιώργος στην παρέα. Ίσως γι αυτό
Δεν μπερδευτηκε αδερφε. Εχει κολλησει με εναν Γιωργο, λογικα θα χει και προιοστορια για να τον σκεφτεται οταν πηδιεται. Αν θες το κοβεις , αν θες συνεχιζεις αλλα χωρις να δινεις τρελη σημασια. Προσωπικα εγω θα την εκοβα γιατι δεν υπαρχει κατι καλυτερο απ'το να τελειωνει γυναικα για ΣΕΝΑ ΜΟΝΟ και προφανως η δικια σου χρειαζεται να φερει στο μυαλο της τον Γιωργο για να χυσει. Nothing personal, keep moving.
 
OP
OP
Mariouklas

Mariouklas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
161
Πόντοι
0
Κι εγώ σκέφτομαι ότι λογικά θα τελειώσω όλο αυτό το νταλαβερι.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Γάμα την μέχρι να την βαρεθείς , και μετά πες της ότι χωρίζετε , επειδή νόμιζες ότι ήταν η Γεωργία , ενώ τελικά δεν είναι .
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.509
Πόντοι
11.836
Μαγκες πριν καμια ωρίτσα εγινε το συμβάν. Εχει λιγες μερες που τραβιέμαι με μια φοιτήτρια 20 χρονων μπουμπουκι, η οποια δεν χορταίνει το σεξ θελει 4-5 φορες την μερα καθε μερα και λιγες λεω (με εχει πεθάνει). το λοιπον, αυτη τη φορα πανω στο σεξ με αποκάλεσε Γιώργο ενω δε με λενε ετσι προφανώς. Προφανώς και νευριασα και εφυγα παρόλο που με παρακαλούσε να κάτσω και μου έλεγε πως δεν ειχε ποτε καποιον γιώργο. Έλεγε οτι μπερδεύτηκε, εγω οπως σταθερός δεν αλλαξα γνωμη της ειπα αντε γεια. Τώρα καθεται και μου στελνει μηνυματα τεράστια να απολογείται αλλά εγω δεν εχω καμια όρεξη να ασχοληθώ. Ποιά ειναι η γνωμη σας; φαινεται πολυ εμπειρη στο σεξ σε αντίθεση με αυτα που λεει.

Ποιά ειναι η γνωμη σας για ολο αυτο το θεμα

Το θέμα δεν είναι τόσο απλό το καταλαβαίνεις έτσι?
Ούτε εσυ τόσο άνετος όπως θέλεις να το παίζεις μέσα εδώ.
Επίσης θέλεις να το κόψεις όχι επειδή εκείνη άρχισε να έχει συναισθήματα, αλλά επειδή αυτό το περιστατικό στάθηκε η αφορμή να ανακαλύψεις ότι έχεις ΕΣΥ συναισθηματα. Προφανώς έχετε σουπερ χημεία στο κρεββάτι , νόμιζες ότι το ελέγχεις, αλλα μόλις σε είπε Γιώργο έκανες ταμείο είδες τι συμβαίνει και θες να απεμπλακείς όσο το δυνατόν πιο γρήγορα. Σωστός γιατι αλλίως θα φάς κόλλημα που θα σου γαμήσει τις επόμενες σχέσεις.
Εάν όλα ήταν στην καραψωλάρα σου δεν θα άνοιγες θέμα εδώ. Τώρα όμως ψάχνεις μεταξυ σοβαρού και αστείου ανάμεσα στα μέλη του ΒΟΥ ένα τρόπο χειρισμού γιατι ο κολλητός σου εάν του το πεις θα σε κράξει πατόκορφα, θα σου πει να την στειλεις και θα περιμένει να το κάνεις πιέζοντάς σε.
Άσε που θα ίσως σου πει την πιο δηλητηριώδη ατάκα ¨Στα λεγα εγώ..."
Μπορεί όμως κάνω λάθος και όντως είσαι στα @@.
Ε τότε γάμα την μέχρι να ξεχάσει το όνομα του γιώργου το δικό σου και το δικό της.
Η συνταγή λέει:
μονίμος στα ραντεβού σας έξω να σου ρχεται ολόγυμνο απο εσώρουχα, κώλο αυστηρά, χύσιμο μάπα (αλλά και στομα για κατάποση) και τωρα που είναι καλοκαιράκι και ίσως να κάνετε και ντουζάκι μαζί ένα κατούρημα θα βοηθούσε .
Επίσης μην ξεχάσεις την ώρα του γαμησιού τα χαστούκια. (Είναι βασικό συστατικό της θεραπείας).
Προσωπική άποψη όμως, φύγε γιατι θα καψουρευτείς.
(Ήδη φαίνονται τα πρώτα σημάδια της μόλυνσης, φυγε πριν γινεις ζόμπι του ερωτά της)
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.268
Like
3.523
Πόντοι
1.706
Κι εγώ σκέφτομαι ότι λογικά θα τελειώσω όλο αυτό το νταλαβερι.
Οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοχι να μη το τελειώσεις.
Πρώτα τα φλόκια στην κωλάρα, εντός, μετά κάνα δυο χαστουκάκια, φυσικά στα κωλομέρια και αμα σε ξαναπεί Γιώργο rinse & repeat.
Φυσικά γράφε μας τα εδω και εμείς που είμεθα ΚΑΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ θα σε συμβουλεύουμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom